Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

amerie trzymam mocno kciukasy :) patrzcie co wymyślili ;) http://wiadomosci.onet.pl/141437,21,0,pokaz.html dziś zrobiłam ponad 200km, ale nic to nie dało bo nikogo w domu nie zastałam, tak to jest jak trzeba po domach nieznanych osób łazić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chyba w czwartek sprzątanie generalne czeka łącznie tez ze zmianą pościeli bo przecież goście.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pokazalo ze link uszkodzony :/ a no tak ty masz gosci imprezka sie szykuje :D fajnie fajnie 200km to sporo i jeszcze zeby nikogo w domu nie bylo :/ aj! wkurzajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.onet.pl/141437%20,21,0,pokaz.html bo się jakos rozdzielił dziwnie liczę, że znajdę inną pracę..... bardzo bym chciała, a jeszcze bardziej bym chciała, żeby się udało z groszkiem ale w tym cyklu chyba na prawdę dupa z tego wyszłam:( chociaż sobie ten progesteron zrobię, później tylko prolaktyna i na razie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no padne !!!! zeby one jeszcze jakies na serio zgrabne byly a to dla mnie tekie niesmaczne :/ fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa..........................??? HopeU................28............................................09.03 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................13...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w kosncu czas na jakies dobre wiadomoscie !!!! miejmy nadzieje ze ktoras z nas bedzie miala to szczescie w tym miesiacu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w nastepnym i wnastepnym a najlepiej wszystkie razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się one takie nie za bardzo są ;) tylko ta jedna najwyższa jak dla mnie ma spoko figurkę ;) tzn najlepsza z nich byłoby super gdyby wszystkie teraz po kolei spadały do dolnej tabelki :) w tym miesiącu w każdym razie ktos musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy czujesz, że jesteście gotowi na świadome rodzicielstwo, kochajcie się jak najczęściej. Wylicz, kiedy przypadają twoje dni płodne i wokół tego terminu „zintensyfikujcie” wysiłki. Ich oznaką jest kleista konsystencja śluzu z pochwy. Najbardziej prawdopodobne jest poczęcie 14 dni przed początkiem spodziewanej miesiączki. dobra rada ktora wszystkie znamy szkoda tylko ze mimo zastosowania do tego jest dupa czyli nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to chyba najdluzszy tydzien w moim zyciu i beda to najgorsze walentynki :/ ostatnio same dokli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie jeszcze nic nie wiadomo więc bądź dobrej myśli, postaraj się nad tym nie zastanawiać- chociaż wiem, że to jest trudne do zrobienia.... a ta recepta na brzdąca jest dobra pod warunikiem, że ktoś ma wyjątkowe szczęcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola chyba na basen wybyła ale Goga to powinna lańsko dostać bo się wcale nie odzywa :o Amerie ale jeśli @ się nie będzie pojawiała to kiedy będziesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Basen sobie jednak dzisiaj odpuszczamy, nie powiem żeby mi było przykro bo lenia mam strasznego ;) Kolejny teścik owu wyszedł negatywny, jeszcze parę takich dni i zacznę śladem Hope panikować że jestem bezpłodna :P A propos Hope jesteś zwarta i gotowa do działania? Amerie przepis jest świetny i taki prosty tylko dlaczego nie działa? Ja w zeszłym roku w walentyki miałam @, w dniu własnego ślubu zresztą też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to teraz w walentynki bedziesz miała owu i odbijesz sobie ostatnią posuche w te święto ;) :) kuruj swojego M zeby go jakies dziadostwo nie złapało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Małż wczoraj odwalił? Pytam się czy zrobić mu mleczko z czosnkiem i miodem, on na to że nie da rady, no to może herbata z prądem, on nie dzięki. Siedzę sobie przy kompie a on ze idzie do sypialni się położyc, no to ok. Po jakimś czasie mnie ruszyło sumienie i pytam sie czy zrobić mu chociaż herbatki, on na to ok. No to lecę z herbatką z owoców leśnych z cytrynka i sokiem malinowym (pełny wypas) oraz gripexem w drugiej ręce. Po drodze myślę jaki on biedny i schorowany i aż mi się serce kraje. Wchodzę do sypialni a on leży sobie na łóżku na kołdrze, bo po kapieli mu goraco! Ale to nic, bo popija sobie wiskacza z colą i lodem, bo alkohaol rozgrzewa wewnetrznie. Skończyło się na tym że dostał paczką gripexu w ten głupi lepek ;) A dzisiaj mam go gdzieś, sam sobie robi herbatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ja wrocilam od gina i jestm happy;) moja malutka ma podobno 13 cm ale to j slyszal ja nie wiec nie dam sobie glowy uciac;) ponadto badanie genetyczne wyszlo ksiazkowo, naswza Kruszynka zdrowiutka i j widzial jak poruszala sie, mnie ten zaszczyt ominal bo lekarz przesunal na moment ekran!!!!! ponadto ulozyla raczke w pozycji "heja":) nozki raczki i kregoslup wszystko praswidlowo:P a takiego stracha mialam;( fajnie bylo popodgladac moje Milosci kochaniutkie:P taka duza byla w porownaniu z ostatnim razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. .........??? HopeU................28................................. ...........09.03 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes super, ale 13cm to chyba mały błąd ;) :D Ola no super masz tego małża :D może szczytem rozsądku to nie było ale za to bardzo pocieszne :) w ogóle wydaje mi się, że z was fajna parka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w sedno :) pocieszny to on jest. Najważniejsze że potrafimy się nawzajem rozsmieszyć , i dosyć zgrani jesteśmy, ale co się dziwic po tylu latach ;) Przypomniałao mi się że jesli nie chcesz brac tabsów to zamiast wiesiołka możesz pić napar z siemienia lnianego, działanie ma to samo i możesz stosować przez cały cykl. Agnes super że dzidzia rozwija się prawidłowo, ach jak ja ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w sedno :) pocieszny to on jest. Najważniejsze że potrafimy się nawzajem rozsmieszyć , i dosyć zgrani jesteśmy, ale co się dziwic po tylu latach ;) Przypomniałao mi się że jesli nie chcesz brac tabsów to zamiast wiesiołka możesz pić napar z siemienia lnianego, działanie ma to samo i możesz stosować przez cały cykl. Agnes super że dzidzia rozwija się prawidłowo, ach jak ja ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba łatwiej dla takiego leniwca jak ja będzie jednak ten wiesiołek łykać :) z tym lnianym to jakieś magiczne rzeczy trzeba wyprawiać.... myślę, że zakupię wiesiołek, trzeba go brac od pierwszego dnia cyklu do owulki? czy od końca @ do owulki? w ogóle to ja nadal nie rozumiem dlaczego on działa na sluz jak na ulotce jest napisane, że na cerę? czy te same hormony za to odpowiadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu seria zdjęć bobasa na facebook'u cholera wiem, że to nie ładnie ale strasznie im zazdroszczę, okropnie wręcz, no dlaczego mi to tak gładko pójść nie może 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja poprostu nie zasługuję na dziecko. Przez tą swoją zazdrość i przez to, że nie potrafię się cieszyć np ich szczęściem, myślę, że cos w tym może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Banmon oszczędź mi jeszcze lania ;) bo komputer mi padł i nie mam nawet jak zaglądać na topik, a dopiero pod koniec tygodnia mam mieć laptop. Teraz jestem nie u siebie na kompie więc tylko na chwilke zaglądłam. Banmon oby po badaniach na bete okazało się że jednak nie możesz zaszaleć w ten weekend :p będziesz siedzieć jak grzeczna dziewczynka i pić soczek ;) Ale wiesz co ja jak jeszcze nie wiedziałam że w ciąży jestem i jakoś mi sie nie wydawało że mi się udało to wiem że piłam %, a nawet wstyd się przyznać byłam na solarium :o ale całe szczęście nic się nie stało... Amarie mam nadzieje że Wam się uda i dziecko rozwiąże Twój problem z nauką :) Agnes fajnie że z dzidzią wszystko dobrze :) a płeć było juz może widać? ;) Ola ach te chłopy :D mój mąż też w niedziele leczył sie wiskaczem z colą :D z nadzieją że mu coś pomoże ;) ale niestety nie pomogło i teraz już grzecznie bierze lekarstwa :p Dziewczyny widze że Wasze terminy @ się zbliżają więc trzymam kciuki żeby to dziadostwo nie przylazło ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU jak to szybko zleciało i wreszcie sie doczekałaś na starania na całego :) trzymam kciuki za dziewczynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. .........??? HopeU................28................................. ...........09.03 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................25............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieje ze wasze klopoty sie skoncza.. wielkimi krokami zblizaja sie @ i mam nadzieje ze ich nie zobaczycie!!!!!!! 🌻 przesylam fluidki i trzymam kciuki Kochane bo wiem jak Wam zalezy;) wiem jedno, napewno kazdej sie uda:P wierze w to salym sercem- razy dwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×