Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Amerie bardzo dobre podejście :) mi się wydaje że warto się przejść tylko tak pod samą koncóweczkę ;) dużo zależy od jakości sprzetu i na to bym uczulała, jeśli lekarza jest spoko to powie czy u niego sprzet jest na tyle dobry..... Goga coś mi się wydaje, że ty pierwsza sie jednak posypiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie brawo podoba mi sie Twoje podejście :) tak trzymaj :) Wiesz co ja byłam chyba dopiero u gina na poczatku 8 tygodnia z tego co pamiętam i powiedział mi że w sam raz... Mi się wydawało że późno poszłam ale najpierw sie dodzwonić nie mogłam a później musiałam 2 tygodnie na termin czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to ten goscio ma zjebisty sprzecior hehhe ;) wlasnie ja chce szybciej isc zeby on powiedzial ze jest ok. najwyzej przejde sie 2 razy ;) na poczatku i na koniec tyg. przed odjazdem bo w uk to nie mam co liczyc na usg :/ tak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wiem tylko ze ja jestem po stracie a druga sprawa ze bede w pl tylko na tydzien i jak oleje to bede musiala czekac tutaj do 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja musze spadac do pracy wczesniej zaczne wczesniej skoncze i wczesniej do lozka :D a jutro jade na male zakupy ale na takie tylko malutkie ;) milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą amerie kobitko a kiedy ci się czwarty tydzień kończy? bo mi się wydaje że ty chyba już po 28dc jesteś czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 35dc wypada ze jest to 4 tydzien i 3 dzien od ostatniej miesiaczki a od zaplodnienia 2 tyg. i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie robiłam tescik i pozytywny :) jeszce sie bedzie dzisiaj działo! Może spróbuj powiedzieć midwife że wczesniej poroniłaś i teraz bardzo się boisz i stresujesz. Ona moze cie umówić na tzw emergency scan. Spróbuj , moze się uda. Ja myslę że oni nie sa tacy źli, tym bardziej po twoich poprzednich przeżyciach bedą inaczej do ciebie podchodzic, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie i jak byłam pierwszy raz to nawet usg nie robił, tylko szyjke oglądnął i powiedział że ciąża na 100% Banmon a wiesz że mam takie przeczucie że nie doczekam do terminu ;) zresztą u mnie dopiero okołm 36 tygodnia gin zadecyduje czy moge rodzić normalnie czy czeka mnie casarka :o mam nadzieje że jednak normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie jak będziesz w PL to nawet się nie zastanawiaj który tydzień tylko idź :) miłaj pracy i nie żyłuj się tam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to działaj a my trzymamy kciuki żeby poszło Ci tak ładnie jak Amarie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie to jak pójdziesz to już pewnie 6 tydzień będzie więc spoko :) idź koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciałabym , chciała.... :) Ale nastepna będzie Smile, nie mam co do tego wątpliwosci. Swoja drogą biedna Smile pojechała na urlop odpocząć a tu ciagle czkawka ją męczy od tego naszego wspominania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Smile ma za zadanie wrócić w dwupaku i mam nadzieje że się dziewczyna spisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile na 200% wróci w dwupaku - takie mam przeczucie, nawet pewna tego jakos jestem :) Oli czuję że też sie w tym cyklu uda :) co do reszty dziewczyn przeczuć nie mam ale trzyma kciukasy za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz kolej na Ole i Smile bo one dzieci robiły w walentynki więc nie może być inaczej ;) Banmon musi być następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziwuszki:P ja ciagle mysle i mysle.. jutro wam powiem co postanowilam.. Czyli czekam Banmon na znak i sie zbieram, ubieram i idin na kawa;) a co do @ to moze byc odpowiedni moment na zale, ja z checia Cie wyslucham, jesli ona przylezie.. a Tobie bedzie lzej:P Amerie ja bylam w 6 tyg od miesiaczki u gina i stwierdzila ze macica jest powiekszona i dala skierowanie na usg potwierdzajace ciaze wiec w moim przypadku nie potwierdzila na 100 procent ciaze dopoiero usg na ktorym bylam w 8 tyg i 4 dniu ciazy i widzialam moja smerfetke;) takze najwazniejsze zebys poszla a co Ci powie to sie okaze zalezy od kobiety i jej organizmu:P ale idz!!!! Joasia ja Ci mowie dla kazdego zaswieci slonce a Twoje jest juz coraz wyzej:) teraz napewno posypia sie ciaze, to nasz rok😘 tylko to sie musi rozlozyc, bo jakby kazda zaciazyla w tym samym cuklu to by bylo za nadto szczescia;) ale to kiedy ktora miesiacu juz tak naprawde od nas nie zalezy kochane;) ja juz nie obstawiam klto nastepny bo tylko z Goga mialam trafne przeczucie, nawet kazalam jej kupoic trzy testy a teraz kuz wiadomo ze ten bobal to chlopiec, Misiek malutki:p ktorego mam nadzieje poznam osobiscie;) bede cierpliwie czekac na kolejne ciaze;) to wielka radocha jak slyszy sie ze pojawily sie nowe dwie krechy!!!!! a i niedlugo zalozymy nowy topik o tym ze damy rade.. jak wspomniala Joasia z dzieciakami;) ja bylam dzis w smyku, sa ogromnepromocje na ubranka;) zmykam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes cokolwiek postanowisz napewno będzie dobrze 🌼 najważniejsza teraz Twoja Smerfetka i Ty :) A ja żeby dupska nie ruszać z domku zamówiłam dzisiaj troche ciuszków dla Misia na Allegro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................. .........14.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................4............................ ...................... ja już się wkleję bo i tak wiadomo co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga żaden falstart ;) to i tak nic nie zmieni ;) ja już @ czuję w kościach ;) dziś po przytulankach przylezie-często tak mi się zdarza-taki sposób na wywołanie :D a czy wkleje tabelke dziś czy jutro to już różnicy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam że po przytulankach przyłaziło jak na zawołanie ;) Ale bym sie nalewała jak by nie przyszło wcale :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj łobuzie :) przyjdzie przyjdzie :) tylko trzeba trochę wspomóc żeby się rozkręciła wkońcu, bo tak to nieśmiała bardzo @ jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz ją tak całkiem onieśmielić żeby juz nie przylazła ;) wkońcu tak będzie że sie wyniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×