Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

cześć wszystkim, wiecie co, podłapałam doła.... :( Jak tylko zobaczyłam, że jesteśmy tylko 4 w tabelce staraczkowej, to tak mi się strasznie smutno zrobiło 😭 Cieszę się, że innym dziewczynkom się udało i nie muszą już się stresować, ale chciałabym żebyśmy i my, drogie koleżanki przeniosły się do tej drugiej tabelki.... Hlip, hlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam testy,od jutra zaczne robić bo przy moich w miare dlugich cyklach nie ma sensu wczesniej..a jutro 13dc wiec chyba dobrze... Jak narazie kochamy sie z przyjemnosci a nie z obowiązku:DI tak jest fajnie,ale jak pomysle o tym ze za kilka dni beda te dni...to mi sie odechciewa.. Tez mam dola...Nie pisze o tym czesto bo co to zmieni...Wczoraj jak wracałam do mieszkania doslownie biegl za mna taki maly chłopczyk,gora 2 latka miał i tak fajnie zagadywał,jego dziadek gdzies tam został w tyle:) To było takie fajne,bo marze o tym zeby miec juz takiego szkraba malego..niech sie drze,nie spi po nocach ale zeby BYŁ... Co bedzie to bedzie..wiadomo nic nie zrobie...ale to tak boli..i czuje ze coraz bardziej,coraz bardziej ta presja jest wieksza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zaczynałam pisac na topicu w lipcu to w zyciu bym nie pomyslala ze to bedzie takie trudne..Myslalm 3 miesiace gora i bedzie ciaza...W sumie byla..przez chwilę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amerie kobitko wy od razu do łóżka śmigaj a nie jeszcze na kompie siedzisz :) Daguś zawsze byłam pewna, że to Goga się pierwsza rozsypie ale teraz jak tak czytam to nabieram wątpliwości :P ciekwae która z was mamuśki pierwsza będzie rodzić.... Hope jak to na końcu ?? to mi teraz wieje po plecach ;) bierz zwolnienie i lecz doła 🌻 a 'tymi dniami' sie nie przejmuj bo jak dobrze wiemy nasze organizmy lubią płatać figle i być może owulka bedzie w inny dzień niz ty przypuszczasz ;) dokładni pamiętam jak to było z moją ciążą więc wiem, że nie należy się aż tak twardo trzymać daty ;) popróbujecie przed wyjazdem i po wyjeździe i będzie ok :) Beacik a jeszcze są marzena87 i Joasia która niebawem będzie miała laparoskopię.... także wbrew pozorom parę nas tam jeszcze zostało Smile fajnie, że zakupiłaś testy :) Smile do mnie też nie dociera, że to tyle czasu od rozpoczęcia starań minęło.... wczoraj patrzyłam w kalendarz i ostatnią @ w cyklu którym się zaczęłiśmy starać dostałam 23 czerwca..... za dwa miesiące minie roczek. Nigdy w życiu bym nie pomyślała że starania rozpocznę 2009 roku a teraz najbliższy termin na tulenie dziecka to 2011 rok !!!! to dla mnie totalna obstrakcja, swoiste since fiction :( Dziewczyny mi się i tak wydaje że uda się wam w najbliższym czasie .... w każdym razie zdrowe jesteście i nie ma przeciwskazań.... Mi wyszła ta hiperprolaktynemia, M słabe nasienie..... jeszcze nie widamomo jak u mnie z drożnością jajowodów.... pierdolca idzie dostać czasami :( w środę idę sopbie zbadać jaką będę miała prolaktynkę..... Ola.....................................? Joasia trzymam kciuki za laparo 🌻 to już w czwartek czy coś pomieszałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................34...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................34............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................26............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................24...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................14........................... ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak patrzę na tabelkę którą wkleiła Marta i w zasadzie tylko w czerwcu jest przerwa w termnach porodu a tak to miesiąc po miesiącu, więc teraz na kogos trafić musi ;) na styczeń jest nam ktos potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Banmon masz rację :-) Ja trzymam kciuki za Ciebie :-D W końcu na kazdego przyjdzie pora na zaciązenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że teraz kogoś bociek trafić musi ;) najbliżej w kolejce jest Smile 🌻 nie wiem tylko kiedy marzena87 się spodziewa @..... bo się nam łobuz wypisała z tabelki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................34...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................34............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................26............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................24...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................14............18.10.2010 ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi się wydaje ze nastepna w kolejce bedzei Hope a potem Banmon. Bamono dlatego ze troche odpusi... to podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja wroze tak : Hope za jakies 2 miesiace, potem za miesiac Bamon, potem znow za miesiac Becik a po 3 miesaicach Smile. A wy jak obstawiacie? Mam nadzieje ze to jakos tak wyjdzie, moze byc w innej kolejnosci, ale zeby tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - ja nie pamietam na 100% ale kiedys dawno dawno temu pisałas ze byłas w ciazy i poroniłas> Dobrze pamietam> Sorki za pytanie, zaznacze ze nie chcialam byc niegrzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jesli dobrze pamietam to amerie tez. Amerie sie udalo po raz 2-gi to wiec i Tobie tez sie na bank uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja patrze w ta tabelkę .... najbliżj jest Beacik :) a później Hope ale coś mi się wydaje, że marzena 87 też jest jakoś blisko..... hmmm oj Marta, Marta mi może pomóc tylko medycyna ;) kurdę dzisiaj miałam dzień zarezewowany na serwis samochodu ale się jednak okazało, że jutro będę go oddawać :o coś mi się tam w nim popsuło, dobrze że zastępczy dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta może i dobrze wywróżysz :) byłoby jaja niezłe jakby ci się to sprawdziło :D chyba byś biznes musiała wróżbowy rozkręcić ;) tak byłam w ciąży ale ciąża obumarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a dzie kupiłaś te testy w aptece czy na allegro? w ogóle mam pytanie do ciebie :) bo tak zauważyłam, że dosyć częśto chodzicie coś zjeść na maisto i się zastanawim gdzie w Kielcach można iść na dobry obiadek.... my najczęsciej lądujemy w Kojocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, że gdyby mi ktos powiedział, że np za 3 m-ce będę w ciąży to bym mogła poczekać nawet i dłużej ale żeby mi ktoś dał 100% pewność :) bo najgorsza to jest ta niewiedza czy się uda a jak tak to kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy w pizza-hut na sienkiewicza,ale nasz ulubiony lokal to sfhinx:) Tez prawie na tej ulicy,troszkę z boku.Tak że banmon bardzo polecam:) Na allegro,bo kosztowały grosze a w aptece znow nie bylo. Jakby mi ktoś dał PEWNOŚĆ ze za 3 mies. bede w ciazy to byłabym przeszczęsliwa..A tak to tylko glupie domysły:)Wiadomo ze jak sie chce to JUŻ...ale nie zawsze sie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiem gdzie Kojot:) I co tam mozna zjesc? A jeszcze tanie i domowe jedzenie,takie normalne:) nie wymyślne jest na panoramicznej.Np placek po wegiersku(baaardzo duży) kosztuje 9zł:) Czasem tam bywamy jak mamy ochote na cos prostego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez czasami odwiedzamy pizza hut albo sfhinxam Kojot jest na sienkiewicza i tam jest podobnie jak w Sfhinxie tzn jedzenie zbliżone, zastanawiałam się czy jest jeszcze jakiś fajny lokal..... pamiętam, że bylismy tez w czyms podobnym do Sfhinxa ale nie pamietam nazwy :o ale to jedzenie jest w zasadzie podobne a ja bym sobie cosik innego wszamała ;) raz poszlismy na chińszczyznę koło ratusza zdaje się (takie malutnkie rondo tam jest) ale jak dla mnie chińszczyzna tam była okropna chociaż mój M mówi że mu smakowała, ja bym się chętnie wybrała do jakiejś 'tematycznej restauracji" wiesz może jakaś meksykańska albo cosik w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie z tymi testami owu dostalas też ciążowe.. ? ja do 30szt owu dostałam 10 ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dobrze by bylo gdybys miala racje, kolejnosc nie gra znaczenia. ja siedze w domu nic mi sie nie chce, nie bylam u lekarza, zadzwonilam ze dzis nie przyjde. Wiecie co dzis tak myslalam ze moze pojde do wrozki? zeby mi tylko powiedziala czy bede miec dziecko? tam gdzie mieszkam w polsce jest podobno babka ktora mowi wszystko co bylo wszystko sie sprawdza jest naprawde dobra, kolega byl kiedys i jak powiedziala mu cala przeszlosc to mu sie rece zaczely trzasc. przyszlosc tez mu sie narazie sprawdzila. wczoraj na necie znalazlam wypowiedzi ludzi o niej i naprawde jest dobra. tylko ze boje sie takich rzeczy. juz mi po glowie chodza glupoty. jest szansa ze beda starania w tym mcu bo moze m pojedzie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja byłam z kuzynką dwa razy u wróżki, już nie pamiętam co mi mówiła ale generalnie to jak babka jest dobrym psychologiem i umie wyczuć klienta to jest w stanie się wstrzelić, są zawsze takie rzeczy które na 95% dotykają nas wszystkich ;) dla zabawy mozna iść ale tylko pod warunkiem, ze się to potraktuje z przymrużeniem oka ;) Hope a jak ci badania wyszły bo chyba jakoś to przeoczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ogolne badania ok a TSH miesci sie w normie 2.33 (norma 0.4-4.0). A ta wrozka pyta cie tylko na poczatku o stan cywilny i o nic wiecej, stawia karty i mowi wszystko co bylo. przyjmuje 1 dzien w tyg bo to wymaga duzego wysilku i jest naprawde przedobra, podobno zna nawet imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie ja tez sie boje i pewnie nie pojde. ale znam osobe ktorej powiedziala wszystko co bylo w dziecinstwie nawet ze zmarla mu mama jak byl mlody, wiec tego nie mogla wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon nie znam juz fajnych restauracji...wybieramy sie jeszcze od jakiegos czasu do ristorante,typowa włoska kuchnia na klonowej,ale tam trzeba byc oficjalnie ubranym i tak nam sie nie chce jakos,chyba ze bedzie okazja.. Ma powstac wiele w Galerii Echo,która przebudowywuja. Za rok bedzie mozna juz korzystac z atrakcji:) 300 sklepów +pietro z restauracjami i rozrywką. Ja sie nie moge doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×