Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

No masz racje Banmon - ja mysle ze u mojej kolezanki zlozylo sie kilka rzeczy na raz, i brak foliku i zle prowadzona ciaza i zatrucie ciazowe. I to dalo swoje efekty. Ty to masz juz zapas folika w organiznie ze ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga takich staran nie bylo ale kochalismy sie...u mnie @ jeszcze nie ma bola tylko piersi i brzuch jak to zwykle przed @ ale kazalam mojemu kupic test jak z pracy bedzie wracal i jak do jutra @ nie przyjdzie to rano zrobie test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne tabletki, leżenie w łóżeczku i ciepły okład pomogły, "już" jest lepiej- ale boję sie co będzie jutro, zaczynam praktyki studenckie i lepiej żebym byla w formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj banmon nie wiem czy nie za wczesnie na te kciukasy...boje sie ze jutro obudze sie z @...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te kciukasy to chyba jeszcze za wczesnie...boje sie ze jutro obudze sie z @...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te kciukasy to chyba jeszcze za wczesnie...boje sie ze jutro obudze sie z @...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 to trochę dziwne żeby cię teraz aż tak takie bóle złapały.... który to twój dzień cyklu? Asiaaak na kciukasy nigdy nie jest za wcześnie ;) ale zawsze może być na nie za późno ;) póki co nie pozostaje mi nic innego ja trzymać je mocno zaciśnięte do jutrzejszego testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................13........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................33...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................13........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, to mój 14 dzień cyklu... zawsze mam takie bóle jajników mniej więcej w połowie cyklu, ale tym razem wyjątkowo mi dają popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Banmon ja bardzo dobrze Cię rozumiem bo ja teraz właśnie tak mam, jak przypomnę się sobie pare miesięcy wstecz o zgrozo :0 A teraz nie mam właśnie ciśnienia, bo wiem że nic z tego, nie nakręcam się, mam nadzieję że po zabiegu jak nie będzie wychodzić to się nie załamię, bo wtedy to już nie wiem co dalej... A teraz jak się tulamy to się kochamy a nie robimy dziecko:), nawet o tym nie myślę, i tak powinno być. A propo zabiegu jutro dzwonie do gin by się na niego umówić, już mam trochę pietra, ale chciałabym mieć to już za sobą. Buziaki i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon w pełni popieram twoją decyzję. Dobrze ci teraz , ciśnienie puściło to zrób sobie wakacje od staranek. Sama o tym wczesniej myslałam , tylko ja planowałam zacząć brac pigułki, ale wyszło jak wyszło i teraz mam przerwe od @ ;) A co do foliku to też odpuść (zawsze będzie ci przypominał o starankach), jak zdecydujesz się na zabieg to zaczniesz znowu brać i wszystko będzie ok. Jedynie nie odpuszczałabym M z tymi tabsami na plemniczki, ich poprawa moze trwac minimum 3 miesiące, a i tak mu nie zaszkodzą ;) A co do wieku i upływu czasu to nie przesadzajmy, możesz zacząć się o to martwić po 35 urodzinach. Jest tylko jedno ALE, pomimo zawieszenia działań nie możesz nas opuszczać! :P AsiaAk ja też trzymam kciuki :) Goga już 33 tydzień, jak ten czas leci... Hope kuruj się i zrób te badanka, lepiej dmuchać na zimne. Marzena współczuję :O STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................33...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................13........................... ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia tylko nas poinformuj kiedy będziesz miała zabieg.... bedziemy trzymać mocno kciuki 🌻 marzena87 to chyba owulkę masz.... ;) mam nadzieję że działaliście co nieco ;) w końcu Ola wyszła z ukrycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon w pełni popieram twoją decyzję. Dobrze ci teraz , ciśnienie puściło to zrób sobie wakacje od staranek. Sama o tym wczesniej myslałam , tylko ja planowałam zacząć brac pigułki, ale wyszło jak wyszło i teraz mam przerwe od @ ;) A co do foliku to też odpuść (zawsze będzie ci przypominał o starankach), jak zdecydujesz się na zabieg to zaczniesz znowu brać i wszystko będzie ok. Jedynie nie odpuszczałabym M z tymi tabsami na plemniczki, ich poprawa moze trwac minimum 3 miesiące, a i tak mu nie zaszkodzą ;) A co do wieku i upływu czasu to nie przesadzajmy, możesz zacząć się o to martwić po 35 urodzinach. Jest tylko jedno ALE, pomimo zawieszenia działań nie możesz nas opuszczać! :P AsiaAk ja też trzymam kciuki :) Goga już 33 tydzień, jak ten czas leci... Hope kuruj się i zrób te badanka, lepiej dmuchać na zimne. Marzena współczuję :O STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................33...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................13........................... ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć. Wczoraj jakiś kiepski dzień miałam.... Nie wiem czy w ogóle cokolwiek będzie ze staranek.... Obraziłam się śmiertelnie na M i nie odzywam się do niego :P jak sobie zasłużył, to musi trochę pocierpieć. Pewnie mi przejdzie niedługo, bo ja nie umiem się długo gniewać, ale z przytulanek jak narazie nici....No cóż... Banmon, ja chyba też odpuszczę tak jak ty, i może wtedy się uda.. Cały ten szał doprowadza mnie już do granic wytrzymałości. Chyba wypiszę się z tabelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć. Wczoraj jakiś kiepski dzień miałam.... Nie wiem czy w ogóle cokolwiek będzie ze staranek.... Obraziłam się śmiertelnie na M i nie odzywam się do niego :P jak sobie zasłużył, to musi trochę pocierpieć. Pewnie mi przejdzie niedługo, bo ja nie umiem się długo gniewać, ale z przytulanek jak narazie nici....No cóż... Banmon, ja chyba też odpuszczę tak jak ty, i może wtedy się uda.. Cały ten szał doprowadza mnie już do granic wytrzymałości. Chyba wypiszę się z tabelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bylam na badaniach i wiecie co odechcialo mi sie. zrobilam ogolne i tylko Tsh. Poszlam zrobic prywatnie w osiedlowej przychodni i po prostu mam dosc lekarzy i przychodni. ci ludzie sie zachowuja jak nienormalni, nerwowi kloca sie co do kolejki, masakra. chyba sie odzwyczailam od tego. a panie w recepcji wogole sa złe ze przyszly do pracy. W sumie to interesuje mnie ta tarczyca. reszte jeszcze zrobie przeciez staram sie dopiero krotko i nie bede panikowac. i wole jednak przychodnie w uk bo w mojej to chociaz lekarz po mnie wychodzi i wola a tutaj ci ludzie zachowuja sie jak na bazarze: a pani nie ja tu stalam pierwsza, nie bo ja a ja jestem bardziej chora niz pani itp.... :-p normalnie jestem chora po tym mam nadzieje ze sie pogoda poprawi. wogole to jeszcze nigdzie nie bylam. wczoraj lezalam i spalam caly dzien, cisnienie 80/50 czułam sie jak chodzaca smierc. cos mi ten klimat nie odpowiada :-o Dzisiaj sie wybiore na jakies zakupy, solarium, fryzjer bo specjalnie przyjechalam w jedej bluzce i jednych spodniach :-p 3majcie sie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia daj nam znajć na kiedy się umówiłaś ? Beacik nie gniewajcie się tylko działajcie, nie ma co się boczyć na siebie ;) godzić się mi tutaj szybko bo niedługo chyba owulka ci się szykuje ;) Hope oj tak, nasza służba zdrowia jest na medal :) może i dobrze że sobie tylko tarczycę zrobiłaś, chociaż ja bym zrobiła jeszcze LH FSH i prolaktynę, dwa pierwsze pokazuja czy nie ma policystycznych jajników a prolaktyna czy owulka przebiega prawidłowo .... Asiaaak ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na owulkę to chyba za wcześnie, bo cykle mam dłuższe, chociaż czy ja wiem...poza tym doszukuję sie płodnego śluzu i nie widzę... zapominam, że przecież sie nie staram :) Kurde jak mi dzisiaj dzieciaki dały popalić, to szkoda gadać- nie wiedziałam że praca w przedszkolu jest tak wyczerpująca... Boli mnie glowa, gardło od krzyku, jeszcze ten brzuch- czuję się okropnie- juz wiem, że nie chcę mieć dzieci :P chociaż są "rodzynki"- niektóre dzieciaczki są po prostu tak słodkie, ze najchętniej wzięłabym je do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 to ty masz praktyki w przedszkolu ? fajnie chyba :) mimo wszystko ;) wiesz ja to np specjalnie dużo śluzu nie mam więc u mnie to za bardzo oznaką owulki nie jest.... działajcie sobie i może cosik zdziałacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×