Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon no to chyba poglupieli...Chociaż zeby sie mozna bylo rozerwac to co innego a nie tak sztywno:/ Ja umieram z głodu,ale zaraz idziemy do sfinxa obczaić nowe menu:D Coś reklamują jakies nowości ostatnio a z miesiąc juz nie byliśmy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja tak szybciutko Dzięki za kciuki przydadzą sie. A te specyfiki na rozstepy to można chyba od 4 mca używać. Tak mi sie wydaje więc smile sprawdź . Ok spadam do pracy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie pomyliło Wam się :) do Pl jedziemy już w tą sobotę, dlatego tak rzadko tu bywam :O Nie dość że trzeba wszystko spakowć to musimy trochę chatę przygotować ponieważ podczas naszej nieobecności bedzie malowana i remont łazienki. A do tego wszystkiego jeszcze w pracy się nie wyrabiają i muszę dłużej zostawać :( Już mi siły nie starcza , a na dobitkę muszę wstępnie skończyć album. Ale za to od soboty urlop :D A jutro idziemy na scan :D a co do rozstępów to ja używam Palmersa Tommy butter i jak na razie jest ok :) tylko tłusty jest strasznie. Banmon szybki przepis: lody waniliowe lub smietankowe, mocny napar kawy (może być rozpuszczalna) i dla podrasowania ;) trochę likieru kawowego (aczkolwiek niekoniecznie) To wszystko miksujesz i zalewasz szklankę z kostkami lodu (może być też bez lodu) Dla bajeru (np akcja goście w domu) możesz udekorować bitą śmietaną i posypać mieloną kawą albo czekoladą :) Aż sama sobie smaka narobiłam. Goga chory facet to chyba nawet gorzej niż małe dziecko :) Hope ja też trzymam kciuki. Smile uważaj na te krewetko, muszą być dobrze zrobione, nie mogą być surowe. Amerie mnie jutro czeka rozmowa z managerem na temat zmiany moich obowiązków, ale myślę że będzie ok. Marta życzę szybkiego i lekkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to już w sobotę :) ?! wow! ale na dwa tygodnie? dzięki za przepis jakos tak mnie naszła ochota na mrożoną przyjemność ;) jutro nie będzie kiedy ale może w piatek se zrobię :) jak bedziesz miała ochote to czekam na zdjęcie albumu :) A ja dziś napisałam do kiera że chcę miec urlop od 5 do 16 lipca ..... mam nadzieję ze żadnej akcji nie odwinie i urlop da :) konkretnie nie ma planów co bedziemy robic... jest pomysł że dwa dni przed urlopem sprawdzimy oferty last minute i jak by coś było fajnego to jedziemy na tydzień a drugi tydzień jadę do mojego miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dobry pomysł z tymi ofertami last minute :) czasem może się trafić coś naprawdę fajnego. Jedziemy na 2 tyg, z jednej strony bardzo sie cieszę, zobacze rodzinke i znajomych ale z drugiej strony marzy mi się taki prawdziwy urlop , bez konieczności odwiedzania nikogo. Taki czysty relaks. Ehhhh co zrobić liczby dni urlopu mi nie podwoją niestety :O A ja własnie posprzątałam łazienki i zaraz spadam do albumu. A propos albumu to pokażę ale po urlopie, bo potrzebuję pare fotek które są w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio własnie patrzyliśmy by były na prawdę fajne oferty w przyzwoitej cenie, zobaczymy jak to się będzie w lipcu kształtować... Trzeba będzie dobrze przemyślec sprawę bo jednak w sierpniu też czeka nas nie mały wydatek :o Ola doskonale cię rozumiem, tak to własnie jest albo urlop taki z prawdziwego zdarzenia albo spotkanie z rodzinka cos za coś :o mam dokładnie to samo .... wiesz jeszcze o ile spotkania ze spotkania z moją rodzinką się cieszę i odpoczywam to o tyle ze spotkania z rodzinką M już nie koniecznie :o jakos nie mogę załapac z nimi kontaktu :o Będę z niecierpliwością czekała na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co laseczki czuje dziś ból podbrzusza i chyba rzeczywiście mam owulkę ?! ale z przytulanek nici bo już sił nie mamy :D ja się nastawiam na sierpień a mój M chyba liczy na cud .... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej😘 wreszcie dotarlam do domu;( najpierw lekarz, potem wizyta u babci, nastepnie restauracja, po tym po mame do pracy i u niej w domu wizyta jeszcze zachaczylam o przyjaciolke i padam na twarz..;( co do wizyty:P bylo super przede wszystkim, zmiana lekarza na Pania dr Bryle to super pomysl;) cudowny czlowiek od ktorego szkoda wychodzic z gabinetu;P badania natychmiastowe ledwo wlazlam a juz schodzilam z samolotu;) gadula niesamowita:P w piatek mam isc do szpitala na badania bo podejrzewa cukrzyce ciazowa, Ci ze szpitala przeoczyli cukier w moczu i bede pila glukoze;) ponadto tarczyce mam sprawdzic bo mama miala problemy. powiedziala ze raczej bedzie cesarka bo na bazie obserwaacji dostrzega skoki cisnienia oonadto mam doniesc zaswiadczenie od okulisty bo mam wade wzroku dala mi nr do swojej kolezanki. Mam jutro umowic sie na usg do dr kolodziejskiego bo musi je zrobic ginekolog a ja wczesniej robilam u radiologa juz pod katem porodu, na bol krocza kazala brac magnez i nospe codziennie. I wiyta kolejna 7 lipca;P a!! od marca przytylam 2 kg myslalam ze to zart bo brzuchol mam juz pokazny a w sumie to od poczatku ptzytylam 6 kg i jak cukrzyce mam to dietka bedzie;P ale sama od jutra przejde bo 6 kg wystarczy;) jestem mega zadowolona, mam druga karte ciazy i dostalam tone gazetek i poradnikow.. polecam goraco:P zmykam spac bo synus musi odpoczac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekunde - bo bede musiała zmykas do szpitala, bo dostalam jakies wymazy, na paciorkowca i musze zawiesc. Wczoraj miałam wizyte. Z niunia wszystko ok. Jest bardzo ruchliwa, wiec mam tetno kapinke wyzsze. Wazy 2859gram, i raczej lekarz mi powiedział ze nie pownnam urodzic wiekszego dziecka niz. 3200, 3300, bo jestem szczupła. Zreszta od ostatniej wizyty przytyłam tylko 800dkg. Szyjke mam juz miekka, wiec w zasadzie jak dostane skurczy nawet pojedynczych to duze prawdopodobienstwo, ze to od tego sie zacznie :-) Agnes - pamietam co ci mam napisac, ale wczoraj nie miała czasu bo znowu latałam pol dnia po marketach budowlanych... Ah ten remont wykancza człowieka. Jak dzisiaj wroce ze szpitala to Ci juz napisze Miłego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - bardzo mało przytyłas jak tylko 6kg! Ja przytyłam ok. 10 - 10,5, tyle ze od 2 miesiecy prawie nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście malutko,nie wiedzialam ze tak mało mozna przybrac. Fajnie,że z Waszymi dzidziami wszystko ok:) Ja sie nie moge doczekac jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Agnes wizyta u lekarza Cię uspokoiła- to dobrze:D dzieciaczki w brzuszkach niech siedzą ile moga:) u nas dzis pogoda, ale ja zasypiam .... czekam na jutrzejszy dzień :D Banmon w pracy po wolnym ale masz fajny krótki tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poczekam cierpliwie;P tylko zapomnialam dodac ze niestety rozstepy mi zostana bo powiedziala ze sa straszne ale jakos to przezyje:P po porodzie polece do dermatologa:) ja nadal na lozku zab mnie boli jak cholera jak spie to nie czuje:P to Twoja Kruszynka Marta bedzie miala wage prawidlowa:P wazne ze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Dobrze,ze wszystko w porzadku u Ciebie Agnes. Co do pakowania torby to w kazdym szpitalu jest inaczej,najlepsza rada to wybrac sie ktoregos dzionka do spzitala i zapytac poloznej. U mnie np nie mam brac w ogole ubranek dla dzidzi (tylko na wyjscie do domciu),a musze miec krem do pupy ,pampersy,podklady na lozko,podpaski poporodowe,termometr ,recznik i to co potrzebuje dla siebie....jezeli nie bede miala pokarmu by karmic piersia to ewentualnie mleczko a tak dla dzidzi nic nie potrzebuje.... a znowu w spzitalu obok,gdzie moja kolezanka bedzie rodzic juz zupelnie inne wyposazenie trzeba miec.....takze warto popytac;) bo po co napakowac pelno nie potrzebnych rzeczy;) Wyzej pisalyscie o kremie na rozstepy wiec ja uzywam z Ziaji (ziajka na rozstepy....mama miaaa;);)- slicznie pachnie heheh;)) Narazie jestem zadowolona,mam rozstepy ale nie az tak straszne mniejmy nadzieje ze nie bedzie najgorzej.... Jezeli chodzi o wage hehe...to ja od poczatku ciazy przytylam 7 kg czyli waga taka ksiazkowa....takze spoczko...ale ostatnio sie usmialam bo wazyla mnie lekarka i okazalo sie ze przez 2 tyg przytylam 2200 hehe takze sporo;) Ja wrocilam godizne temu od lekarza bo bylam ponownie mocz oddac i glukoze badano mi...fujjj...nie nawidze tego...a z glodu umieralam 2 godz tam siedzialam ale naraeszcie juz w domciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Widze ze na topiku sezon urlopowy sie zaczyna ;) i dobrze odpoczywajcie dziewczyny :) Banmon może znajdziecie ciekawą oferte :) Ola ale mi smaka narobiłaś na tą kawe mniam... chyba sobie zapodam taką :p Banmon bidulka dzisiaj w pracy długo kibluje :o dasz rade :) tylko nia zaśnij gdzieś w kącie :p Agnes fajnie że z Gabrysiem wszystko dobrze i że nowa ginka jest ok :) już Ci dużo nie zostało ;) Marzenka też używałam ziajki i u mni sie sprawdziła :) Dzisiaj mam wizyte u mojego gina :) mam nadzieje że nie będzie mnie namawiał na drugie dziecko tak jak trzy tygodnie temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a moze jednak? drugi potomek:D ja tak myśłe ze moze za długo czekałam ... no nie wiem .... tak tylko czasami sie zastawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga Misiu na pewno chciałby rodzenstwo:) Ale mysle,ze jescze za wczesnie na takie plany,dopiero co urodziłaś,wszystko sie zmieniło... Zjadłam chyba z kilo czereśni...no pyszne były:D Co tam dziewczynki u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstalam o 16.... na szczescie juz nie boli zab:P sprzatam bo takin syf a j robi obiad narzaie nie wiem co bo to tajemnica ale poczekam:P dostalam kalendarz gdzie mammwpisywac ruchy Gabrysia, musze sie zmobilizowac:) on i tak przekracza norme bo 10 to juz z samego rana jest zawsze:P ale dla tak milej Pani dr bede pisala:P no malo przytylaam ale to dobrze bo przed ciaza nabralam troszki za duzo;( ale zrzuce tym sie nie przejmuje bo wystarczy zebym jadla o rownych porach i waga sama mi spada;P ja jutro zadzwonie o to usg bo dzis zaspalam i mam miec albo 28 czerwca albo 5 lipca zobaczymy ile moj skrzat wazy:P w 26 tyg wazyl 720 gram a ile teraz???;) ale mi Smile narobilas chetki na czeresnie, ale u nas na wsi nie ma w sklepie i musialam sie zadowolic jablkami:( kupowalas w markecie czy na bazarkach??/ J ma jutro poszukac:) a!!! dzis ma rozmowe o prace i jutro tez, trzymajcie kciuki za mojego M;) mam nadzieje ze ta dzisiejsza wypali bo j chcialby pracowac jako przedstawiciel handlowy z resztaa ma gadane;P ale duchota..... ciekawe co u Banmon? a co do akacji my w tym roku nigdzie z wiadomych przyczyn a i finanse nie pozwalaja:( ale za rok napewno jedziemy na tydz nad morze z mama Gabrysiem i moze jeszcze moj brat:P ale nad nasze polskie;P ale sie rozpisalam:P ide umyc kuchenke:P a!! Goguniu moj kochany na kolejnego brzdac masz jeszcze czas;p najpierw naciesz sie Misiem a potem tez od niego odpocznij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no wiec tak Moje rzeczy :mydło, szczoteczka do zebów, pasta, szampon i balsam do włosow, żel do higieny intymnej ( specjalny dla kobiet w ciazy i okresie połogu AA Mamai i Ja ) balsam na rozstepy, oliwka do ciała, szczotak do włosow, suszarka, 1 recznik kapielowy, 1 recznik do włosow i dwa małe do higieny intymnej, 4pizamki z dekoltem do karmieniamajtki hcyba 6par, podpaski, szlafrok, skarpetki, klapki pod prysznic, 2biustonosze do karmienia,, gumki do włosow, wsowki, husteczki higieniczne, papier toaletowy, woda w małych butelkach do picia n.gaz.telefon + ładowarka, wkładki laktacyjne, krazek poporodowy. Dla dziecka: 3xspioszki, 3xbody z długim rekawem, 3x body z krotkim rekawem, 3x pajacyki, 1kaftanik, 2xspodenki, 1xsweterek na wyjscie ze spitala, 3 czapeczki, rekawiczki cienkie 3 pary, 3pary skarpetek, kocyk, rozek, recznik, mydło, krem na odparzenia, spirytus i jałowe gaziki, 2pieluchy tetrowe, 15 pieluch pampers, husteczki nawilzane . Dodatkowo : dowod, ksiazeczka ubezp. karte ciazy i ostatnie badania ciazowe ( krew , mocz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................8...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes czereśnie mi przywiózł R. ze swojego sklepu.Nie wiem skąd on je zamawia. Teraz na bazarku na pewno znajdziesz bo sezon jest. A no i trzymam kciuki za J. 🌻 Śpij ile wlezie poki możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Marta napisze J czego nie mam jakbym nie zdarzyla dopakowac:P tam gdzie ja mam rodzic to trzeba miec rzeczy dla dziecka na caly pobyt, wiadomo pieluchy i chusteczki reszte oni biora ze swojego asortymentu:) obiadek pycha:P makaronik z miesem, sosikiem i kapusniaczkiem z mlodej kapysty:) J pojechal, ja zabieram sie za mycie lodowki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki... ja nadal mecye lodowke bo mialam gosci j wroci przed 11 bo tesciowa ma zabrac z pracy jutro bede pic glikoze zobaczymy czy mam cukrzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - u nas w szpitalu daja jakies dupowate pieluchy, chyba hagisy, podobno one sa bardzo kiepski. Ja kupilam pampersy wiec troche ich wzielam. A tych rzeczy to w sumie troche sie uzbieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupilam pampersy huggisy juz n ie sa takie dobre jak kiedys moja siostra mowila ze oni wkladaja polowe huggisow a polowe jakis zwyklych;( dobre sa jeszcze z dady z biedronki i sa o wiele tansze, jesli nie bedzie mnie stac na pampersy to te z dady bede kupowala bo nieuczulaja i sa fajne a kosztuja 28zl:P ale narazie mam zamiar uzywac pampersow;) maja tez dobre husteczki, sama ich uzywam i Gabrysiowi tez zakupilam;P do mycia zakupilam mleczko i szampon z hippa, zobaczymy jak sie sprawdzi, ponadto sudocrem oczywiscie i jak narazie tyle;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×