Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Witam Was!! Powiedzcie kobietki czy test jest wiarygodny staram się o dziecko po owulacji bolały mnie nonstop piersi i pobolewaj jeden jajnik z dniem @ przyszło plamienie trwało tyle co normalna @ ale bardzo skąpe po tym zrobiłam test i wyszedł negatywny ale ja nadal czuje się inaczej.. nadal pobolewa mnie jajnik i bolą piersi przy dotyku... jestem drażliwa, nie wysypiam się w nocy mam tzw podkowy... Mam też mokro śluz biały ciągnie się tak srednio i wieczna ochota na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam;P dziekuje za pamiec i pozdrowienia:) Banmon jest mi przykro ze macie pod gorke, ale wierze w Was, modle sie i trzymam kciukasy;) dzidzia napewno sie zjawi:) Ola juz sie nie moge doczekac zeby poznac plec Twojego kochanego Ktosia;) buziak dla Niego:P Goga teraz jak mam znowu neta to nawet play nam nie przeszkodzi w pisaniu:) Dagus Twoja Asia jest cudna a jej wloski:) nier moglam sie napatrzec!! Mam slabosc do dzieci z taka czuprynka i tym kolorkiem;) Ucaluj ja koniecznie:):) Amerie gratuluje synusia;P Moj Gabrys ma kolejnego brzuchowego kolege🌻 Marta z niecierpliwoscia czekam na kolejna rozpakowana, brzuch w dol to juz tuz tuz😍 aby malo bolalo i nie za dlugo trwalo😘 Marzena fajnie ze praca jest i na dzidziolka przyjdzie czas:P Marzenka pisz do mnie jak bedziesz miala cos na koncie:p buziak dla... moze Krzysia:) Beacik gratuluje:p HopeU trzymam kciukasy zeby plemniczki dzielnie dotarly do jajedczka😘 buziak dla reszty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie trzeba tutaj zaufać testowi.... a jeśli jednak nie bardzo masz przekonanie to zrób bhcg z krwi i nie będzie żadnych watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a jak tam u ciebie? rzeczywiście jest taka groźba porodu przedwczesnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz o sobie:P pisze partiami bo juz wczoraj naskrobalam ale poszlooo w las... wszystko i usnelam ze zlosci:( ja nadal w dwupaku:p dziewuszki ja mialam podejrzenie przedwczesnego porodu jak ostatnim razem znalazlam sie w szpitalu, ale tylko podejrzenie:P Gabrysiowi wcale sie nie spieszylo tylko moj kregoslup nawalil i mialam kroplowki i zastrzyki ale to na bol a nie na podtrzymanie;P wiec spokojnie:P w tym tyg ide do ginki nowej bo zmienialam stara:p i zobac zymy co w trawie piszczy:) czy jest rozwarcie albo cosik innego😘 brzuch mi sie obnizyl ponad tydz temu ale jak narazie nic sie nie dzieje:) Gabrys rozrabia jak szalony, czasami az mi lezka poleci z bolu, ale wazne ze sie rusza:p wypina lokcie, nozki, glowke:) obkopuje mamusie z kazdej strony:p a zebra ubustwia!!!! ponadto ciagnie mnie w srodku odkad brzychol opadl i pobolewa, rozciaga sie chyba!!! i sikam co godz w nocy, w dzien nioe jest tak zle😍 chcialabym juz urodzic ale to nie ja o tym decyduje, jak przyjdzie pora to wreszcie zobacze mojego Skarba:P juz sie nie moge doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................35...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................32...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............25...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................19..........ok 07.11.2010...........?......... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze bardzo chcesz zobaczyć swojego szkraba i wszystkie tutaj nie możemy się go doczekac ale niech mały jeszcze troche posiedzi w brzuszku :) jeszcze ma czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, to już 32tc!!! Jak ten czas leci, normalnie szok...Dobrze, że z maluchem wszystko w porządku :) A kręgosłup, dostaje na całego, jednak ma teraz obciążenie. Ja z racji tego, że miałam niewielki brzuch, to kręgosłup mnie nie bolała, ale teraz jak najbardziej, od schylania się i noszenia tego mojego słodkiego ciężaru ;) Marta, mnie się brzuch zaczął obniżać w 33tc (pierwsze bolesne inieregularne skurcze też wtedy miałam) a urodziłam w 38, więc może przyjść poród szybko albo niekoniecznie ;) Ale najlepiej wytrzymać do tego 38tc, wtedy jest poród o czasie. Jakby niebyło już niedługo zobaczysz swojego Ktosia :) Widzę dziewczyny, że Was moja córcia też oczarowała, wszyscy tak na nią reagują :D Włącznie ze mną, oczywiście :D Ja się codziennie od miesiąca nie mogę na nią napatrzyć :) Szczególnie jak nie śpi i obserwuje wszystko i wszystkich, tak jak teraz ;) Ale zaraz pewnie zaśnie więc ja też, trzeba łapać każdą chwilę na sen :) Uciekam na sniadanko. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon biore CLO , nie mam porblemów z owu tylko lekarz chce ewntualnie zwiekszyc szanse, ostatnio jak brałam CLO, wychodowłam trzy pecherzyi z czego dwa były dorodne:D wszytkie pekły jak nalezy ale tylko na tym sie skonczyło:( Magdaleno bhcg to rozwiąze twoje podejzenia :) ok czas poracy nastał buziaki miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus - pewnie ze masz sliczna córcię. Dagus ja to w zasadzie jestem w 37tyg. ciazy liczac od ostatniej miesiaczki., a 35 liczac od zapłodnienia. Wiec zostało mi niecałe 4tyg. Agnes - całe szczesie ze u Ciebie wszystko ok. Strachu nam napedziłas i to niezłego. Wogole masz sie czesiej odzywac, przyzwycazaiłysmy sie do tego ze Cie tu pełno, a ostatnio taka cisza bez Ciebie była. Banmo - pewnie ze sie odezwe po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) pisze tutaj bo widze że już doswiadczone jestescie. Mam problem zmieniłam na własna reke tabletki z yesminelle na microgylon. Chodzi mi o to czy tak można czy jakies objawy moga sie pojawic czy w ogole zmieniłam na jakies gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................34...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................32...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............26...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ andziula no w takim razie trzymam mocno kciuki zeby się udało bo w zasadzie chyba nie ma powodów dla których miałoby się nie udac, jesteś po hsg, dodatkowo łykasz clo na zwiekszenie liczby pecherzyków no i masz juz dziecko.... więc to pewnie kwestia czasu, może już teraz zatrybi 🌻 Marta ja sie już nie mogę doczekac kiedy przywitamy na świecie twoją kruszynkę :) idek ja tutaj nic nie pomoge bo w ogóle nie znam tych leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOM niby wszytko ok , boje sie tylko jednegoze jak teraz odpukac sie nie pwoiedzie to juz nie wiem jak soboie to wytłumacze bo genralnei tak jak piszesz wszytko pwoinno byc ok, jestm po szeregu badan ,M ma wszytko w porzadku takze musi byc jzu w koncu nasza mała Andzia :D Marta to juz tuz tuz.....:) idek brałam kiedys mycrogylon nie mialam zadnych nie pożadanych objawów ale zmieniasz moze poporstu kosultacja z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula widać taka 'wasza uroda' nie raz tak jest, że wszystko jest ok a na brzdąca trzeba jednak troche poczekać. Niedawno miałaś hsg i myślę że teraz szybko pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz. TZN mnie nie ma w moim miescie tylko siedze chwilowo na wsi i jest tu jakas apteka co nie ma połowy leków m.in. yesminelle wiec kupiłam ten micro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDEK powinno objesc sie bez komplikacji :D to cie rzeczywiscie wywiało dalekoooooooooo :) mozliwe mozliwe ze taka uroda, moj lekarz powiedizła mi,ze z jednym jajnikiem nie ma przeszkód, natomiast lekarka która robiła mi hsg powiedizła ze to moze byc utrudnieniem -kazdy lekarz co innego :/ cierpliowsc nie jest moja dominująca cecha :D chyba jak u kazdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula ja też z cierpliowści nie słyne ;) może po prostu mam się jej nauczyć .... wiecznie muszę na coś czekać. Teraz na wyniki M i sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ehh musialam przełożyc wizyte na piatek a tak to byłabym juz po i Wam zdała relacje. Mam nadzieje,ze bedziecie cierpliwe:D Agnes fajnie,że jesteś z nami znów🌻 Mam nadzieje,że 8 tydz to nie za pozno jak na pierwsza wizyte,no ale tak wyszło i ciesze sie ze nie było problemu z przelozeniem wizyty o pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a ja się zastanawiałam własnie wczoraj co tam na wizycie się dowiedziałaś :) moze dobrze że przełozyłaś zawsze bedzie coś lepiej widac na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się Smile czujesz ? jakieś typowe objawy masz czy na szczęscie zostało ci to darowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilką zrobiłam test dla ciekawości (ta sama pora co wczoraj) i nadal mam dwie kreski, ta druga może ociupinke jasniejsza od wczorajszej ale tak na prawdę to niewiele, dziwne trochę bo pewna jestem że u mnie już po owulce. Wiecie co ja to chyba nie wierze w te testy.... zobaczymy kiedy @ dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak mineły upały to sie nawet lepiej czuje. Dzisiaj nawet całkiem ok. I to mnie martwi,ale ja to sie cały czas czymś zamartwiam..Juz nie moge doczekać sie tej wizyty. A ja tez niemogłam sie połapać z tymi testami bo ciagle widziałam te kreski i trudno było sie dowiedziec kiedy ta owu jest albo kiedy bedzie...A ostatnio to zglupiałam,bo wtedy kiedy nie było mnie w domu to były dwie kreski,wg mnie grube a starania byly kilka dni pozniej i sie udało... Glupie sa te testy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×