Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 sisetka...............29.................3............... ...............22.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................5...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUDY W PRACY ale jeszcze troszke. Marta dobry pomysł z tym balsamem i mieszanka:D zastanawiam sie czy jest sens udac ie do kliniki leczenie niepłodnosci, skoro u swojego gina ktry różwniez zajmuje sie tymi problemami zrobiłam wszytkie podsawowoe badanie(hsg, nasienie,hormony) i kosultacje u drugiej lekarki tez miałam powiediła ,ze z jednym jajnikeim moze to dłuzej trwac i uzbroic sie w cierpliwosc, moj lekarz tez moiwł ostatnio ze czas, ale czas u ans jzu trwa troszke za długo jak dla mnie,i tak siedze i czytam na różnych forach różne wypowiedzi. nie chce łądowac kasy w kolejna kieszen, i nie wiem czy sie dalej gdzies poniewierac czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie, mi sie wydaje ,zeby troche postarc sie chocby zostawic wszytko i nie patrzec liczyc, ale z drugiej strony hmmm no nie wiem bije sie z myśłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ J dostarczyl mi neta i laptopa wiec jestem;P mialam usg i narazie nie bede miala cc czekamy ale lozysko juz jest starsze ale niuniek zdrowy i wywija fikolki:) wystawia nozki i raczki:0 Marta jeszcze nie urodzilas???? czekam na eska;) Banmon jeszcze raz sto lat Kochana😘 Andziula poczekaj Kochana i na Ciebie przyjdzie kolej i bedzie nastepna dzidzia:p wiem zse latwo doradzac a jak sie chce to cierpi czlowiek ale bedzie dobrze:0 Ola imie fajniusne;) niech Ktosia sie rozwija i Wam duzo daje radosci!! Goga Misio jest zabojczy juz mam kolejna tapete z nim:) Smile zapraszam Cie do siebie jak masz czas to wpadnij na prosta, dawno sie nie widzialysmy:P Marzenka ale numer kota zamknelas:) moja kolezanka kiedys puscila chomika na lozko i poszla spac, na drugi dzien sie obudzila a on byl pod nia.... juz zimny!!!! Twoja kotka cierpliwie czekala:0 HopeU zamiast sie opalac bedziesz kupowala z M wyprawke;) sisetka witaj:) Marzenka czekamy z Toba na usg i wage Krzysia;) Dagus pokaz nam Asie;) Amerie co u Ciebie??? Asiak jak dzidziolek i M??? mi dzis mama znowu kupila Gabrysiowi cosik, czapeczke i lapki niedrapki, wczoraj skarpetki:) zaczyna sie rozkrecac:) dzis znalazlam w gazecie pampersy dla wczesniakow mama ma zapytac czy sie je tu zakupi:0 mam fajne diewuszki na sali:p buziak dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Nad morzem pogoda upalna wiec w najwieksze slonce siedze w domu..... Smile jak po wizycie?specjalnie weszlam na topik bo ciekawa jetem :) Pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. Agnes trzymaj sie w szpitalu, mam nadzieję ze Gabrys jeszcze pomieszka u mamy. Smile no właśnie jak po wizycie??? Dziewczyny jak to jest bo czytam o plodzie w 5 tyg ze coś tam sie wyksztalca itd i czy to chodzi o 5 tydz od zapłodnienia czy jak? Bo od dnia @ jest 2 tyg do przodu a licząc od zapłodnienia jest inaczej. U mnie leje dziś i chłodno , tylko siedzieć w domu a ja cały weekend pracuje brak słów z jakimi idiotami pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze wczoraj nie napisalam ale przyjechała siostra i jakos tak zleciało. Po wizycie ok..widziałam,słyszałam i juz jestem spokojniejsza,chociaż i tak czasem mam przeczucia,że cos bedzie nie tak. Wiem,nie powinnam tak myśleć. Agnes jak mi sie uda po weekendzie to moze Cie odwiedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) u mnie wszystko ok i z maluszkiem i z mezusiem;) a rzadko tu zagladam bo przez te upaly to nie chce mi sie w ogole do komputera siadac, bleee...ale ten czas leci, jeszcze 5 mies i ja zostane mamusia:) juz nie moge sie doczekac;) a Ty Marta to chyba powinnas juz rodzic co?:) Agnes nie martw sie wszystko bedzie dobrze Gabrys to juz duzy chlopak:) Goga slicznego masz synka;) Dagus pochwal sie Asia!:) nie przeczytalam wszystkiego wiec nie wiem komu jeszcze gratulowac, aaa Hope i Banmon:* a za reszte trzymam kciuki:) http://www.suwaczki.com/tickers/nzjd3e3kj5rmq6l6.png http://www.suwaczki.com/tickers/nzjd3e3kj5rmq6l6.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 sisetka...............29.................3............... ...............22.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................17..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................5...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fajnie ze spokojniejsza jestes:) i nie martw sie bedzie dobrze!!! czekam na wizyte:P HopeU najlepiej poczytaj na necie bo to w caly swiat ja juz nie pamietam:) Banmon odpoczywaj na sloneczko w przyszlym roku z dzidzia pojdziesz:p morze.... jak dawno tam nie bylam!!!!!! ale w przyszlym roku jedziemy we czworke na tydzien;) AAAAAA!!! wczoraj J powiedzial tesciowej ze za bardzo sie wtraca i dlatego ja nie chce tam mieszkac to wiecie co zrobila???? zaczela wrzeszczec ze mamy zabrac meble, oddac pieniadze i dac jej swiety spokoj bo ona bez nas sobie poradzi..... yakze zrobila ze mnie morderce a z siebie ofiare i na dzien dzisiejszy moj dom to szpital.... ale narazie o tym nie mysle Gabrys najwazniejszy:P mam nadzieje ze Pan Bog wymysli cos dla nas😍 ale gorco.. J pojechal na Slowacje z pracy i zobaczymy sie jutro dopiero ale mama ma przyjsc...:) jutro ma babcia wpasc i ciocia.. szkoda mi babci bo bardzo przezywa moj kolejny raz w szpitalu:( ostatnio plakala... nie lubie jak placze ale wiem ze to z troski jak urodze i wyjde to sie jej odwdziecze, w koncu to jej pierwszy prawnuczek:) dam sie jej nacieszyc😘 ciekawe jak Marta pewnie poszla juz na oct jak to cos da to urodzi dzis:) jak dostane eska to dam niezwlocznie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ostatnio się nieudzielam, ale stale Was czytam, jakoś mam lenia do klikania :P Banmon, udanego urlopu, wypocznij porządnie, aż Ci zazdroszczę, też bym gdzieś pojechała :) Hope, te wszystkie informacje o maluszkach w brzuszkach zależą od portalu, bo w nie których tygodnie liczą od zapłodnienia a w innych od OM :) Agnes, nie stresuj się (wiem, że łatwo mówić). Najważniejsze żeby Gabryś jak najdłużej siedział w brzuszku :) Marta, to już dziś masz termin, ale to zleciało. Szybkiego rozwiązania. Już niedługo będziesz ściskała swoją kruszynkę :) Asia, zleci, nawet się nieobejrzysz kiedy :) Smile, to normalne, że się martwisz, ale wszystko będzie dobrze :) Asiulek coś spać nie może, zdrzemnie się chwilkę i zaraz budzi, a ja latam do niej co chwilę, żeby podać smoka :) Poza tym to rośnie jak na drożdżach. 30 czerwca byliśmy na szczepieniach i mała waży już 4,5kg, tzn. wtedy tyle ważyła ;) hehe Mój mały klocuszek :P Jest duża, zdrowa, kochana i gadatliwa. Strzela do wszystkich uśmiechy i gada agggg, giiiiii, guuuuu, aaaaaaa, gaaaaaaa :) hehe Mam zawsze taki ubaw jak się rozgada, coś cudownego :) Fantastycznie się patrzy jakie robi postępy. Trzymana na rękach potrafi już dość długo trzymać główkę prosto, jak leży na brzuszku to podnosi głowę i się rozgląda, no i ostatnio okręca się wokół własnej osi, położę ją prosto, a za chwilę już leży na skos :) hehe No i apetyt ciągle ma, wcina aż miło patrzeć :) Jedynie czasem ma problemy z kupką, ostatnio 4dni nie robiła i musiałam jej pomóc, bo jej w jelitach zalegało i była zmierzła... Naszym sukcesem ostatnio było jej zachustowanie. Poszliśmy z Asią w chuście do biedronki na zakupy i z powrotem :) W drodze do sklepu bacznie wszystko obserwowała, a jak wracaliśmy to zasnęła. Mąż ją niósł i mówi, że bardzo wygodnie i wogóle nie czuć że ją się niesie :) Tak więc, będziemy coraz częściej to praktykować :) Przyznam, że wiązanie jej w chuście nie jest łatwe, ale dojdziemy do wprawy :) Wrzucam moje ulubione zdjęcie, zrobione 1,5 tygodnia temu :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ecf86827f598b86.html Niuńka chyba zasypia to będę miała czas żeby domek trochę ogarnąć, narazie zdążyłam tylko posprzątać na balkonie ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile co było widać na usg? Asiak ale to leci już 17 tc. Marta jak dostanie oksytocyne to nie chce nic mówić ale taki poród trwa dłużej. Tak czy inaczej Marta szybkiego porodu i upragnionej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus ale cudeńko, taka malunia :) słodkości Też taka chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie da sie wytrzymać, taki upał.... Andziula- może rzeczywiście odpuść na jakis czas tych lekarzy, odpoczniesz, naładujesz baterie, a w miedzyczasie może sie okaże, że żadna klinika nie jest Ci potrzebna ;) Agnes- dobrze że maluch zdrowy, dobrze też że masz laptopa i fajne kobitki na sali- zawsze będzie Ci czas szybciej leciał... a teściową się nie przejmuj, masz teraz ważniejsze rzeczy na głowie :) Smile- nie zamartwiaj sie na zapas, bedzie dobrze (łatwo sie mówi, a ja pewnie spać nie będę mogła ;) ) Daguś- nie chce sie powtarzac , ale śliczna ta Twoja Asia, aniołek :) Hope- jak sie czujesz? Ja raz plamię, raz nie, zwariować idzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaakaaaa slicznaaaaaaa:P Masz piekna coronie:) ja zdrzemnelam sie obudzili mnie na tony😘 po drugiej srtonie korytarza leza wczesniaki z mamusiami, tam z reszta i ja trafie ale dzis wyjatkowo placza biedactwa:( podobno jakas Pani urodzila i zostawila dzieciatko- biedne malenstwo... wiem ze ludziom jest trudno ale i tak serce mi sie kraje jak slysze o porzuceniu dzieciu, dobrze choc ze nie zostawila tego szkraba na ulicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 sisetka...............29.................3............... ...............22.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................17..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................5...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza??????? wszystkie nad woda????? odzywac sie Kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale tu dzisiaj pusto :o ja od piątku byłam u rodziców prawie cały czas :) jutro zowu z Misiem do kolejnej poradni :o Taki upał że nawet mały śpi prawie cały czas ;) Gooorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke. Jutro rano ide do szpitala. Mam juz mało wod płodowych wiec zobaczymy czy mi zrobi prowokacje czy najpierw obserwacja bedzie. Najgorsze ze szyjka nie chce mi sie rozwierac do porodu :-( wiec pewnei bez prowokacji sie nie obedzie :-( Mysle ze w polowie przyszłego tyg. juz urodze. Boje sie jak cholera brrr. Wogole to nawkrecałam sobie jakies chore fazy i caly czs tylko placze. Kurcze cała ciaze tryskalam energia mialam swietny humor a teraz sraczkuje i rycze jak głupia. Laski trzymajcie za mnei kciuki. Powiem wam ze najgorsze jest takie oczekiwanie kiedy to nastapi. Sto razy bardziej wolalabym urodzic przed terminem z zaskoczenia niz tak jak czekam jak na zbawienie............ Jak urodze dam Agnes znac bo tylko do niej mam telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nic sie nie bój, będzie dobrze i już wkrótce maleństwo będzie z Tobą :) lekkiego porodu i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiecie mi dziewczyny kiedy najlepiej współżyć przyjmując, że owulację powinnam mieć 13 lub 14 dnia cyklu? Podobno co dwa dni? ale dokładnie nie wiem. Wiem, że na pewno nie codziennie, żeby nie osłabić plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę bo zaraz do pracy spadam. Wczoraj przyjechali do nas goście (siora z mężem i synkiem) i zostana 2 tyg , więc pewnie słabo będę się udzielać. Ale w domu sie tak fajnie gwarno zrobiło :D Marta trzymam kciuki za możliwie najkrótszy i najmniej bolesny poród i jak najszybciej wysyłaj eska Agbo już nie mogę się doczekać czy bedzie siurak czy nie ;) Agnes teraz w końcu wypoczniesz, koniec sprzatania , przeprowadzek itp A teściowa jak zobaczy Gabrysia to wymięknie :) Odpoczywajcie sobie i nigdzie się nie śpieszcie . Goga dzisiaj znowu musicie być dzielni. Bidulek ten Twój Misiu, tylko od poradnio do poradni. Hope tym słońcem aż tak się nie przejmuj. Ostatnio mi ginka powiedziała że nie wolno brzucha opalać, ale nogi spod parasola można wystawiać ;) tylko brzuch zawsze zasłonięty. Smile jeszcze bardziej się uspokoisz jak zaczniesz czuć ruchy maluszka :) A niedługo zaczynasz II trymestr , więc wszystmierza ku dobremu. Andziula może faktycznie powinniście na chwilę odpuścić, u Banmon to podziałało :) AsiaAk cieszę się że u Was wszystko dobrze, a masz jakieś dolegliwości ciążowe? Daguś fajna córeczka, wrzucaj częściej jakieś fotki. Marzena jak plamienia trwało krótko to może jeszcze szansa jest? Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego poniedziałku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jestem po udanym in vitro ale moja ciąża obumarła w 8 tygodniu. Naszym problemem są słabe plemniki. Faszeruje męża różnymi lekami ale dalej nic. Biegamy po lekarzach i tylu ile odwiedzmy tyle mamy opini. Jedni mówią że wyniki męża nie są tragiczne a znów inni że tragedia. To jednak nie jest najgorsze zaczyna mi brakować sił do walki. W moim otoczeniu rodzą się dzieci i dobija minie pytanie: kiedy wy??? udało się komuś zajść w ciąze przy słabych prametrach nasienia. Mamy tylko 12% prawidłowych.POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja tylko na sekunde.......Gojka nam sie udalo naturalnie a mielismy mniej niz ty prawidlowych ale teraz trzeba czekac co dalej z tego bedzie...... Pozdrawiam, Ja mam dziewczyny co raz czarniejsze mysli......... Marta szybkiego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale weekend zlecial szybko...Kurcze nie wolno sie opalac a ja wczoraj caly dzień na słońcu,nad wodą i teraz wszystko mnie piecze:/ Banmon każda ma obawy...Ja tez...Wizyte mam dopiero 10.08...Chyba wczesniej sie wybiore na samo usg gdzieś...Jakis strach nie daje mi spokoju takiego prawdziwego...ehh Miłego dnia dziewczyny. Te upały mnie wykonczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzsiaj jak aplikowalam sobie luteine to wyciagnelam brazowe uplawy takie ciemno brazowe......juz mi sie nawet nie chce nic z tym robic bo i co ja moge.........pewnie tylko czekac az sie zacznie...... Potorka z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC melduje sie , weekned spedziłam rekreacyjnei rowery z moj psiapsólka:d było super dodzis czuje miesnie o ktroyche nie miałm pojecia hihihi póki co na dzien dzisejszy daje spokój, (nie wiem czy za dwa dnie nie anpisze, żejednak nie) wiecei jak to jest róznie z nami:D Daguś mała jest bosska a jaki usmieszek Marta trzyamam kciuki zeby roziwaznei jzu nastap[iło bo zeczywiscie to oczekwinie jest stresujace. Banmom nie masz gdzies tam lekarza?wywyczytałam ze lekarz koniecznie i zastrzyki dawali , lub tabletki ale wiesz kazda z nas jest inna.Ai pislai zeby lezec plackiem Hope nie rpzejmuj sie idotami w rpacy:D zawsze jak cie ktos wkurzy pomyśł o fasolce:D Smile nie mozan myłśec zle bo wiesz ze potem sie złe wydarzenia przcyiaga Agnes trzymaj sie dzielnie, Gabrys neich rośnie :) mam nadzieje, że z czasem i sytacja z meiszkaniem sie wyklaruje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 sisetka...............29.................3............... ...............22.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................17..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................6...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Banmon musisz byc silna i wierzyc ze bedzie dobrze. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mam nadzieje,ze wytrzymujesz w szpitali..oby wszystko poszło szybciutko🌻 Banmon ja nie plamie ani nic z tych rzeczy a i tak ciagle sie martwie..mimo,ze widziałam maleństwo i sie ładnie ruszało:) Jak juz raz sie zdarzy strata ciąży to chocby nie wiem co to i tak sie człowiek martwi..Nawet jak zobaczy na usg dzidzie.. Ja tam mam nadzieję,że u Ciebie wszystko bedzie dobrze...Trzymaj sie i nie przemeczaj...Musi byc dobrze🌻 Za długo wracacie z urlopu?bo juz sie pogubilam. Mam tyle zaległości w papierach,że az mi nie dobrze jak patrze na ta sterte:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×