Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon ciesze sie bardzo że wszystko jest dobrze z Waszą kruszynką 🌼 w takiej odrobince bije już malutkie serduszko :) normalnie wzruszają mnie takie rzeczy ;) no to teraz napisz jak było na wakacjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ciesze sie bardzo że wszystko jest dobrze z Waszą kruszynką 🌼 w takiej odrobince bije już malutkie serduszko :) normalnie wzruszają mnie takie rzeczy ;) no to teraz napisz jak było na wakacjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ciesze sie bardzo że wszystko jest dobrze z Waszą kruszynką 🌼 w takiej odrobince bije już malutkie serduszko :) normalnie wzruszają mnie takie rzeczy ;) no to teraz napisz jak było na wakacjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ciesze sie bardzo że wszystko jest dobrze z Waszą kruszynką 🌼 w takiej odrobince bije już malutkie serduszko :) normalnie wzruszają mnie takie rzeczy ;) no to teraz napisz jak było na wakacjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie mi kafe namieszało :o niby pokazywało ze nie wysyła wiadomości a tu proszę !!!! dziękuję wam dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marta gratulacje!!!! A jednak chłopak! :D Napisz koniecznie jak było :) Banmon strasznie się cieszę :) Cały czas wierzyłam że wszystko będzie ok :) Tak sobie myślę że teraz to się chyba same dziewczynki posypią bo chłopców już kilku jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wiedziałam,że bedzie dobrze pesymistko Ty nasza🌻 Marta super ze juz po wszystkim! No to Marietka za drugim razem bedzie:) Zdaj relacje bo strasznie jestem ciekawa:) Agnes jak mi sie uda to moze Cię jutro odwiedze.. No to DOBRANOC wszystkim i miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Marta wielkie Gratulacje ! Mam nadzieję ze sobie radzisz bo nastawilas się na corcie tak. Zresztą tak jak ja :) następna będzie Marietka. Napisz nam wszystko z detalami, strasznie jestem ciekawa. Banmon cieszę się że się uspokoilas, cały czas o tobie myślałam :) tak bym chciała też iść na Usg ale nie mam gdzie.nie mam tu możliwości . Powiem ci ze na sama myśl o biciu serduszka chce mi się płakać. Banmon będziesz najwspanialszą mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratulje synka:) juz po wszytkim teraz piekne rodzicielstwo:) Banmon wiel optymizu zawiało w końcu bardzo sie ciesze ,ze wszytko jest w jak najlpeszym pozadku, niech dzidzia rosnie a to bijace serduszko to zapamietasz oja n długo :) buzialki wszytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam was wtorkowo u nas nadal ładna pogoda-czyli jest pochmurno :)i bardzo dobrze bo upały mnie wykończyły :o marzena87, Joasia, asiaak, marzenka co u was? 🌻 Ola zapomniałam powiedzieć ze bardzo fajne imie wybraliście dla małej :) nie jest taki opcykane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam,że jak pogoda sie poprawi to i mi sie poprawi..ale gdzie tam..fatalnie sie czuje:/ Mam ochote sie polozyc,nic nie robic i spać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wakacje do najlepszych nie nalezyły ale dla mojego M tak ;) on korzystał ze wszystkich atrakcji a ja siedziałam w domu bo po pierwsze nie chciałam się za bardzo ruszać bo te brudzenia, po drugie było tak goraco że po prostu meczyło mnie przebywanie na dworze, po trzecie od wtorku drugiego tygodnia wakacji dopadły mnie mdłości, jak nie wymiotowałam to myślałam że za chwilę to zrobię i takiego spokoju ze mogłam coś zjeść bez żadnych atrakcji było mało :o do tej pory czuję się jak zdechły pies, jestem cholernie wrażliwa na zapachy, co jakiś czas mnie mdli, czasami wymiotuję, i czekam tylko na chwilę gdzie trochę odpuszcza bo mogę wtedy coś zjeść. Ruszać mi się tak samo nie chce jak tobie Smile :o cięzko jest mi cos dłużej porobić, nawet nie cche mi się myśleć że obiad muszę zrobić bleeeeee Generalnie czuję się do dupy. Rozpakowuję się na raty :o Smile jakie bierzesz witaminki? bo ja tylko folik ale zastanawiam się nad Feminantalem800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie dał, chyba zapomniał i ja też zapomniałam się zapytać :o no i tak myslę czy brać sobie tylko folik czy jednak te witaminki kupić ? to chyba można na własną rękę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie wymiotuje ale czasem jestem na granicy. Najgorzej jest rano. I co 2 godz czuję pustkę w żołądku. Mułu mnie w sumie o każdej porze. O 19 jestem gotowa spać i w pracy ledwo wytrzymuje. Ciekawe jak tam Marta? Ja myślałam ze będzie córeczka, a tu proszę. Aż strach sie nastawiac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja biorę już długo przed mysle że ci nie zaszkodzą. W moim trybie życia nie zawsze jestem w stanie zjeść a tak mam pewność ze witaminy uzupełnia braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon tylko jak kupisz witaminki to wtedy odstaw folik :) napewno Ci nie zaszkodzą ;) Hope bo dziewczynka jest zarezerwowana dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kupię sobie te witaminki i zacznę brać zamiast folika. Mnie muli o kazej porze dnia, nei tylko rano, w zasadzie reguły nie ma, wczoraj np wymiotowałam wieczorem :o mam problemy ze spaniem, tzn szybko zasypiam ale co noc budze sie koło 4 i przez godzinke nie moge spać. Cycki nie bolą mnie jakoś strasznie :o bardziej sutki, takie nieprzjemne uczucie jak je dotykam :o Piersi mi trochę urosły bo widze to po staniku, poza tym mam żyłki. No i to wszystkie moje objawy....... mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, ja miałam tak samo, jeszcze dokładnie pamiętam jak to było, potrafiłam rzygnąć na spacerze w parku i w pracy do kosza na śmieci :/ Podobno takie gwałtowne przechodzenie ciąży (silne mdłości i wymioty, złe samopoczucie, senność) są oznaką zdrowo przebiegającej ciąży :) Będzie dobrze :) A takie częste jedzenie miałam na samiusieńkim początku, zanim zaczęłam wymiotować co chwilę... Ciekawe jak się ma nasza nowa mamusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon właśnie mi sie skończył feminatal do 12.tyg ciąży i musze kupić ten po 13.tygodniu. Dzisiaj wzielam sam folik,bo juz nic innego nie mam..a tak mi sie nie chce nigdzie iść..Ledwo obiad zrobilam,zjedliśmy i R. pojechał dzisiaj na druga zmiane,bo sezon urlopowy i malo ludzi do pracy:/ To oznacza,że sama bede do 22!! A wczoraj bylismy na zakupach i zapomnialam o tych witaminach:( U mnie w czwartek zacznie sie 13 tydz a nic sie nie poprawia.no moze troszke...w upały to myślalam ze umre,naprawde.. Apetyt nawet mam,jem normalnie oprócz czegokolwiem z czekoladą:)I kawa jest paskudna..a tak uwielbiałam. Zamiast tyc to chudne mimo,że nie wymiotowałam ani razu..dzisiaj waga zeszła do 47kg..Ale czasem po jedzeniu mam taki brzuch jak normalnie w 5 miesiącu:) Bez espumisanu nie funkcjonuje,ale podobno to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupiłam feminatal metafolin800 czy jakoś tak i chyba zacznę łykać :) zaszkodzić chyba nie może.... no bo lekarz nic na ten temat nie wspominał :o ale te wiaminy to teraz chyba standardowo się bierze.... a ja z obiadem dzis na łatwiznę idę będą młode ziemnaczki, jajko sadzone i kalafior :) dla mnie to chyba tylko kalafior będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...............41...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................27...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................18..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................7..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 dziś mi się zaczyna 8 tydzień chyba tak to się liczy ?! że jak jest np 7t2d tzn że to już 8 tydzień według OM tp mam na 08.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja też czekam na relacje z poodu :) tylko takie szczegółowe :) jakoś zawsze lubiłam tego słuchać :D mam nadzieję że malutki na razie jest grzeczny i daje mamie trochę pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Banmon gratuluje i bardzo sie ciesze az lezka mi sie zakrecila w oku jak czytalam wspamiale wiesci po Twojej wizycie:) szybko minie i ja mam nadzieje sie doczekac Twojego brzusia:P HopeU wszystko minie po 3 m-cu:) potem tylko brzusio bedzie rosl i rosl:P Smile czekam z niecierpliwoscia😘 mam prosbe do dziewczyn ktore maja moj nr dajcie eska z przypomnieniem bo moj tel nie wiem jak ale wykasowal nr z kontaktow- nazwy sa ale nr nie:( czekamy na relacje z przebiegu rozpakowania Marty😘 ja jutro moze dowiem sie kiedy ta cc:P buziaki dla reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...............41...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................27...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................18..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................7..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×