Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Zaraz tam zajrzę... Juz przeszło rok minął, tak od jednego wyczekiwania miesiączki, a raczej jej braku, do drugiego... Dzisiaj muszę z tym moim R. pogadać, chociaż może odczekam jakis czas, bo dzisiaj mogę powiedzieć parę słów za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam pytać o to badanie, robią je u mnie w mieście, ale i tak chyba przejedziemy sie jednak do kliniki w Łodzi... Tyle że chodzi o ogólne badanie nasienia czy posiew? Bo ja nawet nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena zazwyczaj wymagane jest ogóle badanie nasienia, tego w każdym razie wymaga każda klinika jako badanie podstawowe, musiałabyś poczytać na internecie opinii dziewczyn ktore były u ciebie w mieście, mi sę wydaje że najbezpieczniej pojechać do Łodzi, my też właśnie do Łodzi jeździlismy a mamy 140km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Postanowiłam, że będę częściej się odzywać, bo zaglądać to zaglądam codziennie, tylko się nie odzywam :D Olu śliczna z Ciebie Dziewczyna!!! :) A Ty Banmon to też niczego sobie Laska!!! :) Bardzo Wam dziękuję za maile z namiarami :) A jak się czujecie Ciężaróweczki? Marzenko87 może wkrótce dołączę do Twojej tabelki staraczek, wówczas będzie jeszcze raźniej :D Choć mam taką cichą nadzieję, że Ty w tym czasie dołączysz do dolnej tabelki zaciążonych :D Nie przejmuj się niepowodzeniami, idź do przodu!!! A jak macie zamiar pojechać do kliniki to zróbcie ogólne badanie nasienia plus posiew, lekarze wtedy więcej może Wam powiedzą, a Twój Małżonek nie będzie musiał dodatkowego stresu przechodzić jakby lekarze chcieli Go na dodatkowe badanie (tu posiew) wysłać :) To taka moja rada :) Buziaki słodkie 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malutka- pewnie, ze będzie raźniej, choć mam nadzieję, że Ty w tabelce staraczek też nie zagościsz miejsca na dłużej ;) Banmon- w której klinice w Łodzi byłaś? Ja już pytałam w Salvie czy jakoś tak... Rozmawiałam też z R. , powiedział że sie wybierzemy w najbliższym czasie, ale kiedy- nie określił, a ja też nie miałam ochoty wczoraj ciągnąć tematu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka Wy to sie starajcie kiedy trzeba a nie kliniki szukajcie...ja mysle ze podstawy badań mozesz zrobić,czyli monitoring i hormony bo te plamienia nie są normalne,mam nadzieje ze juz Ci ustąpiły. Nie zakladaj czarnych scenariuszy,bo to bez sensu..nie potrzebny stres..Jak nie było staranek to i dzidzi nie bedzie i klinika nie pomoże. Nie stresuj sie🌻 Dzisiejsza noc była straszna,bo mnie bolal żołądek masakrycznie..juz nie dawałam rady:( Chyba po macu wieczornym bo nam sie zachciało kina i troche czasu bylo do seansu.. Polecam zejście 2 jak ktos horrory lubi:) Postanowiłam zero maca od dziś! Jeszcze teraz mi nie dobrze..nie wiem jak ja wytrzymam na tym weselu..do 16 jeszcze troche,ale miałam iśc do fryzjera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena dodam tylko tyle,że z tymi staraniami kiedy naprawde trzeba bywa róznie..Ja nie raz beczałam i oskarzalam R. ze mu nie zależy i to wszystko olewa..Teraz jak na to patrze,to az mi głupio jak sie zachowywałam...Im tez zależy,ale czasem nie umieją być jak roboty..A o przyjemności z kochania mozna wtedy zapomnieć..Przynajmniej u mnie tak było.. A udało sie kiedy byłam PEWNA,ze cykl stracony...Nawet testy owu mogą sie mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście udalo sie dopiero po roku staran..jak dla mnie to duzo,bo w zyciu bym nie pomyslała ze tyle to moze trwać. Ja trzymam za Was kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile- dziękuję 🌼 U nas też przeszło rok minął, to mam nadzieje, że wystarczająco się naczekałam... O klinice jeszcze nie myślę, pojadę tam tylko zrobić badania nasienia (właściwie to nie ja ;) ) Ja już tak mam, że wszystko przeżywam podwójnie, mój mi wczoraj znowu powiedział, że zamiast do ginekologa powinnam sie do psychologa wybrać :o Też niby nie chcę sie kochać "na żądanie", bo tak trzeba, ale kiedy sie nie udaje, to mam wtedy żal, że znowu sie nie udało, a może gdybyśmy częściej próbowali, to byłabym w ciąży.. Plamień nie mam w tym cyklu, ale w sumie okres tez nie wiem kiedy dostane, bo mnie nawet brzuch przestał boleć, wiec jeszcze nic pewnego z tym brakiem plamień...A skoro to nie ciąża, to znaczy, ze cykl mi sie rozregulował znowu Tak czy tak wybiorę sie do ginka w najbliższym czasie, może już z tymi wynikami nasienia, on chyba też będzie wiedział, co z nimi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle udanego weselicha, Smile :D Ja horrorów nie lubię, bo później przez miesiąc sie boję wstać w nocy do łazienki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki..ne wiem czy udane bedzie w ten upał straszny.. eh..lece do tego fryzjera bo sie zebrac nie mogę.. Miłego dnia dziewczyny..żołądek na szczescie ustał teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malutka no powiem ci że takiego wózka to jeszcze nie widziałam ale faktem jest że też nie szukam, jak dla mnie bardzo ciekawe i nawet ten pomarańczowy mi się podoba chociaż ja to ostatnio bzika mam na fiolety i wrzosy i chyba taki bym chciała mieć ;) ale to akurat jest rzeczą trzeciorzędną ;) Smile ja po macku też zaliczyłam zwrotkę było to raz i się nauczyłam :D w ogóle do tej pory zwracam, wczoraj to w ogóle się zdziwiłam bo tak nagle mi się zachciało że ledwo do łazienki dobiegłam a nawet wcześniej mnie nie muliło ani nic :o Ja horrorów to nie za bardzo a teraz to szczególnie staram się unikać ;) chociaż Zejście 1 oglądałam i bardziej to taka czarna komedia była więc może i 2 bym mogła obejrzeć. Udanej zabawy na weselu i trzymam kciuki za dobre samopoczucie Marzena my chodzilismy do Salve. Zrób sobie ten monitoring żeby sie upewnić czy owulka rzeczywiście jest ale wydaje mi się że badanie nasienia też warto zrobić jeśli tylko oczywiście nie jest to dużym obciążeniem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tez bym chciała Was zobaczyć, wyślijcie mi może też na maila linki albo coś do nk, chociaż z fikcyjnego Was zobaczę :P To badanie nasienia zrobimy, mój sie usmiał, bo w moim mieście jak dzwoniłam, to niby dwa razy taniej i łatwiej by było, bo nie trzeba dnia wolnego brać, ale pani zaproponowała łazienkę dla wiadomych celów, zaraz przy poczekalni, już widzę co by z tego było i jakby sie ten mój stresował :P Tyle że teraz właśnie bedzie problem z tym wolnym, ale mam nadzieję, że szybko to załatwimy... A ten monitoring to jak? Przez usg to sie robi? Bo nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle ogladam sukienki na ten ślub i nie mam pojęcia w co sie ubrać :o tak dawno nie byłam na żadnym weselu, że nie chcę wyjść przesadnie odstrojona, ale też nie chcę wyjść jakbym przyszła prosto z warzywniaka heh Ja lubię czarne rzeczy, ale na ślub raczej odpadają, całkiem jasne też, czerwony wydaje mi się zbyt wyzywający... Ech, nie dogodzi mi nic :) A do tego z kasą też nie mogę za bardzo zaszaleć, bo na obronę pójdzie jej i tak za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem u babci wiec dopadlam laplota kuzyna... mojeje mamie wymowili mieszkanie i codziennie jestem u babaci a na noc tam do mamy ale na dniach musimy sie wyniesc bo wlasciciel nowy zburzyl szope,, niw ma gdzie psa trzymac w samochodzie koczuje.. ganek maja burzyc na dodatek parobki spia w domu normalnie meksyk a narazie nie mamy gdzie... jak sie wali to z kazdej strony.. gabrys niespokojny- pogoda taka ze nie moze spac a poza tym kochany... dobrze ze go mam;P pozdrawiam was wszystkie dziekuje za gratulacje i zmykam zdjecia nie mam jak wkleic bo laptopa nie wzielam jutro sie podtaram:) ale Gabrys jest taki jak chcialam ma ciemne wloski i caly tatun rodzina sie nim zachwyca bo wyglada jak dziewczynka i w rozowym slicznie wyglada tyko wszystko za duze ale ssssssier cycya i rosnie:) ja 30 mam wizyte u ginki zobaczymy jak sie goje:p no i wreszcier zaczne przytulanki bo juz nie moge wytrzymac:) papapapappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście nieciekawie, najważniejsze ze Gabryś zdrowy i kochany, reszta sie w końcu ułoży 🌼 czekam na zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, Sisetka udanej zabawy na weselu :) bo chyba obie dzisiaj sie bawicie ;) Agnes słodki ten Gabryś :) Ja dzisiaj mało czasu mam bo mój R robi dzisiaj pewne prace remontowe koło domu i koledzy przyszli mu pomagać więc robiłam dla nich obiad, później zapodam kolacje, chyba zrobie grila bo przygotowałam już mięcho ;) i jeszcze oczywiście synek dopomina się o swoje mleczko więc dzisiaj tylko jedzenie podaje chłopakom :D Miłego weekendu dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Marzena na tym fikcyjnym masz fotke? Bo nie ma lekko my też chcemy zobaczyć Ciebie :p Fajnie wiedzieć z kim się rozmawia ;) wiecie co tak sie zastanawiam jak w sumie Hope ma na imie :o Hope zdradzisz nam? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agnes Gabryś śliczny!!! Przykro mi że kłopoty mieszkaniowe Was nie opuszczają :O Mam nadzieję że już niedługo wszystko się ułoży. Może wynajmiecie razem z Twoją mamą? Czekamy na kolejne zdjęcia :) Malutka dzięki za komplement ;) a pseudonim pasuje do Ciebie idealnie, taka malutka dziewczynka :) Fajnie że postanowiłaś wyleźć w końcu za tych krzaczorów :) Marzena spóźnione życzenia urodzinowe 🌻 spełnienia tego jednego marzenia... Smile, Sisetka udanej zabawy! Goga dzisiaj istna karmicielka :D Banmon jak samopoczucie? A my wczoraj byliśmy na scanie. Nasz mały Karate Kid rozwija się dobrze i waży 1,2 kg (i to bez kimono ;) ) No i sprwadziłaqm sobie na mamazone i na początku 28tc dziecko waży ok 900g!!!! Cieszę się że Ktosia dobrze rośnie ale obawiam się że to będzie duuuuże dziecko do urodzenia i nawet wanna może nie pomóc :P Chociaż pani doktor powiedziała że jest w normie, zobaczymy za miesiąc jak to będzie wyglądać. Dziewczyny zastanawiałam się nad tym co zrobiła AsiaAk i chyba też otworzę sobie drugie konto na nk. Nie chodzi o to że muszę się przed kims tłumaczyć skąd Was znam , tylko o to że na normalne konto jakoś tak głupio mi wstawiać brzuchate zdjęcia, a tym bardziej z usg. A szczerze mówiąc aż mnie korci żeby się pochwalić brzuszyskiem a wiem że wy inaczej do tego podejdziecie, tak mi sie przynajmniej wydaje. Z kolei tutaj nie chcę wstawiać zdjęć z twarzą. Po prostu zaprosiłabym Was po raz drugi. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............34...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................30...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................28..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................22..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny W końcu mam dziś wolne ale zbieram się za wszystko z opóźnieniem. Powiem wam że dobrze się czuję, mulenoe trochę ustąpiło jem trochę mniej ale wieczorami i w nocy jestem głodna. Mam nadzieję ze będzie już tylko lepiej. Smile ty dopiero brzucha dostałaś to nie wiem co mam powiedzieć bo jak siedzę to odpinam guzik w spodniach. Brzuszek mi odstaje i to szybko jak na 11tc. Dziś mierzylam jeansy ciazowe ale były jeszcze za duże bo niedługo nie będę miała się w co ubierać. Goga pewnie że wam zdradzę -Agnieszka :) może wykonbinuje jakieś zdjęcie ale wolałabym nie na forum. Też chętnie bym zobaczyła jak wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dobrze że maleństwo dobrze się rozwija i rośnie :) taki miniaturkowy bobas już jest z niej :D jeśli chodzi o drugie konto to jestem za bo chętnie zobacze Twoje brzucho ;) Hope ale masz z tym jedzeniem :D tylko kto taki głodny Ty czy dziecko ;) ale skoro w nocy też jesteś głodna to stawiam na dzidzie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena popieram Goga :P konto bez fotki to nie konto :D Ola jejku to spore te wasze szczęście już jest :) wagą się nie przejmuj-w wodzie lepiej się wyślizgnie ;) co do konta na nk to jestem jak najbardziej ZA :) jeśli chodzi o samopoczucie to jest różnie, w zasadzie raz dziennie mam zwrotkę no a jak jeden dzień jest spokój to bankowo na drugi zwrotka będzie :D muli mnie najczęściej wieczorami, a może bardziej precyzyjnie to od popołudnia się zaczyna :o nadal czuję się słabo i taka pozbawiona enrgii jestem, no i to krecenie w nogach-to jest istna męczarnia Hope mi brzuszek też się powiększył, nawet mnie to dziwi że tak szybko ale jest wyraźnie większy, ostatnio moj M nie mógł się nadziwić, staneliśmy obok siebie i się mierzyliśmy na brzucholki :D załóż sobie chociaż fikcyjne konto na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×