Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Sisetka szkoda że nie w przyszłym tygodniu idziesz na tą impreze ;) bo jak wrócisz taka odstresowana to może by lepiej zadziałało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale paskudna pogoda, a ja mam do załatwiania mnóstwo spraw na mieście, póki co piję kawkę i staram sie nastawić trochę bardziej pozytywnie na ten caly dzień, który nie zapowiada się ciekawie...:o Pierwszy cykl bez tabletek, póki co plamień nie mam, ale siedzę jak na bombie hehe, ze tak powiem, oby się nie pojawiły ;) i już czuję zbliżajacą się miesiaczke, więc prezentu na urodzinki nie będzie znowu na pewno ... Hope, Banmon- marudźcie, marudźcie, bo jak Wam mdłości przejdą, to nie bedzie na co, czego Wam życzę :D Smile pewnie nurkuje z rekinami, hehe, ja to chyba jednak nigdzie w tym roku nie jadę... Goga- aaaaale przystojniaka masz w domu ;) U mnie też wczoraj była porządna burza, jechałam do koleżanki, zatrzymałam sie pod sklepem i jak uderzyło w transformator może z 200 m ode mnie, to wskoczyłam w samochód i trzęsłam sie jeszcze z pół godziny, myslałam, że nie dojadę Ola- ale się uśmiałam z Karate Kid :) Kupuj worek treningowy, zeby było sie na czym wyzyc jak już będzie po tej stronie brzucha :D sisetka- ooj, jutro będzie głowa boleć... Ale ja dzisiaj też idę na urodziny, mój R. jak rzadko kierowca, śmiałam się do niego, że muszę nadrobić wszystkie imprezy, więc bedzie mnie chyba wynosił, a on to wziął na poważnie ;) Daguś- wstaw jakieś zdjecia Asi, może jak się napatrzę to mi sie prędzej uda ;) Też sie zastanawiam co z Agnes, czekam z niecierpliwością na jakieś informacje, z załącznikiem w postaci zdjecia :) Amerie, Asia, Marta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Banmnon oczywiście że was podczytuję ;) nie mogła bym wejść na neta i sprawdzić co u was...oczywiście trzymam kciuki by wszystko skończyło się dla was pomyślnie. Nie chcę rozpisywać się co u mnie, bo bez zmian, ale walczymy u fachowców a nie tych miastowych buraków co to tylko są w stanie zrobić cytologię i zdjęcia usg drukować piękne.. i się nie poddamy...ale nie powiem żeby było mi lekko...buziaki dziewczyny. Agnes gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak cicho tu. Ja się w miarę dziś czuję, lepiej jak chodzę do pracy bo wczoraj to była masakra cały dzień nic nie robiłam i ledwo żyłam. Dziś powiedziałam szefowi o ciąży a on na to ze fantastic. Nie spodziewałam się takiej reakcji, uśmiechnął się i mowil ze myślał o mnie ostatnio bo chyba coś zauważył. Pewnie mi tyłek urósł :-p Amerie i Ola czy pierwszy scan tutaj jest dopochwowy? Ostatnio na necie czytałam że przez brzuch nie widać na początku jeszcze. W polsce to wiadomo ale nie wiem jak tutaj, bo szczerze powiedziawszy nie miałam za dużo w moim życiu usg. Już sie nie mogę doczekać jak zobaczę maleństwo :) Banmon czy ty też jesz więcej czy tylko ja tak wrzucam w siebie :-o? Joasia znajdziecie lekarza i uda wam się, musi nie ma innej opcji. Pozdrawiam resztę i czekamy na wieści od agnes i Marty. Odzywać się proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena jeszcze nic nie powiedziane że prezentu nie będzie ;) Joasia mam nadzieję że trafiliście na dobrą klinikę i dobrych specjalistów. Jak będziesz miałą ochote to napisz jakie teraz plany macie, co z tą twoją endomertiozą? czy lekarze mają jakiś pomysł? wierzę że z dobrą pomocą specjalistów będziesz paradować dumnie z brzuchem 🌻 Hope no ja niestety tyle nie jem, za to mogę śmiało powiedzieć że pewnie zwracam tyle co ty jesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja na chwilkę bo zaraz spadamy do znajomych na grila :) Hope pierwszy scan czyli 11-14 tydz ciąży jest normalny przez brzuch i powiem ci że sporo widać, także się napatrzysz i jeszcze fotki będą ;) Banmon ja pamiętam jak Dagus i Marta narzekały na zwrotki a ty pisałaś że też byś chciała, no i masz :D wykrakałaś to sobie. A narzekać możecie ile chcecie, dla mnie żaden problem. Przyzwyczajaj się że kobiecie w ciąży prawie wszystko uchodzi na sucho ;) Marzena życzę tego wymarzonego prezentu, może jednak się uda :) Sisetka udanego wesela w międzyczasie........ ;) Agnes odezwij się w końcu!!!! Marta czekamy na fotkę!!! Poza tym życzę wszystkim udanego weekendu 🌻 P.S. Co do rosnącego tyłka to pyszne ciacho dzisiaj zrobiłam, mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, fajnie, że szef pozytywnie zareagował, nie musisz się juz zastanawiać nad jego reakcją Joasia 🌼 dobrze opisałaś większość ginekologów :) Będzie dobrze, kiedyś na pewno Banmon- wiem, że prezentu nie bedzie, bo nie wierzę w cudowne poczęcie :P a w tym cyklu nie widzielismy sie z moim R. kiedy trzeba... A jak już sie nawet widzielismy, to nie chciałam przytulanek "na żądanie" a on był wtedy w podłym nastroju z powodu tych jego problemów z brzuchem :o Sisetka- kac bardzo męczy? hehe Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Myslalam ze agnes cos juz skrobnela a tu cisza. jutro mam nastepna rozmowe z drugim szefem musze powiedziec i o urlopie na wrzesien. i tu bedzie troche chyba gorzej :-o szczerze wolalabym ta druga prace tylko bo to jest caly eteat ale musze sie liczyc z tym ze do urlopu popracuje i mnie zwolnia mimo tego ze jestem w ciazy. Musze sie dzis zabrac za zalegle rzeczy bo nawet w miare sie czuje, nie chce zapeszac. wczoraj nie wiem co mnie podkusilo jestem nienormalna ale weszlam na jakis topik i byly tam zdjecia plodow z Aborcji. Sorry ze o tym tu pisze, no masakra nie moglam spac w nocy po zobaczeniu jednego zdj bo to bylo dzieciatko na bank 1 trymesrt ze dwa cm i wszystko mialo wyksztalcone, miniaturka. a ludzie sobie tlumacza ze to nic tylko embrionek. Sorry dziewczyny za to ale musialam sie tu wygadac. czasem z nudow czytam jakies glupie topiki ale na szczescie od jutra juz tego czasu nie bede miec na glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kaca nie ma wcale, nic nie piłam ogólnie wieczór super, najpierw przyprowadziłysmy panne młodą do studia fotograficznego, tam miałyśmy 1,5 godzinną sesje, poźniej godzine w szkole tańca (to była godzina tańca erotycznego) ;) a pozniej w knajpie impreza, zabawa w pytania do panny młodej, prezenty za dobrą odpowiedz, karniaki za zlą odpowiedz itp ale w knajpie był taki zaduch ze kompletnie alkohol nie wchodził, wypiłam jedno piwo i pozniej leciałam na wodzie mineralnej i coli :) w kazdym razie o 2 w nocy spotkalysmy sie z naszą męską częścią, posiedzielismy jeszcze w rynku w ogródku i w domu bylismy o 4 różnica jest taka ze ja jestem nówka a mój mężuś kacor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie chyba odpoczywaja. ja wyczytalam na necie ze moja dzidzia ma ok 40mm i wazy 5gr, rusza juz raczkami :) niesamowite to jest i sie poplakalam normalnie. nie moge sie doczekac usg i kopniaczkow :) Muli mnie juz mniej mam nadzieje ze przechodzi, i wogole stwierdzilam ze jak narazie to czuje sie w miare dobrze jak na ciaze, bywaly straszne dni ale do przezycia. oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam bo jutro nie bede miec pewnie czasu STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................26..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................21..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................10..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam ze agnes sie odezwie :/ hope bedziesz skakala z radosci na scanie zobaczysz ;) a dzidzia bedzie juz calkiem duza tak jak ola mowi jest na co popatrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marzena przynajmniej plamień nie masz... trzymam kciuki :) a kiegy te udodzinki? ;) Joasia pod okiem fachowców musi sie udać 🌼 czekamy na nowe wiadomości od Ciebie... Hope to spoko masz szefa jak tak zareagował :) tylko pozazdrościć ;) a jak poszło z drugim szefem? Sisetka czyli impreza sie udała :) Dziewczyny kiedy dzieci zaczynają ząbkować???? Mój mały strasznie sie ślini i czasem z taką złością wpycha rączki do buzi jakby bo dziąsła swędziały :o kurde nie za wcześnie... Główke waryjot już nawet dosyć trzyma i teraz to tylko by siedział u mnie na kolanach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dziś na 19 mam wizytę u gina, przyspieszona bo wczoraj na papierze zobaczyłam ciemnobrązowe nitki, dosyć duże i grube ngdy wcześniej takich nie miałam. Nie chce mi się nawet myśleć na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo sorki ze tak nie za czesto was odwiedzam ale mialm czarne chmuty nad soba cos ostatnio czestao nade mna wisza, ja pierwszy dzien w rpacy maskara ale skoro wszytko sie pieprzy to tez w rpacy zzbyt różowo nie jest. widze ze mamusie wszytkie te przyszłę i obecne dobrze sie miewaja , serdecznei was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon napisz jak będziesz po wizycie, napewno będzie dobrze 🌼 Andziula to Ty już po urlopie? Ale to zleciało. Mam nadzieje że już wszystko jest ok. My jutro znowu do okulisty z małym i znowu stres dla rodziców :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wizycie, Bąbel ma 3,84cm :D dr nie wie skąd te nitki, kazał nic nie dzwigać, oszczędzać się no i tyle. A no i brać dalej Luteinę. Bąbel pływał sobie elegancko, wiercił się strasznie :D dr chciał namierzyć serduszko a Bąbel się kręcił :D widziałam rączki, nóżki, nawet stopę i paluszki u ręki !!!!! te palce były najbardziej niesamowite :D no i te ruchyba Bąbla też :D następna wizyta 9 września i mam nadzieję ze już żadnych nitek ani nic takiego nie będzie. Hope czekają cię nieziemskie widoczki na usg, nawet lepeij że później bo to pierwsze moje usg to tylko tyle że zarys widziałąm no i serduszko ale teraz to niezła jazda była :D Goga meliski przed wizytą się napij na uspokojenie ;) niedługo to chyba Misiu bedzie cię musiał uspokająć przed jego badaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no i po strachu i bardzo dobrze :) Babel niech rośnie zdrowo i nie straszy mame ;) Musze młodemu jutro gryzaczek kupić bo wkłada do buzi wszystko co popadnie :o chyba faktycznie go dziąsła swędzą :o odkrył że gryzienie pieluchy tetrowej przynosi mu ulge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon strasznie się cieszę że wszystko w porządku :D Już niedługo poczujesz te fikołki Bąbla, czas zleci zanim się obejrzysz. Goga trzymam za Ciebie kciuki , bo Misiu sobie i tak poradzi :P Sisetka najwazniejsze że impreza udana, a z braku kaca tylko się cieszyć. Andziula mam nadzieję że już niedługo wszystko się ułoży tak jak powinno. Hope skoro to już 10 tydzień to faktycznie dolegliwości mogą zacząć mijać :) Joasia trzymam za Was kciuki i wierzę że porządni specjaliści pomogą spełnić Wasze marzenie już całkiem niedługo. Amerie jak remoncik? Marta czekamy na fotkę. Marzena kot sie znalazł? Agnes rozumiem że możesz teraz nie mieć czasu ani siły ale daj chociaż znać że wszytko w porządku bo zaczynam się o Was martwić! Ale miałam w nocy skurcz łydki, masakra! Az Małża jękiem obudziłam , bo przez ten brzuchol nie mogłam stopy dobrze pociągnąć. Teraz sobie myślę że z zewnątrz musiało to komicznie wyglądać :) ale łydka jeszcze mnie trochę boli. No i jeszcze tabelka. STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................27..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................21..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................10..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski Banmon dobrze że z bablem ok :) już sie nie mogę doczekać mojego scanu. Wczoraj powiedziałam w drugiej pracy i szczerze myślałam że będzie inną reakcja, narazie pozytywnie. Mowil że nawet następna umowę mi szykuje, urlop też dostanę bezpłatny na wrzesień. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Narazie pracuje w dwóch pracach, w drugiej w zasadzie siedzę i robię manualne rzeczy teraz i gadam więc nie jest złe. Bo w domu trochę się gorzej czułam nie wiem chyba się przyzwyczaiłam do takiego trybu. Agnes i Marta zamilklily :-o jestem ciekawa Idę robić obiad bo już jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................30...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................27..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................21..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................10..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga trzymam kciuki za mamusię niech będzie dziś dzielna u okulisty ;) Wczoraj pisałam do Agnes, ona i gabrys czują się dobrze, robią rajdy po rodzince ;) Agnes napisała że jak tylko będzie gdzies miala dostep do netu to wpadnie na topik :) A Marta to już chyba bez internetu została :o ciekawe na jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ja tez mialam takie "niteczki" a juz 30 tydzien leci ;) ciesze sie ze wszystko ok z malenstwem :D ola remont strasznie sie wlecze :( wydawalo mi sie ze bede mogla robic wszystko a jednak... tylko mi sie wydawalo duzo wiecej musze odpoczywac bo ostatnio zle sie czulam te skurcze lydek sa okropne ja swojego meza tez budzilam juz calkiem sporo razy ;) ale one pojawiaja sie i zaraz znikaja.... na szczescie agnes agnes podpadasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz marzenka nastepna w kolejce a pozniej ja !!!!! masakra co sie dzieje ze to tak szybko leci....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj leci leci :) i dobrze :) tylko szybko to zawsze leci u was a u mnie wydaje się że się ślimaczy :D spokojnie, jeszcze macie sporo czasu więc skończycie remont, pomyśl o efekcie końcowym :) Dziewczyny kiedy powiedziałyście swoim rodzinkom o ciąży? my jeszcze nic nikomu nie mowiliśmy i chyba się wstrzymamy do następnego usg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a w którym tygodniu miałaś takie nitki? mam nadzieję że już więcej tego miała nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta;) ale pogoda sie posula... a my juz mamy sporo swojego domku,jeszcze troche pracy zostalo ale moj maz i panowie od budowy mowia ze teraz to juz szybko reszta pojdzie tylko wykonczenie zostanie:) juz nie moge sie doczekac!:) Lenka kopie jak szalona, wierci sie szczegolnie jak siedze albo leze i uwielbiam jak wtedy mezulek kladnie sie obok brzucha i lezy tak cicho wpatrujac sie w brzuszek:) Agnes to lanie powinna dostac! nic sie nie dzywa, Marta tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×