Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................30...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................27..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................22..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................10..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon my też jeszcze nie mówiliśmy nikomu z rodziny. Jakos żeby nie zapeszyć. Kilku osobom musialam powiedzieć min w pracy a reszta na później. Wczoraj mi koleżanka mówiła ze ona wymiotowala od 14 do 21 tc więc może jeszcze przede mną wszystko. Zrobiłam cały garnek chińskiej potrawki, chyba tydzień to będziemy jeść. To agnes już po rodzince jeździ. Ja tam będę pierwsze 2 tyg chyba patrzeć na dziecko jak na obrazek :) A czas naprawdę leci. Banmon my jeszcze 3 razy po 10 tyg i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope oby te wymioty cie ominęły nie ma zego żałować ;) mi opukać jest już lepiej, tylko weczorami czuję sie źle i mdli mnie trochę ale w ciągu dnia jest w miarę ok. 3 x 10 tyg to jednak trochę jest :D mi się to bardzo wlecze. Hope a w UK jest badanie genetyczne czy nie? Asiaaak fajny wózek, ja bym do tego chciała jeszcze fotelik :) taki trzy częściowy wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem czy jest. Wiem ze mam dwa usg w 12 i 20 tc. Trochę lipa, pewnie coś wykonbinuje żeby mieć więcej. Mnie też trochę mniej muli ale jeszcze muli. I tak jakbym mniej jadła, czyli normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wIDZE ,że bąbelki rosna jak trzeba:D i mamusie tez sa szcześłiwe:D Ola jak tam maleństwo pewno rośnie jak na drożdzach Banmon AJESZCZE RPAE TYGODNI TEMU BYŁO TYLE NEIWIADOMYCH A TERAZ PIEKNIE Bąbelek rosnie. u mnie bez zmian żadnych ciąz a nawet ich cienia w kropce jestem, okres rozregulowany na maxa wsytko pochrzanione. ale zaczynam rpzyzwyczajac sie do myłśi ,że własnei tak ma być. Buziaki dziewczyny miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ładny wózek :) Amarie nie przemęczaj sie przy remoncie... Andziula a może jak masz okres rozregulowany to testy owulacyjne by Ci pomogły... Hope a widzisz szef Cię zaskoczył że tak dobrze zareagował ;) może lubi dzieci :) Banmon, Hope ale to leci :) już niedługo pewnie poczujecie pierwsze ruchy Bąbelków ;) Ola poza skurczami łydek dobrze się czujesz? :) My po wizycie u okulisty i Misiu nawet nie pisnął :) a tak sie denerwowałam :o pani doktor ma super podejście do dzieci i tak odwróciła jego uwage od badania zabawkami że mały nawet nie wiedział kiedy i już było po badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............34...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................30...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................27..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................22..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................10..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diewczynki. Tak czytam powoli ten topik i normalnie nei wiem juz sama co pisac,tak zadko tu bywam ze potem nie wiem co komu napisac by o nikim nie zapomniec... Agnes juz z malym w domciu,juz spaceruje z wozeczkiem sobie,Gabrys swietnie wspolpracuje z mamuska takze narazie radzi sobie na 5+ :) Ja juz 34 tydzien,a jeszcze nie dawno co widzialam 2 kreseczki...takze dziewczynki te 3 razy po 10 tyg to na prawde zleci:) Ja teraz zyje przerazona porodem...brzuchol mi opadl okropnie i jak ide to ludzie wszyscy gadaja...PANI ZARAZ URODZI hahah:) niby termin na 22 wrzesnia ale watpie ze donosze do konca...maly juz ma bardzo malo miejsca ale fika jeszcze hehe... Wczoraj bylam u gin wyniki mam perfekcyjne,cytologia sie poprawila na I stopien:) Nic ide sie troszku polozyc bo mnie plecy bola,jeszcze tu zajze potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to wiadomość którą Agnes prosiła żebym tu napisała więc przekazuje dokładnie :) : "Cześć dziewuszki, myślałam że sama napisze ale nie mam neta. Wyszłam 5 sierpnia. 30 lipca w piątek urodziłam o 9,30 moje Kochanie o wadze 2520 i 49cm wzrostu :), dostał 9 punktói i... jest cudowny - cały tatuś :D Cesarke miałam zaplanowaną nareszcie :D Idąc rano na porodówke miałam stracha ale powiem szczerze że nie było tak źle, znieczulenie działało natychmiastowo, cewnikowanie nie bolało a szwy też ok, teraz śmigam nic nie boli tylko piersi od nawału pokarmu. Synek kochany, ja z ulgą oddycham nieszpitalnympowietrzem :) odwiedzamy rodzinke, fizycznie czuje sie super, codziennie mnie ubywa i jest mi tak lekko jak nigdy :D mam nadzieje że neta założymy wkrótce. A i jesteśmy u mamy bo teściowa zachowywała sie strasznie - uderzyła Janusza, mnie zmieszała z błotem - ale szkoda gadać, szukamy mieszkania :) niedługo wkleje zdjęcie mojego Aniołka :) buziaki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes najważniejsze że mały zdrowy :) i Ty czujesz sie dobrze :) teściową olej jak taka jędza :o myślałam że jak zobaczy wnuczka to sie zmieni... Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wpisuje mastępną szczęśliwą mamusie do tabelki na dole ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............34...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................30...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................27..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................22..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................10..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010.............49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010.............49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo myslalam ze babcia jak wnuk sie pojawi zmieni stosunek do Agnes i w ogole sie zmieni ale jak widac jest jedza...Ja z moja tesciowa tez nie gadam...na poczatkuu byla bardzo fajna babka moglam na niej polegac a teraz hmmm nawet nie zapyta sie jak sie czuje pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) zakladam konto na NK takie specjalne tylko dla Was...poniewaz dzieli nas duza odleglosc a moje 3 mlodsze siostry zaraz robilyby dochodzenie skad ja moge Was znac jakby zajrzaly do moich znajomych ( bo dla wtajemniczonych moja ciaza to wpadka;) ) a nie chce wklejac caly czas zdjec na publiczne str na necie tylko tak dla Was jak Lenka juz sie urodzi zebyscie mogly poogladac...:) mam nadzieje ze Wam to nie bedzie przeszkadzac...? wiem ze to glupie ze sie tak przejmuje ale narazie wole zeby tak zostalo... milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wszyscy...? Asia spoko ale swoją fote też dodaj :p My już po spacerku :) teraz musze coś na obiad wymyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie asia czekamy na twoją fotkę :D Goga ja też myslałam co zrobić na obiad i wymysliłam, ze pójdę na łatwiznę :D hihi bedzie makaron ze szpinakiem :D a wczoraj wieczorem mega zwrotkę zaliczyłam a już się cieszyłam że przeszło :o w ogóle od paru dni boli mnie wieczorami głowa i ne wiem jak sobie z tym poradzić, tabletek żadnych nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie lepiej nie brać tabletek :o później to już można ale na początku lepiej nie...współczuje 🌼 U mnie szpinak odpada :p też w sumie poszłam na łatwizne bo dla R ugotuje ziemniaki, zrobie sałatke i dam mu kotleta co został od wczoraj a ja zjem płatki z mlekiem :) Marta co u Ciebie? Czekamy na fotke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wczora taki obiad zrobiłam i myślalm że dzisiaj jeszcze kotletów starczy ale coś M widać baaaardzo głodny był, więc dzisiaj zdrowy szpinak dostanie :D :P a to jak karmisz Goga to też szpinaku jeść nie można? to co w ogóle mozna jesć? tylko mleko!? a mnie to też ostatnio wzielo na platki na mleku i codziennie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie tylko mleko :D :D :D ale lubie płatki z mlekiem ;) można jeść np. gotowane i duszone mięso, serki (tylko nie żółty), ja jadłam pomidory bo małemu nic nie było i różne takie... a tak wogóle to od paru dni nie karmie bo juz niestety nie mam czym... czasem go jeszcze przystawie ale już mało co leci... Nigdy nie miałam dużo pokarmu a po urodzeniu dopiero po 3 dniach mi sie pojawił, no i po 3 miesiącach sie skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam jak R wróci z racy i na 16,30 śmigam do fryzjera :) musze bo włosy zaczęły wypadać :o musze je podciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a są już czerwone :D? może jakimiś witaminkami się wspomagaj żeby wzmocnic włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a kiedy ty na ten urlop idziesz? już chyba całkiem niedługo.... w ogóle to mam do ciebie pytanko, pisałas kiedys że kupiłas sobie urzadzenie do słuchania tetna płodu, dobre to jest? bo sie zastanawiam nad tym ale nie wiem od kiedy bedzie w ogóle coś słychać.... zawsze to jakies uspokojenie jak się raz na jakiś czas posłucha bicia serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aGNES to ci teściowa , wiesz szok nic tylko cozy wydrapac, NJAWAZNEIJSZY MALUSZEK :D Goga wiyzta u fryzjera hmmmmmmm super uwielbiam Marzena leci ten czas Banmon tez bym chiał zwrotki :D ten wieczny cichy głos we mnie gdzies cioagle chodzi i własnei poszukuje lekarza na konultacje , a noz widelec wymysli cos innego a pozatym ten moj cholerny@ co 25 lub 31 dni fatalnie, dzis np brzuch mnei pobolewał jakbym mial dostac @ a jestem w 10 dca nawet jak owu to tak mnei nie boli :( ehhh ostanio wiecznei zie użalam a tu tyle szczesciarek a ja zakłocam ten klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna @ z tej tesciowej! Agnes trzymajcie sie... dziewczyny mowicie i macie-zdjecie wstawione;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula ja też mówiłam że chce zwrotki :D ale teraz wiem ze to nie o zwrotki konkretnie chodziło tylko o to co jest ich przyczyną :D zwrotek i mdłosci lepiej nie chcieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaaak ale ty młodziutko wyglądasz :) chyba wyobrażałam sobie ciebie jako blondynkę drobniutką :D a ty czarnulka drobna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon- ja drobna??;P a no czarna jestes he he a kazdy mi mowi ze mlodo wygladam;) ale nawet mi z tym dobrze;) moj maz tez mlodziutko wyglada, kazdy mu 20 daje;D ale przynajmniej za kilkanascie lat bedziemy sie czuc jeszcze mlodo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asiu za zaproszenie,masz bardzo znana mi twarz...kogos strasznie mi przypominasz,ale nie wiem kogo...:) Pisalyscie wyzej o koteltach i w ogole...a ja mam diete...nie moge juz wcinac nic z tych rzeczy,za duzo przytylam co w skutkach odczowa nie zbyt dobrze moje cialo i lekarz zalecil dietke...wiec dzis bylo jajeczko sadzone i kalafior,ziemniaczkow troszke nalozylam choc nie powinnam ich jesc ale coz... Przyjechalismy teraz z zakupow z biedronki, moj K polozyl sie spac bo przez 3 dni pracowal 24h na dobe i nie jest do zycia.... Tak mysle co tu robic...wiele pomyslow ale nie chce mi sie tylka ruszac juz tak mi ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×