Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Czesc dziewczyny 🌼 Kot nie przyszedł :( a urodziny mam dzisiaj... dzisiaj też powinnam dostać @, ale coś jej nie widać, brzuch mnie pobolewa lekko, wiec pewnie przyjdzie... Co z tego, jak i tak zakiełkowała we mnie nutka nadziei, że jednak jestem wiatropylna ;) Poczekam jeszcze cierpliwie Agnes- jeszcze raz gratuluje synka, a co do teściowej to nawet nie wiem co napisać, wstrętne babsko po prostu Ola napisz jak wrażenia ze szkoły rodzenia, też bym sie do takiej wybrała, ale w mojej okolicy nie ma żadnej ... Banmon- dobrze, ze jednak wszystko w porządku Marzenka- dobrze, ze przeszło, znam ten ból, też miewam problemy, a w ciąży i po porodzie juz sie domyślam co będzie Malutka- do października zleci ani się nie obejrzysz :) Sisetka- kupiłaś coś pannie młodej, jeśli tak to co? Mnie też to czeka, a nie mam pojęcia co kupić na prezent :) Smile- ale sie wybyczyłaś, teraz musisz odpocząć jeszcze po urlopie ;) Asia- teraz już z górki pójdzie z budową domku, wózek też mi się podoba Andziula- teraz jest gorzej, żeby w końcu mogło być lepiej :) Hope- masz spokój na tydzień z gotowaniem, też tak muszę zrobić :D Goga- dobrze, że trafiliście na fajną panią doktor i że wszystko w porzadku z Michasiem Amerie- nie szalej przy tym remoncie! Mam nadzieje, ze nie ominęłam nikogo :) Ja niestety nie mam konta na nk, nie jestem fotogeniczna :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- dobry nawet taki przyspieszony kurs... Kurde, już się nastawiłam że sie udało :o wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, ze to nierealne, a okres się spóźnia z powodu odstawienia leków- co z tego jak muszę sie przecież nastawić i beczeć z rozczarowania, bez tego cykl byłby nieważny Nic, ide spić reddsa czy jak to sie tam pisze i odstresować po ciężkim tygodniu pracy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena wszystkiego najlepszego!;):* my juz wybieramy kolory scian do naszego domku:) tzn glownie to ja wybieram a maz mi przytakuje he he nasz babelek juz mocno o sobie przypomina, czasami az zaboli;) a tak ogolnie to lepiej sie juz czuje, nawet chyba zadne dolegliwosci mi nie dokuczaja;) (odpukac;P) wiec milego wieczoru zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, reddsa to i ja bym sie napila takiego zimnego;) Marzena bedzie dobrze, uda sie:) a Ola fajnie ze Ci sie podoba w tej szkole;) ja narazie nie planowalam sie zapisywac, aczkolwiek moze jeszcze zmienie zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jednak dzisiaj juz mnie mocniej pobolewa brzuch, wiec raczej nic z tego, pewnie dostanę jutro albo w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marzena kurde a robiłas test? czy czekasz? asiak komplecik cudny:) Ola no to fajnie ze pierwsze koty za płoty:) dobrze ze sa szkoły rodzenia napewno pomoga rozwiac neijedne nijeasnosci:) jak byłam u brata w uk to widziłam dziłanie gas air jak kumpla złapał postrzał hehe super sprawa :D piatek dziewczyny ostatni dzien jupii i weekend moze dzis do mnei zadzowniw spraiwe pracy jzu tyle tych cv wysłalm i cisza jak na złosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie robię testu, poczekam do jutra, chociaż mnie kusi :) Ja tez już tyle podań powysyłałam, a nigdzie mnie nie chcą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena wszystkiego najlepszego i spełnienia szczególnie tego największego marzenia!!! 🌼 Banmon mysle że to urządzenie nie potrzebne bo zaraz zaczniesz czuć ruchy malucha :) Ola widze że ładnie szykujesz sie do porodu ;) Smile fajnie że wycieczka sie udała :) Andziula powodzenia w sprawie pracy 🌼 Asia mam ten komplet :) kupiłam jeszcze przed porodem rozmiar 62 i Misiu teraz w nim chodzi :) bardzo fajny :) ja kupiłam niebieski :p Sisetka mam nadzieje że po weselu będziesz miała choć malutkiego kacora :p udanej zabawy :) Malutka fajnie że będziecie mogli już zaczynać starania, powodzenia życze :) My wczoraj cały dzień byliśmy u mamy więc troche luzu miałam bo babcia lubi bawić wnuka :) dzisiaj już trzeba sie wziąść do roboty i posprzątac w domu. Zaliczyliśmy już spacer bo później może być gorąco i mogibyśmy nie iść, najwyżej pójdziemy drugi raz ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o:) Goga tez mam zamiar kupic taki kompecik ale ja wezme 56 zeby przy wyjsciu ze szpitala miec taki caly komplecik;) ja zamierzam wziac zolty lub rozowy dla corci a jesli ujednak okazalby sie synek to zielony mi sie bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) w skrocie Wam napisze, bo jestem w pracy, ostatnio kompletnie nie mam czasu zeby z Wami popisac. a prosto z pracy na to wesele, no ale to szczegół :) we wtorek bylam na usg, to byl 15dc i pecherzyk byl malutki 11mm, dzisiaj bylam z rana sprawdzic, 18 dc pecherzyk 16-18 mm, zalezy od zdjecia ;) ja to juz nie wiem czy to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka znaczy musicie działać ;) kiedy idzesz na następne usg żeby zobzczyć co dalej z pęcherzykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka chciala w poniedzialek ale rano wiec ja tak średnio moge codziennie spozniac sie do pracy, pojde we wtorek po pracy, troche pozno ale przynajmniej zobaczymy czy w ogole pękł, bo ostatnio mialam torbiel krwotoczną to podobno z niepękniętego pęcherzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smile fajnie że się urlop udał, wiesz ja myślę że nie trzeba się tak kurczowo trzymać tej magicznej granicy 2 trymestru, każda ciąża inna, są kobietki ktore przez całą ciąże sę xle czują i mają mdłości i zwrotki Sisetka pecherzyk niby rośnie coś koło 1,5 na dobę, trymam kciuki żeby te popekały :) jesli miałaś wczesniej monitoring i wiesz przy jakiej wielkości ci pekaja to możesz plus minus obliczyć i działać :) Andzia trzymam kciuki za szukanie pracy, ciężka sprawa ale trzeba być cierpliwym i się nie podawać, no i zmieniaj tego gina swojego Ola widac dobra sprawa z tą SR, ciekawe czy u nas w Polszy też usuwają te farfocle czy raczej nie, jakoś nie chce mi się wierzyuć że ktos by u nas z sitkiem latał :D marzena wszystkiego najlepszego 🌻 trzymam kciuki Asiaaak komplet mi się bardzo podoba, no i cena fajna, na poczatku bałam się troche że może to wcale nie bawełna jest ale skoro Goga go ma i mowi że fajny to tak musi byc, dodam sobe chyba stronke do ulubionych :) Goga tak rano a ty już po spacerze, szok. Ja się ledwo wybudziłam i jakaś naal spiaca jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka a kiedy planujsz go zrobić? więc nie pozaostaje nic innego jak trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka :( przytulam cię najmocniej jak mogę, nic wiecej pomóc nie mogę 🌻przykro mi bardzo kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten mój oczywiście do badań się nie spieszy chociaż wie jak mi na tym zależy, juz do niego słów nie mam, tak bym widziała na czym stoimy...jaka ja jestem głupia- zawsze się nastawie, zeby później to tak przeżywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena może sprobuj jeszze raz mu wytłumaczyć że ci zalezy bardzo i dlaczego chcesz go wysłać i może niech twoj partner powie czemu się tak przed tym wzbrania, może z niewiedzy, naczytał się pierdól i się boi, w końcu to tylko facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena strasznie mi przykro 🌼 ach ci faceci :o widzi jak Ci zależy a tak sie wybrać nie może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie boi, że wyniki wyjdą złe... I ze sie okaże, że nie możemy mieć dzieci z jego winy, nie powiedział o tym wprost, ale wiem że tak myśli... Zaraz ma najgorsze scenariusze przed oczyma, a ja bym tylko chciała wiedizieć na czym stoimy :( Druga sprawa, ze mógłby się bardziej postarać, choćby i zmusić zebysmy sie starali więcej kiedy trzeba ... A jemu to wisi Ale w sumie teraz jestem rozgoryczona, zła, może to wyolbrzymiam, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odetchniesz trochę, i za parę dni porozmaiwiaj spokojnie z nim, powiedz że nikt niekomu wyrzutów nie będzie przeciez robił czyja to wina bo to tak nie jest, to jest wspolna sprawa, a takie badanie by dużo dało, wiedzielibyście w ktorą stronę działać, niech bedzie odpowiedzialnym facetem i idzie zrobic ;) no ale teraz nie czas na tkie gadki ja myslę bo emocje tobą targają za parę dn na pewno spojrzysz na to obiektywnym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jemu przecież o tym mówię, dobrze wie co o tym myślę... Już nie wiem co robić... Ja też nie mialam robionych jeszcze wielu badań, może się wybiorę za dwa tygodnie do ginekologa, ale już innego... Kurde ale jestem zła... a raczej smutna, a najbardziej to po prostu ZREZYGNOWANA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz do tego świete prawo żeby się tak czuć 🌻 ja myslę że powiniście się rzeczywiście przejść i porobić podstawowe badania bo może jakaś głupia pierdoła stoi wam na drodze. Idź porob wszystkie badania i moze jak twoj partner zobaczy ze robisz co mozesz to moze on też się zrefletuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co tylko ja cos robie w tym kierunku... Ech... Jakie w sumie badania powinnam zrobić, wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z takich podstawowych to hormony i monitoring cyklu...... nie wiem czy coś wiecej idzie wymyslić. jesli czesto malaś jakieś stany zapalne itp to mozna zrobić HSG ale ja myślę że przed tym badaniem należałoby przebadać partnera - tylko w jakiejś dobrej klinice bo w takich zwykłaych laboratoriach to szkoa kasy i nerwow a najczęściej robią takie badania xle i klinika radzi zrobić w specjalnym ośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, zeby do jakiejś kliniki się udać od razu? W sumie to nawet nie wiem, czy w moim miasteczku robią badania nasienia :o najblizej Łódź, Częstochowa...Monitoringu cyklu też nie miałam... Już sama zresztą nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę ze badanie nasienia zrobić w klinice albo poczytać na forach gdzie w twojej okolicy dają wiarygodnie badania nasienia, może na naszy bocianie poszperaj. Jesli nie miałaś monitoringo to wydaje mi się że powinnaś zrobic to jedna z pierwszych rzeczy które się sprawdza poza hormonami, uszolce do góry, musicie sprawdzić każdą ewentualność już dosyc się naczekaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×