Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Gość Aichaoao
banmon ja tez dołanczam do listy jako starajace sie o dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes współczuję teściowej :O wiem z własnego doświadczenia co to znaczy i w całej sytuacji Małża mi zawsze najbardziej żal. A Gabryś słodki (swoją droga też byłam pewna że Mały zmiękczy teściową i będzie już ok ) Amerie dzięki za miłe słowa. Czyli musisz teraz całkowicie wycofać nabiał z diety, niefajnie :O Smile czekamy na fotki, pewnie będzie tak jak z Banmon że strasznie przytyła a potem na zdjęciu okaże się że chudzinka z piłeczką ;) Banmon a teraz jak zacznie ci czas pędzić, za chwilę Święta, Sylwester potem jeszcze moment i już na porodówkę będziesz gnać :D Ciekawe która z Was będzie pierwsza ty czy Hope? Hope i Marzena może też fikcyjne konto na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aichaoao ! Jeśli masz ochotę dopisz się do tabelki i może napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa która z nas pierwsza :) według daty powinna być Hope .... chociaż ja chyba wolałabym pierwsza bo później bym się stresowała :D dziewczyny, chudzinka to ja byłam dwa lata temu ale mi przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4..........................ok. 12.11.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................41..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................38...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................24...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................24...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w zasadzie wychodzi z tabelki, ze czekasz już z testem :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No grubasek raczej też nie jesteś ;) Aichaoao czyli jesteś już 4 dni po terminie @ kiedy testujesz? Marzena a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę:) Obiecuje,że założe na dniach. Teraz sie obżarłam i bede leżeć:D:D Ja to głupia jednak jestem:D A pozniej narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
Witaj Olu, właśnie sie dopisałam do listy.. Nie pamiętam czy tutaj gościłam bo bywałam na roznych tematach, wiec troszku o mnie napisze, jestem po operacji usuniecia jednego jajnika i usuniecia czesciowego jajnika prawego, wiem ze wystarczy fragment jajnika aby zajsc w ciaze, tak mowi giniol :) a wiec nie majac czasu dzialam od 4 m-cy, moja prl jest jeszcze za wysoka wiec zbijam ja norprolaciem i tak juz ponad 2 tydzien, 12 listop. miałam dostać @ ale jak dotad ciocia nie przyjechała do mnie, zniecierpliwiona zdecydowałam sie na zakup testow, zrobilam do poznym wieczorem w niedziele, niestety pokazała sie tylko 1 kreska. zwatpilam, chociaz wiem ze istnieja takie przypadki kiedy test tez sie myli, no i moglam go zrobic rano kiedy to jest bardziej wskazane.. teraz to sie boje znowu rozczarowac...nie wiem co robic, mam wizyte u giniola na 24.11 - wiec hcyba pozostaje mi czekac, chyba ze mnie juz tak poskreca i skusze sie ponownie na zrobienie testu...nie wiem sama co robic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Twoja Kluska ma pierszenstwo;) Lenka mam nadzieje poczeka:) Amerie dziekuje za zaproszenie:) slicznego masz synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie grubasem nie jestem, w zasadzie mam taka normalna wage i mieszcze się w normie (chodzi mi o ten czas sprzed ciąży) ale kiedyś się lepiej czułam w swoim ciele, tzn nie było się do czego przyczepić a teraz już jest. Starość nie radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile twój obiad to z samej nazwy prosi się o szacun ;) Wieczorem lepiej nie robić testu bo bywają omylne, trzymam kciukasy i mam nadziej że z rana zobaczysz dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
banmon niestety po operacji usuniecia jednego jajnika moj @ rozregulował sie na całego, miłam przerwy miedzy @ nawet do 56 dni, od 2 m-cy wkoncu sie unormowal i moje cykle byly 30, 29 d. odkad zaczelam brac norprolac to znowu zaczyna mi sie spozniac @... bo jesli nie jestem w ciazy jak test wykazuje to zwalam to na tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po tych tabsach chyba nie powinien się @ spóźniać tylko przychodzić o czasie.... sama nie wiem. W każdym razie kciuki zacisniete ;) jak dasz radę to najwyżej wstrzymaj się jeszcze z powtórnym testem - chociaż ja to pewnie bm nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aichaoao może powtórz test za pare dni i rano? Trzymam kciuki :) AsiaAk oby tylko Kluska chciała skorzystać z tego pierwszeństwa ;) Banmona ja nigdy w życiu nie miałam takiego czasu w który nie byłoby się do czego doczepić :P tylko z m coraz bardziej mi to zwisa. Smile domyśłam się że bitki się udały, skoro leżysz obżarta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanke:P nio spioch z Gabrysia, ale jak juzn wstanie to zabawa musi byc:P a jak spi to w kazdej czesci lozeczka taki wierci pieta:) czasami to znajduje go z drugiej strony w nocy i w innym ulozeniu:P w wozku tak samo wiec juz tam nie spi bo jak spal to tak sie krecil ze mu nogi wychodzily z gondoli:P a w bujaku to samo, raz prawie z niego wyszed tak podnosil dupcie i podciagal sie nozkami:P a dzis z mama widzialysmy jak tanczy kiedys wam wrzuce filmik bo nie da sie tego opisac:) a jego blogostan to dupcia gola, wietrzyc sie ubostwia:P i of course wszystko zasikane bo psiupsia siuraczkiem na prawo i lewo:P czasami to nie wiem jak on tak potrafi:P a i kupcia na podusie babci, uwielbia robic kupke bez pieluchy i jak widze ze bedzie kupka to od razu go rozbieram i robi na chusteczke:P a ile potrafi zrobic????? no i tak baczki puszcza ze az dziw bierze!!!! czasami to patrzymy na siebie ze zdziwieniem:P wlasnie lata po lozeczku i oglada kolysanke kupilismy mu taka zabawke co gra i pokazuje z plytki obrazek w lusterkach!!! strzal w dziesiatke!!1 a teraz poluje na kubusia puchatka czytajacego bajki:P na mikolaja musze mu kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
banmon wlasnie to jest to ze mnie juz rozsadza na sama mysl zeby go powtorzyc, ale ta obawa mnie hamuje troszku...moze jednak zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ostatnie twoje cykle trwały mniej więcej tyle samo to jesli ten jest dłuższy to może rzeczywiście warto to sprawdzić, tabletki by chyba go nie wydłuzyły.... tylko test z porannego moczu bez opijania sie w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nawet nie wiedziałam ze dziecko w tym wieku już takie kumate i ruchliwe ;) a co do lezenia na golaska to chyba większość dzieciakow to lubi, ja nie znam żadnego który by tego nie lubił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ale z ciebie kucharka :) podalabys przepis w takim razie skoro wyszły smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman maly budzi sie w nocy co 2 h a teraz boli go brzuszek i musze spadac bo marudzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile czasu trwa karmienie piersią, bo sumie niby co dwie godziny a jak się doda karmienie piersią + przewijanie+ odbekniecie to pewnie z godzinka minie i w sumie spania jest godzina 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nic specjalnego...mieso kroimy i rozbijamy(cienko) ja dodałam sól ziołową,pieprz kolorowy i troszkę mąką posypalam..na patelnie,po 2min z kazdej strony obsmażamy i do garczka z wodą wkładamy. Ja miałam bulionetke pieczeniowa do tego..dusic ok godziny. Tej wody troche wiecej niż szklanke. Podajemy z sosem do bitek albo pieczeniowym...z torebki:D Nie umiem sama:) U mnie jeszcze ziemniaczki i kiszona kapusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile zadam wyjątkowo głupie pytanie ale jakie to ma być mięso :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jak znajdę kawał wołowiny to i ja takie coś zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×