Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ja widzialam calkiem inny..ale to sie jeszcze popatrzy za jakims...Raczej nie zamówie tylko cosznajdziemy w jakims sklepie.. Ależ mnie znów kregoslup boli...a juz było troche spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się wybrać i zobaczyć jak taki kombinezon na żywo wygląda bo nigdy nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ oczywiście spac nie mogę :o chociaz M ma z tego pożytek bo śniadanie do pracy zrobione i przed wyjściem z domu cos też zjadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kupiłam komple pościeli, prześcieradło i rożek .... mam nadzieję ze będzie wszystko dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewcYny U mnie zima na całego dwa dni nie bylam w drugiej pracy :) Też muszę zacząć kupować coś bo czas ucieka. Licytowalam gondole do wózka ale mnie ktoś przebił. A do szpitala trzeba mieć koszule czy piżama może być? Nie cierpię koszul. Mam mniejsza motywację jakos, chodzę przymulona. Lidze sie ze pomyłka zaszła bo nie jest powiedziane ze jądra już zstapily, czasem po porodzie sie okazuje że niektórym chłopcom jeszcze nie zstapily. A my ich nie widzieliśmy. Poza tym miałam wam napisać że przed zajściem w ciaze mojemu M osobiście wrozka z kart wywrozyla dziewczynkę która będzie mieć alergie. Niby śmieszne ale każdy inny szczegół który powiedziała sie zgadza. Skąd mogła wiedzieć każdy szczegół z nasego życia i litery z imienia? Nigdy nie wierzyłam w to imię interesowalam sie ale to co ona powiedziała było nieprawdopodobne, powiedziała że karty sie nie myla. A poza tym na necie ludzie piszą o pomylkach na usg . Że dziewczynki mają dlugo popuchniete wargi sromowe. Facet mówił że przed porodemusg pokazywało chłopca a urodziła sie cora. Dużo tych przypadków jest. No ale ta kobietapowiedzisla cała prawdę. Mój nigdy nie chodził w takie miejsca nasz znajomy który wogóle wysmialby kogoś o wrozke sam poszedł do niej kilka lat temu I po chwili zaczęły mu sie ręce trzasc bo skąd wiedziała że mama mu zmarła jakmial 11 lat i ojciec ich zostawił wcześniej. W 2006 miał poznać kobietę i od tego czasu jest z kasia. Inne rzeczy mu się sprawdziły wszystkie. Więc mój m postanowił iść z całkiem inna sprawa i wszystko co on wiedział ona mu potwierdziła. Nawet daty i imiona. Ciężko sie do niej dostać bo się nie ogłasza, nawet odnajduje zaginionych. Więc komu tu wierzyć? I tak się staraliśmy o dzidzie ale jak ona to powiedziała to było mi łatwiej. Wszystko inne się zgadza w 100%. A ja dla jaj pisałam do dwóch wróżek z neta i dwie potwierdziły ze jest dziewczynka. I jedna napisała ze jeśli dwie tarocistki tak powiedziały to na 100%. to nie chodzi o jakieś tam wróżby ale karty tarota. Ehhh sie rozpisałam. Mam teraz piękny kocioł w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope sama nie wiem co na to napisać, oczywoście pomyłki sie zdarzają, wszystko okaże się za paremiesięcy, nie ma co sie nad tym zastanawiać, ja juz bardziej bym była skłonna uwierzyć usg niz wróżce ale to jestem ja ;) sama w te usg tak ostrożnie podchodzę, ja z tego co widziałam to ta płeć dziewczęca wygląda tak jak 'bułka poznańska" :D takie mi sie skojarzenie robi :) nic tam żadnego ogonka dyndającego nie było widać ;).... kurde próbuję robic liste rzeczy i mam metlik, nie mogę się skupić, ciekawa jestem o czym zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że u Was trwa szał zakupowy dla maluszków :) Smile ładnie zaszalałaś :D no ale czas najwyższy ;) Banmon myśle że też juz możesz zacząć kupować bo czas leci bardzo szybko :) Hope widze że bardzo jesteś nakręcona na dziewczynke, zobaczysz co pokaże kolejne usg... Sisetka masz już termin hsg? U mnie zima na całego, co prawda od wczoraj nie sypie śnieg ale zimno :o siedzimy więc z Misiem w domum bo wózkiem to się raczej wyjechać nie da :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też śnieg nie sypie ale podobno jutro znowu ma być nawrót zimy i ostre sypanie sniegu. Póki co jest biało wszedzie i niby -17stop, byłam na dworze i tak mocno nie czuć zimna bo wiatru na szczęście nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale masz piekny widok za oknem :) ale jeszcze piekniejszy obrazek masz w domu :) śliczny ten twój Misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajne te pierniczki :) ale pokaż też jak już udekorujesz :) za rok chyba sie też skusze i zrobie dla malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ze bede umiała lukier zrobic :) jak tylko udekoruje to pokaże :) ciekawe kiedy u nas zacznie sypac snieg. jakoś zimno mi w domu, niby kaloryfer włączony na maksa a stopy zmarzniete - musiałam drugą pare skarpetek ubrac :) chyba zaraz butelki zakupie, znalazł butelkę z aventu 125ml + druga gratis, do tego kupię jeszcze smoczki (niech leżą) i chyba dyski uszczelniające - myślisz Goga że warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak jest taka okazja to pewnie, nigdy nie wiadomo co i kiedy się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to kupie - bo to u jednego sprzedawcy to nie trzeba za przesyłkę dwa razy płacić, mam nadzieję ze te butelki avent podejda małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u jednego to się opłaca tyle kupić bo np. same smoczki u jednego to juz nie bardzo :o Może jak ją nauczysz na avencie to jej spasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam taka nadzieję jak od poczatku będzie miała avent podstawiany to w końcu sie nauczy chyba że to jakas szlachcianka będzie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero ogarnełam siebie,mieszkanie i wstawiłam obiad.. Banmon widze,że Ci sie udzielilo;) Fajnie..Ja dzisiaj chyba nic nie szukam juz na allegro,bo mam w planach ogarnięcie papierów...Juz wczoraj je miałam zrobic to sie zajełam zakupami:D Goga Misiu jest MEGA słodki! No a butelke trzyma tak ładnie,że wygląda juz na poważnego faceta! Rośnie przystojniak jak na drożdżach:)Ucałuj go mocno🌻 Hope ja wierze,że niektóre osoby mają dar przewidywania przyszłości,bo znam taką osobiście. Ale duzo osob podchodzi sceptycznie do tych rzeczy...Ja wierze,bo sie przekonałam,ale długa historia;) Hope a nawet jak jaderka nie zstąpiły jeszcze to i tak POWINNAS widzieć ten worek mosznowy...No nie ma innej opcji! U mnie na ost wizycie lekarz stwierdził,że jąderka zstąpiły,bo widac było 2 białe plamki..ale wczesniej tez dało sie rozpoznać,że chłopiec na 100% Juz od 14 tyg! Głupio tak nie wiedzieć do końca i sie zastanawiać...Zwłaszcza,że Ci zależy żeby wiedzieć na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez postawiłam na avent a co z tego wyjdzie to sie zobaczy...Jeszcze podgrzewacz kupie,bo moze sie przydać,ale najpierw sprawdze w sklepie czy duza róznica cenowo jest...na allegro był za 130zł do tych butelek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja pamietam jak mój brat był mały to nie było takich udziwnień w butelkach..naprawde..zwykły taki żółty smok sie kupowało i jadł..Od poczatku,bo mama nie miała pokarmu..I nie wybrzydzał..A teraz to ciagle czytam,że własnie róznie bywa z tymi maluchami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje tani podgrzewacz za ok 50zł taki uniwersalny po d avent, TT, pod słoiczki i można go nawet do samochodu podłączyć czyli w trasę jak znalazł. Ja myślę że Hope to i tak nie uwierzy usg więc trzeba czekac na rozwiązanie - juz bliżej niż dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi się tak szczzrze wydaje że to rodzice bardziej panikuja, i jak dziecko na początku z entuzjazmem nie podchodzi do smoczka w butelce to zamiast to przeczekac to pada wyrok 'zmiana butelki'. A przeciez w końcu się przekona bo tak jak mowisz kiedyś wyboru nei było i dzieci jakoś jadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×