Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

to szybko masz męża w domu :) smacznego, ja się powoli zabieram za obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas chyba jakaś awaria albo nie wie co ale nie grzeją w ogóle kaloryfery 😠 ja jeszcze tylko ziemniaki obiore i będę gotowa, ale to później bo teraz mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) ja obstawiam alergie na mleko krowie a maly ma takie wlasnie placki suche na nozkach raczkach pleckach brzuszku z wyjatkiem posladkow byc moze maly dlatego ma kolki aj zycie !!! banoman ja wiem ze skorke trzeba nawizac ale jak malemu wylazlo uczulenie to myslalm ze to moze na kosmetyki i czekalam na wizyte u lekarza zeby kupic cos dla alergikow bo malam sie stosowac J&J zeby nie bylo jeszcze "lepiej" na poczatku tez myslalm tak jak ty ze to przesusona skorka na buzi od tego ze butelka ciepla no i ze mleczko dodatkowo wysusza ale to nie jest normalnie sucha skorka pod swiatlem widac taka popekana cieniutka skorke smile a twoj brat to na wlasna reke zmienial mleko na inne?? ja poprosze zeby mi lekarz cos wypisal a jak nie to tutaj jest sojowe mleko chyba dla uczuleniowcow musze jeszcze poszukac i poczytac w necie troche boje sie na wlasna reke experymentowac ale tez nie bede siedziala i czekala z zalozonymi rekoma a juz na bank nie dam sobie ciemnoty wcisnac ze to normalne tak jak ci specjalisci tu mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz stwierdził ,ze ma skaze bialkową i pamietam jak mama musiała kupic jakieś mleko hipoalergiczne.. Tylko dziwna to była sytuacja,bo nie trwało to długo i pozniej znowu pił normalne mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pisalam ostatnio ale net padl... brrr! zima:( a u nas to gorzej niz w kielcach- doslownie syberia! i nie zartuje!!! istatnio malego samego zostawialam jak spal i odsniezalam bo po wegiel przejsc sie nei dalo, a jak wieje!!! siedze i pale!!1 nie ma mowy o wyjsciu choc tak lubimy spacerki!! Dagus gratuluje:Poby po pierwszym zabku bylo z gorki:P Goga Misio taki slodki i juz sie zmienil, wg mnie cala mamusia:) Amerie wg mnie koniecznie zmien mleko, u nas tez byl taki problem ale z suchoscia skory i procz nutramigenu stosuje tez emolienty, ktore doradzam jesli masz mozliwosc je zakupic:P ja stosuje oliatum soft:P Marzena trzymam kciuki:P Banmon kuchareczko jedna:P HopeU ja tez bardzo chcialam Anie ale teraz nie zamienilabym Gabrysia na zadna dziewczynke:) pamietaj ze coreczka jest Tatusia a synek Mamusi:) Ola jak tam Lilianka????:) Asia jak tam Lenka?? didetka nie znam sie co lepsze trzymam kciuki:) Smile rob zakupy rob juz czas:0 i co z wozkiem?? jaki bedzie?? Marta co tam u Was slychac?? Marzenka odezwij sie wreszcie:P my palimy w piecu i nie wychodzimy:p Gabrysiek spi ale pewnie zaraz pobudka na kapiel:) ja mleczko daje malemy jak poprosi czasem je malo czasem porafi dwie 90 zjesc:) a tak to po 60:)" dzais jadl banana ale mu smakowal:P buziaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytalam na forach to jest tu dostepny nutramigen bebilon pepti jesli dostanie sie recepte od lekarza (co jest malo realne) to sa darmowe agnes czy to bedzie bezpieczne jesli ja zmienie na ten nutramigen na wlasna reke...? oczywiscie jutro poprosze lekarza ale z tego co czytalam to malo komu oni wypisuja recepty :/ smile wyczytalam tez ze takie uczulenie z czasem mija ale nie zawsze... a no i dodam jeszcze ze maly ma takie stropki zoltawe za uszkami i srednio to pachnie :/ myslalm na poczatku ze to od tego ze spi na boku i sie poci ale to chyba kolejny objaw alergii agnes czy twoj maly tak mial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nutramigen jest na recepte w polsce tez, takze on musi wyrazic zgode. u nas takie cos jak ciemieniucha bylo tylko na skroniach ale sucha skoren to ma na kolanach brzuszku i raczkach dlatego smaruje, wg mnie powinnas Sebusia nawilzac calego dwa razy dziennie i nie oliwka bo od tego sie tez robia takie skorupki lepiej mleczkiem albo emolientem wlasnie, mi dr kazala nawilzac i jest o wiele lepiej a buzke to smaruje zawsze jak zmieniam pieluszke i jest taka gladziutka. A jakiego proszku uzywasz? bo moze to od ubranek??? am prasujesz po wypraniu/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie Twoj Maluszek powinnien pic to mleko, a lekarz jesli nie bedzie chcial wydac recepty to popros moze o to zeby dal skierowanie na testy alergiczne czy cos takiego?? napewno musisz nawilzac Malego bo te strupki wysuszaja skore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes mleko te jest tutaj tez dostepne bez recepty tylko kosztuje wiecej niz normalne ale po co mam placic skoro moge miec za darmo ;) wlasnie po oliwce bylo jeszcze straszniej z tym uczuleniem :/ maly brzuch to caly ma taki w "liszajach" to bylo strasznie czerwone wpierw co do nawilzania to mam tylko kosmetyki nivea ktore stosowalam krotko bo balam sie ze pogarszaja ta cala "wysypke" to nie jest uczulenie na proszek agnes jestem pewna uzywam specjalnego proszku i juz nawet zmienialam dla sprawdzenia do tego zbyt wiele rzeczy tutaj pzremawia za ta alergia pokarmowa moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze mi jednak przepisze te mleko jutro i jakies kosmetyki do tego jesli nie to chyba poszukam polskiego lekarza trudno zaplace ale chociaz dostane co potrzebne a jak nie to sama zmienie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli mozesz kupic to kup i zobaczysz uprzedzam ze nutramigen jest ohydny i dzieci nie chca pic ale trza na sile:) moj Maly wolal nic nie jesc i isc spac niz to jesc a teraz jak widzi butelke to usmiech od ucha do ucha:P ta niechec trwala ok 3 dni potem z gorki wiec nie przestrasz sie jak Sebus zamiast to pic to bedzie plakal i plul dawaj mu jeszcze czesciej ale po troszku nawet po 30 no chyba ze od razu bedzie chcial jesc:P mi polozna mowila ze wiekszosc najpierw nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie zadbaj o kosmetyki bo te zmiany skorne trza wyleczyc, doradzam zapytac o emolienty moze maja jakies tam wlasnej firmy, a napewno jak w aptece zapytasz to dostaniesz, sa o wiele drozsze bo ja za krem szampon i emulsje place ok 130zl ale widac efekty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze:P a jak Ci wagowo przybiera?? ile juz wazy?:) no i moze nowe zdjecie bys jakies wkleila na fotosika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nas w końcu naprawili tą awarie i mamy ciepło :) a wczoraj cały dzień zimnica była w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiałam sobie kupic dzisiaj staniki do karmineia i jestem w szoku, jest taka tabelka z obwodami i według niej powinnam kupić rozmiar 75E !!!!!!! chyba jakas pomyłka albo oni taką dziwną rozmiarówkę mają .... a niby po porodzie piersi sie powiekszą to chyba z 75F będę musiała według nich kupic ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja właśnie mam C a nigdy takiego stanika nie kupowałam...I tak na C nie wyglądają ale ciążowy nosze rzeczywiście C,wiec taki do karmienia zamówiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi az tyle ni eurosły te cycki to jest niemozliwe, chyba mają złą rozmiarówkę, ja normalnie nosiłam miseczkę B no to chyba przesada zebym teraz nagle E miała nosić, nie mam aż takich balonów chociaz może i bym chciała miec ;) Smile od jakiego sprzedawcy ty kupowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes chyba smsy nie dochodzą :o Ola co u Was? Marzena powodzenia jutro na obronie 🌼 razem dacie rade ;) Malutka znowu w ukryciu ;) co u Ciebie? U mnie znowu sypie śnieg :o W poniedziałek mikołajki a ja musze wtedy jechać z maluchem do szczepienia :o no ładny prezent :o musze mu to później chociaż wynagrodzić jakąś fajna niespodzianką ;) Miłego weekendu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale u nas pogoda:/ zawsze lubilam zime a teraz ma juz jej dosyc po tych paru cniach! ani przejsc nigdzie sie nie da, ani przejechac, normalnie masakra:/ u nas wszystko dobrze, Lenka rosnie, nadal grzeczniutka jest no i poniedzialek odpadl pepuszek:) i bardzo ladnie sie zagoil:) a Wy tak duzo piszecie ze nie jestem w stanie tego nadrobic, za co przepraszam... teraz uciekam obiadek gotowac poki Mala spi, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Smile, wychodzi ze u tego tez powinnam miseczke E kupić !!!! w szoku jestem - już teraz wiem dlaczego rozstępy mi na piersiach urosły .... skoro tyle mi balony się powiększyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja o 5 poszlam spac.... Goga no wlasnie nie wiem czemu chyba znowu przejde na orange ale to po nowym roku:P Banmon mogly tyle urosnac motak urosly!!! zawsze mialam duze ale teraz..... obetne je jak nie zmaleja!!!! Gabrys usnal w lozeczku i przez sen plakal dopiero jak go przytulilam to uspokoil sie:) mama pojechala po recepte na mleko bo ost maly wiecej je:P od przyszlego tyg jak juz codziennie bedziemy jesc obiadki zaczynam oduczac go w nocy jesc, bedzie kaszka po kapieli i lulu cala noc, a jak sie obudzi to dostanie wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes pytałaś o wozek wczoraj...wiec chyba zostanie barracuda,bo coś mi sie pomylilo że on nie ma skretnych kółek:) Jednak ma. Banmon ja słyszałam,że piersi w ciązy moga bardzo duzo urosnąć...Ja mam pecha poprostu.. No chociaż tyle,że rozstepy na nich nie wyszły:D Wczoraj pochwaliłam,że fajnie mi sie spało..To dzisiaj była masakra:/ Nawet brzuch mnie bolal jak na @..I w ogóle jakoś do du.py sie dzisiaj czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak się czyms pochwalę to później mnie niespodzianka uderzy i to z podwójna mocą :D wczoraj pisałam ze do wc nie wstaje od paru dni - to dzis w nocy wstałam dwa razy :D następnym razem jak bnęde sie dobrze czuła to nic nie pisze tylko będe informowac o dolegliwościach - to moze szybciej przejdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na minute wrocilam wlasnie od lekarza tak jak myslalam maly ma skaze bialkowa dostalam mleczko i maly wlasnie je ze smaczkiem mimo ze smierdzi ;) mama tez te kosmetyki co agnes pisalas do tego wszystko za darmo :) teraz uciekam do miasta wydac troche kasy i zgubies wszelkie stresy ;) odezwe sie pozniej pozdrowionka agnes jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerei to super że sprawa się rozwiązała, teraz mały dojdzie do siebie szybko i bedziesz mogła odetchnąć trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×