Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

mi lekarz zalecił żebym odstawiła stopniowo tzn przez tydz brałam po 2 tabletki a później koniec, też się martwiłam że może powinnam dalej brac ale to chyba siedzi w naszej głowie taki lęk, w końcu lekarz wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Jeszcze jesteśmy w szpitalu. Ale są postępy bo już karmię, ciężka sprawa yo karmienie. Wczoraj mi stwardnialy piersi ból i trzeba ściągać a moja pompka jakaś słaba jest. Ale nawet ręką mi sie udało 30 ml odciągnąć. Mam nawał pokarmu dziś i mały mie chciał ssać a teraz już sie robi cycus. Mam nadzieję ze ból piersi minie ale byłam już bliska zrezygnować. Wczoraj sie pytałam kiedy wyjdę to położna jedna do mnie ze tak desperacko chce karmić piersią i to zależy od babla kiedy będzie dobrze jadł. Najlepiej może jakbym już sie poddała. Jakimś dziwolagiem jestem dla nich chyba. No i druga sprawa jest 4 tyg wcześniej na świecie więc jest pod obserwacja. Mam nadzieję ze może jutro sie uda wyjść. Smile trzymam kciuki dasz radę. Coś sie zaczyna chyba. Ale 1 faza porodu trwa długo zazwyczaj i takie skurcze mogą sie pojawiać i zanikać. Ok muszę poleżeć bo pomimo tego ze mały jest spokojny to ciągle coś robię wstaje chodzę i nogi mam spuchniete. A wszystkie ubranka moje są na niego za duże. Dobrze ze tutaj mają to mu zakładam. Pozdrawiam wszystkie mamuśki. I moja rada na początek dla smile i banmon, może głupia. Żebyście sie nie baly brac na ręce ze będzie płakać że przy przebieraniu coś boli i płacze. Ja sie przelamalam i sie cieszę bo jak płacze to mówię do niego spokojnie i przebieram. Pa pa I wiecie co brakuje mi brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie Hope że pwoli się dostrajacie do karmienia piersią :) jeszcze trochę i mały pewnie ładnie załapie o co chodzi i zrezygujecie z mleka modyfikowanego jesli tak chcesz :) nawet jesli cie jeszcze jutro przytrzymają to pewnei i tak w tym tygodniu was wypuszczą, blizej niz dalej do pójścia do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................36...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................35.........ok.07.03.2011..... ....chlopiec marzena87.................16............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................12..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................9/10..........06.09.2011.....? ??....???? marzenka_s..............6....... .....12.09.2011.......? ?? ???...?????? MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 dzisiaj kończymy 36 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................36...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................35.........ok.07.03.2011..... ....chlopiec marzena87.................16............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................12..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................10/11..........04.09.2011.....? ??....???? marzenka_s..............6....... .....12.09.2011.......? ?? ???...?????? MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU no ciekawe kiedy cie wypuszcza- maly ma sie dobrze, a jesli przybiera dob rze na wadze nie spada to powinni cie wypuscic:) smile jak tam co tam? ucichlas:( moze przytulanki pospiesza Maksia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jestem jestem...Jakos dziwnie sie dzisiaj czuje,ale w sumie od paru dni tak mam i nic:/ A na przytulanki jakoś ochoty brak..nie lubie tak mechanicznie dla jakiegos celu;) Przypomina mi sie koszmar starań:( Te dni sie dluzą,ale tak sobie mysle,że to sie MUSI kiedys skonczyc przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie zartuj ze brzuszka Ci brakuje:) Ja tam mam juz dosyc tego ciezaru slodkiego;) Hope a jak z waga po porodzie? Spada jakoś? Bo Ty przytyłaś mniej wiecej tyle co ja...i mnie to ciekawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi ten brzuszek zauwazyłam ze coraz częściej twardnieje, chyba rzeczywiście macica cwiczy Smile jak np chpdzisz to masz takie wrażenie jakby ci Mały miał wypaść :) ? trochę to głuio brzmi ale ja jak chodze to czasami mam wrażenie że Mała zaraz zacznei wychodzić, tak mnie po szyjce smyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tyłkiem smyra bo nogi zgieta jest jak scyzoryk.... może sobie palcami u nóg w nosku pogrzebac :D przynajmniej tak była zwinieta na ostatnim usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak po gin powiedział ze to normalna pozycja ale w pewnym momencie zwątpiłam i próbowałam coś wyszukac na necie ale nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie gadajcie ze jeszcze śpicie ;) ja jednak jeszcze z soboty na niedzielę zostanę sama, M jedzie do Krakowa, dobrze że w miarę blisko bo jakby coś to 1,5-2 godzin i będzie spowrotem, nie lubię sama siedziec. Smile czy tobie też się tak nei chciało pakować ? no ja się zabieram od paru dni i nic z tego nei wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam:) Jakoś jak kupowalam te rozne rzeczy do szpitala to kladłam w jedno miejsce i samo sie to jakoś pakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się nie chce :( Smile a ciuszki dla malucha wsadziłas w jakies woreczki czy tak wrzuciłaś do torby ? ja myślę żeby w jakies woreczki popakowac tylko nei wiem skąd ja worki wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zastanawiam czy nie spakowac chociaz jednego kompleciku na 62... bo planowałam tylko 56 zabrać ale jak się okaże że Mała się dłuższa to będzie problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dla noworodka 56 bedzie na pewno ok..tak mi sie wydaje. Mam to wszystko w osobnej torbie luzem wrzucone..nic nie pakowałam w woreczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dzisiaj sie spakuje, albo jutro ..... :D ;) dziś jeszcze jadę do Tesco po jakieś klapki dla mnie do szpitala i może stanik se jakis kupię, taki zwykły na razie a jak będe jednak karmic piersia to kupie taki do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa nie noc... hej! u nas albo kolki nocne wrocily albo nie wiem.. ale krzyk byl.. dzis i wczoraj wykonczona jestem... ja mialam tylko 56 a gabi plywal w tym i tylko body mu zakladalam, a jak wychodzilismy to musialam w dziecko rozmiar 50 kupic, dobrze ze tam byly...a i tak byly luzne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile o której jutro masz sie stawic w szpitalu ? ciekawe czy jutro będą ci wywoływac czy dr karze czekac do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty chyba Agnes gabrysia przed terminem urodziłas i on bardzo malutki był, moja kolezanka jedno urodziła 58cm a drugie 56 ;) ten pierwszy w 37t1d a dziewczynka też 37t tylko dnia nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ur w 38/39 tydz Banmon:P po prostu malutki byl:P ale ty jestes wysoka wiec mozliwe ze mala bedzie dluga:) m zawsze ci moze doniesc 62 rozmiar a ile mala ma wzrostu z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile ma wzrostu bo gin jej nie mierzy po całości, ja zreszta tez nie pytam, może na ostatniej wizycie sie go zapytam czy może zmeirzyć, ale to przeciez takie orientacyjne wszystko jest. dziewczynie z bocka np wychodziło że dziecko bedzie ważyć 4300 a wazyło 3500 !!! no to pewna róznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przed cc wyszlo 2340 a ur sie 2520:) no plakal przerazliwie jak na kolki i nagle przestal no i mniej plakal jak masowalam go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawialam nad ty i dzis pije tylko mleko i herbate taka dietka.. zobaczymy w nocy:?(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×