Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................12........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23...............................................ok1.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................12........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010..................... Hej U mnie po Świętach nie ciekawie,bo wczoraj przesadziłam z alkoholem i dzisiaj umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet sie nie objadłam, bo nie lubie sie objadac na swietach. I nigdy tego nie robie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciekawe co u Hope i Asiaak ? :) a ja zero alkoholu miałam w swięta, nie było czasu na to. Ostatnimi tygodniami mam duży metlik w głowie, chodzi o dziecko i jak tak sobie myślę to wcale nie wiem czy ja aż tak bardzo chcę zostać mamą..... na razie czuję się świetnie bo wiem że nie uda na się, nie mam cisnienia, nic nie liczę, nie nakręcam się, nie obserwuję i jak sobie pomyślę że od następnego cyklu mam brać te tabletki a póxniej na HSG to mi się odechciewa, bo przez to znowu zaczne liczyć i się nakręcać, a ja chyba chcę się jeszcze nacieszyć tym stanem który mam od zeszłego cyklu. Po prostu nie chce mi się przez to wszystko przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja w pl ale troche sie przeziebilam nie mam sily. @ oczywiscie przyszla. ledwo zyje i nic mi sie nie chce. m zostal sam ja tylko na kilka dni ale juz tesknie i wogole bym wracala. Pojde jutero na badania napewno zrobie tarczyce. wogole to nie mam weny do pisania i nie mam sily zeby gdziekolwiek isc. ehhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon chcesz zostac mama i nie gadaj glupot!!! bo w dupke dostaniesz. wszystkie chcemy i nam do glowy przychodza takie mysli bo nie wychodzi i to nie nasza wina. ja juz zapomnialam kiedy dostalam @ chyba w poniedzialek bo w niedziele mialam lekkie plamienia tylko i pozniej wieczorem nic wiec to sie chyba wlicza do poprzedniego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może Hope porób sobie te podstawowe hormonki chociaż..... prolaktyna, testosteron, estradiol, LH, FSH.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................12........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się wlicza do poprzedniego cyklu..... ja chcę zostać mamą ale niekoniecznie teraz, nie mam ciśnienia i bardzo dobrze mi z tym póki co......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie odkładam chyba te całe procedury, badania itp...... chcę się nacieszyć tym co mam teraz czyli spokojem ducha, nie jestem gotowa jeszcze na kolejne próby i latanie po lekarzach, teraz chcę odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope czasami rzeczywiście lepeij nic nie mówić, tym bardziej, że się nic takiego u was nie dzieje złego i jeszcze mama niepotrzebnie by się martwiła i przy okazji ciebie nakręcała też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon i moze wtedy wyjdzie akurat ale pomysl tez ze czas ucieka.... zrob sobie wszystkie badania jakie masz zrobic i staraj sie nie myslec o tym. szkoda czasu naprawde, ja tak uwazam bo czuje ze mi lata uciekaja :-o nie odkladaj tego tylko podejdz inaczej, wiem ze ciezko ale postaraj sie ja tez mam dola jak widzialam zdjecia od szwagierki malej wczoraj, a jak pojde ja zobaczyc to juz bede miec mega dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam świadomość tego że czas ucieka ale nie martwi mnie to, wiem, że potrzeba nam pomocy medycznej ale na to też muszę być gotowa a póki co nie jestem i nie spieszy mi się na razie, i co najfajniejsze to to, że ja już nie mam dołów jak patrze na zdjęcia dzieci znajomych czy dowiaduję się że ktos jest w ciąży czy że się stara.... po prostu taka kolej rzeczy jedni mają łatwiej inni nie, ja na razie chcę odpocząć i jest to świadoma decyzja, nie chcę znowu liczyć i rozmyślać a jak zacznę się badać to zacznę siłą rzeczy o tym myśleć..... w lipcu skończę 27 lat ale mam to gdzieś :) wiek mnie nie motywuje ani mnie nie napędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam się przez prawie rok podchodzić do starań bez emocji i ciągłego rozmyślania i ejst to prawie niemozliwe, czasami tylko jest to słabsze a czasami mocniejsze ale zawsze jest, a teraz kiedy wiem ze nam się nie uda poczułam spokój, ciężko to opisać i zrozumieć (sama tego pojąć nie mogę ) ale tak jest, jestem wyciszona i w końcu zaczyma się czuc tak jak przed tymi całymi staraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestałam łykać kwas foliowy, wiesiołek, robic jak wariat testy owulacyjne, liczyć keidy jest owulka i wpadać w panikę jak M nie ma siły, obserwować organizm, macać cycki i sprawdzać czy mnie bolą, zastatanawiać się czy jajnik mnie nie zakuł i czy ból podbrzusza to może jest na ciąże...... teraz jest mi zajebiście dobrze bez tego wszystkiego wszystkie badania nieinwazyjne co mogłam to porobiłam a od kolejnych daję sobie na razie wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie po świętach!!! cieszę się, że już koniec tego obżarstwa.... :) Napiszę coś więcej popołudniu, bo teraz siedzę w pracy i nie mogę za bardzo.... Buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon tak czytam to co napisłaś... wiesz co to już nie o wiek chodzi... bardzo dobrze że wyluzowałaś to się chwali, ale czy nie szkoda teraz to wszystko przerywać jak juz zaczęłaś i jesteś coraz bliżej celu, czy nie będziesz później żałować... jesteś już coraz bliżej a później znowu trzeba będzie zaczynać wszystko od nowa... a teraz doprowadziła byś wszystko do szczęśliwego końca na luzie i myśle że byś nie żałowała ;) U mnie po świętach spoko :) w niedziele byliśmy u moich rodziców a wczoraj w domku siedzieliśmy. Jesteśmy w trakcie remontu więc wielkiego porządku w domu nie było bo wszędzie meble i graty z remontowanego pokoju :o dzisiaj ciąg dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................33...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................12........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka mam nadzieje że u Was to tylko chwilowy kryzys i zaraz będzie dobrze 🌼 HopeU trzymaj sie i wracaj zdrowa :) Asia ale tak wogóle nie było tych staranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dzisiejszy wiem, ze nie będę żałowała, chcę sobie dać trochę czasu i spokoju, i chcę nabrać sił.... postanowiłam że poczekam do pojawienia się @ i zobaczę jaka bedzie moja reakcja, i wtedy zadecyduję czy przygotować się do HSG.... ostatnio jak dostałam @ to po raz pierwszy od kilku miesięcy nie poczułam złości, rozżalenia, smutku, nie było płaczu i histerii, potraktowałam @ jako cos naturalnego i oczywistego, tak jak przed staraniami bez emocji, nie było poczucia, że kolejny cykl przepadł i że znowu się nie udało.....było normalnie, byłam i jestem z tym wszystkim pogodzona.... do terminu brania tabletek i przygotowania do HSG jeszcze zostało czasu..... zobaczymy czy się zdecyduję teraz na to czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, w końcu można odpocząć po świętach :) Hope- plamienia wlicza się do poprzedniego cyklu, bo pytałaś... Ja dzisiaj umieram, brzuch mnie tak boli, ze zatanawiam się czy na pogotowie nie iść po jakiś zastrzyk, zawsze bolą mnie jajniki w połowie cyklu, ale dzisiaj aż mi się słabo robi :( póki co wzięłam kolejną tabletkę, ciepły termofor i czekam na ulgę... Banmon- ja też z jednej strony poczułam ulgę, brak parcia na ciążę jest wspaniały, choć zawsze zostaje ta druga strona medalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat teraz termin brania tabletek wypada mi w weekend majowy, a na ten czas mamy zaplanowany wyjazd w okolice szczecina nad jezioro do domków wraz ze znajomymi, nie bardzo mi się widzi wtedy barć tabletki, poza tym to antybiotyk czyli zero alkoholu, a to przecież będzie biwak i nie chcę siedzieć jak smutny wałek i obwiniać problemy z zajściem w ciąże i całą tą sytuację za to że nie mogę normalnie funkcjonować wszyscy będą sobie popijać piwko i zajadając kiełbaski a ja będę się wkurzała, że soczek mi zostaje i jak wtedy nie myśleć o tym że nie mogę mieć dziecka jak na każdym kroku bedę sobie to przypominać.... ? rozważam przesunięcie HSG na lipiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon i Twoje podejście mi sie podoba. Jedynie nie rezygnowałabym z foliku. Przeciez nie koniecznie trzeba starac sie o dziecko , zeby go brac. Poza tym chyba mam uraz dot. brania foliku - moja kolezanka w ciazy nie brala, no bo wpadla i bylo juz zapozno, kiedy sie dowiedziala o ciazy, no i urodzila chore dziecko, z wadami neurologicznymi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena poczekaj aż zacznie tabletka działać, dobrze, że masz termofor bo to czasami pomaga, z tabelki nam się wypisałaś...... mam nadzieję że sprawy partnerskie się ułożyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale ja chcę odpocząć od tego, nawet branie głupiego foliku przypominałoby mi po co to robię..... ja znam masę przypadków gdzie kobiety nie brały a rodziły zdrowe dzieci, reguły nie ma, u twojej koleżanki akurat stało się nieszczęście ale ile było w tym winy nie brania folika to nikt jej nie powie na 100% ja już ponad rok łykam ten kwas foliowy i starczy mi na jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena mam nadzieje że cieplutki termoforek pomoże... Banmon dobrze przesuń HSG na lipiec, w weekend majowy baw sie dobrze ;) ale nie rezygnuj w połowie drogi bo jakoś tak szkoda... Kurde ale pogoda do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rezygnuję tylko przesuwam sobie inwazyjną medycynę ;) mam jeszczę kupę czasu do brania tabletek więc mogę się namyślić pogoda rzeczywiście do dupy, zimno, wilgotno, i co chwile siąpi deszcz z nieba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesumąć możesz ;) to teraz rób sobie wszystko na luzie :) ale zrezygnować całkiem to Ci nie damy :p Zimno, leje i ściany nie chcą nam schnąć patrzyłam na prognoze długoterminową i 16.04 ma być 18 stopni a 22.05 nawet 26 ;) mam nadzieje że się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×