Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

banmon ja mam to samo, poszlam do sklepu bo w domu jest mi zimno zimniej niz na dworze i po 30min sie zmeczylam. pojechalam kupic loda i do domu i teraz siedze w kocyku :) u mnie juz normalnie jesien jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no niestety tak jest :o Ciebie też to czeka, szczepienia i inne dziadostwa :p oj będziesz ryczeć razem z małym... Hope ciastko to już lepiej niż jakieś ogórasy :D Twoje smaki zaczynaja iść w dobrym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie zagladalam do Was na nk bo glupio sie przyznac ale...nie pamietam hasla do e-maila...:/ ale jeszcze bede probowac moze sie uda:) ale tu ostatnio jakos pusto sie robi... ciekawe jak tam Agnes i maluszek...?:) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................26..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................21..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................9..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smile już jest pewnie dalekooooo :) Jakoś mi tak żal że w tym roku nie jade na żadne wakacje :o ale za rok to już musze :) Mały tym razem nie jest taki marudny jak po ostatnich szczepieniach miesiąc temu, a tak sie bałam że znowu dwa dni sie będziemy męczyć... Teraz leży w łóżeczku i maltretuje rączkami maskotke którą mu przyczepiłam z boku tak żeby sobie sięgnął :) i bardzo mu sie to podoba :D nawija do niej i do misów na karuzeli twardo a one nie chce odpowiedzieć :D U mnie dzisiaj pochmurno i siedzimy w domu... a wygląda to mniej więcej tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5c20bf6e881b44e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jaki sliczny Goga ten Twoj syneczek:) a jaki juz duzy-no wkoncu juz 3 mies bedzie mu lecial tak?:) ale swietny jest:) jak ja juz bym chciala moja Lenke miec tak w lozeczku w pokoju...:) a tu jeszcze tyle czasu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia doczekasz sie :) zobaczysz jak to szybko zleci :) Misiu jutro skończy już 3 miesiące ;) Banmon co u Ciebie? Jak Śpisz jeszcze? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany włosy mi wypadają :o wszędzie pełno moich kłaków :o musze iść do fryzjera troche podciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goga ależ on już fajniutki !!!!!! :) fajnie się patrzy na takie brzdące wiecie co niby spałam do 11,30 ale 2,5 godz miałam przerwy bo raz sie obudziłam i nie mogłam zasnąć a później drugi raz !!!!! no i tak cholera często wyglądają moje nocki !!!! tylko dzisiaj pobiłam rekord z tą przerwą na sen :o w dodatku tak sie cieszyłam że już po mdłościach to wczoraj wieczorem miałam zwrotke chyba za te dni pozbawione mdlosci!!! w dodatku potrafię się poryczec z byle czego az mi glupio, wczesniej tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a dzisiaj jak sie czujesz? Jak będziesz już kompletować wyprawke i chodzić po sklepach to i tak kupisz to co Tobie będzie pasowało ;) Agnes jutro ma wyjść do domu a w najgorszym wypadku w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja właśnie nie chce szlec z ciuszkami i wolałabym kupić tylko tyle ile potrzeba bo nie ma sensu kasy marnować, więc musze wiedzieć ile tego potrzeba i jakich rzeczy :) dziś czuję się ok :) może wczoraj to takie ostatnie podrygi zwrotkowe ;) ale zobacze późnej jak będę się czuła bo jeszcze duzo może się zmienic Agnes już niedługo w domu bedzie, super 🌻 mam nadzieje ze skrobnie cos jak znajdzie chwilke czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................26..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................21..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................10..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................9..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne jakiś zarys tego co potrzebne trzeba mieć ;) Najwyższy czas żeby te mdłości minęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski Goga Misiu jest slodziutki, taki malutki człowieczek sie bawi :) Banmon dużo tego do wyprawki, ja tych pierwszych rozm ubranek nie będę dużo kupować bo dziecko szybko wyrasta. Mnie też muli ciągle, sikam co chwilę, w nocy musiałam iść i jak sie obudzilam to mi było niedobrze. Muszę jeść regularnie bo dzidzia chyba ściąga że mnie wszystko. Banmon czy tobie widać brzuch troszkę ? Bo mi tak, zaokraglil sie trochę :) Trochę też mnie pobolewa brzuch.mam nadzieję że nudności mina bo meczy mnie to, na szczescie nie wymiotuje ale jestem bliska tego. Zaraz chyba sie poloze bo mnie coś łamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche przytyłam przed ciążą i otatni miesiącami brzuszka już płaskiego nie miałam ale zawsze mogłam go wciągnąc i był taki jakby to powiedzieć, mięciutki :D a teraz jest taki sam tyle tylko że nie da rady go wciągnąć :) więc nie mogę powiedzieć że mi się powiekszył :) po prostu wygladam tak jakbym o siebie nie dbała, nie ćwiczyła brzuszków i była lekko obtłuszczona na brzuchu. no właśnie Goga o taki ogolny zarys mi chodziło, wiesz ja nawet nie wiem jaka jest różnica między jednym ciuchem a drugim, tzn pajacyk to wie co to jest, ale kaftanik a koszulka to już nie :D:D ja myślę że parę, doslownie parę kupić ciuszków w rom 56 a głównie postawić na 62 (jak Bąbel będzie mniejszy to najwyżej będzie mu luźniej;) ) ale pewnei jak już będę wysoko w ciąży to mniej więcej gin mi powie ile Bąbel ma cm i jakiego olbrzyma mogę sie spodziewać i wtedy dopasuję ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dosłownie nie ma co przesadzać z malutkimi ciuszkami :) jakby co to zawsze można dokupić bo tego jest od metra wszędzie :) sama dokupowałam bo Misiu urodził sie malutki i długo używałam rozmiaru 56 ;) teraz ma 3 miesiące i nosi 62 :D 68 jeszcze na niego duże :p Ale masz racje pod koniec ciąży na usg wyjdzie jakiego byczka mniej więcej urodzisz ;) bo czasem 56 mogą być małe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję że Bąbel będzie w miarę mały, bo jak tak sobie pomyślę, że pół metra dziecka trzeba przecisnąć między nogami to myślę że to stanowczo za dużo jak dl mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D no mój miał 2250 i było ciężko a jakby miał koło 4 to sobie nie wyobrażam :p no ale pewnie jakby tyle miał to też jakoś by musiał wyjść :p pocisnęła bym troche dłużej ale by wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjść to by wyszedł tylko jakim kosztem :D ja byłam tkim nowodokiem standardowym, mój M też więc mam nadzieje ze Bąbel wda się w rodziców :D:D hihi i 4kg i 59cm nie będzie miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że to całkiem możliwe bo ja i mój R po urodzeniu mieliśmy mniej niż 3 kg i nasz maluch też malutki, więc Wasz też może będzie jak jego rodzice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospalam i teraz nic mi sie nie chce. Wyszło słońce i nawet z domu mi sie nie chce wyjść, naczynia nie umyte ehhh Nadrabiam owocami bo pozwoliłam sobie po pracy na kanapkę z maca bo myślałam że umrę z głodu. W brzuchu mi coś jeździ, przelewa sie chyba coś tam rośnie :) Dziewczyny ja też mam nadzieję że będę mieć mała zabke bo ja sie urodziłam 2800 i moj mąż też ok 3 kg. Internet mi szwankuje dobrze że mam w telefonie. Ale mam lenia :-o Nie wiem tylko jak dam radę od poniedz bo wracam do drugiej pracy na popołudnia, muszę powiedzieć o ciąży i o wczasach we wrześniu i mogę nie dostać wolnego bo teraz mam wolne, tak tam jest że z góry na rok jest urlop dla wszystkich w tym samym czasie. Ale gdybym siedziała cały czas w domu to nieźle bym sie rozleniwila, wolę pracować narazie, może wkróce chociaż godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny banoman ja do tej pory sen mam taki sobie to normalka goga ale masz slodziaka w domu :D super jest hope odliczasz dni do wakacji ;) ? wiecie co u mnie moze byc problem bo ja wazylam 3,5 kg a maz 4 kg :/ wlasnie martwie sie ze te male ciuszki moga byc za male juz na samym poczatku co robicie dziewczyny ??? ja sie troche nudze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amerie no to ciekawe jaki twój chłopaczek będzie duży Hope na pewno ktos tam rośnie ale ale te przelewania to jeszcze nie to :D:P Hope a ty teraz czekasz na list z terminem usg czy w jakiś inny sposób masz się dowiedzieć? ja dziś caluteńki dzień sama :( mój M pojechał na jakies głupie spotkania i wraca jutro :( a dziś ma urodziny, zamówiłam już torta i będę go musiała trzymać w lodówce do jutra bo M mi za późno powiedział ze wyjeżdża i już nie można było terminu przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Agnes GRATULACJE!!! Cudownie, że Gabryś jest już z Tobą :) Nie mogę się doczekać fotek :) Marta, co u Ciebie, jak maluszek? Daj jakieś fotki :) Hope, Banmon, ale ten czas leci już 10tc :) Mulenie niedługo Wam minie i rozpocznie się najlepszy trymestr, tj drugi :) Aż mnie na wspominki z ciąży wzięło, jak Asia mnie zaczęła kopać i ta rozpierająca energia :D ehhhhh Goga, Misiu jest kochaniutki :) Asia też zapatruje się w swoją karuzelę i gada z robaczkami :) Wogóle to gaduła się z niej zrobiła, z wszystkimi by tylko gugowała :D Ale będzie mi tego brakować jak urośnie :) Amerie, nie martw się wielkością bobasa. Ja ważyłam 3650g, mój mąż ponad 4kg a Asia się urodziła 2850g :) A co do wielkości ciuszków, to jeszcze teraz (a za tydzień kończy 3 miesiące) mieści się w niektóre ciuszki 56 :) Prawda jest też taka że 56 są różnej wielkości. Kupiła małej moja mama dwa kompleciki z Cherokee, obydwa z body z krótkim rękawkiem (obydwa w takim samym rozmiarze 56) i w jedne body jeszcze się mieści a w drugie już nie...Tak to jest z tymi ciuchami :/ Ale torba z za małymi ciuszkami robi się coraz większa. Potem wystawię to na allegro i sprzedam i będzie na następne ciuszki :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś jak ci zabraknie tego gaworzenia to zawsze rodzeństwo można zrobić ;) a i ciuszki się przydadzą i nie trzeba by było sprzedawać ;) No właśnie mammusie nasze, myślicie już nad jakims rodzeństwem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy się zdecydujemy na drugie dziecko. Doszliśmy do wniosku, że wolimy dać Asi wszystko co tylko możemy, jeździć z nia po świecie żeby go poznała, bo jakby miała rodzeństwo to byłoby ciężej, wiadomo jedno dziecko kosztuje dużo, a dwoje jeszcze więcej ;) Ale wiadomo, że przyszłość może okazać się inna. Póki co nie planujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×