Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

No i oczywiście jest jeden dzidzius :-D Banmon ja mam przeczucia na dziewczynkę :-p przecież nie ma innej opcji :) Smile nie jesteś sama ja tez bardzo cenie prywatność dlatego nie mam nk i innych tego typu kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to super,że wszystko dobrze. I jaki już duży ten dzidziuś! Szkoda,że tak zadko macie te scany.Banmon ja mialam przeczucie od początku,że chlopak bedzie..Ani razu nie pomyslałam inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to za uczucie:D To takie niesamowite...Ja czekam na te pierwsze ruchy..dziś zaczynam 18 tydz i mam nadzieje ze wkrótce sie pojawią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope bardzo się cieszę że z dzidziusiem wszystko dobrze ! A nie mówiłam że nie bedziesz chciała wyjść z gabinetu ;) Banmon jesli to ma być coś zabawnego i o dzieciach to zdecydowanie polecam "Dziecko dla odważnych" L.K.Talko, no i oczywiście nieśmiertelny Mikołajek :D Segregowałam dzisiaj ciuszki wg rozmiarów (trochę się pogubiłam ile czego mam) i faktycznie czasem te teoretycznie mniejsze były większe od tych niby większych.Trochę zamotałam ... np ciuszki o rozmiarze 0-3 msc były większe od tych na 3-6 msc :O Niezła bzdura nie? Wychodzi na to że co firma to inna rozmiarówka. A mam jeszcze pytanie, może się orientujecie. Na początku wszystkie ciuszki trzeba wyprać i wyprasować , żeby zabić zarazki. No i teraz mam pytanie. Jak długo po każdym praniu trzeba te ciuszki prasować? Tzn ildni czy miesięcy. I czy jak włoże te ciuszki na wysoką temp do suszarki to nie wystarczy? Po prostu nie przepadam za prasowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) my dzis zakupilismy wozek dla Lenki:D wiem ze wczesnei jeszcze ale trafila sie okazja;) wozek Jedo Bartatina-spodobal mi sie;) wklejam zaraz zdj na nk zeby Wam pokazac;P wozek ma duze pompowane kola,jest na paskach a dla mnie to duzy plus;) dodatkowo gondola ma regulowane oparcie-na lezaco,na polsiedzaco i na siedzaco. Fajnie bo jak maluszek zaczyna siadac i wiecej widziec a za maly jest jeszcze do spacerowki to wtedy jest to duza zaleta;) dodatkowo gondola jest spora wiec narazie nie musze martwic sie o spacerowke;) plus wszystkie te jeszcze pierdolki,dodatki do wozka-parasolka,spiworek... aha no i wzielam wersje z sama gondola bo byla przecena a tak na marginesie to spacerowki w tych wozkach mi sie nie za bardzo podobaja...jak mala podrosnie kupimy odzielna spacerowke;) ale sie rozpisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................4............... ...............24.08 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................32...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................29..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................26..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................12..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, prasować po każdym praniu powinno się do skończenia przez malucha okresu noworodkowego, czyli do 1 miesiąca. A potem poddać prasowaniu każde nowe i wyprane ubranko. Nie wiem jak się to ma do suszarki, bo nie mam tego ustrojstwa :P Ja do tej pory prasuję Asi ciuszki, bo fajniejsze są takie równe, a nie wymiętolone :) Hope, no to duży Twój maluszek :) 7cm bobas, qrcze kiedy to było, ahhhhhh, aż mnie na wspominki wzięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Hope to faktycznie ogromniasty już ten Wasz Dzidek :) Banmon "odpoczywanie" można na wszelakie sposoby interpretować :) A ja i tak z chęcią i to ogromną, byłabym teraz w Twoim stanie :) Aczkolwiek muszę jeszcze troszkę poczekać... ale cóż mus to mus, byle tylko Dzidek był :) A Tobie Kochana życzę duuuużo zdrówka i Bąbelkowi również!!! :D A ja ostatnio znalazłam wózek, który mi się straszecznie mocno podoba :D Oto on: http://allegro.pl/nowosc-funkcjonalny-jedyny-w-swoim-rodzaju-urbo-i1198515213.html Pozdrawiam bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga coś sie nie odzywa...Goga jak tam żyjecie z Misiem? Eh..znowu zrobiłam sobie sterte zaleglości i nie moge sie do nich zebrać..Pogoda taka że chyba dlatego nie mam na nic siły..az se kawe musiałam zrobić.. Co tam u Was w ten pochmurny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale miałam dzisiaj sen, masakra. Śnił mi się mój poród i wcale nie było fajnie :O Co rawda nie zdążyłam urodzić , tylko czekałam na rozwarcie ale byłam już w szpitalu i strasznie bolało. Brrrrrrrrr..... Poza tym u nas w końcu ładna pogoda :) Leżak w ogródku już na mnie czeka ;) Daguś dzieki za odpowiedź. Tego włśnie się obawiałam , na szczęście Małż obiecał pomoc w tym prasowaniu. Malutka fajny wózek taki futurystyczno- miejski :) ale cena faktycznie może zabić. AsiaAk też fajny wózek, a nie miał być różowy ;) Marzenka odezwij się , bo zaczynam podejrzewac że ty już na porodówkę się wybierasz ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................4............... ...............24.08 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................32...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................26..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................12..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 W końcu 3 z przodu i trzeci trymestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wozek mial byc rozowy ale ten mi sie bardzo spodobal i wyszlo ze kupilismy niebieski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka0504
Witam ponownie! Do swojego przypadku moge dodac dzisiaj, ze jak wspominalam ostatnio, ze dostalam niby "@"... ale dostalam go w srode a dzisiaj jak narazie juz sladu po nim nie ma...czyli trwal 2-3dni a zawsze normalna @ trwa u mnie od 5 do 7 dni. juz sama nie wiem co myslec i co robic. ale z powodu mojej sytuacji rodzinnej ciezko mi jechac na bete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka0504
zrobilam 2 jeden pozytywny a jeden negatywny... a teraz juz krwawienia nie ma a jest zwykly przezroczysty sluz w malej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka0504
Dziekuje:) mam taka nadzieje :) To juz chyba sie wstrzymam i jak bedzie tylko mozliwosc to polece na Bete ;) a dzisiaj w nocy wstalam do toalety i jakos tak mnie naszlo zeby napic sie szklanke cieplego mleczka ;) i bylo dobrze dopoki pilam ale pozniej jak sie polozylam to zrobilo mi sie jakos niedobrze i mialam dziwny smak w ustach?tak mnie jakby troszke pieklo i kwasno mi bylo. hm pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam po mleczku... tak sie zastanawiam ze moze te 2 dni krawawienia to bylo to zagniezdzanie jaja(tylko ze mialam troszke skrzepow i to mnie zaniepokoilo i zbilo z tropu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka0504
aha i jeszcze male pytanko :) czy idac na bete ma znaczenie pora dnia?albo trzeba byc na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniutka idąc na B-hcg nie ma znaczenia ani pora dnia, ani to czy coś wcześniej zjesz... to jest badanie stężenia hormonu gonadotropiny kosmówkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyghhjnygjy
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Jestem samotną mamą 4 miesięcznego synka, facet mnie zostawił bo wolał szaleć a ja z synem jesteśmy bez grosza. Tak więc drogie panie proszę o pomoc, bo każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka0504
dziekuje za odpowiedz:) tak myslalam ale wolalam sie upewnic bo facet mi o tym jedzeniu wspomnial ze zawsze chodzi sie na czczo ale wydawalo mi sie wlasnie ze w tym akurat badaniu nie robi to roznicy:) a kiedy najlepiej isc?tak zeby byla pewnosc? bo okres powinnam miec 17-18 sierpnia ale go nie bylo i w srode mialam te 2-3 krwawienia. czyli chyba juz powinien wynik byc wiarygodny czy jeszcze moze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka0504
kurcze...i znowu leci:( taka gesta ciemnoczerwona-mozna powiedziec bordowa...z bardzo nielicznymi moznaby powiedziec praktycznie czarnymi malutkimi skrzepami...:( nie wiem juz sama co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki co tu taka cisza? odzywać się dziewczyny :) Joasia może przesłałabym ci te magiczne testy owulacyjne? nie trzeba ich nawet stosować bo samo posiadanie przynosi szczęście :) w każdym razie nie zaszkodzą a nóż widelec by się poszczęściło 🌻 ja sobie wegetuje i czekam do 9 września, mam nadzieje na dobre informacje. mój M jednak kupił PS3 :D ale ceny gier to jakieś szaleństwo, kupiłam dziś dwie na allegro ale raczej trzeba będzie poszukać z jakiegos innego xródła ;) takiego 'przystępnego' ;) w ogóle M mnie męczy od paru tygodni żebysmy kupili mieszkanie a ja nie bardzo się garnę do tego pomysłu i temat delikatnie ignoruję jednak pewnie jeśli na nastepnym usg będzie wszystko ok to trzeba będzie przedyskutować sprawę mieszkania i zajac sie tym bo czas goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie było mnie pare dni ale widze że dużo nie pisałyście :p zaraz nadrobie czytanie tylko skończe sprzątanie :) W sobote mieliśmy chrzciny Misia i jakoś nie miałam czasu ostatnio, wczoraj też mieliśmy gości do późna więc dopiero dzisiaj myje sterty naczyń i sprzątam po imprezie ;) Mały wytrzymał całą msze w kościele, tylko na początku jak ksiądz do niego podszedł to sie wystraszył i sie rozpłakał, ale zaraz mu przeszło a w końcu znudzony zasnął ;) Do chrztu kupiłam mu komplecik biały koszula, krawacik na gumce, ogrodniczki sztruksowe i do tego kaszkiet, wyglądał w tym super :) U mnie dzisiaj pada deszcz więc siedzimy w domu :( Jutro musze jechać do pracy bo niedługo kończy mi się macierzyński więc musze pozałatwiać pare spraw, malucha zawioze do mamy i na pare godzin musze go zostawić, jak ja wytrzymam bez niego :o ciągle razem więc będzie dziwnie, pewnie szybko załatwie sprawy i będe lecieć do domu :p Koniec przerwy, mały śpi to ide dalej sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaaak komplecik fajny ale ile części !!!! ja ostatnio o tym myślałam i przeglądałam pościel i doszłam do wniosku że chcę tylko chyba 5 częsci czy jakoś tak, no wiesz takie podstawowe rzeczy w komplecie. A ty wiesz że chyba cos podobnego wybrałam też kiedyś Agnes dla swojego gabrysia tylko nie pamietam jaki kolor chyba zółty..... ja mam już upatrzona posciel ;) a w ogóle to ile takich kompletów trzeba mieć? dwa wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga to jesteś usprawiedliwiona:) Mnie tez weekend minął szybko i cały czas cos robiliśmy..w sobote nauki przedmałżenskie,wczoraj odebraliśmy obrączki:) Asia komplecik ładny:) Banmon na allegro to ceny gier są niskie,zobacz w sklepie jakie są:) Kosmos:DJedna ok.200... Banmon to fajnie że planujecie kupić mieszkanko:) To teraz masz czas żeby troszke ofert poprzeglądać:) My dziś idziemy obejrzeć takie jedno...ale do wynajecia,nie kupna. Poszłam dzisiaj na łatwiznę i kupiłam pierogi w torebce:/ Mam nadzieje,że beda jadalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sklepach to kosmos z cenami ale ja poszukam jeszcze tańszych ;) tylko niech na nogi stanę ;) :D jakie mieszkanko i gdzie ? na necie to mi sie nie chce szukac mieszkac, stwierdzilismy że pójdziemy do jakis biur moze z dwóch lub trzech powiemy o co nam chodzi i niech coś szukaja ;) i tak większość ogłoszen jest przez biura a mne te szukania męczą ..... poza tym nie znam kiekc i za kazdym razem musze sprawdzać gdzie jest jakas dzielnica albo ulica a tak pójde i pokaże na mapie o jaki region mi chodzi :D czasami te pierogi z torebki są całkiem smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×