Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon ja sie nie znam kompletnie ile tego trzeba:/ Nawet nie wiem co potrzebne;) Doszłam do wnosku ze zaczne myśleć jak zmienimy mieszkanie i bedzie gdzie to wszystko ładnie ukladać..potrzebny nam poprostu dodatkowy pokoik.Nie chciałabym robić składu teraz w sypialni,chociaż takie oferty na allegro są kuszące..Musze sie wstrzymać.. Znajoma kupiła teraz ten wozek coneco barracuda i musimy sie dowiedzieć czy dobrze sie sprawuje..czy warto go kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dom.gratka.pl/tresc/401-25153901-swietokrzyskie-kielce-wojewodzka.html#db5869cbf4722b7c,1 Takie...ale nie jesteśmy przekonani,bo mimo wszystko jest drogie..no i nie wiadomo czy jakieś dodatkowe koszty nie są ukryte oprócz wiadomo mediów.. Nie jest przez biuro jak większość a to sie wiąże z dodatkową opłatą..zwykle to równowartość miesiecznego wynajęcia.. (czyli to plus)No i pokój jest dziewczynkowy w nim i nie wiadomo czy mozna ruszyć ten róż:/ A to jest praktycznie centrum Kielc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) U mnie tez weekend minal szybko a ten tydzien mam pracowity bardzo, na szczescie 10 ego juz lecimy na wakacje :-D Goga pochwal sie przystojniakiem w kaszkiecie :) Nie mam zbyt duzo czasu bo zaraz wychodze Pozdrawiam STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................4............... ...............24.08 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................32...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................26..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................13.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze to jest do wynajęcia od zaraz..przecież nie bedziemy płacić za dwa naraz a tutaj jeszcze 3 miesiące zostały.. Czyli w sumie nie potrzebnie chyba idziemy obejrzeć...Ja poprostu jak nie mam co robić to ogladam oferty..coś mi sie spodoba to pozniej mecze mojego:) A może sie uda wczesniej wyprowadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile fajne mieszkanko :) niby wynajem od zaraz ale trzeba przyznac, ze cena wysoka, duże mieszkanie to jestem pewna, ze wcale tak od zaraz im nie pójdzie bo jakoś nie chce mi sie wierzyc, że ludzie tak sie na nie rzucą więc może i poczeka na was te trzy miechy :) szkoda tylko ze ten pokój typowo dziewczecy a pewnie nie bedą chcieli się zgodzic na jakieś przemlowywanie.... ciekawa jestem, napisz jak już bedziesz po ;) Hope to już całkiem niedługo jedziecie, świetnie :) zasłużony wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon właśnie ta cena..:/ są jeszcze inne,tez fajne i duzo tańsze,wiec zobaczymy jak to bedzie...Jak bede po to dam znać,dopiero wieczorem mamy obejrzeć.. Nic sie nie stanie jak 3 miesiące poczekamy..i tak szybko zleci a poki co to dalej mieszkamy we dwójke wiec nic wiekszego nie potrzeba.. A i chyba tak jak piszesz tak szybko nie zejdzie to mieszkanie...Bo cena jest wysoka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................4............... ...............24.08 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................33...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................26..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................13.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon u nas tez jest mniej tych czesci a ta stronke pokazalam dla przykladu-zeby pokazac wzor poscieli;) tzn nie wiele mniej:P mamy posciel-wypelnienie, poszewke na podusie i kolderke, ochraniacz na szczebelki,stelaz i baldachim no i rozek dorzucili nam gratis, bo nie kupowalismy na allegro tylko normalnie u nas w sklepie. a baldachim nie wiem jeszcze czy bedziemy zakladac, a wzielam z baldachimem bo roznica cenowa byla naprawde mala a moze mi sie jeszcze do porodu 5 razy odmieni i go zawiesimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dostałam @, poprawiam tabelke od tego cyklu zaczynam CLO, zobaczymy co z tego bedzie STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................33...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................26..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................13.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Amerie ale żeś się rozpisała, fiu, fiu ..... skrobnij cosik do nas, jak postepny w remoncie, czy wszystko już gotowe dla małego lokatora ? Sisetka trzymam kciuki za Clo, mam nadzieję że tabletki sie spiszą na medal, tylko nie zaczynaj zbyt wczesnie eksploatować partnera ;) Asiaaak zdecydowałaś sie jednak na łóżeczko turystyczne? myślę, że jesli ma ona być traktowanen zgodnie z założeniami to jest to dobry pomysł a u nas leje od rana i dobrze mi z tym :D:P w końcu nie ma upałów wiecie co w ogóle przez to nicnierobienie zaczynam tęsknić za Świętami zawsze Świąt nie mogłam się już doczekać w listopadzie no ale w tym roku stanowoczo przeginam :D do tego marzy mi się choinka, ten cały nastrój, snieg za oknem i ogień w kominku :D - którego to nie mam :D no i do tego wygodny fotelik, ciepły kocyk i herbatka z miodem i cytrynką ;) póki co tylko marzenie o herbacie jest realizowane :D mi chyba już konkretnie odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon po głowie dostaniesz! Ja sie tych Świąt wyjątkowo obawiam dlatego,że juz bede na samej koncówce ciąży..I czasem sobie tak rozmyślam jak to bedzie...No i R. mówi,że jako małżeństwo wypada nam zorganizować Święta u nas..chociaż jeden dzień:/ Oczywiście jak warunki mieszkaniowe nam pozwolą..Apropo to dzisiaj dopiero idziemy ogladac mieszkanie,bo wczoraj sie nie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore przyszłe mamusie to na Święta beda miały juz swoich maluchów:) Jakoś jak pomysle do przodu te pare miesiecy to nie moge uwierzyć jak to bedzie..Wczoraj R. powiedział takim jednym znajomym a oni juz torbę z wyprawką szykują:D Mają dwulatka i podobno mnóstwo rzeczy dla maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie uświadomiłam,że polowa ciąży za mną a tak naprawde duzo osób o ciąży jeszcze nie wie..tylko najblizsi wiedzą. Chyba najwyższy czas na informacje:) Przepraszam,że tak sama o sobie piszę..ale pije kawe i tak mnie naszlo na refleksje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie miałam się pytać jak tam mieszkanko ;) wbrew pozorom Święta na prawdę nie jest tak ciężko zorganizować, pamietam jak ja peniałam a zajęło mi to dosłownie półtorej dnia ;) a przecież chodziłam wtedy do pracy. dasz sobie spokojnie radę ik powolutku cos porobisz a pewna jestem że i rodzinka pomoże i jakieś jedzenie przywiezie ;) będziesz dumnie z brzuszkiem pozowała do zdjęć :) Smile masz już jakąś sunienkę na slub upatrzoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to większość przyszłych mam bedzie miała już swoje pociechy przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................33...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................26..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................14..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................13.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 w sumie to mi się dzisiaj 14 tydzień zaczął ..... bo my z Hope inaczej liczymy :D śmiesznie to wygląda :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja coś czuje ze chłopaczka będziemy mieli, na poczatku próbowałam to stłumić bo jednak tą dziewczynke chciałam ale teraz to już tak sobie wkreciłam chłopca, że chyba bym nawet lekarzowi nie uwierzyła jakby było inaczej :) cały czas myślę o Bąblu jako o chłopcu...... ciekawe czy przeczucie się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie jestem za swietami bo bede juz po.... mam nadzieje ;) banoman co tu pisac....??? u mnie to samo remontow koncowka zostala tylko lazienka i podloga w kuchni do zrobienia a pozniej wielkie generalne sprzatanie... no wlasnie sprzatanie!!!! :/ kurde juz mi tak ciezko ze szok mam checi ale sil brak :( mysle ze urodze przed terminem wiem ze jeszcze troszke czasu mi zostalo ale jakas taka mysl mi od poczatku towarzyszyla :/ banoman od poczatku ciazy u mnie w rodzinie wszyscy mowili ze to bedzie chlopiec i moj maz tak samo... mieli dobre przeczucie :D a tak na marginesie to maly jest tak silny ze szok uwielbiam jak sie rusza ale na tym etapie ciazy to juz jest raczej bolesne niz przyjemne chociaz jak nozki wypycha to jednak fajno jest ;) napisze to moze po raz setny ale jak patrze na tabelke to zawsze ta mysl do glowy mi przychodzi : jak ten czas leci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie no to już na końcówce z remontem jesteście. Ja myslałam nie wiem czemu że tylko pokok dla małego robicie a u widze generalne odnawianie. Może M ci troche pomoże przy sprzataniu..... w Święta ta ty już doświadczona mamusia bedziesz a my się zaczniemy stresowac :D ja jak mojego M pociagnełam za język to też się przyznał, że wydaje mu się, że to chłopiec bedzie ....no zobaczymy, aby tylko zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! My zaraz spadamy na wycieczkę po oddziale położniczym , tam gdzie można rodzić w basenach. Aż jestem ciekawa jak to będzie :) A co do Świąt to ja też już nie mogę się doczekać, chociaż jednak moi rodzice nie przyjadą :( sama zaproponowałam im przyjazd jednak na wiosnę. Poza tym mało smakowite to będą Święta dla matki karmiącej :O prawie wszystkie pyszności odpadają, więc Smile lepiej być na końcówce przynajmniej jesz na co masz ochotę ;) Ale i tak myślę że to będą magiczne Święta :) pierwsze w powiększonym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że sobie poradzę..może nawet siostra przyjedzie i coś wykombinujemy. Ja ogólnie lubie przesiadywać w kuchni i coś zrobić tylko czasem lenia mam..ogólnie to prawie zawsze obiadek robie domowy. Tylko brakuje mi tutaj robota kuchennego i w najbliższym czasie musze go kupić a na Świeta to koniecznie musi być...jest łatwiej z wieloma rzeczami..choćby placki ziemniaczane..nie wyobrażam sobie tarcia na tarce,bo w domu zawsze robiłam to w robocie. Pamietam banmon jak sobie poradziłaś ze wszystkim. Takie przygotowywanie pierwszych takich naszych Świąt musi byc fajne:) Może sie nie roztyje i nie bede sie toczyć:Dhehe Banmon to Ty poznasz płeć juz na tej wizycie:) Fajnie:) A mi sie wydaje ze dziewczynke bedziecie mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon Małż dałby sobie rękę uciąć za to że to chłopczyk będzie i.....:D także wszystko się może zdarzyć. Amerie dobrze że do końca remontu już bliżej niż dalej :) ale za to później jak przyjemnie będzie w nowych wnętrzach. Wiecie może co się dzieje z MarzenkąS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile zawsze możesz niektóre rzeczy zrobić wcześniej i zamrozić :) ja tak w zeszłym roku robiłam. A robot - niezbędny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nie wiem czy chce karmić piersią..raczej nie. Wiem,że możecie mnie zrąbać,ale jakoś nie widzi mi sie to. Moja mama nie karmiła bo nie miała pokarmu ani razu i dawniej sie mlekiem krowim karmiło i ja żyje i moje rodzeństwo też. I żadne z nas nie jest chorowite i nikomu nic nie brakuje...Wiem ze to najlepsze dla dziecka ale poki co to mnie przeraża. No takie mam zdanie i juz. A w ogóle to cycki mi prawie nie urosły i nie mam czym karmić:) O! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilke bo z tela pisze- mamy mnostwo klopotow u tesciowej znowu jestesmy Gabrys cudny juz ma 2870g bo co pon mamy kontrole. Pani dr mowi ze zdrowiutki ale drobniutki. Jak bedzie troszki u nas lepiej to napisze. Pzdr dla was i bobasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilke bo z tela pisze- mamy mnostwo klopotow u tesciowej znowu jestesmy Gabrys cudny juz ma 2870g bo co pon mamy kontrole. Pani dr mowi ze zdrowiutki ale drobniutki. Jak bedzie troszki u nas lepiej to napisze. Pzdr dla was i bobasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola tylko nie wiem jak z zamrażalnikiem bedzie..bo tutaj to jest taki malutki. No i chciałabym robić wszystko recznie a nie kupować,np. ciast..Bo takich rzeczy to mam tonami w 3 sklepach:D Swoje to swoje a nie czuć sztucznością...Jak wczorajsze pierogi..paskudne:/ R. jadł odgrzewane na patelni i mówił że pyszne a ja takie świeże i nie smakowały mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a za co niby mamy cię zrąbać???? Oszalałaś? masz takie zdanie i tyle :) Ja chcę karmić bo to podobno najlepsze dla maluszka ale nie będę oszukiwać że tylko o to chodzi. Jest to zdecydowanie wygodniejsze (nie trzeba przygotowywać pokarmu, myć butelek itp) no i liczę na spadek mojej wagi dzięki karmieniu. Także trochę to takie egoistyczne podejście ;) żadna ze mnie Matka Polka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×