Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

a mnie masz na facebooku :) więc droga wolna do podzielenia się nk :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................5............... ...............30.09 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................38...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................34..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................31..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................18..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................17.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 ale zimnica u mnie w domu brrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja dziś reaktywowałam swoje konto na facebooku, napisałam wiadomość do swojej kolezanki żeby nie dzieliła się więcej info o mojej ciąży z całym portalem i mam nadzieję że tak się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to dobrze ze jestes bo ja myslalam ze skosowalas konto na zawsze... ja na nk mam tylko jedna fotke i tak juz pewnie zostanie u nas tez zimno juz bylo w domu dlatego wlaczylismy "wspomaganie" i juz lepiej chociaz dzisiaj mamy bardzo ladna pogode banoman jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie też odpaliłam ogrzewanie :) bo dosłownie trzęsłam się z zimna czuję się spoczko, wczoraj mnie biodro coś kuło, czasami tak dół brzucha mnie boli ale poza tym jest ok, no i wydaje mi sie że nie raz czuję Babla ale nie jestem pewna hmmmm a ty Amerie jak tam? mały już pewnie niexle daje z kość jak się przeciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Agnes wszystkiego najlepszego!!! A ja Was zaskocze :p będąc w ciąży spotykałam sie z oznakami uprzejmości wobec mnie w sklepach :) może miałam szczeście ;) Właśnie wróciliśmy od mamy więc troche odpoczełam bo mały był ciągle zabawiany przes swoją babcie, dziadka i ciocie ;) ja miałam dzisiaj luz :D Poza tym jestem na etapie "testowania" środków na łagodzenie bolesnego ząbkowania :o musze maluchowi jakos ulżyć bo nie koge patrzeć jak sie biedny męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agnes wszystkiego naj naj naj 🌻 Pochwalę się Wam że kupiliśmy dzisiaj samochód dla mnie i Kluski :D Od jutra zaczynam przejażdżki treningowe bo ciężko będzie się przestawić z małego sportowego na duży rodzinny. Małżek stwierdził ze jest tyle duży że Kluska będzie się czuła samotna i trzeba będzie się szybko postarać o rodzeństwo ;) Cieszę się jak dzieciak z nowej zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego najlepszego, Agnes! Ja tylko na chwilkę, pogoda u mnie okropna :o ja jeszcze chora jestem, niby już lepiej ale całkiem dobrze sie nie czuje, a jutro to wesele... Ale później już spokój :P Uciekam bo mam jeszcze pare spraw do załatwienia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ale się wybawisz w tym roku!!! korzystaj poki mozesz bo jak pojawi się bobas to będzie ciężko :) no i kuruj się Amerie to kopiuj sobie zanim wysleś bo kafe lubi takie akcje robic ;) u nas nie pada ale mogę się założyc że zimno strasznie jest. Ja bidulka dzis sama cały dzionek aż do jutra rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze mi wybaczycie,ale nie pisze bo przeprowadzka mnie wykończyła...Wszystko na raty robie..dzisiaj oprocz mojej normalnej pracy musze ulozyc wszystkie ciuchy w szafach i chyba wtedy powiem,ze juz wszystko ogarnęłam..Tyle tego było,że szok..Nie wiem skąd nagromadziliśmy 10x wiecej rzeczy niz rok temu:/ No i jak mi sie zachciało dwupoziomówki to teraz mam zakwasy na nogach! Musze przywyknąć;) Ogólnie powinno nam sie tu fajnie mieszkać..no zobaczymy:) Sprzatanie 114m to nie 46:/Juz padam na twarz:D Agnes sto lat! Spóznione ale szczere:) Ola swoj nowy wóz to nie taka błaha sprawa;) Super,że Ci sie podoba no i że mała bedzie miała czym jezdzić z mamusią:) Ja to o własnym sobie mogę pomarzyć póki jestem w miescie..ale kto wie co bedzie za rok;) U nas tez zimno było,ale reguluje sie tu temp recznie..teraz mam 23 stopnie i jest super. Bez ogrzewania sie juz niestety nie da..a i zimą straszną straszą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby ma być zima 1000-lecia.... chyba trzeba się przyzwyczaić do co raz cięższych zim :o Smile super, że jesteście już na nowym mieszkaniu, powoli i wszystko rozpakujesz chociaż przyznam sie że mi by się nie chciało ;) Ola pewnie od rana nowym autkiem jeździ :D co by sie 'oswoić' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Smile a dzisiaj myślałam o twoich zdjęciach :) chciałam cię trochę popędzić bo uwielbiam oglądać zdjęcia ślubne. No ale nic poczekam do poniedziałku ewentualnie wtorku ;) Banmon no nie do końca taka sama, a Bąbelek? Goga słyszałam że takie gryzaki z wodą w srodku , które można wkładać do lodówki, są dobre na ząbkowanie. Amerie jak samopoczucie? Wszystko już przygotowane? MArzena polecam ciepłe mleczko z miodem i czosnkiem ( nie przed samą imprezą oczywiście ;) ) i do wyrka. No i życzę udanej zabawy :) A u nas znowu leje, jesień w końcu... Ale miałam wczoraj stracha! Wieczorem oglądaliśmy film i nagle czuję w podbrzuszu takie bolesne skurcze jak przed @. Aż mi się gorąco zrobiło. I tak kilka razy. Po filmie (nie wpadać w panikę :P ) poszłam na górę spakować do końca torbę do szpitala i rozłożyłam sobie specjalną matę pod prześcieradło. Małż się zainteresował co robię, więc odpowiadam że może się zdarzyć że zacznę niedługo rodzić ale może to być fałszywy alarm bo mi żaden czop nie odszedł. Niby wszystko na spokojnie ale żołądek związany w supeł ze strachu. Później już się wyluzowałam bo nic więcej się nie działo , zadnych skurczy itp. Kładę się do łóżka i zaczyna mnie boleć krzyż :O No i znowu głupie myśli. Dzisiaj wszystko jest ok ale wydaje mi się że teraz już zawsze jak mnie coś nie tak zaboli to będę myśleć że to JUŻ :O i tylko będę się niepotrzebnie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam (ko z opisów )zaszła zimę a podobno to była zima 100 lecia, więc już z góry Wam współczuję tegorocznej :( A u nas w zeszłym roku śnieg padał przez pól dnia ;) dosłownie klęska żywiołowa. Zobaczymy jak to będzie w tym roku... STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................5............... ...............30.09 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................38...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................35..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................31..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................18..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................17.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niby nie taka sama :) ale ostatnio w ogóle coś mi się wydaje że piersi przestały mnie boleć i brzuch nie rośnie :( no i się martwię Ola a to nie sa te skurcze braxtona-hicxa czy jak to tam się pisze? ty się tak jeszcze nie szykuj na poród daj się wykazac najpierw Amerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman o co czujesz to musi byc dzieciaczek twoj :D ja tez na poczatku nie mialam pewnosci bo nie wiesz czego masz sie spodziewac jakie to uczucie niby dziewczyny opisuja jak to jest ale nie zawsze musi sie to zgadzac z twoimi odczuciami ;) ja sie czuje w miare ;) najgorsza jest noc ciezko wstawas w nocy i przewracac sie na boki :/ do tego biodra bola od ciezaru goga ty jedyna mialas szcescie z ta uprzejmoscia ;) fajnie ze czasami mozesz odpoczac na chwilke :) ola gratuluje zakupu !!!! twoj maz to wspanialomyslny jest :) marzena wracaj do zdrowia jutro impreza wiec odpoczywaj smile dobrze ze juz na nowym miejscu bedzie miala czas aby sie zadomowic zanim synek przyjdzie na swiat tutaj pogoda do d.... leje od rana i ciemnica straszna ale ja i tak tylko leze wiec mi tam odpowiada.... polska zima w tym roku chyba mnie ominie niestety :/ przez ostatnie kilka lat jezdzilismy na swieta ale w tym roku trzeba bedzie zostac tutaj bo przeciez szkoda malego ciagnac na polskie mrozy ola ja tez mam takie skurcze szczegolnie w nocy :/ i jeszcze czasami mi tak brzuch strasznie twardnieje malo przyjemne :/ czy u mnie wszystko juz gotowe....? wlasciwie to nie mam plan na sobote sprzatanko mieszkania na wtorek skladanie meli malego kosz ten wiklinowy mam zlozony ale bez poscieli bo chce zeby pozostala swieza ;) wiecie co mama strasznego gloda caly czas doslownie chyba od tego ze tylko leze a!!! bede miala scan we wtorek babka nie jest pewna co do ulozenia malego troche sie stresuje czy z nim wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman to normalka ze piersi przestaja bolec a brzuch wyskoczy w swoim czasie ;) pozniej bedziesz sie dziwila jak szybko sie powieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile fajnie że już po przeprowadzce i możesz sie cieszyć nowym mieszkankiem :) trudno jak trzeba to poczekamy jeszcze troche na zdjącia ;) Ola gryzaczek wodny też mamy ;) a i nie wcinaj sie czasem w kolejke przed Amarie :p porządek musi być :D nowa fura... super :) Marzena kuruj sie porządnie dzisiaj cały dzień ;) i udanej zabawy :) Banmon jak Bąbel zacznie mocniej kopać to sie troche przestaniesz martwić :) a piersi przestają boleć po pewnym czasie więc wszystko ok :) Amarie jeszcze troche i będziesz sie swobodnie obracać na boki ;) tylko sie nie ociągaj za długo bo Ola coś zaczyna kombinować ;) :D nie daj sie wyprzedzić ;) U mnie też zimno ale nie pada więc opatuliłam malucha i mały spacerek zaliczony :p niech sie hartuje bo przeciez nie bedziemy siedzieć w domu całą zime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś jak dużo ze słoiczka zjada naraz Twoja Asia? Bo mój zjada po troche i później musze wyrzucać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wściekłam aż się zagotowałam dosłownie!!! w zeszłym tyg zamówiłam sobie i Klusce książki z księgarni internetowej z Londynu. Przed chwilą odebrałam przesyłkę a w środku zamiast 5 książek są 3 wrrrrrr No to dzwonię do nich i się pytam co z resztą. Koleś mi mówi że w zeszłym tyg mieli problem z serwerownią i przez to pomyłka i nawet nie wiem ile on ma teraz telefonów i skarg. Normalnie wzruszyła mnie jego historia, biedulek. Poza tym okazało się że jednej w ogóle aktualnie nie maja i nie wiadomo kiedy będzie, szlag. Powiedziałam mu że chyba powinni mnie w związku z tym powiadomić przez email albo tel. On na to że powinni ale ten problem w serwerowni..... Podobno resztę mam dostać we wtorek, jak znowu coś będzie nie tak wtedy zrobię dym A już myślałam że znalazłam fajną księgarnię.... (na innej wcześniej już się przejechałam) Banmon dziewczyny mają rację, cycki juz wcale nie muszą boleć, brzuszek może wyskoczyć lada dzień i to dosłownie z dnia na dzień. A to co czujesz to może być Bąbel, bo kazda opisuje (i pewnie czuje) to inaczej :) Goga je się absolutnie nie wcinam Amerie w kolejkę :D Owszem chciałabym urodzić przed 40 tc ale nie w 35 ! Myślę raczej o 38 tc ;) Poza tym jak myślałam wczoraj że to już, to naprawdę się bałam i wcale mi się na porodówkę nie spieszyło. Amerie z dobrze że będziesz miała ten scan jak są jakieś wątpliwości, powiedza ci przy okazji ile maluszek waży ;) Poza tym mi też czasami ten brzuch strasznie twardnieje i z tego co czytałam to to są właśnie te skurcze przepowiadające Braxtona Hicksa i podobno nie powinno sie wtedy masować brzucha tylko położyć i wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo U mnie też paskudnie aż sie nie chce wychodzić Ola ja myślałam ze ty masz jeszcze z dwa miesiące do porodu a tu zaraz po amerie, ale sie sypnie niedługo :) ostatnio czytałam o tych skurczach braxtona ze zaczynają sie ok 17 tc więc wynalazlam u siebie bo mi jakos brzuch twardnieje w tym tyg. Postaram sie wrzucić zdj ale mamy internet bezprzewodowy i zanim sie strona otworzy to mieli godzinę, na szczęście umowa jest ostatni miesiąc. I wogóle dostaliśmy mieszkanie z housingu mam nadzieję że nie będzie w stanie ruiny, w końcu będziemy robić po swojemu :) Wczoraj miałam napad prawie płaczu bo zaczęłam myśleć o porodzie :-p Ola mój znajomy też kupował książki przez internet i ani książek ani zwrotu pieniędzy. Fajnie że masz bryczkę znów , ja swoją sprzedam jak odejdę na macierzyński bo muszę spacerować żeby za dużo kg nie nabrać, a z dzidzia wszędzie na nogach będę biegać, jak sie przeprowadzimy i wogóle weźmiemy to mieszkanie to mam tesco i asde 24/h pod nosem, przychodnie 5 min. Banmon spróbuj na lezaco popukac w brzusio może szkrab da odpowiedz. Ja tak robiłam i dalo efekt a teraz już czuję jak sie obraca i kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo U mnie też paskudnie aż sie nie chce wychodzić Ola ja myślałam ze ty masz jeszcze z dwa miesiące do porodu a tu zaraz po amerie, ale sie sypnie niedługo :) ostatnio czytałam o tych skurczach braxtona ze zaczynają sie ok 17 tc więc wynalazlam u siebie bo mi jakos brzuch twardnieje w tym tyg. Postaram sie wrzucić zdj ale mamy internet bezprzewodowy i zanim sie strona otworzy to mieli godzinę, na szczęście umowa jest ostatni miesiąc. I wogóle dostaliśmy mieszkanie z housingu mam nadzieję że nie będzie w stanie ruiny, w końcu będziemy robić po swojemu :) Wczoraj miałam napad prawie płaczu bo zaczęłam myśleć o porodzie :-p Ola mój znajomy też kupował książki przez internet i ani książek ani zwrotu pieniędzy. Fajnie że masz bryczkę znów , ja swoją sprzedam jak odejdę na macierzyński bo muszę spacerować żeby za dużo kg nie nabrać, a z dzidzia wszędzie na nogach będę biegać, jak sie przeprowadzimy i wogóle weźmiemy to mieszkanie to mam tesco i asde 24/h pod nosem, przychodnie 5 min. Banmon spróbuj na lezaco popukac w brzusio może szkrab da odpowiedz. Ja tak robiłam i dalo efekt a teraz już czuję jak sie obraca i kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już sama nei wiem czy coś czuję czy jednak nie :o to takie nieregularne by chyba nie było? Ola daj im szansę może rzeczywiście serwery im padły i ciężko było odzyskac wszystko, a że według mnie Anglicy są z natury brudasami i lubią burdel to pewnie jak im się coś namieszało to w tym chaosie się biedacy nie odnalexli ;) 5 książek to żeś zaszalała :) zdarzysz to przeczytać? Amerie czuję że za 2 tyg urodzisz :) hihi tzn ja obstawiam między 14 a 23 paxdziernika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja tam nie chcę sobie naciskac na brzuch, jak mam cos poczuć to poczuje..... no tak myśle przynajmniej. Fajnie że ty tak wyraźnie już to odczuwasz :) twój maluszek ma jakies ulubione pory na przewroty czy tak cały dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon faktycznie Anglicy to często "bałaganiarze" ale to jest polska księgarnia z polską obsługą ;) A co do ruchów maluszka to spróbuj takiego sposobu: zjedz coś słodkiego , popij szklanką mleka, połóż się wygodnie na pleckach i poczekaj :) Hope ja blisko mam jedynie Lidla , dosłownie rzut beretem. Do przychodni kawał drogi niestety :O Poza tym kilka km od domu jest taki wielki las/park z wytyczonymi scieżkami, ławeczkami, stawami. Ludzie spaceruja , jeżdżą na rowerach czy konno, ale jest na tyle duży że nie ma tłoku. No ale na piechotę to trochę za daleko ;) A gratuluję mieszkanka, słyszałam że teraz dostać takie mieszkanie czy dom nie jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zrobiony,faktury wpisane teraz te ciuchy...nie wiem czy dam rade.. Banmon gdyby nie to,że ja sie teraz szybciej męcze to nie narzekalabym na nadmiar pracy przy przeprowadzce..Gdyby nie siostra ze szwagrem i oczywiscie mój mąż to nie wiem co by bylo...Mnie sie upiekło to całe dzwiganie tutaj na 3 pietro no i wynoszenie... Banmon cycki muszą przestac boleć..mnie juz dawno przestały i dlugo brzucha nie mialam...Od wczoraj zaczął sie 6 miesiąc i brzuszek juz jest..nie taki znowu wieeelki ale juz widac ze ciążowy bo okrągły i twardy:D No i wczoraj mąż mi kupił 2 pary spodni ciążowych:D Są ekstra! I nawet takie jak chciałam bo dzinsy i rurki:) Ale ceny kosmiczne,za jedne 180 zł! Banmon kupilismy w tej bramie na deptaku. Teraz to moge sie na miescie pokazać,bo po domu to w leginsach ciągle łażę. We wtorek mają nam przywiezc wypoczynek,musielismy kupić bo tego tutaj nie było...uchodziliśmy sie wczoraj tak że szok,nogi mi odpadały,ale znalezlismy całkiem fajny. Ola Ty sie jeszcze nie spiesz..im dłuzej mała posiedzi tym lepiej:) Amerie może sie powoli szykowac,ale tez jeszcze bez stresu:) Mam ochote gdzies wyjść ale za zimno:D Musze se sprawić sokowirówkę nową i jakis robot kuchenny wielofunkcyjny,ale z tym drugim to sie wstrzymam,bo i tak go nie przywloke:) Może dziś wieczorem podjedziemy gdzieś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile jak upatrzysz jakiś robot wielofunkcyjny to podaj mi nazwę ;) no chyba że wy dziewczyny cos możecie polecic, bo my powaznie chccielismysmy cos kupic. Tylko taki dosłownie co robi wszystko :) trze, szatkuje, ciasto wyrabia no i Bóg wie co tam jeszcze to cudenko moze zrobic ;) No ceny spodni to mały kosmos, głównie dlatego że to przeciez tylko na parę miesięcy! ja H&M zapłaciłam 150zł ale były też po 180zł tylko stwierdziłam że nie dam im zarobic :D Ola zjadłam kostke czekolady i nic nie czuję w koncu znudziło mi się leżenie i sie obraziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez znudzilo lezenie to wstalam :/ a tak chce sie spac ze szok ja tam moge poczekac do 23 moze jakos wytrzymam ;) a od 23 skorpionki sie zaczynaja :D ola wlasnie tez tak pomyslalam ze moze dowiem sie ile maly wazy ale zastanawiam sie czy oni zechca mi powiedziec bo ten scan to na celu ma troche inna sprawe no i bede go miala w innym miejscu niz normalnie a jesli bedzie tak ze maly jest w zlej pozycji to bede miala okazje na konsultacje z lekarzem no i pozniej jeszcze jeden scan w 39 tyg. ola co to za ksiazki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×