Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no własnie i takie książki trzba wybierać ;) wodzie to chyba fajna sprawa u nas raczej nie ma takiej opcji :o zastanawiałam się nad sesją i nie mam pojecia..... fajnie byłoby miec taka pamiatke bo bardzo mi się to podoba ale nawet jeszcze nie rozglądałam się gdzie mogłabym ją zrobic no i jak to cenowo wygląda :o aparat to Canon EOS 500D ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz w domku, obiadek ugotowany, teraz zrobiłam sobie kawkę i chwila odpoczynku Kurde te dzieciaki w przedszkolu są słodkie, nawet jak dają mi popalić :P mogłabym czasem nie wychodzić stamtąd... Banmon- dobrze, ze sie w końcu zdecydowałaś, bo im więcej propozycji i możliwości tym trudniej coś wybrać :D Ola- plan porodu układany z położną? W Polsce to można o tym tylko pomarzyć :o Kurde, chciałabym Was zobaczyć, no ale naprawde nie mam żadnego zdjecia żeby wstawić na nk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też obiad zrobiła - prawie ;) ale muszę odpocząć bo się zmachałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nic takiego ale wcześniej byłam w sklepie, ogarnęłam z grubsza chatke no i wstawiłam powazniejsza część obiadu ;) powiem szczerze że wystarczy ze troche postoje i cos porobie i już jestem zmeczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon! O tym aparacie słyszałam same dobre rzeczy :) w końcu dobra marka. Już się nie moge doczekać na zdjęcia Bąbla ;) A ja sie trochę nudzę, czekam aż mi włosy wyschną i muszę skoczyć do sklepu po jakieś owoce i ciastka. Obiadu dzisiaj nie robię , mam lenia i już. Małż dostanie kupną lazanie a ja zjem pierogi z paczki, a położna dostanie ciastka :P Jaka w Pl jest zalecana temp w pokoju maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a jak już urodzisz to ktoś przyjedzie ci pomóc? np Mama ? A M chce wziąć urlop tacierzyński? ?Tak sie zastanawiam bo wiem że ty też z daleko od rodzinki , i jeszcze M co chwilę w delegacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mam pojęcia jaka jest zalecana temp w pokoju, taka pewnie w sam raz chyba nie ma co wariowac i z termometrem po pokoju latać w koncu kiedyś tego nie było i dało się wyczuć czy jest ok czy nie..... Aparat czeka na swoja kolej, mam nadzieję ze bedę umiała się z nim obchodzić bo to bedzie pierwsza lustrzanka moja ;) planowo robimy tak, że M bierze tydzien tacierzyńskiego bo się należy byc może dobierze jeszcze urlop jak będzie potrzeba. Mama powiedziała że ona od razu może wziąć urlop i przyjeżdżać ale dałam jej do zrozumienia że jeśli rzeczywiscie będę czuła taką potrzebe to zadzwonię ale wolałabym żebysmy te pierwsze tygodnie spędzili sami i nauczyli sie dziecka, ja to wiadomo ale głównie chodzi mi o to żeby M się go nauczył, nie bał się nic przy nim robic itp. Ja dzis też obiadu nie robię bo został mi z wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj kupiłam paluszki rybne (bleee ;) ), ziemniaki ugotuję, surówka ze słoika i obiad gotowy- też mam dzisiaj lenia jak nie wiem :) Niby się nie napracuje w tym przedszkolu, od 7.30 do 13.00, ale ten hałas daje mi popalić, głowa pęka, gardło boli, sypie się :P jeszcze brzuch już mnie zaczyna pobolewać przed @, niby nie mocno ale dyskomfort już jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena dobrze ze 8 godz nie musisz tam odbebnic, z czasem sie przyzwyczisz do halasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak dzisiaj przeglądam internet i dochodzę do wniosku ze powinnam zmienic dietę tzn postarac się jesc same zdrowe produkty bo nie chcę duzo przytyć a jak będę jadła tyle co teraz to raczej bedę chodzacym wielorybem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja takie zalożenie mam codziennie jak z lóżka wstaje..ale na tym sie konczy juz w momencie śniadania;) W ogóle to nie pisałam,bo nie mialam chwili czasu ostatnio..wczoraj cały dzień w Krakowie bylismy,bo kupujemy auto i trzeba bylo jechać,bo pomylili kolor lakieru:/ Troszke sie wkurzyliśmy,ale z boku patrząc dla kogoś to głupi problem. Mimo wszystko mogliby zrobic kazdy inny tylko nie czarny,bo to auto niknie w tym kolorze całkowicie..no i nie jest tanie,wiec tak łatwo nie chcielismy odpuscić...W sumie dali 10 tys na zakupy w ich salonie,np. ja upatrzyłam fotelik dla dziecka,bo reszta to oczywiście częsci albo dodatkowe wyposażenie.. Banmon a za długo przyjdzie Ci ten robot? Ja juz mojemu nagadałam,że ma złe opinie i teraz nie wiem co robic,bo mimo wszystko nadal mi sie podoba:) Ależ mam bałagan i nie chce mi sie nic robić kompletnie...Dobrze,że mam gołabki na obiad od mamy:) Zdjęć nie mamy jescze,dopiero wybraliśmy i z tego mają album stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile no nie dziwota że się wkurzyliscie to całkiem normalne bez wzgledu ile auto by nie kosztowało, w końcu jesli mam prawo wyboru lakieru to taki musza zrobic skoro się zadeklarowali .... Robot przyszedł właśnei dzisiaj ..... stoi w pudle ;) No widzisz z tymi robotami to jest tak że zaden nie ma dobrych recenzji i trzeba się skupic na tym co nam będzie potrzebne no i pod tym wzgledem robot wydaje się być w porządku ale wszystko wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to szybko! To ja może tez ten wezme..podobno dobra ma sokowirówkę. W sklepie widziałam za 999zł ten model..Musze koniecznie cos kupić szybko,bo na placki ziemniaczane mam mega ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sokowirówkę podobno ma bardzo dobra a na tym mi zależało, poza tym całkiem nieźle kroi warzywka no i radzi sobie z plackami ziemniaczanymi, niby z tym lodem trzeba uważac ale ja akurat tego nie potrzebuję, no a ciasto to raz na ruski rok robie więc myślę że podoła, jeszcze się skarżą że jest głośny ale tak pomyślałam że przeciez cały dzień chodzic nie będzie i to w sumie mi nie przeszkadza poza tym to subiektywne odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dzisiaj te placki wypróbuję bo tez za mną chodzą ;) jeszcze go nie rozpakowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=Gogo=-
Witam Was dziewczyny :) Ale sie rozpisałyście... Banmon maszjuż robota? Co do robota to ja swojego chyba dzisiaj wykorzystam i zrobie placki ziemniaczane :p Marzena widze że lubisz dzieci :) Ola co ciekawego powiedziała Ci wczoraj położna? Ile waży dziecko? aaa ładne fotki ;) Amarie czekamy na wiadomości od Ciebie :) teraz to już miże być w każdej chwili ;) lekkiego porodu życze 🌼 Asia święta w nowym domku i z małym dzieckiem...super :) Smile czekamy na fotki ;) nieźle z tym autem, nie dziwie sie że sie wkurzyliście. Kurde jak zimno :o rano było zero stopni u mnie :o czekam jak sie troche rozciepli i wyjdzie słońce to wezme Misia i pójdziemy na zakupy. A jutro idekupić mu kombinezon zimowy, już mam upatrzony tylko nie wiem jaki rozmiar :o teraz nosi 62/68 ale jak kupie 68 to sie może okazać że np. w lutym już będzie mały, a jak kupaie 74 to teraz w nim utonie :o sama nie wiem jaki kupić... Wczoraj byliśmy do szczepienia więc od rana bolał mnie żołądek, ale na szczęście nie było tak źle i maluch zniósł to nawet nieźle. Następne szczepienie mamy 6 grudnia, tak więc na mikołaja zafunduje dziecku kłucie w nóżki :( Zdecydowałam że biore Misia na wesele, tzn. do kościoła i później na sale a koło 19 go odwieziemy, uśpimy i wtedy już teściowa go będzie pilnowała, a my wrócimy na wesele. No nie dam rady go z nią zostawić tak długo bo ostatnio była u nas na chwile to nawet nie umiała go nakarmić :o nie zostawie go tak długo z nią i już! No znowu zapomniałam co miałam jeszcze napisać bo pisze tego posta na raty od godziny 9 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak szybko przyszedł ten robot :) Widze że nie tylko ja bede dzisiaj placki ziemniaczane robić :D jakiś plackowy dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga chyba dobrze robicie z tym weselem teraz zauważyłam że sporo osob się decyduje własnie na zabranie brzdąca do koscioła i na jakąś część przyjęcia, jak kto woli, jak bylismy w maju na weselu to znajomi byli z 4,5m-c szkrabem całe wesle tylko że tam było od 13 do 1 w nocy czy po 1 jakoś tak.... no ale zdaje sobie sprawe ze u nas na weselu troche inne realia ;) Kurde ta twoja teściowa chyba sobie poradzi no jakos musiała ci męża wychować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo szybko zapłaciłam za niego w środę jakoś tak w południe tzn przelew zrobiłam i dzis o 9 rano był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to przetestuj i napisz jak działa :) Mojego męża to głównie wychiowała jego babcia :o Słońce wyszło :) huraaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie macie kogos innego komu moglibyście dac Misia na te pare godzin? właśnei wypakowałam robot i musze powiedziec że to kawał sprzetu - gzie ja to pomieszcze .... musze instrukcje poczytac bo sporo tych elemantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poczytaj poczytaj :) funkcji pewnie od metra :) ja sama w swoim jeszcze wszystkich nie testowałam ;) Cała moja rodzina idzie na wesela, a kumpela której bym mogła go zostawić jest w zaawansowanej ciąży i nie chce jej męczyć, zresztą pewnie by sie teściowa obraziła że jej nie ufam i wole dać malucha do kogoś innego :o a ze śpiącym dzieckiem mam nadzieje że sobie da rade :o tak więc kupie mu coś ładnego do ubrania i pójdzie na wesele, wkońcu to jego chrzestna matka się żeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam co bym wiedziała jaką koncowkę do czego użyć ;) bo to na razie dla mnie czarna magia ;) myslę że powina sobie dac rade ze spiącym dzieckiem... chyba to nie jest ponad jej siły ;) cos czuje że mały Misiu bedzie główną gwiazdą na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×