Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ale mnie juz kusi zeby coś kupic malemu..chociazby jakies ciuszki:) Może w listopadzie sie gdzieś wybierzemy,bo ja tak odkładam ale nie wiadomo jak sie bede czuła..Może sie ruszac z brzuchem nie bede mogła:DJuz mi cieżko a na wysokości pępka mam 80cm:D Przy mojej figurze to naprawde widac,że jest ciążowy brzuch:DWciągnąć sie nie da juz,ale taki mógłby pozostać do końca:D Niestety sie nie da.. Gdybym dzisiaj brała ślub na bank nie zasunęłabym sukienki..Jak to możliwe,że przez tydzień tak wyskoczył to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile roczek zleci na pewno szybko tym bardziej że dużo się będzie dzialo to i czas wtedy jakoś zasuwa :) tez uwazam, ze wczesniej nie musicie urządzać pokoju w grudniu to spokojnie starczy czasu. ja nawet nie wiem gdzie w Kielcach są sklepy z meblami dla dzieci, wózkami i ogolnie z tego typu pierdołami..... ale tak się zastanawiamy czy po takie rzeczy nie wybrać się do Łodzi zawsze to większe miasto więc powinien byc większy wybór no i ceny powinny być tansze bo większa konkurencja..... ja z mabli dla dziecka planuje kupić łóżeczko i komodę na cztery szuflady i to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja tez zachcianek nie mam:) Nie wymiotowalam..nie miałam mdłości..Ciąża w filmach jest tak pokazywana żeby zaznaczyc ten odmienny stan co oczywiście nie dotyczy wszystkich kobiet.. Tylko mnie ten brak objawów martwił na poczatku,bo wiecie jak bylo..zresztą nie tylko u mnie. Każdy tydzień to była obawa czy wszystko jest ok..Teraz tez,ale teraz to czuje ze mały sie rusza,kopie coraz mocniej..Nawet R. juz poczuł kiedyś w nocy i se date zapisal i godzine:D Taki był podekscytowany:D W ogóle to mnie rozśmiesza,bo codziennie gada do brzucha,że pierwszym słowem małego ma być TATA a nie mama:D:DEh..mężczyzni to są naprawde duzi chłopcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie własnie wydaje że mi brzuch jakoś już nie rosnie a nwet że mniejszy :( i se wkrecam różne rzeczy, bedę miała niezłe nerwy przed tym usg :( Smile myślę, ze jakieś pierdółki możesz powoli kupowac bo później tak na raz to cieżko, jakies ciuszki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duzi duzi :) a i tak wiadomo że pierwsze słowo to bedzie MAMA ;) kurde fajnie że już tak malego czujesz to na pewno uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja..po co teraz wiecej..pozniej to mozna juz starszemu dziecku fajnie pokoik urzadzić a teraz bez sensu. W Kielcach to wiem jak teraz byliśmy po wypoczynek w DEKU na Olszewskiego..tam są pawilony tematyczne i dla dzieci mają osobny. Tzn. to jest taki kompleks z oddzielnymi budynkami. A dla dzieci wiem,że jest sklep świat dziecka obok Reala i tam sie wybierzemy..W smyku tez sa czasem fajne promocje,mozna zajrzeć. Jej zamiast obiad robić i papiery to ja pisze i pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i my się tam wybierzemy.... muszę tylko zapamiętać tego Olszewskiego :) ja dziś mam obiad z głowy bo idziemy na miasto :) wczoraj mielismy drugą rocznicę slubu i trzeba to jakoś uczcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo uspokaja:) Nie martw sie..ja długo brzucha nie miałam i tez nie rósł a teraz wystarczyło tylko zacząć 6 miesiąc..Różnica straszna. Mama bedzie w szoku bo jutro moze zajrzymy jak po zdjecia pojedziemy:) Tydzien temu bylam prawie płaska..a rano to juz na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wielke GRATULACJE!!!🌻I smacznego obiadku Wam życze. My ostatnio przesadzaliśmy z tym jedzeniem na mieście i teraz mam ochote troche pogotować w nowej kuchni:D A że kuchenka elektryczna,super piekarnik i zmywarka to sie chce:D Oczywiście to tylko tymczasowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli spodnie ciężarówkowe się sprawdzają jak jest brzuszek :) wygodnie ci sie w nich chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) no dobra kuchenka i zmywarka to piękna sprawa :) ja niestety raczkami zmywam i właśnie powinnam się za to zabrać a o kuchence którą mamy lepiej nawet nie mowić ;) takiego starego gniota to ja pamiętam z wczesnych lat dziecięcych, ja jej nawet nie odpalam bo się boję, M zawsze jest wzywany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to gratulacje! Trzecia rocznica już we troje :D Nie wytrzymałam i zrobiłam dla ciebie fotki : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9dd0bb6d32ea3866.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/827054c9a9743205.html Jla mnie to tarka do ziemniaków ;) poza tym są 3 inne. A maszynak do mięsa tutaj była tylko w opcji do dokupienia i jej nie mam. A co do mebelków to Kluska też miała mieć tylko komodę i łóżeczko ale jednak trzeba było dokupić szafę ;) mała strojnisia po prostu. Smile faktycznie ten odkurzacz jest taki cichy? A co do pierdołków dla Małego to ja bym sobie nie odmawiała, to czysta przyjemność w końcu .A i tak na razie nie będziecie się już przeprowadzać to rzeczy mogą sobie leżeć i czekać. A w grudniu wiesz co się bedzie w sklepach działo? A co do make up"u to przy tych rozstępach jest niestety konieczny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dzięki za zdjęcia :) czyli to jest ta tarka? no to cholera na stronie ktorej ja sprawdzalam jest napisane że jej nie ma co do odkurzacza to właśnei swego czasu szukałam jakiegos i duzo dobrych opinii znalazłam na temat tego philipsa marathon, że cichy itp no i jesli kiedys będę sobie kupowac to postanowiłam że własnie go kupie ;) Ola co do szafy to powiem ci szczerze że się zastanawiałam nad tym, co do łóżeczka i komody to jestem pewna ;) ale nie wykluczam też kupna szafy, zobaczę jak się z rzeczami ogarnę ;) A z tym robotem to musze poszukać jeszcze na innych stronach bo mnie wkurzają z tą tarką, że niby nie ma i są 3 inne tarki a ty masz i 3 tarki i tarke do ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozstepy na cyckach niestety :( ale nie łudzę sie co do brzucha bo na niego pewnie tez przyjdzie czas 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten odkurzacz :) i nie ma worków a o to by nam chodziło. Muszę sprawdzić w tutejszych sklepach jak wygląda cenowo. Co do szafy to powiem ci że ciuszki zmieściłam w komodzie (nawet te do 6 miesięcy) no ale pozostała kwestia bucików, dodatkowych pieluszek, dodatkowych pościeli, kocyków, środków higienicznych itp. Do tego mam 2 tzw kombinezony na zimę które są trochę za duże żeby je upychać w szufladzie no i sukieneczki też muszą wisieć :P Ale prawda jest taka że jak masz dużą komodę i ciuszki do 3 miesięcy, to możesz się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozstępów to ten olejek o którym wczesniej pisałam też niewiele pomaga :O chyba trzeba się pogodzić z myślą że jak ktoś ma mieć rozstępy to i tak będzie je miał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego z tą szafą na razie pewna nie jestem, ja musze pamietac o tym że nie mam ani centymetra miejsca w swoich szafach i wszytskie te akcesoria, ciuszki itp musiałyby się zmieścic w komodzie i szufladie pod łóżeczkiem a prawde powiedziawszy nie wiem ile tych rzeczy trzeba dla dziecka i jak to wygląda, jesli się nie pomieszcze to szafe obowiązkowo trzeba kupić, no i w przypadku dziewczynki ak jak u ciebie Ola to nie ma dwóch zdan, w końcu sukieneczki musza gdzies wisiec :) przeglądam te roboty i głowa mnie już od tego boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na razie smaruje normanie balsamem do ciała.... np wydawało mi się że skóre na piersiach mam miękką i taka natłuszczona, nawet mnie nie swędziała co podobno jest pierwsza oznaką rozstepów, po prostu patrze sobie ktoregos pieknego dnia a tam czerwone niteczki 😭 wiem, ze w zyciu sa rzeczy ważniejsze niz wygląd ale chciałabym się czuc dobrze w swojej skórze po tej całej ciężarówkowej przygodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja odpukać na razie nic nie zauważyłam,ale jak sie gwałtownie skora rozciąga to i rozstepy sie robia...Mnie to przeraża bardzo:/ I juz mi sie ryczec chce jak tylko pomyśle o rozstepach:( Wiem,że dziecko najważniejsze,ale wiecie... Niby uzywam czegoś tam wieczorami..moze w ciagu dnia tez powinno sie... Meble juz stoją,wiec jest na czym normalnie siedzieć,bo od krzesła nie mogłam wytrzymać..znowu coś z kością ogonową sie dzieje bo zaczyna boleć:( Ola odkurzacz cichy..wiadomo,że go słychać,ale nie huczy tak bardzo jak wszystkie inne,które mialam. W reklamie niby ten kotek nawet nie zauważa odkurzacza,ale moja sie dzisiaj naburmuszyła,wiec z tą cichością to nie jest tak idealnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie zakładam jak gdzieś wychodzimy tylko..jakoś nie bardzo jestem do nich przekonana,ale cóż zrobić...W sklepe wydawaly sie mega wygodne a okazuje sie że są takie sobie..Moze sie przerzuce na sukienki ciążowe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzają mnie tutejsze zaslony..chyba musze coś kupić:D Takie nitki wiszące nigdy mi sie nie podobały i psuja mi wystrój:) Zwłaszcza teraz ja są nowe meble:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam ja tak szybko bo nie mam czasu. Smile ty to naprawde drobinka musisz byc jak w 6 mcu masz 54 kg i brzuszek tez maly. Staram sie wrzucic jakies zdjecia ale zobaczymy jak interenet bedzie wspolpracowal ze mna dzis. Mnie dzis zmulilo strasznie prawie sie skonczylo zwrotka :-o A waga sie w sumie nie przejmuje tylko tak dziwnie ze niedlugo bedzie 60 i ponad 60. cos za cos wazne zeby dzidzia byla zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Hope..wcale nie taka drobinka...Np moja siostra waży zawsze 45kg i je bez umiaru..takiemu to dobrze.. A ja np musze sie pilnowac,bo mam sklonności do tycia niestety...Niby teraz bardzo sie nie pilnuje,ale chyba powinnam jednak zacząć..własnie chodzi mi o te rozstepy:( Kg po ciąży zawsze można zrzucić..Ja na parterze mam silownie,fitness i spa odchudzające:D:D Niech no tylko marzec zawita od razu karnet kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na chwilke bo czasu brak :/ z malym wszytsko ok przyszykowany do porodu lezy sobie z glowka w dole ;) pani nie mogla powiedziec dokladnie jak duze jest dziecko bo na tym scanie nie mierza dzieci ale jak badala rekoma przez brzuszek i jak to ona powiedziala z doswiadczenia stwierdza za maly moze wazyc ok 3,5 pierwszy raz mi taka super babka sie trafila uciekam dziewczyny szykowac wszystko pewnie od jutra bedzie mnie coraz mniej tutaj bo w koncu bede miala gosci pozdrowionka a!!!! jak urodze dam znac ;) heeh rozgadalyscie sie dzisiaj ale to tak zawsze jest jak ja nie mam jak pisac to tutaj zawsze cos sie dzieje ;) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie koniecznie się odzywaj do nas jak tylko chwilkę wolnego zasu złapiesz, bo my tu bedziemy wyczekiwac tego kiedy ten wielki dzien nastapi :) no i widzisz, maluszek się pieknie ustwaił, no teraz to już tylko wielkie odliczanie :) Smile jak ty taka drobinka to gdzie ty rozstepy bedziesz miała ;) plus jest tez taki że jestes młoda to i skóra lepiej reaguje na tego typu akcje i pewnie szybko wrocisz do formy po porodzie i ciąży :) Hope ależ pracus z ciebie.... czyli do konca grudnia jeszcze pracujesz a później zasłuzony odpoczynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile te moje spodnie to sa bardzo wygodne, nawet lepsze niz dresy, nigdzie nie uciskają, polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) dawno mnie tu nie bylo i mam tyle do nadrobienia ze ojejku...ale to moze pozniej;) juz prawie domek amay gotowy,mysle ze w listopadzie pewnie sie wprowadzimy;) ogolnie czuje sie dobrze,Lenka rozrabia caly czas;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................39...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................35..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................32..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................18..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................18.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×