Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

5min leżenia z nogami w górze a później niech leci co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesco to potrafię zlokalizować :D więc jakbyś miała ochotę to śmiało mów kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lezenie z nogami do gory popieram ja tak robila bo Ola mi doradzila i poszlo w samo sedno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dzis nie pojde do lekarzsa to jutro wiec od srody jestem w pelni dyspozycyjna;) wiec Ty znajdz chwilke czasu i do tesco ja mam 4 minutki drogi po sniegu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) ja od środy może mniej bo w czwartek będę miała lekki młynek w pracy no a od piątku gości ale jakby cosik to przyszły tydzień powinnam mieć normalny czyli czasami luźny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to się chyba dziś już pakuje bo jutro chyba wyjazd :) ależ masz fajnie Smile, zmajstrujcie tam cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic mi się o uszy nie obilo na jego temat, ja chodzę pryv na Kościuszki do dr Rogula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heciak zajmuje sioe tylko usg i to prywatnie:P naprawde mily czlowiek i profesjonalista co mowilo mi kilka osob a i ja mam takie zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że ona nie ma usg.... trochę to dziwne, czemu ona nie posiada takiego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na tego mojego postawię, zresztą zrobimy wyniki nasienia i może za jakiś czas będę się głównie konsultowała z lekarzami z Salve....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek poradzi sobie sam ze sobą świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam juz :) agnes banoman ma racje olej dziadka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes w ciazy i ty jestes na pierwszym miejscu a nie cale zycie tlko kims innym sie przejmowac i w cieniu stac jak szara myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakos szybko wstalam ;) wczoraj tez sobie pospalam po tym obiadku i godzina mi wystarczyla mysle ze to od tego ze ja na nockach pracuje :/ wkurza mnie to kiedys mialam wiecej energii a teraz chyba sie starzeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się zachciało racuchów i poszłam i se zrobiłam , w szoku jestem bo zazwyczaj takich rzeczy nie robię :) no ale nie mogłm się powstrzymać od wczoraj za mną chodza naleśniki albo racuchy i teraz akurat takiego impulsu dostałam ;) w ogóle w czwarte się tłusty czwartek :) chyba oponki serowe zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm daj jednego ;) ja zjadlam platki z mlekiem plus dwa pomarancze i teraz kawe pije srednia mieszanka :/ kurde martwie sie ze moge byc chora bo ciagle 37 sie utrzymuje ale kidey ja mialam zachorowac skoro nigdzie nie chodze ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam te serowe mnaim mniam wpadne na kilka i na dobra kawe do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wpadaj :) od razu racuszka wciągniesz ;) może to nie przeziębienie ;) tak czy siak nie łykaj tabletek tylko cytrynka, czosnek, i syropek z cebulki i zadnych tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tabsy to tylko kwas foliowy :D nic wiecej tak teraz czytalam na necie ze temp. jest podwyzszona kilka dni przed okresem a pozniej w dniu okresu spada ale jak ja nie mialam tak w tamtym miesiacu.... co myslisz banoman? no i podwyzszona do 37- 37,1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę, że najlepiej byłoby obserwować od początku bo tak w połowie zacząć to ciężko cokolwiek powiedzieć.... no i trzeba na pewno ją mierzyć o stałej porze przed wstaniem z łóżka i najlepiej w pochwie, a jaka to ma być podwyższona to ja nie wiem, nigdy nie mierzyłam bo nie jestem na tyle konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomierz sobie przez te dni zawsze po przebudzeniu.... bedzie wiadomo czy się utrzymuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×