Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

kurczaki jeszcze cały tydzień mi został do @ a ja już się zaczynam kręcić jakbym jajko miało znieść !!! czuję że nam się nie udało bo nic się u mnie nie dzieje więc sobie nawet powkręcać nie mogę a mimo to jakaś podminowana chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ja tez chodzilam w.... caly tamten tydzien bo wszystko na @ mi wskazywalo ale musimy dac sobie chyba troche czasu szkoda ze to tak sie dluzy wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ja bym chciała żeby cykl trwal tak maksymalnie dwa tygodnie a @ dwa dni ;) nie trzeba by było tyle mysleć bo by czasu na to nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam kochane :) wybaczcie, ze nie zaglądałam przez weekend, ale miałam taki zapieprz, że szok.... No ale cieszę się ,że poniedziałek i mogę sobie w pracy odpocząć, a co :) W sumie jeszcze tylko pół godziny siedzę, ale mam już luz. Banmon, rozumiem Cię doskonale, zresztą chyba każda rozumie :) Też zawsze wariuję już tydzień przed @ i żyję nadzieją, że może się udało. No albo myślę se że pewnie nic z tego.... Jakie my jesteśmy biedne, wiecznie zafrasowane.... Ehhhhh. No ale myślę, że się i nam przecież też poszczęści. Zobaczcie ile ciężarówek mamy w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę, żeby się nam nie zgubiła :) amerie, banmon 3mam mocno za Was kciuki STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................16............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................13...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?........... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta myśl, że się uda czasem mnie podtrzymuje przy nadziei ;) no ładnie w pracy odpoczywasz :) ja też chcę takiej pracy, baaaaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym tak chciala banoman :/ a tak to tylko czekanie i czekanie ale my dzis marudzimy co ? ale no i co z tego mozna sobie pomarudzic w koncu tutaj mozna wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki beacik oczywiscie wzajemnie ;) trzeba sie trzymac razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Beacik zajeta w weekend bo pewne starania były non stop ;) niedługo po mnie masz termin @, trzymam kciuki zeby nie przylazła ta małpa jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszeczkę tylko marudzimy ;) bo mnie już to wszystko zaczyna wnerwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc, to w weekend za bardzo nie poszaleliśmy, jedynie w sobotę, bo odprawialiśmy urodziny z M no i nie było za bardzo czasu, poza tym to alkohol lał się litrami :P No ja oczywiście spokojnie. Dzisiaj rano sobie jeszcze zaszaleliśmy no i szykuję się też na wieczór, a co se będę żałować :) No nic moje kochane, ja uciekam, dość już tego na dziś, jutro szefów nie ma, więc będe od rana zaglądac, trzeba korzystać jak kota nie ma :) Życzę spokojnego wieczorka papa P.S. Banmon a Ty jeszcze nie odpuszczaj :) czasem owulka się przesuwa, więc może jeszcze troszkę przyjemnego wysiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi się nie przesunęła tego jestem pewna :) na tyle poznałam swój organizm ;) no Beacik to się odstresowałam i pobawiłaś w weekend, bardzo prawidłowo ja chyba tak zrobie w nadchodzący week. bedzie % plus narty i moze basenik ;) zobaczymy jak czasu starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba mi odbiło :) postanowiłam, że zaczne zapisywać w kalendarzy kiedy miałam prawdopodobnie owu, kiedy były przytulanka... póki pamietam, miałam to zrobić od następnego cyklu ale w tym jeszcze pamietam ja to było więc od tego zaczynam obserwacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze banoman mysle ze to sie przydaje ja tez sobie pisze od tego cyklu nawet jak sie idzie do gin. to czesto pyta a np. przy moich cylach zawsze jest inaczej wiec jak zapamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle zarejestrowałam się na www.28dni.pl :) ale nie wiem czy ten wykrem mi pomoże bo ja tempki nie mierzę ani śluzu nie obserwuję, zastanawiam się czy od przyszłego cyklu wiesołka sobie nei zakupić..... jak do tej pory to tylko sobie zapisywałam termin @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M jeszcze z pracy nie wyjechał, ma dziś szkolenie jakieś i nie wiedziałąm że tyle to potrwa :o smutno mi samej 😭 a trzeba liczyć, że godzinę bedzie z pracy jechał :( Ola ty pewnie na basen się dziś szykujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale sie rozpisałyście :D miałam co do obiadku poczytać. Na basen dzisiaj nie idziemy bo Małż jakiś grypowy dzisaij wrócił, jak mu do jutra przejdzie to jutro śmigniemy. Wy czekacie na testowanie a ja na owulkę dopiero i komu tu się będzie dłużyć ? he he Od dzisiaj robię codziennie testy chociaż wydaje mi się że owulka powinna być dopiero w weekend ale co mi szkodzi, testów ci u mnie dostatek ;) Agnes a mi się wydaje że twój J powinien interweniować( rozumiem że dziadka nie wolno denerwować ale ciężarnej chyba też) a dla niego to ty powinnaś być teraz najwazniejsza i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kuruj małża żeby na ciebie nie przeszło Ola powiem że jak tak was słucham to mnie kusi z tymi testami owu.... tylko mam pytanie jeśli na teście byłaby słaba druga kreska to nic nie robimy ? a jak będą dwie wyraźne to wtedy działam? no i czy różnica między niewyraźną a wyraźna jest na tyle duża że nie będę miała wątpliwości? bo to mnie w tych testach trochę odstrasza, że boję się, że nie poznam kiedy jest wyraźna krecha i nie będę też wiedziała kiedy należy się starać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon doskonale rozumiem twoje wątpliwości, dlatego ja mam mnóstwo testów kreskowych plus te z buźką ;) Z tego co wiem to ta druga kreska powinna być bardzo wyraźna, co najmniej tak jak pierwsza albo ciemniejsza. Na razie doskonale widzę że jeszcze jest za jasna a jak będę mieć co do tego wątpliwości to użyję testu z buźką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ta druga kreska będzie bardzo wyraźna to wtedy należy działać? z tymi radosnymi buźkami macie świetnie :) sprawdzałam na allegro i u nas te buźkowe testy kupę kasy kosztują, stanowcza za dużo, żeby sobie na nie sikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moich testach jest napisane że owulacja powinna być po 24-36 po pozytywnym wyniku. Ja testy robię zawsze po pracy czyli ok 17.Na razie jak wynik jest negatywny to sobie szlejemy, ale jak będzie już potwierdzony przez bużkę to sobie ten wieczór darujemy i dopiero następnego dnia rano damy czadu :) Myślę że to dobry pomysł bo plemniczki odpoczną no i powinnismy się wbić jeszcze przed owulką. A jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy. Myślę że te testy to świetna sprawa szczególnie przy nieregularnych cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmnon oficjalnie obiecuję że jakby mi się tym razem udało i zostana mi jakieś testy to ci je przeslę. No i teraz musisz trzymać za mnie kciuki :P U nas też nie są najtańsze, kosztują 20 fuli a takie zwykłe od 5 do 10. Ale ja pewnie będę miała problem z tymi kreskami więc wolę jednak te bużki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa zapomniałam wam powiedzieć co jeszcze lekarka powiedziała Małżowi. Otóz codziennie rano po przebudzeniu ma opłukać sobie jajeczka zimna wodą :) powaga. Nie wiem czy działa to na plemniki ale Małż zrobił sie bardzo rześki z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak trzymam za was kciukasy :) :) tylko wiesz o co chodzi 20f w stosunku do minimalnych nawet zarobków to jest jakieś to jest miej niż 5% pensji a u nas te testy kosztują 107zł czyli to jest ponad 10% minimalnej krajowej.... w każdym razie wkurza mnie to, że w naszym kraju ceny są jak w UK a pensje prawie jak w trzecim świecie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D codziennie rano ? o kurczaki, mój chyba tego nie zrobi bo on wrażliwiec jest straszny :D smieszne, powiem mu i tak, może bedzie sobie chłodne okłady robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tych testów u nas nie kupię bo mam bunt na nasz system ;) więc kreskowe mi pozostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie było mnie bo musiałam się wypluskać po pracy :) Nie wiem po ile jest teraz funt ale wydaje mi sie że u was te testy są droższe :O masakra. Mysle ze Małż taki zdyscyplinowany bo mu to pani doktor powiedziała ;) chociaż z drugiej strony widzę że bardzo mu na tym zależy i zrobi wszystko co może nam pomóc. Łyka też cynk od jakis 3 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mój żadnych witamin nie łyka, ale wiem też że nie zacząłby tego robic bo on jest zwolennikiem witamin w owocach i warzywach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co z drugiego topiku na którym jestem od czasu do czasu to niedługo dziewczyny zaczną rodzic, jedna ma termin już na jutro!!! ale tak z jednaj strony się cieszę z drugiej mi smutno trochę bo raezm ze mną jescze dwie dziewczyny mają problem i już głównie nie zaglądają na topik a tak reszta już z brzuszkami chodzi :) w sumie 7 dziewczyn a mi nic i nic :( kiedy nam się kobietki uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×