Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

hej lasencje :) melduję się!!!!!! No więc tak, narazie to objawy jak przed @, pobolewanie, ciągnięcie, kłucie itd, więc już głupieję od tego wszystkiego....... Mam jeszcze 3 dni do testu, ale chętnie zrobiłabym już jutro... No ale, musze być twarda, choć i tak mam przeczucie, że w tym miesiącu kapa..... Banmon, nie przejmuj się, za chwilkę spadnę na dół tabelki i to mnie będzie wiało po plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik jeszcze trzy dni więc nie ma co analizować objawów ;) jakichkolwiek :) Ja się nie specjalnie przejmuję-swoje juz wypłakałam w tym cyklu. Teraz czekam na @, pewnie trochę popłaczę ale chyba już nie tak mocno jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to jestem taka jak Ty, najchętniej to już bym spadła na dół tabelki, bo i tak czuję po kościach @, więc co za różnica, czy dzisiaj czy za 3 dni. Tylko jedno mnie zastanawia, że tak wcześnie mnie wszystko pobolewa... Zawsze to 2 lub 1 dzień przed @ a teraz praktycznie już tydzień mi dokucza... Hmmmmmm, może będzie mega małpa????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może będą mega grubasne dwie kreski :) ja się wpisałam na dół tabelki bo beta hcg mi nie wykazała ciąży-więc sprawa jasna .....poza tym czuję że ta @ lezie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh.....mamy przej...ane z tym całym cyklem, @ itd.... :/ A powiedz mi, czy przed @ też masz dużo lekko przeźroczystego śluzu? Bo u mnie to jakoś dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem, czasami mam a czasami nie..... ostatnio na pewno miałam a teraz np mam sucho.....wczoraj tylko troszeczkę było i za każdym razem sprawdzałam czy to nie @ :D a dzis kompletnie nic :) generalnie w tym cyklu raczej chyba spokój z tym miałam albo też nie bardzo obserowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................15...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ...................... zmieniłam datę @ bo chyba mi się przesunie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mierzę, nie sprawdzam, nie dotykam, poprostu jak będzie mi to dane, to będzie. Im więcej by było rytuałów, tym bardziej byłabym zestresowana. Więc, pozostaje tylko nam hasło, pupy do góry i byle do owulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki staraczki, nic się nie martwcie, za niedługo zasilę tabelkę jako marcówka, więc będzie po równo :) narazie to tam tak pasuję jak z d*py strony. Hehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda rzeczywiście jedna lutowa się zostałaś :) mam nadzieję że zasilisz dolna tabelkę :) a nie marcową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik a domyślasz się kiedy mogłaś mieć owulkę? bo wtedy w miarę łatwo jest określić potencjalną datę @.... niby wcześniej nie powinno się testowac a jednak i Marzenka i Amerie zatestowały dzień wcześniej i już było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, banmon to by było nie fair zaciążyć w 4 cyklu, bo przecież Wy tyle się staracie, więc ja solidarnie do Was dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszalałaś chyba :D :D :D jedne potrzebują jednego cyklu inne więcej żadnej reguły nie ma i pojęcie fair tutaj nie funkcjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja to taka trochę zjechana jestem, no ale jak @ przylezie to sie z Wami zsolidaryzuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby jednak nie przylazła :) z tego co pisałaś to się dobrze postaraliście w tym cyklu więc trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle strzałów któryś musiał być celny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, no i odpowiadając na Twoje pytanie, to nie mam pojęcia kiedy mam owulkę, musiałabym kupić testy, choć i tak na ich skuteczność patrzę przez palce. Wyszłam z założenia, że przytulanko od 10dc do 20dc, no i albo się uda, albo nie. Jak pisałam, szkoda mi na to czasu, nerwów no i pieniędzy, bo niestety u nas takie lepsze testy trochę kosztują. No chyba ze te na allegro, ale jakoś średnio im wierzę. W każdym razie, nie wiadomo co mi palnie do głowy i też ich kiedyś nie zakupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! no to moje dobre nastawienie poszla w dal.... kurde mama totalnego dola i zle mysli i normalnie rycze dzisiaj z tego wszystkiego chyba oszaleje do wizyty u gin. ;( beacik trzymam kciuki nie jest powiedziane ze masz czekac tyle co my !!!! banoman mam nadzieje ze to nie @ a wyniki sie mylily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje, ja już uciekam, ale postaram się wpaść jeszcze :) [czesc} papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zakupiłam te z allegro :D a co tam, sprawdzę je :) Amerie a co się stało? pewnie hormony szaleją i dlatego takie dołki łapiesz, uszolce do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietasz Amerie jak niedawno jeszcze piasłaś że nie po to tak bardzo pragnęłaś być w ciąży żeby sie teraz zamartwiać :) wyrzuć jak najdalej od siebie złe myśli, od razu mi się Agnes przypomina która panikowała a nie była jeszcze wtedy na usg :D kobito pozytywne nastawienie :) Beacik do jutro :) albo do dzisiaj ..... ;) tylko odzywaj się częściej bo ostatnio słabo tu zaglądałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie jakos sie boje bo jestem bliska 6 tyg. a w tamtej ciazy w 6 tyg. ciaza obumarla z tym ze ja nawet nie wiedzialam o tym... kurcze strasznie sie boje i jakos za dobrze sie czuje no ja nie wiem...:/ juz bym wolala miec wszystkie najgorsze dolegliwosci zeby chociaz czuc ze jestem w tej ciazy a tak to tylko stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem banoman ja jestem silna babka ogolnie ale wiesz czasami to juz tak sie to wszystko nagromadzi w glowie ze musze poplakac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak cię dopadną te dolegliwości za jakiś czas to bedziesz to odszczekiwać ;) jedne mają dolegliowści inne nie, reguły tutaj nie ma, ciesz się że dobrze się czujesz i nic ci nie doskwiera :) przeciez nie wszystkie kobitki mają mdłości ;) niektóre nawet piersi czasami specjalnie nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze Amerie, za tydzień sama się o tym przekonasz :) i mam nadzieję że pochwalisz się małym groszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Beacik nie chce Cię nakręcać ale ja miałam taki śluz jakby płodny przed terminem @ jak byłam na początku ciąży, nie chce zapeszyć tfu... tfu... ale trzymam kciuki Amarie nie denerwuj sie bo tym razem musi być dobrze, a to że sie dobrze czujesz to tylko się cieszyć :) ja też nie miałam porannych mdłości, więc będzie pewnie chłopczyk ;) Banmon oj coś Ci sie spóźnia :p Smile śmigaj po te testy bo jakby coś to możecie jeszcze zadziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo ostatni cykl miałam po 25dniach a zawsze wpisuję długość z ostatniego cyklu..... bo tak to ciężko jest jednoznacznie określić ten moment ;) ostatnie moje cykle się skrócały a teraz widzę że zaczyna chyba znowu normalnieć ;) w ogóle skracały mi się równo co jeden dzień :) bo miałam tak po 28dniach, po 27,26 aż ostatni po 25 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×