Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Do mnie też Agnes pisała wczoraj i dzisiaj :) Smile fajnie że Wasza rozmowa dobrze jej zrobiła :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon najważniejsze że zaczęłaś ostro działać, dobry lekarz i wogóle, teraz może być już tylko lepiej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) zobaczymy jak mi się nastawienie jeszcze zmieni jak wejdę w inną fazę cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale juz idąc do dobrego gina robisz krok do przodu :) zresztą ja cały czas Ci tutaj kibicuje ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz babo placek! Miałam zajrzeć na sekudnkę i oczywiście przypaliłam ostatnią porcją churros :) Banmon strasznie podoba mi się twoja postawa. Chyba osiagnełas to co zadnej jeszcze sie nie udało - odpuściłaś. A może dzięki temu zniknie ta słynna psychiczna blokada? A wiesz że w tym samym dniu co macie wizytę w klinice, Małż oddaje swoje skarby do badania ;) i mam nadzieje że będzie dobrze. Smile jak samopoczucie? Jakieś objawy? Goga 🌼 A do mnie Agnes nie pisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D na dzień dzisiejszy odpuściłam :) teraz już nie będę dodawała, że kolejny cykl mi się nie udało tylko będę odejmowała kolejne cykle :) i ta wizja odpowiada mi duuuużo bardziej ;) nawet nie chce mi się tych testów owu robić ale może tak z czystej ciekawości zobaczę ..... Ola a ty znowu jakieś smakołyki robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam dodać, że dziś mnie właśnie olśniło, że chyba twój M może mieć badanie 11 marca, ale trzymam kciuki, żeby nie było takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska jest dziewicą a 7 miesięcy myslała że jest w ciąży. To jest mistrzostwo we wmawianiu sobie ciąży, chylę czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączyłam ale na razie pokazują dosyć pokaźne dziewczyny laska wymiata :D :D :D gorzej, że to pewnie ten typ człowieka co jak obejrzy pewien serial na TVN to pomyśli, że po cytologi mozna zajść w ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to oglądam :D to co one tam opowiadają to głowa boli normalnie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej była mężatka która jeszcze nie dopuściła męża, bodajże 2 lata po ślubie. Ale myśli o posiadaniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam, dziewczyna w sumie wydaje mi się sympatyczna, ale chyba trochę zagubiona jest, może lekko infantylna..... w każdym razie wywołała u mnie pewna sympatię i trochę szkoda mi jej, mam nadzieję, że ten jej chłopak to jakis dobry facet i nie zrobi jej krzywdy (mam na myśli krzywdy emocjonalnej) a tak swoją drogą to ludzie są cudaczni czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta mężatka to o wiatropylności myśli ?? ;) jak dla mnie to jest jakieś zaburzenie psychiczne i warto byłoby się skonsultować z dobrym specjalistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wcześniej była dziewczyna co jest z chłopakiem 4 lata, jest dziewicą i jeszcze kilka lat planuje nią być, i chłopak wkońcu nie wytrzymał i zdradził ją z jej przyjaciółką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mężatka to na pewno miała jekiś poważniejszy problem, aż szkoda babki. Sorki dziewczyny, Małż właśnie wrócił i będziemy obiadek konsumować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym programie często sa osoby które sie nadaja do konsultacji ze specjalistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smacznego :) Ja dzisiaj odpuściłam sobie gotowanie i byliśmy na pizzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis też nie gotowałam bo M na jakimś szkoleniu siedzi, przed chwilka dzwonił i powiedział, że jeszcze to trochę potrawa ale nie wie ile ale obiadek zjadł ;) a ja paluszki rybne se zrobiłam :) i sprawa obiadu załatwiona :) smaczego Ola :) ty to pewnie jakies pyszności narobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pyszności - ziemnieczki, jajko sadzone i mizeria - a jakie wyszukane ;) Jakie macie plany na weekend? Ja chciałam zrobić test jutro ( tak sobie pomyślałam że muszę zacząć je zużywać - mam ich 25) poza tym jak częściej je robie to póżniej mniej boli jak @ przychodzi. Chyba po prostu przygotowuję się na to stopniowo. Z drugiej strony jutro wieczorem mamy jechać do znajomych , którzy mają niemowlaka, i nie wiem czy nie zrypie sobie kompletnie humoru tym testem. Wystarczy że bedę musiała znowu słuchac o kupkach , zupkach i jakie to ich dziecko jest niesamowite. Ciekawe czy jak kiedyś będę miała dzieciaka to też nie będę o niczym innym gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Ola że tak będzie ;) też będziesz nawijała że twój okruszek jest słodziutki, baaaaaardzo baaardzo madry i silny jak na te swoje pare tygodni, i że w wieku 6 m-cy już prawie się do chodzenia rwie ;) :D takie uroki ;) a jak czułe masz te testy? najlepsze są 10 te mogłabym sobie zrobić przed @ ale takie normalne no sama nie wiem, jak będą już dwie kreski to super ale jak nie to i tak to o niczym nie przesądza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który to twój dzień cyklu albo może lepiej ile dni po owu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój 30dc, 12 dni po owu, testy 10. Może i moje dziecko będzie dla mnie najpiekniejsze i najmadrzejsze ale na pewno nie będę do niego "ciumkać", klapu klapu, piciu, sriciu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się zobaczy ;) :) super tesciki :) no w takim razie można by było spróbować..... może już wychwyci, w sumie to bedzie dwa dni przed terminem @ więc mogłoby się udać ;) dziewczyna z boćka zrobiła testem 10 a była 9dni po transferze i test pokazał dwie kreski..... no ja też słyszałam że te 10 to dobre są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do testów owu dostałam takie zwyklaki te ciążowe bo 25 więc rewelki nie ma z czułością ale i takie potrafią złapać dzien wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie , nie będę ciumkać , ja nawet z kotem rozmawiam jak z dorosłym człowiekiem :P Po prostu nie lubię tego zdrobniania i słodzenia. A jak moja mama mówi o jakimś dzieciaku "dzieciątko" to mi sie ciśnienie autetycznie podnaosi, mam jakas alergie na to określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje testy to też są te z zestawu z testami owu, ale na opakowaniu napisane że 10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobre testy dostała :) ja nie wiem jaki mam stosunek do ciumkania, może troszkę mnie to irytuje ale nie jestem pewno czy to nie przez to, że sama takiej możliwości nie mam ;) na pewno nie lubie jak ktoś tak robi w obecności osób trzecich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi znajomi zdecydowanie z tym przeginają, teraz przezywają jak on genialnie uderza łapkami w blat i chóralnie powtarzają klapu, klapu. Rewelacja! nawet anielsko cierpliwy Małż powiedział że go to meczy. a jak nie chciałam zaciumkać to kumpel powiedział: co z ciebie za ciocia? Niby żartem ale szlag mnie trafił 😠 I to powiedziała koleś który jeszcze własnego dziecka nie przewinął (8miesiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D dobrze, że się nie zachwycają jakie piękne ich latorośl kupki stawia :) a ja unikam jak ognia takich spotkań ze znajomymi i ich pociechami, więc się nie dziwię, że cię to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×