Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta z dylematem

PRACA czy DZIECKO.Mam 30 lat i nie wiem co wybrać

Polecane posty

Gość kobieta z dylematem

obecnie mam rpacę ale kiepsko płatną i nie wiem czy lepiej sie zdecydować na dziecko teraz czy szukać nowej lepszej pracy. Oczywiscie z finansami nie byloby zle nawet teraz bo moj facet zarabia bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dylematem
Takie mnie mysli osostnio nachodza ze praca nie uciekanie a dziecko to czym pozniej tym mogę miec wieksze problemy z zajsceim w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekkkkk
to dziecko ,ale spytaj sie najpierw chłopaka co myslii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenkujenku
pewnie ze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenkujenku
praca jest malo wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dylematem
boje sie tylko ze pozniej bedzie mi ciezko znalezc pracę bo wiadomo ze pracodawcy wolą mlode dziewczyny bez dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zanjdziesz super prace to bedzie ci ciezko z niej zrezygnowac aby miec dziecko a czas leci moze to jakis znak ,ze juz czas na dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dylematem
Angel moze masz rację Moze faktycznie gdybym miala super pracę to bałabym sie zdecydowac na dziecko a lata szybko lecą przecież... Obecnej pracy nie znoszę wiec tez by to bylo wyjscie zeby wreszcie w niej nie pracowac ale z drugiej strony tez zdaje sobie sprawde ze nie moglabym juz do niej wrocic po wychowawczym wiec to sie troche komplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dylematem
czuje ze przegapilam najlepszy moment. Moglam duzo wczesniej sie zdecydowac na dziecko jak moje wszystkie kolezanki.One teraz tez maja 30 lat ale odchowane dzieciaki i spokojnie mogą zając sie pracą.A ja?zanim odchowam dziecko znajde kolejna prace to pewnie bede miec 35 lat:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dylematem
stwierdzam ze pozne mecierzysntwo to glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dylematem
a co dopiero gdybym chciala miec dwojkę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjaa
mama ten sam dylemat tylko tyle że zastanawiałam się aż mnie zwolnili i jestem bez pracy a mam 33 lata więc jak chcę mieć dziecko to muszę już. Kasy nie mamay za wiele, kredyt, szok. Radziłabym Ci mieć dziecko w dziadowskiej pracy a później zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybacz autorko
a co mialas majac20 albo dwadziescia kilka lat.Tylko pod tym wzgledem mozesz oceniac swoja przyszlosc. Poweim ci tak wpadlam majac 21 lat ,patologiczna rodzine na ktora liczyc nie moglam. Moje wyksztalcenie zakonczylo sie wczesniej mlodosci z powodu biedy na zawodowce. Poznalam mezczyzne choc lepiej wyksztalcony odemnie ale nie tak aby byl bogaty, natura nie pytala czy bedzie dziecko czy nie. Wiec jestesmy ofiarami natury ,braku wyksztalcenia naszych rodzicow. Ja mam 32 lata dziecko do ktorego zmusila mnie natura poprzez brak odpowiedniego spojrzenia na zycie. I co mam tego zycia, nic. Ucieklam z Polski aby nie zyc w nedzy , i tak dzis patrzac z perspektywy czasu to cud ze udalo sie tu przezyc samodzielnie. Ale ten kraj otworzyl mozliwosci dal szanse mimo iz jestem polka. Ale tu moj trod zostal nagrodzony. Nigdy wiecej niechcianych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×