Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

kobieta25.2 stanowczo odradzam ci te diete stosowalam a 3 lata temu jest bardzo rygorystyczna a co za tym idzie oslabia organizm pozbawia go sil wyczerpuje makro i mikroelementy organizm dozna szoku jak obetniesz mu kalorie do 700 dziennie owszem schudniesz ale na dluzsza mete nie bedziesz sie ciagle tak odzywiac wrocisz do normalnego odzywiania organizm natychmiast zacznie magazynowac tluszcz ze stachu na gorsze dni i odzyskasz w tydzien wszystko z nadwiazka ponadto bedziesz ospala nerwowa i rozdrazniona oczywiscie decyzja nalezy do ciebie proponuje ci 5 posilkow dziennie bialko i zdrowe weglowodany czeste ale male posilki ruch i przedewszystkim jesc jesli organizm bedzie jadl bedzie i spalal ale zdrowe jedzenie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraleczka:) Sama nie wiem:) Właśnie chciałam zapytać się Kingii o efekt jo jo przy tej diecie:) Powiem tak moje odżywianie wygląda teraz tak: Śniadanie: ok 2 kromki chleba razowego z szynką drobiową plus pomidor, ogórek Potem albo nic nie jem do obiadu bo nie jestem głodna albo nie mam czasu albo cos tam skubne jakis owoc, chrupki kukurydziane z małą ale nic słodkiego:) Obiad: jem to co ugotuję dla wszystkich zupa albo mięso z ziemniakami (jem mniejsze porcje niż zwykle) plus jakieś warzywa Na podwieczorek jem kisiel, owoc albo galaretke:) Kolacji albo nie jem albo jem ok 16 -17 albo grapefruita:) Ponadto ćwiczę a6w do tego jeszcze inne ćwiczenia np. brzuszki:) Zastanawiam się nad dietą brzuch stop, czy ty ja stosujesz?? Pozdrawiam Kobitki zagłosujcie na moją Julkę http://bobovita.com.pl/galeria/42090 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w diecie brzuch stop te trzy cwiczenia po ile razy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i piszcie jakie macie efekty,ja dopiero trzeci dzien jestem na diecie i schudlam 1,3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto mysle ze Twoj jadlospis jest ok ale jesli moge Ci podowiedziec kiedys kupilam program alchemi odchudzania schudlam na nim sporo i kilogramy nie wrocily polega on na zdrowym odzywianiu polega na tym ze jesz 5 posilkow dziennie eliminujac cukier biala make napoje gazowane slodycze jadlam na kazdy posilek 2 bialka i 2 zdrowe weglowodany np na sniadanie grachamka z pomidorem szynka i jajkiem na 2 sniadanie jogurt naturalny z pomarancza i kiwi plaster szynki na obiad piers z kurczaka z salata i ogorkiem na podwieczorek ser bialy z ciemnym makaronem bylo sporo jedzenia polegalo to na tym ze jem do syta zdrowe jedzenie czyli bialko w postaci sera miesa jajek jogurtow naturalnych i zdrowe weglowodany w postaci ciemnego pieczywa ciemnego makaronu kasz calkowicie wyeliminowalam biale pieczywo ciasta slodycze ciasteczka kupilam zdrowe tluszcze oliwe z oliwek maslo 82 procent pyszna jajecznica z warzywami na sniadanie to lepsze niz kawa z sucharem sama nie wierzylam ze mozna schudnac jedzac tyle jedzenia chudlam i czulam sie swietnie do tego woda ok 2 litry dziennie nie glodz sie to naprawde szkoda dla zdrowiapozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga.P25
goraleczka rób jak uważasz ja już jestem 3 dzień na tej diecie i straciłam 4 kg! :D oczywiście ograniczenie tłuszczy i weglowodanów jest świetnym sposobem, ale długo trzeba czekać na efekty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga.P25
dobrze że dodałas, że na tej diecie cudownej którą tak polecasz kg wróciły :) nie wiem dziewczyny ja nikogo nie namawiam kto chciał temu przesłałam dietę nikomu nie każę stosować wasza wola:) a efekt jo jo nie wystąpił u 3 osób które znam u reszty nie wiem jak ją zakończe to was poinformuję :) życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjde
Wiadomość do Kinga.P25 Kingo gdybyś mogła bardzo proszę o przesłanie tej diety, widziałam, że wyrażałaś taką chęć. Ja mam na wymianę diete Odchudzanie na Zawołanie, jeśli Ona Cie ratuje, jestem w stanie ją przesłać Serdecznie pozdrawiam wyjde@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczek
czesc, ja podobnie jak poprzedniczka uprzejmie bym chciala poprosic o ta diete. odchudzam sie od kwietnia, ale tak "swoim sposobem" czyli poprostu jem regularne posilki i cwiecze. nie korzystalam z diet z internetu, raczej tyle co sie dowiedzialam to sama sobie wykombinowalam wlasna XD rzecz w tym ze chyba jest marniutka bo od kwietnia zrzucilam 6kg , ale wrocily 2kg, a mam do zrzucenia jeszcze 4, wiec jakbys mogla laskawie mi ja przeslac bylabym Ci bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rs13
Wiadomość do Kinga.P25 Cześć:)Tak jak moje poprzedniczki bardzo bym prosiła o przesłanie diety. Mój email sylwunia2431@interia.pl. Z góry dziękuję, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ja nie jestem na nie niech kazda dziewczyna sprobuje sama i oceni, ja wiem tylko tyle ze nie istnieja cudowne diety efekt jojo wraca zawsze no chyba ze juz po zakonczonej diecie wciaz ogranicza sie kalorie ,po powrocie do normalego zywienia jojo zawsze u mnie wracalo teraz nie stosuje zadnej diety jem zdrowo nie jem slodyczy jem ciemne pieczywo regularnie cwicze i nie objadam sie zycze wszystkim dziewczynkom powodzenia dla tych ktorzy chca te diete wystarczy link http://www.kfd.pl/dieta-kopenhaska-201.html tu znajdziecie pelny jej opis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiamant 3
Dziewczyny ja od 3 dni stosuje diete Kopenhasha schudlam 4 kg , a stosuje ta diete poniewaz 3 lata temu rowniez ja zastosoawlam efekt byl ze mialam 10 kg mniej. Obecnie jestem za grniaca od 2 lat i neistety przytylam z powodu zmiany zywienia itp., moj lekarz rodzinny po krotkim wywiadzie podal mi swoja diete po ktorej schudlam w 1 tygodniu 4-5 kg , a potem w kazdym tygodniu po 2 kg niestety stosowalam ja miesiac przed Bozym Narodzeniem wiec same wiecie jak to jest . Postanowilam ponownie zabrac sie za diete i stiwerdzilam ze najpierw zastosuje sobie kopenkaska a potem ta od lekarza . Jeseli ktos bedzie chcial to moge przeslac na maila ta moja diete , a ostatno skads sciagnelam diete odchudzanie na zawolanie i dziwie sie co niektorym ze ja kupuja. Oczywisce nie pogardze dieta BRZUCHSTOP , bo chcialabym sie tylko z nia zapoznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga.P25
goraleczko dieta którą pokazałaś różni się od mojej... u mnie nie ma cukru i jest wprowadzone więcej mięsa. uważam, że jest to bardziej urozmaicone. pierwsze dni są ciężkie przyznaje, ale jak codziennie rano staje na wegę to dostaje takiego powera na ćwiczenia, że szok :) jeśli ktoś nie ma ochoty stosować tej diety to nie zmuszam nikogo:) ale jeśli ktoś ma motywację to przyłączcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulerka
ja robię udoskonaloną 6 weidera, ale jeszcze nigdy nie udało mi się wytrwać do końca :p może tym razem :) a za miesiąc jadę na wymarzone wakacje i muszę przywdziać bikini, więc jeśli któraś laseczka chciałaby podzielić się tą magiczną receptą, to będę naprawdę wdzięczna. ulerka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
dziewczyny ratujcie i przeslijcie jakąś dobra diete bo ta bemuli mi nie służy, owszem w pasie minus 6cm ale wystąpiło krwawienie międzymiesiączkowe bardzo mocne i jestem bardzo osłabiona właśnie dzisiaj ide do lekarza, ratujcie grzes1323@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber206
Hej jak widze jestem tutaj jedynym facetem.....Hm mam malo nadwage i probuuje z tym walczyc ale bez skutku....Wiec prosze Kingo Ciebie o wyslanie diety brzuchstop.pl sprobuje jak dziala na facetach:)bede bardzo wdzieczny za meila z ta dieta.Z gory dziekuje Kingo i czekam z niecierpliwoscia na meila. juby_21007@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiamant 3
Hej dziewczyny i jak wam idzie nikt ostatnio nie dzieli się postępami :( Ja mam już prawie 6 kg mnie i czuje się świetnie a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enili
Tiamant 3 gratuluje efektów. A jak długo jesteś już na tej diecie brzuchstop? U mnie mija dziś 9 dzień i nie widzę jakichś powalających efektów. NIestety nie mam wagi, ale w talii nic mi nie ubyło:( Nie wiem, może robie coś źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enili ale ja nie stosuje brzuchstop tylko jak na nazie diete kopenhaska a potem zastosuje swoja, ktora dostalam od swojego lekarza jak juz pisalam wczesniej. pozdrawiam i zycze wytrawlosci oraz powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojiii
Kinga.P25 mogłabyś przesłać mi ta Twoją diete??? mam do zrzucenia 15 kg :(( mój email jowi)22@interia.pl z góry dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na razie żadnej nie zastosowałam:( Tylko staram się, powtarzam staram się nie jeść słodyczy:( i ćwiczyć;) po świętach przechodzę na dietę Kingi i mój cel to właśnie te 10 kg:) w czerwcu idę na wesele więc muszę przywdziać jakąś kieckę;) Trzymajcie się dziewczyny i nie zapomnijcie o głosiku www.bobovita.com.pl/galeria/42090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata4
dziewczyny ratujcie!!!! mam 20 kg, nadwagi chory kręgosłup,a w dodatku w czerwcu idę na wesele jeśli któras ma jakąś cudowną dietę to proszę prześlijcie mi www,beata4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enili
Ja dziś jestem 12 dzień na tym systemie brzuchstop i musze powiedzieć, że mam 2cm mniej w talii i brzuszek chyba bardziej się spłaszczył:) Kończę program we wtorek i dopiero w środe rano się zważę i podzielę efektami. Ale muszę przyznać, że wcale nie czuję, że jestem na jakiejkolwiek diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jugoda
Witajcie dziewczyny... : ) Czy również mogłabym prosić o wysłanie tej diety? Szukałam jej trochę w sieci, ale nie znalazłam. Od dwóch już lat próbuję schudnąć i bywa różnie z wynikami - ale efektów trwałych nie ma. Odżywiam się zdrowo, ćwiczę, ale widocznie robię to nieumiejętnie - chciałam spróbować tej diety.Czy może mi któraś z posiadaczek diety pomóc? twoim@szeptem.pl Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik77
Witam, ogromna prośba do dziewczyn które stosują dietę "brzuch stop'- proszę o przesłanie jej na maila, chciałabym się z nią zapoznać bo być może nie będe mogła jej stosować - szkoda mi wydawać w ciemno kasę. Proszę o pomoc. Muszą zgubić chociaż 10kg żeby odciążyć kręgosłup. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik77
bardzo proszę o przesłanie na maila diety brzuch stop - chciałabym się z nią zapoznać bo nie wiem czy będe mogła ją stosować- szkoda mi kasy jeśli nie. Proszę o pomoc. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik25
witam śledze forum od jakiegos casu i zastanawiam sie czy ta dieta brzuch stop faktycznie dziala jesli ktos ma ta diete to bardzo prosze o przeslanie ujej na maila szymgos@tlen.pl ja stosowalam onz efekty byly po dwoch turach pozniej jakby sie cos zblokowalo moze organizm sie przyzwyczail do nowego sposobu zywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×