Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bigl

BRZYDKIE ZĘBY

Polecane posty

Gość klisze
jeśli chodzi o domowe wybielanie to nie ryzykowałabym. Mój stomatolog z krakowskiego gabinetu Alfa dental, wytłumaczył mi czym polega zasada działania takich specyfików i okazuje się, że większość z nich uszkadza płytkę nazębną. Według mnie lepiej to zrobić pod okiem specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenix_z_popiołu
jestem podobnego zdania, jak moja przedmówczyni, że jak się próbuje domowych sposobów to można sobie trochę krzywdy zrobić. Lepiej iść do sprawdzonego gabinetu, jak Galeria Uśmiechu, żeby mieć pewność, że zabieg będzie wykonany prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje od 18 roku zycia i tez juz sie praktycznie sama utrzymuje i zęby wam zdrowe mialam ostatnio dwa zepsute ale nie bylo mnie ponad dwa lata u dentysty nigdy nie mialam kanałowego leczenia ani mnie ząb nigdy nie bolal mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicka
Utrzyma nie zębów w dobrej formie wcale nie jest trudne. Ja myję zęby 2-3 razy dziennie ajoną. Pastę zmieniłam 3 lata temu. Nie mam żadnych problemów. Jakaś dziurka raz na 12-24 miesiące. Dbajcie o siebie to takich problemów po prostu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre szczotkowanie, pasta ajona, jakaś miękka szczoteczka, najlepiej mycie metodą wymiatania i powinno być bez porównania lepiej. Nie twierdze, że od razu sobie odmienicie zęby, ale z czasem na pewno będą w dużo lepszym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regularne wizyty u dentysty http://www.hercka.pl/ i do tego odpowiednia higiena. Innego wyjscia nie ma jesli chce sie miec ladne zadbane zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym wy sie przejmujecie moja kyzynka jak brala slub to przepueknie wygladala poprostu cud miód malina a niestety zeby obrzydliwe poprostu obrzydliwrle okszmar jak sie usmuechala do zdjec to goscie poprostu zamiast patrzwc w obiektyw to patrzyli na jej obrzydliwe zeby a ona sie tym nic nie przejmowsla kompletnie i w dodatku wychodxila na papieroska w trakcie przerwy. Takze mozecie sobie wobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat o zęby lepiej dbać, bo ich bardzo widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im szybciej zacznie się leczyć zęby tym lepiej, nie ma sensu czekać na pogorszenie stanu zębów, ja wyleczyłam wszystkie zęby w http://nzozalmadent.pl/ i w końcu mogę bez kompleksów się uśmiechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zęby są w złej kondycji to najlepiej jak najszybciej zacząć je leczyć, ja tak zrobiłam w http://new-dent.pl/pl/strona-glowna/ teraz mam zęby w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licówki raczej nie są tymczasowe... Ja uważam, że jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swojego uśmiechu, to powinien rozpocząć leczenie stomatologiczne lub ortodontyczne, aby raz na zawsze wyeliminować problem. Ja założyłam sobie aparat taki przezroczysty na swój ślub http://centrum-ortodontyczne.pl/aparaty-na-zeby/ceramiczne-przezroczyste/, którego nie było widać, a zęby były już dużo prostsze niż na początku leczenia. Leczę się w Rock Your Smile u bardzo dobrej pani ortodonty - dr Borzęckiej :) Każdemu polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaADAMUS
Ja miałam mega pokrzywione zęby i krzywy zgryz...wziełam się za leczenie ortodontyczne ok dwóch lat przed ślubem i udało się!Podczas najważniejszego dnia w moim życiu mogłam pochwalić się pieknymi,prostymi ząbkami a wszystko dzięki dr Iwonie Gnach-Olejniczak z Unident Union Dental Spa która podjeła się mojego leczenia ;) Efekt po zdjęciu aparatu był megaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zawsze mieć sprawdzony gabinet stomatologiczny. Moje zęby były w nie najlepszym stanie. W końcu trafiłam do gabinetu stomatologicznego www.medident-tabor.pl Gabinet ten znajduje się w Barczewie pod Olsztynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swoje zęby prostowałam i naprawiałam w Stomatologii Cichonia i szczerze mówiąc idealnie doprowadzili mi zęby do ładu! są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ortodontę w Barczewie. Aparat nosiłam dwa lata, zmieniłam ortodontę bo pierwszy okazał się niezainteresowany swoim leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem niestety posiadaczką takiego uzębienia.

Tylko u mnie wymagany jest aparat ortodotyczny 🙂 

Bede za pewne zaczynać je prostować około 2 lata przed lub rok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna powiedziec, ze cale zycie meczylam sie z krzywymi zbeami. U mnie problemem sa jednak nie tylko same zeby, ale takze dolna szczeka nieco cofnieta do tylu. Jestem po leczeniu ortodontycznym. U gory wszystko zostalo ladnie wyprostowane, ale na dole szalu nie ma. Ale na pewno jest lepiej niz bylo wczesniej takze mimo wszystko lepiej isc do ortodonty. Co moge od siebie doradzic to to, zeby skonsultoewac swoj przypadek minimum u kilku lekarzy, zeby zdecydowac sie na najbardziej optymalny sposob leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Jak najszybciej , będziesz miała z głowy przed ślubem  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×