Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dark_Baloon_Orginał

Żal.pl, Żal.com Żal co nie których was...

Polecane posty

Wkurwiają mnie ludzie którzy patrzą tylko kto jak wygląda, kto co ma, i ogólnie. Wkurwia mnie świat gdzie rządzi tylko kasa. Wkurwiają mnie klony które są na swiecie, i papugują jeden od drugiego wtapiają sie jak małpy by przypadkiem nie byc innym. Ja mam swoje ideały, swoje zasady i sram co kto sobie pomyśli nie jestem kserokopią. Liczy sie marka, kto co nosi, jak z bazaru to jesteś niczym, jak komóry fajnej nie masz to jestes na najniższej póółce. Kurwa co wy ludzie z siebie robicie, nie segreguje ludzi po marce ubrań, pięknych ząbkach, wypasnej komórze, tylko po samym człowieku. Macie zajebiste problemy typu "mama kupiła mi laptopa za 2999zł a chciałam tego za 3000zł" :O SZOK!!! Ludzie umieraja codziennie, walczą z chorobami a wy co??? Żałosne że świat schodzi poniżej dna. Żałosne jest to że nikt tego nie zmienia tylko brnie deaej w to gówno. Tyle narazie na ten temat, jak coś to dopisze. Pozdro dla normalnych, środkowy paluch dla klonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz calkowitaaa
racje!!popieram!! tez mam juz dosyc tego jak to mojego koelzanki w wieku 25 lat maja juz rodzine i kupuja domki zeby pokazac ile to oni kasy maja i jacy to oni wszyscy szczesliwi, a w rzeczywistosci jest calkiem inaczej. Najlepszym dowodem tego jest nk, na ktorej kazdy po imprezie czy po wakacjach umieszcza swoje zdjecia bleeeee. Tragedia!!Co tym chca udowodnic??ze maja kase??ze im sie powodzi??ehhh szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinkaaa
popieram!!! świat schodzi na psy, ważne wartości stają sie nie wazne bo teraz tylko kasa, uroda i kasa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, era poniżania ludzi którym się nie wiedzie tak dobrze, ja mam zajebity dom, wykurwioną fure, wypaśnią komure, basen, saune, ubrania od projektantów, zegarek za 50tys a Ty patrz i zazdrosc mi. Ja mam wybielone ząbki, super figure, i wogóle jestem zajebista/zajebisty. Pieska mam rasowego, kundla bym sie wstydził/wstydziła. Co mnie obchodzi los biednych, chorych, mogę przeciez kupic sobie nowe buty za 2000zł, zarabiam to mam. Jeszcze jedno nie kazdy spi na pieniadzach, nie kazdy ma bogata rodzine ktora uczciwe pokoleniami dorobila sie majatku lub mniej uczciwie, nie kazdy ma ten lepszy start w zycie. Nie kazdego stac na studia, a tym samym na lepsza prace. Naprawde mam dosyc patrzenia na tak pojebany swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza323232
Zgadzam się w 100% z autorem tematu.To chore czasy,wyścig szczurów zaczynający się już w przedszkolu.I jak tłumaczyć dziecku,żeby kierowało się swoim sercem,było Człowiekiem skoro najprawdopodobniej z taką postawą zostanie stłamszone przez tych "lepszych".Masakra,boję się tego Świata,mam swoje ideały którym jestem wierna ale czasem wydaje mi się,ze jestem z innej bajki.... Z drugiej strony patrzę na tych wszystkich pseudo nowoczesnych ludzi i jest mi ich żal...kasa wypełnia ich mózgi po brzegi upośledzając wszelkie inne dziedziny życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być wolnym
a nie na siłe ogladać czyjes foty z wakacji na NK i przeżywać ze ktoś "bezczelnie śmie pokazywać ze był w cieplych krajach";) albo przeżywać że "to przecież rodzice im mieszkanie kupili":o a co was to obchodzi?:o nie mozecie sie wyzwolic i zyc swoim zyciem?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinkaaa
to ja też jestem z innego świata ;) chyba nas nie jest tak mało ;) wychowuję swoje dzieci tak jak ja zostałam wychowana, jestem bardzo dumna z moich dzieci (12 i 9 lat) bo widze jak różnia sie od niektórych dzieci, sa dobre, wrażliwe, pomocne, kolegów cenia za to jacy sa a nie jaka metke maja na spodniach ;) ja nie zyje cudzym zyciem, akurat miala to szczescie że tez dostałąm mieszkanie, dostałam samochód, ale nie jestem z tych co uwazaja ze mi sie to wszystko należało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie trochę tam racji masz...ale określenia "żal.pl" są właściwe dla pustych małolatów. No i te frazesy: "Ludzie umieraja codziennie, walczą z chorobami a wy co???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc wolnym... uwierz ze tak sie nie da przejsc obojetnie, w 1 klasie gimnazujm trafilam na klase samych bogaczy szydzili ze mnie bo mialam ciuchy ze stadionu nie raz bardziej trwalsze od ich super za 300-400zł, kiedy oni mieli na dzien dobry kompa ja nawet nie slysalam o czyms takim, do wszystkego dochodzilam powoli, bylam w sorcie tych gorszych bez kasy, kieszonkowego wiec zadawalam sie z biednymi, i co najlepsi ludzie na swiecie nie porównywalismy metek z cenami, najnowszej bizuteri robilismy sobie je same. nie bylo zazdrosci. Teraz na nk ludzie z gim odzywaja sie pytaja co slychac moze dorosli, ja ustabilizowalam sobie zycie mam rodzine, i co najwyzej daje fotke swoja , dziecka ale nie po to by pokazac komus poprostu gdyby dysk mi padl zawsze mam gdzies w necie. Ale nawet teraz widze znajoma, hmm w sumie nie maja kasy ale fajki najdrozsze, samochod dobry i w huj długów tylko po to by pokazac ze są zamozni co mija sie z prawda, na nk zdjecie z 3 samochodami z czego 1 ich, po co to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc wolnym... uwierz ze tak sie nie da przejsc obojetnie, w 1 klasie gimnazujm trafilam na klase samych bogaczy szydzili ze mnie bo mialam ciuchy ze stadionu nie raz bardziej trwalsze od ich super za 300-400zł, kiedy oni mieli na dzien dobry kompa ja nawet nie slysalam o czyms takim, do wszystkego dochodzilam powoli, bylam w sorcie tych gorszych bez kasy, kieszonkowego wiec zadawalam sie z biednymi, i co najlepsi ludzie na swiecie nie porównywalismy metek z cenami, najnowszej bizuteri robilismy sobie je same. nie bylo zazdrosci. Teraz na nk ludzie z gim odzywaja sie pytaja co slychac moze dorosli, ja ustabilizowalam sobie zycie mam rodzine, i co najwyzej daje fotke swoja , dziecka ale nie po to by pokazac komus poprostu gdyby dysk mi padl zawsze mam gdzies w necie. Ale nawet teraz widze znajoma, hmm w sumie nie maja kasy ale fajki najdrozsze, samochod dobry i w huj długów tylko po to by pokazac ze są zamozni co mija sie z prawda, na nk zdjecie z 3 samochodami z czego 1 ich, po co to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal.pl to ironiczna przenośna tego co czuje, mam prawie 24lata wiec do gówniarstwa nie należe mam poukładane w głowie, tak jak pisałam wyzej, mam cos wykreowanego na swój własny świat, przynajmniej taki jaki widziałabym naprawde a nie taki jaki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×