Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luiza_1988

odmrożenia na twarzy u 8 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Witam, wczoraj wyszłam z moją 8 miesięczna córeczką dosłownie na 30 min na spacer. Pomimo ciepłego ubrania i posmarowania buźki grubą warstwą kremu Mała ma czerwoną brodę, nos i kilka czerwonych plamek na policzkach. Posmarowałam jej buźkę dziś bephantenem. Co jeszcze mogę zrobić aby odmrożenia ustąpiły? Jak unikać tego w przyszłości? Będę ogromnie wdzięczna za wszytskie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne zeby krem nalozyc ok 15 -20 min przed wyjsciem, a nie tuz przed;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc mój błąd bo nałożyłam go jakieś 5 min :( a co mogę teraz zrobić aby odmrożenia zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ile u Ciebie było wczoraj stopni, w Warszawie -12, ja bym nie wyszła na pół godziny z takim malutkim dzieckiem, ale... Zadzwoń do lekarza swojego, zapytaj, czym teraz posmarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ma bardzo wrażliwą skórkę, szczególnie na buzi, więc to mogą być tylko lekkie podrażnienia, niekoniecznie zaraz odmrożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda to tak że ma czerwony nos, brodę i kilka plamek czerwonych na policzkach. czym jeszcze mogę to smarowac? jak dotykam tyh miejsc nie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Z tego co tutaj piszesz, to mogą wcale nie być odmrożenia tylko jakieś przejściowe zmiany atopowe o podłożu alergicznym. Piszesz, że zauważyłaś plamki na polikach, a od mrozu nie robią się plamki tylko rozległe jednolite zaczerwienienia. Krem powinien złagodzić opisywane objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×