Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Zona masz racje ludzie sa rozni Mnie tez maz do nieczego nie zmusza i nie zmuszal Wedlug wielu nasze zwiazki sa nie realne!!! Nooooo ale jak widac my jestesmy szczesliwe i normalnie funkcjonujemy Gdzie kobiety nie maja dostepu do szkol? Mam samochod kupil mi maz i jakos sama jezdze nie ma problemu spotykam sie ze znajomymi takze nie ma problemu pracuje CZYM SIE ROZNI ZYCIE NASZE Z ZONAMI POLAKOW??? Chyba niczym jeden jest dobry inny nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
Powiedziała mi kiedys jedna z koleżanek, że ludzie tak gadaja bo w nos ich kole, że wbrew wszystkim i wszystkiemu jesteśmy szcześliwe, mamy przystojnych mężów i życie o jakim niejedna nie śmie marzyć, ja przynajmniej nie narzekam jestem szczęsliwa i cieszę się tym co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alihiah > Najwyraźniej muzułmanów uznajecie za meźczyzn i wsze pierotne instynty się odezwały ;] albo umieją was krótko trzymać ;], bo ciekawe czemu biały jak jest miły , robi wszystko dla kobiety i się stara to jest nazywany pantoflarzem , podnóżkiem itd i jego cała rola zyciowa może conajwyżej awansować do roli utrzymywacza "kobiety" inie swoich dzieci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Po tych tekstach o smierdzacych, pijacych Polakach same obnazyly kim sa i z kim sie w Polsce zadawaly. Zyje na tym swiecie cwiercwieku i nigdy nie zdarzylo sie, aby moj facet, facet przyjaciolki czy znajomy smierdzial czy tez spedzal zycie na piciu, tylko, ze ja obracam sie w normalnym towarzystwie, a nie wsrod absolwentow zawodowek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Zona egipcjanina, rozbawilas mnie do lez z tymi przystojnymi mezami i zyciu o jakim niejedna nie smie marzyc, szczegolnie, ze wczoraj ktos podawal linka do tego forum i mysze przyznac, ze uatrakcyjnil mi i mojemu facetowi wieczor. Laska wchodzi na forum, przekonana, ze spotkala milosc swojego zycia, a tu sie okazuje, ze 10 innych kobiet rowniez zna owego pana i mysli, ze sa jego kobietami. Polecam, bo mozna sie niezle posmiac z glupoty i naiwnosci niektorych Poleczek:D http://forum.gazeta.pl/forum/f,24864,Faceci_z_Egiptu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie mam motywacji...nie moze ale napewno mnie kocha,nie przeszlam na Islam i tego nie zrobie,gdyz wychowalam sie w wierze katolickiej,mam syna 9 letniego ktory tez jest katolikiem.Jestesmy rodzina 2 na 2,corka jest muzulmanka,nie byla i nie bedzie oczrzczona,bylo to ustalone przez nas na poczatku zwiazku,i napewno nie jestem osoba ktra kogokolwiek by sluchala.Aczkolwiek dla dobra zwiazku i naszej milosci czsasami szlam na kompromis.To chyba normalne,czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie powiedzialam ze jak bialy jest mily itp.to jest pantoflarzem,mieszkamy w Polsce i moje przyjaciolki maja polakow za mezow ktorzy sa bardzo w porzadku,ja na swojej drodze spotkalam araba ktory tez jest w porzadku wiec w czym problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
to nie chodzi o to czy polacy smierdzą czy nie śmierdzą, Najwyraźniej muzułmanów uznajecie za meźczyzn i wsze pierotne instynty się odezwały ;] albo umieją was krótko trzymać ;], - a kto białego nazywa pantoflarzem??? fajnie mieć męża, który dba o żonę niezależnie jakiej jest narodowości wyznania czy koloru skóry i nie rozumiem dlaczego tak wszystkich oburza, że ułożyłyśmy sobie życie poza krajem, z obcokrajowcem i dlaczegokażdy na siłe próbuje nam wmówić, że popełniłyśmy najgorszy błąd w życiu. Nasze życie wygląda niewiele inaczej niż wasze, ale napewno jest wiele ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poznaliście lub arabskie
słowo "TAHUR", wstydliwy problem tabu, zwolennicy tego barbarzyńskiego obyczaju, w procesach uzyskali to że arabskie telewizje nie poruszają tego pod groźbą kary..... a prorok mówi, podcinaj kobiety aby nie za krótko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tradycja jest zakazana w wielu krajach i na dzien dzisiejszy na szczescie coraz bardziej zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poznaliście lub arabskie
zanika???? to dlaczego przy ONZ jest komórka zajmująca się tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
Zona egipcjanina, rozbawilas mnie do lez z tymi przystojnymi mezami i zyciu o jakim niejedna nie smie marzyc, szczegolnie, ze wczoraj ktos podawal linka do tego forum i mysze przyznac, ze uatrakcyjnil mi i mojemu facetowi wieczor. Laska wchodzi na forum, przekonana, ze spotkala milosc swojego zycia, a tu sie okazuje, ze 10 innych kobiet rowniez zna owego pana i mysli, ze sa jego kobietami. Polecam, bo mozna sie niezle posmiac z glupoty i naiwnosci niektorych Poleczek - wiesz no sorki ale jak się jedzie na wczasy i ląduje w łóżku z jakimś kelnerem lub innym pracownikiem kurortu, to tak bywa i takie laski naprawdę są same sobie winne, ale nie rozumiem dlaczego nikt nie może zrozumieć, że można tez stworzyć związek oparty na miłości, wierności,zaufaniu i wzajemnym szacunku, czemu gdybym była żoną anglika, szweda, niemca lub innego białego nie było by takiej polemiki, a ponieważ mam męza o ciemniejszy kolorze skóry to na siłe próbuje mi się wmówić że popełmiłam najgorszy błąd w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli sie tym interesujesz lub spedz ci to sen z powiek to sie tym zajmij,ja tego ie popieram ,moj maz tez nie,nas to nie dotyczy,wiec po co z tym tu wyskakujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
bo na siłę nam próbują cos udowodnic nie znając tematu, albo znając go tylko z telewizji lub ksiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co,wcale mi nie szkoda tych naiwnych polek ktore pozniej placza albo wylewaja tu swoje zale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z żon muzułmanów, radziła mi abym pilnowa łżony, bo oni są tacy, że każdej majtki same opadają. Jako, że żona uważa ich za pedałów, więc nie mam z tym problemu. Najciekawsza jest sprawa , kiedy takiemu muzułmańskiemu mężusiowi, znudzą się wdzięki , białej żonusi i zechce przenieść się do raju i zażywać rozkoszy z 77-mioma dziewiczymi hurysami. Oglądałem w necie zdjęcia młodego terrorysty, co wsadził sobie odbytnicę laskę dynamitu i jego ojciec w odpowiednim czasie komórka odpalił ładunek. Na zdjęciach było widać, że rozerwało mu dupsko i urwało ptaka. I tak w raju hurysy śmieją się z niego, a nawet nie może dać odbytnicy innym zbawionym muzułmanom, którym znudziło się ruszanie dziewiczych hurys. Tak, że żono muzułmana, doradź mężusiowi, aby dynamit brał do jamy ustnej, urwie mu głowę, a bez głowy ruchać można, o czym wiedzą wszyskie chłopy płacące alimenty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
mam koleżankę, która ma dzieciaka z kanadyjskim marynarzem,jak w polsce lata temu były wojskowe manewry baltops wlazła mu z tyłkiem do łóżka a potem jak ja olał, żal do całego świata, bo jej obiecał, a teraz nawet nie wiadomo gdzie go szukać??? i czyja to wina-jego, że trafił na naiwną panienkę--- sama mu dupy dała--- i co, tez trzeba go okrzyknąc gnojem, chamem i zabić najlepiej, bo wykorzystał okazję, jaka mu naiwna panienka stworzyła, cóż sprawdza się porzekadło-jak suka nie da pies nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomego takze Syryjczyka dla niego zona bedzie tylko w domu zero przyjaciol zero wszystkiego!!! Jakas odmiana Nasi sa dla nas najlepsi i napewno zadna z nas niezmienbilaby go na innego. Gdyby wielu mezow w pl sie mylo 5 razy dziennie byliby czysci! Moj maz jest pedantycznie czysty wrrrrr Znam wielu polakow podobnych do niego ale i znam brudasow i pijakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
jedna z żon muzułmanów, radziła mi abym pilnowa łżony, bo oni są tacy, że każdej majtki same opadają. Jako, że żona uważa ich za pedałów, więc nie mam z tym problemu. Najciekawsza jest sprawa , kiedy takiemu muzułmańskiemu mężusiowi, znudzą się wdzięki , białej żonusi i zechce przenieść się do raju i zażywać rozkoszy z 77-mioma dziewiczymi hurysami. Oglądałem w necie zdjęcia młodego terrorysty, co wsadził sobie odbytnicę laskę dynamitu i jego ojciec w odpowiednim czasie komórka odpalił ładunek. Na zdjęciach było widać, że rozerwało mu dupsko i urwało ptaka. I tak w raju hurysy śmieją się z niego, a nawet nie może dać odbytnicy innym zbawionym muzułmanom, którym znudziło się ruszanie dziewiczych hurys. Tak, że żono muzułmana, doradź mężusiowi, aby dynamit brał do jamy ustnej, urwie mu głowę, a bez głowy ruchać można, o czym wiedzą wszyskie chłopy płacące alimenty..... widze masz duze doświadczenie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
no i co mówią ciekawego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to wszystko jest
do bmblondyna Akurat mozesz sie czepiac terroryzmu, ale bez sensu nazywac ich brudasami, bo myja sie o wiele czesciej niz Polacy ( tak nakazuje im religia). Poza tym jestes tak wulgarny i ordynarny , ze wstyd Polakom przynosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
wiesz co blondyn żal mi cię bo myśląc takimi kategoriami daleko nie dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rania_%28kr%C3%B3lowa_Jordanii%29 To i tak nie przekona osob ktore wiedza lepiej bo maja umysl otwarty.. na przestrzal :D Aledla tych ktorzy chca poglebic wiedze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jejcie, nie bylo mnie tu jeden dzien i tyle do nadrabaiania :) az nie wiem od czego zaczac mam i w ktorym temacie sie wypowiedziec ;) dodam,z e pies w domu nie jest grzechem, chodzi po prostu o ten brud, poniewaz muzulmanie musza sie modlic w miejscach czystych... wiec nie jest grzechem trzymanie w domu psa, a modlitwa w pomieszczeniu, w ktorym pies ten przebywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
HEH blondynowi chyba alkaida telewizor wysadziła, bo coś szybciutko zniknął, ale może to i lepiej.dyskusja bedzie znowu rzeczowa i na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to wszystko jest
moppy - a jak wyglada takie czyste miejsce do modlitwy w domu praktycznie? Czy to jest osobne pomieszcenie? Bo chyba nie zawsze to mozliwe,czy sie tam jakos specjalnie sprzata? odkurza? chodzi boso? A np jakas papuzka czy chomik w klatce dajmy na to, ktore nie opuszczaja domu? A jak ma sie do tego modlitwa na dworze? przeciez tez tam jest brud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
hej moppy spoko, niewiele straciłaś więc nie masz czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie .... tam gdzie sie modla niechodzi ze czyste pomieszczenie Kazdy muzulmanin przed modlitwa najpierw musi sie umyc tzn ( mowimy o facetach) swoje narzady plciowe nogi rece twarz uszy rece przedramiona glowe i wszystko 3 razy Modla sie ze tak powiem na dywaniku najwazniejsze jest to zeby nikt nie przechodzil niestawal przed nim gdy sie modli a wiadomo ze psiak lata po domu:) A tak przy okazji mialam psa i dosyc duzego niestety .... mam zal do pewnych osob:(:(:( bo nie mam teraz tego psa Ale chce i doszlismy do wniosku ze jak bedziemy mieli domek to kupimy 2:):):) Cos w stylu wilka i miniaturke dobermana do domu Ja np nienawidze kotow boje sie ich i nigdy nie chce miec kociakow w domu!!!! Blondyn sadze ze mozesz porozmawiac na poziomie czy my ciebie wyzywamy? Jesli te wszystkie wpisy beda od kobiet ktore sa z polakami co nam powiesz? Powiedz co ci przeszkadza ze jestesmy z arabami? Po tych wszystkich twoich wypowiedziach mysle ze taki nie jestes zly Wypowiadzasz sie z wiedzy z tv nic wiecej i tam kogos zle poznales Nic wiecej po co ta zlosc te glupie gadanie ze my z nimi nie bedziemy szczesliwe??? Po co wklejanie linkow o arabach ktorzy sa nieco.....hmmm Oni sa kludzmi takimi samymi jak ty Bede w Pl jesli chcesz spotkamy sie i mi powiesz prosto w oczy jaki on jest ale najpierw pojdziemy do jakiegos klubu i pozniej mi powiesz co ci sie w nim nie podoba Jesli mojego meza nie znasz nie oceniaj go On nigdy zlego slowa nie powiedzial na polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
rimm daj spokój to nie ma sensu- jeszcze duzo wody upłynie zanim cos się zmieni, ja tez nie rozumiem, dlaczego nikt nie ubliży np, kobiecie która za męża białego obcokrajowca, np, anglika, niemca, szwda czy innego, a jeśłi ktoś jest juz choć odrobinę ciemniejszy to już jest podczłowiekiem, sorki ale to juz przerabialiśmy i nikomu to na dobre nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×