Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość przeczytałam w Wikipedii
Rytualne usuwanie łechtaczek metodą zabiegów chirurgicznych jest stosowane głównie w Afryce Środkowej oraz do niedawna praktykowane legalnie w Egipcie (co rzekomo wiąże się z tradycją faraońską). Praktycznie prawie niestosowane w innych krajach arabskich oraz islamskich i nieznane m.in.: w Tunezji, Algierii, Maroku, Jordanii, Libanie, Turcji itd. Obrzezanie kobiet praktykowali również egipscy chrześcijanie – Koptowie. Nie jest ono jednak związane z religią jako taką w odróżnieniu od obrzezania mężczyzn – jedynie z tradycją danego kraju lub regionu. Występuje głównie w Etiopii (również praktykowane przez etiopskich Żydów), Kenii (gdzie dominującą religią jest chrześcijaństwo), Erytrei, Sierra Leone, Sudanie, Somalii, Gambii, Czadzie, Mali, Nigerii, Kamerunie, Indonezji itd. Swoja droga podziwiam Moooniske i mMopy za swieta cierpliwosc w rozmowie z Bmblondynem. Ale dzieki ich tlumaczeniu wiele sie dowiedziałam o islamie, takze mobilizuje mnie to do sprawdzenia wielu faktów chocby wikipedii własnie. Robicie dobra, konkretną, poznawcza robotę , kontynuujcie ja proszę, bardzo ciekawi mnie wasz topik, choc nie mam nic wspolnego z islamem, jednak lubie wiedzic o swiecie jak najwiecej, a jesli "z pierwszej reki" , jest to dla mnie szczególnie cenne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec szukaj mnie u nich mooniska:) i slij mi zaproszonko... Patrzylam i chyba Cie widzialam hihihihi... Znajdziesz mnie pod Natalia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio masakra... Ja pogadalam sobie ze swoim i pytal sie mnie co ja robie ze nie spie do 12 hihihihihi a ja na to ze gadam z dziewczynami na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak tyle sie dzialo to usunelam nasze zdjecie na nk hihihihihi tak juz mam ze jestem strasznie porywcza i robie jeszcze zanim pomysle i teraz dumam czy dolozyc bo bez niego jest mi lyso:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie chodze spac o 2 w nocy,moj prosi zebym jutro przyleciala do Niemiec ale we wtorek musze byc z mala na kontroli u neurologa,i nie oplaca sie na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz spadam spac wiec sobie niestety niepogadam z wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak tyle sie dzialo to usunelam nasze zdjecie na nk hihihihihi tak juz mam ze jestem strasznie porywcza i robie jeszcze zanim pomysle i teraz dumam czy dolozyc bo bez niego jest mi lyso:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pogadamy dziewczyny bo ja tez ide nyny... wczoraj dlugo nie spalam bo pisalam z tym arashem czy jak mu tam bylo ale nie dal sie namowic na randke :P ach to dran:D Ide pod prysznic i nyny bo padam :D Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfcvnjhf
arash tike tike nie mozna zrozumiec polek ktore sprzedaja sie na drobne byleby to byl bezowy nawet rosjanki 100x bardziej sie szanuja bylem widzialem wiem Nie wiem jak w innych krajach ale w Turcji jest też sporo rosjanek, można je spotkać w cafejkach z Turkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a mowil ze przystojny blondyn hihihihi gdziesz on sie podzial przestraszylysmy go czy co? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodziutki jestes ale ja sprzedaje sie bialemu... Jest blady jak ja ech... Ale wiesz ja jestem z nim bo moze mnie sciagnie do siebie pomieszkac i znajde sobie bezowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje jak sie sprzedac to nie byle komu... marnuje sie:P Lece pod prysznic potem zagladne jeszcze co nowego sie tu podzialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko w Turcji bo np.w Niemczech,Belgii,Holandii Rosjanek jest pelno i nie prowadza sie najlepiej(nie wszystkie oczywiscie,ale wiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam tylko jedna rosjanke i fajna dziewczyna o reszcie sie nie wypowiadam ale fakt faktem ze wszyscy sie na rowno prowadzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie... W Anglii zas sie mowilo ze Litwinki sie pieknie prowadza... Polki tez nie mialy najlepszego zdania... Ale czy jest narodowosc o ktorej sie mowi same superlatywy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto?? heheh :) do patrzylam w wikipedii.. bardzo milo czytac ze ktos podziwia nasza robote tutaj :) dziekuje bo wlasnie dla takich ludzi warto tutaj pisac :) az sie pochwalilam mojemu :) jak wieczorek mija?? atabasel obiecuje ze poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna pomarańcza na poprzedniej stronie pochwaliła się że w Wikipedii przeczytała , równie dobrze mogła przeczytać z takim samym skutkiem papier toaletowy z wydrukowanym Koranem, dawno nikt mnie tak nie rozmieszył. Były sugestie abym nie zabierał głosu, więc trzeba było nazwać topik "pogaduszki bab co wyszły za muzułmanina", wtedy bym nawet nie zajrzał, bo i po co ... Zatytuowany jest żony muzułmanów, o dopiero zauważyłem, trąba nie potrafi używać polskich liter, tak, a propos, więc mogę sobie zabierać głos bo interesuje mnie ten temat. Moje "bliskie" spotkanie z żoną muzułmanina odbyło się u kolegi w Niemczech, jak juz pisałem. Zapukałem do drzwi i odczekałem dłuższą chwilę, nikt nie reagował, więc nacisnąłem klamkę,drzwi się otworzyły i zobaczyłem kobietę ubraną , a zachowywującą się tak jakby goła była, i chciała łeb włożyć do zamrażalnika. Dałem nogę , stamtąd, bo czort wie co te przygłupy mogliby mi zrobić. Wróciłem a kolega i jego żona w ryk ze śmiechu....ten typ tak ma, powiadają i żona kolegi powiedziała : gołą pipy, ale się nie myją....... Napisałem dużo o biczowaniu się tych szyitów, i teraz pytanie, co taka żona muzułmanina może pomyśleć o swoim muzułmańskim mężu jak wróci do domu cały we krwi.... A teraz podam sposób na zrobienie terrorysty. W wieku XII taka postać zwana Starzec z Gór wymyślił sposób na to by uzyskać żołnierza dla którego śmierć jest wybawieniem i aby nie wykazywał żadnej bojaźni. Takiego delikwenta częstowano winem , albo innym napojem razem z narkotykiem. Usypiał taki , błogo i we śnie przenoszono go do położonego w górach zamku. Budził się delikwent w ziemskim raju, otoczony hurysami, spełniającymi każde życzenie. Żył tak jakiś czas, do chwili ponownego uśpienia i powrotu do rzeczywistości. Po tym zdarzeniu delikwent był przekonany, że przez chwilę był w raju. I czy taki człowiek będzie bał się śmierci?????? A 11 września, ci ludzie zabijający się w samolotach nie prześli takiego samego przeszkolenia.... I jak się wtedy żono muzułmanina , zachowasz jak twój mężuś , przeżyje taki narkotyczny raj, i zechce tam wrócić na stałe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, z przykroscia musze stwierdzic, że poslugujesz sie metoda wyrywania fragmentow z kontekstu. Hurysy, ktore /podobno/ po smierci dostana muzulmanie, to nie prezent za zabicie czlowieka, ale jest to nagroda za meczenstwo/i nie jest to jak sadzisz zabijanie bezbronnych i niewinnych ludzi, ale stanie w obronie wlasnej wiary gdy tego wymaga sytuacja-wojna religijna na przyklad/ "Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę, Bóg nie miłuje najeźdźców." /mam nadzieje, ze ten fragment z Koranu lepiej uzmyslowi powyzsze moje slowa/ Poza tym zarowno w Koranie jak i Pismie Swietym mozna znalezc teksty na poparcie kazdej(!) ideologii. Chodzi o to jak rozumiemy calosc. Terroryzm jaki mamy nieszczescie w tych czasach ogladac jest niezgodny z duchem Islamu i Koranu. Ludzie tacy ja ty mysla, ze caly terroryzm to wina Islamu i w sumie nie dziwie sie, poniewaz terrorysci sami nazywaja sie muzulmanami oraz robia wszystko i wyjasniaja wszystko Islamem i Koranem. Dlatego tacy ludzie jak ty wierza, ze oni rzeczywiscie reprezentuja Islam. Dodam, ze w zamachach organizowanych od 2001 r. przez bojownikow dzihadu, wymierzonych rzekomo przeciw bezboznemu Zachodowi, zycie stra­cilo więcej muzułmanow niz chrzescijan. Dlaczego? Skoro "muzulmanie" chca zabic niewiernych? Nie daje ci to do myslenia? I jeszcze jedno ;) mimo jakichkolwiek wysilkow, to jednak Islam i Chrzescijanstwo sa do siebie bardzo podobne i szukanie miedzy nimi roznic, stawiajac ich w opozycji do siebie, jest wyrazem jakies niepownosci wlasnej wiary i przekonan religijnych. Zarowno CH jak i M wierza w jednego Boga, a poniewaz wierza w jednego Boga, to nie wazne czy on sie nazywa Allah czy Bog czy God, to jest tylko nazwa. Szukanie jakis krwawych sensacji tylko po to aby pokazac jak bardzo muzulmanie sa zli jest dla mnie glupota; taka sama jak pokazywanie ile rodzin chrzescijanskich glodzi, bije czy zabija swoje dzieci Religia nie jest zla, lecz ludzie sa zli i glupi, wszystko potrafia zniszczyc, wiec co im szkodzi przeinaczyc slow Boga.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to co napisales o tym narkotykowym upojeniu swiadczy tylko o glupocie ludzkiej, bo moge sie zalozyc, ze niejeden Polak-Chrzescijanin po przezyciu czegos takiego zrobilby wszystko aby tam wrocic. Przepraszam cie Blondynie, ale twoje przyklady sa tak obszerne, ze moge wpasowac w nie nie tylko muzulmanina, ale i chrzescijanina. Jesli czlowiek jest zly, to zlo bedzie czynil. Poza tym nie odpowiedziales na moje pytania, ktore zadalam ci wczoraj. Tak wyglada z toba konwersacja............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już jest ten świat urządzony, że człowiek wie co mu pokaże tv. A tv pokazuje to co widzimy i wyrabiamy sobie zdanie. Jakim cudem w zamachach 11 września zginęło więcej muzułmanów, to żeś teraz walnęła jak gajowy jajami o sosnę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przypominam sobie, muzułmanin, moze być dobrym człowiekiem, choć to wątpliwe, my jesteśmy dla nich niewierni, więc jako tacy na dobroć muzułmanina, raczej bym nie liczył. A to co jest najważniejsze, że coraz bardziej zaczyna się szerzyć faszyzm islamski i coraz więcj ich jest, a to jest bardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×