Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

ok nie ma problemu ale wysle Ci fotki jutro bo musze zgrac z karty a teraz juz w loziu leze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki :) co tam u was?? bo mnie to dzisiaj spotkala przygoda.. poszlam wyrzucic smieci i ktos zatrzasnal mi drzwi ja do kieszeni a kluczy nie mam ani telefonu bo przeciez tylko do smietnika.. moj pojechal do brata samochod naprawiac i ja tak prawie godz pod drzwiami.. dopiero sasiadka mnie uratowala bo sie okazalo ze nr ma do mojego.. ach.. juz mam dosc wrazen na dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniska to masz super przygode dzisiaj:) tez tak mialam wiele razy i sie nauczylam ze klucze zawsze w kieszeni mam :) Ja tez mialam super przygode w pracy Siedze i mnie jeszcze nerwy trzesa!!!! Za debilizm lekarza jednego!!! Jutro mam imprezke robocza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka rimm :) a zmarzlam strasznie a najgorsze bylo to ze kocice na taras wypuscilam i zamknelam drzwi wiec one tez wymarzla hehe :) a po co Ci te nerwy dzisiaj piatek.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sobota ale glupota kogos mogla doprowadzic do zbyt duzych konsekwencji!:( Gdyby cos sie stalo dzisiaj bym juz nie pisala z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany.. no tak na ludzka glupote jeszcze leku nie znalezli.. wlasnie dzisiaj sobota a nie piatek.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje hehe :) smial sie ze mnie strasznie.. dobrze ze ta sasiadka normalna.. w poniedzialek wraca do pracy po urlopie i mam nadzieje ze nie wysla go nigdzie na dlugo.. teraz naprawia auto z bratem musi je doprowadzic do porzadku bo sie przeglad zbliza.. po za tym chcemy to sprzedac i kupic nowe.. wczoraj nawet ogladalismy takie jedno i juz chcielismy je brac ale okazalo sie ze bylo po zderzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykamy za darmo a tobie chuj do tego... Hej dziewczyny Widze ze mialyscie ciekawy dzien... A ja jakas przybita chodze... Nie wiem smutna zla... Kloce sie i nawet nie wiem czy mam racje... Dzieki Moniska za foto:) Widac ze jestescie happy:D fajnie razem wygladacie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) widze, ze cos ostatnio nie macie czasu na forum. heh Mooniska, ja mialam kiedys podobna sytuacje. Organizowalam wieczor panienski. Bylo kilka kolezanek/m.in. z pracy/. Szlysmy na dyskoteke, a klucz od mieszkania dalam kolezance do kieszeni. Przyszlysmy do domu o 6 rano, a o 7musialysmy isc do pracy, wiec spalysmy tylko pol godzinki i bylysmy totalnie nieprzytomne; moj nas odebral/w ten dzien nocowal u kolegi, bo u mnie na "noc" zostaly kolezanki z pracy/. No i po pracy wsiadlam w autobus pojechalam do domciu... ale bez klucza, a mojego nie bylo w domu, a na dodatek telefon rozladowany i nawet nie mialam jak zadzwonic, ale jakby tego bylo malo to... strasznie padal deszcz. Najgorsze, ze byla niedziela, wiec moj mial jechac do ciotki, wiec nie wiedzialam o ktorej wroci, mogl nawet o 22. Sasiadow nie znam, jedynie laska obok, ale nikogo nie bylo zeby przynajmniej u niej przeczekac. A jeszcze najlepsze, ze kasa tez zostala w domu :( nawet nie mialam pieniedzy zeby gdzies isc usiasc do kawiarnii :( usiadlam wiec na przystanku/i na dodatek siku mi sie chcialo ;) /, na szczescie po godzinie moj przyjechal, jak uwidzialam jego samochod, jak do niego podbieglam, to tak sie rozryczalam, ze myslal na poczatku, z enie wiadomo co sie stalo. Moj powiedzial,ze wlasnie mial przyjechac wieczorem bo myslal,ze ja po wczorajszym to i tak bede spala, ale jakos go tak do domu ciagnelo....... a ja nic tylko ryczalam, inaczej to bym do nocy siedziala, cala bylam przemoknieta od tego deszczu, toz to dopiero historia, a klucz okazalo sie kolezanka zostawila na kuchence............. takze od tej pory jak gdziekolwiek ide to jedna z 3rzeczy musze miec przy sobie na pewno: 1.klucze 2.pieniadze/duzo naljlepiej ;) / 3.telefon z full bateria pozdrawiam i milego wieczorku zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moppy :) no to tez mialas przygode.. ja wysiedzialam na korytarzu ponad godz.. szkoda gadac.. do tej pory mi zimno.. najgorsze jest to ze w takich sytuacjach zdajesz sobie sprawe ze jestes zupelnie sama.. w zupelnie obcym kraju itd.. w PL zawsze do kogos by sie poszlo a tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki z rana:) Juz mam dosc pracy mojego!!! Prawie go nie widuje nawet nie mamy kiedy pogadac:( wraca w nocy zmeczony spi po 4 godziny i znowu do pracy:(!!! Wiem ze za jakis czas bedzie mial wolne pare miesiecy ale brakuje mi go strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) a co tutaj dzisiaj taka cisza?? rimm wspolczuje ale zobaczysz na pewno potem Ci to wynagrodzi :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o sama swiadomosc ze jak sie budze on jest a nie w nocy zrobe sobie pobutke i go szukam w luzku a go nie ma wicie ci tak pomyslalam ze te wszystkie glupie wpisy sa przez zazdrosc bo oni nie moga znalezsc takich kobiet jak my oddanych myslacych o naszej drugiej polowce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no widze ze kazda ma niedziele dosc busy :D Ja mam 3 nowe komedie na kompie i chcialam sobie dzis ogladnac bo jeden dzien wolny to 5 godzin spedzilam na rozmowie z moim kochaniem przez msn a reszte dnia gralam z mama w karty hihihihihihihi i po niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIMMC
o porabacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He:) Cos widze ze nie mozmy natrafic na siebie dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem trochę czasu i posurfowałem sobie po naszej klasie, by zobaczyć co nowego u przyjaciół. Zajrzałem sobie także do Agnieszka Siwak z Bielsko-Białej. Mam ustawiony statut niewidoczny, więc się nie trudź, i musze przyznać, że ten partner na zdjeciu z Jordanii, ma minę Jezusa frasobliwego i jakiś taki niewyraźny słuchając tego starszego siwego pana. Pewno niezadowolony z syna, że mu przywiózł niewierna synową........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) moze dzisiaj sie uda jakos pogadac :) blondasku ja widze ze Ty juz nie masz agrumentow.. a tak spytam z ciekawosci skad wiesz co znaczy wyraz twarzy tego czlowieka skoro nawet go nie znasz.. czekam na ciag dalszy naszej konwersacji bo chyba nie ladnie tak zostawiac kobiete bez odpowiedzi i odejsc.. :P wlasnie takimi czynami pokazujesz swoj hmm brak kultury.. juz wczesniej pisalysmy ze jestes wybiorczy i wskakujesz tutaj raz na jakis czas zeby zrobic furrore jakims nowym newsem chyba Ci juz ich zabraklo skoro komentujesz czyjes zdjecia tylko po to by wzbudzic agresje.. to jest zachowanie prawdziwego mezczyzny hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniśko, faktycznie nie znam go, bo i po co, ale nie jestem ślepy i widzę, czy człowiek jest radosny, czy ma minę nieciekawą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynie kochany
to ze ty jestes frustrata nie zaczy ze masz jakimis bzdetami zasmiecac zycie innym, wezx sie w garsc,znajdz sobie kogos do kochania i przstan wreszcie zyc czyims zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ale do foto agi sie nie przyczepil bo z niej jest laska :) ale do jej faceta tak co za narod!!! Jak idzie ladna dziewczyna droga z grubaskiem trzeba ja zlinczowac): Prawda??? Kazdy ma inny gust co do wygladu Nie szata zdobi czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Puk puk jest tam ktos? Ostatnio jestesmy bardzo zajete:) Co u was slychac? Ja czekam na swojego bo ma zaraz byc na msn ale nie wiem czy dlugo porozmawiamy bo czuje ze sie skonczy klotnia... :( Nie ufam mu ostatnio ja nie wiem czlowiek sie tyle naslucha o tych Arabach ze potem mysle sobie ze nie chce byc glupia i wierzyc w jego cudowne slowka i podejrzewam go o rozne rzeczy on sie wkurza do tego oboje jestesmy uparci... Taki mamy teraz trudny okres ze ja juz sama nie wiem... Raz jest super a raz do bani:( Jest mi tak smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×