Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

widze ze jestes obeznana/obeznany z takimi rzeczami:) Oj bys sie zdziwil/a co moze zrobic taki arab:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina
he he ale mi sie od rana humor poprawił czytając niektóre wypowiedzi, dawajcie dalej niech się troche posmieję.Pozdrawiam stałe bywalczynie tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr Rosporek-Walicipski
droga Rimm co potrafi zrobić arab szczególnie jak to jest koń pełnej krwi, to obejrzyj sobie na filmie Caryca Katarzyna. Pozdrowienia dla żon muzułmanów, tzn kobył, bo tak sie nazywają żony arabów pełnej , albo półkrwi ze stadniny w Janowie Podlaskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr Rosporek-Walicipski
a może klaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy
nie kazdy muzulmanin to arab :) wiec nie kazda zona muzulmanina to klacz ha ha ha ha ha ha ha ha ha ja jestem z rodowitym Polaczkiem ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniara
hr Rosporek tos wymwyslił! A słyszałes o rasie "konik polski"? Czyli kto jest zona tego konia , albo lepiej - kto jest męzem klaczy tej rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Jaka tu martwa cisza... Co tam u Was? Ja wlasnie sobie pogadalam ze swoim i ide do lozeczka:D jutro musze kupic jaka gazetke z fryzurkami bo chce mi sie znowu odmiany a nie wiem juz co zrobic z wloskami:( hihihihihihi Cos by pasowalo ekstra ale tez zebym duzo roboty przy czesaniu nie miala:P Dobija mnie juz ta zima:( Ja chce wiosne... Zeby trawka byla zielona i krokusiki fioletowe... A potem zeby pola byly zolte i wszyscy wokol ogrodki sprzatali... A potem zebym ubrala sobie piekne rozowe baletki i z usmiechem na twarzy wyrzuszyla do pracy:D eh pomarzyc... Pozdrowka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitaaam dziewczynki!!!Tydzien bylam w Niemczech i wlasnie przed chwila wrocilismy z lotniska,a co tam u was????Odezwe sie jutro,teraz nyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naalllia
A gdzie bylas w Niemczech , gdzie teraz jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądając Aaliyah30 na nk
załóż ty tradycyjny strój arabski, żeby twoje koleżanki nie poznały ciebie że prowadzasz się z takim paskudnym facetem buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze ze dziewczynki macie duuuuzzzzoooooooooo pracy tak samo jak ja:( my w sumie wiosny ani jesieni nie mamy jak cieplo to cieplo jak zimno to zimno W przyszly poniedzialek jest swieta caly dzien ludzie beda puszczac latawce:) Jak co roku jest bardzo wietrzny dzien wiec....i ja popuszczam Wczoraj moja siostra wyszla za maz HUUUUURRRRRRRRAAAAAAAAAA No i w czerwcu jedziemy na koscielny do Pl mam bys druchna w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki nie mają sil
bo muszą leczyć rany po wyciętych łechtaczkach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u was dziewczynki.. widze ze nasz topik powoli umiera.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....zeby topik nie umarl, obejrzyjcie sobie stronice z internetu: http://religiapokoju.blox.pl/2009/11/Islam-i-krytyka-islamu-jaka-kara-za-krytyke-islamu.html .....moze was to zainspiruje do ciekawych rozmow. Dla zainteresowanych podaje rowniez adres, gdzie znajdziecie co nieco o dwoch ksiazkach, o ktorych wam wczesniej pisalam....tu przepraszam, bo do jednej podalam doslowne tlumaczenie z francuskiego a tak naprawde tytul po polsku brzmi "Musialam byc posluszna". http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=63276 http://ksiazki.wp.pl/katalog/ksiazki/ksiazka.html?kw=75714 Wszystkich, ktorzy zawierusza sie tutaj, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej karolina przeczytam bo teraz nie mam czasu:( wykoncze sie a jeszcze wzielam dodatkowa prace w piatek lub w sobote i szukam jeszce czegos jestem szalona!!! he he he he Moja siostra wyszla za maz w sobote i w czerwcu mam byc swiadkowa u niej na koscielnym:) Rozmawialam z moim zgodzil sie wziasc slub w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino troche poszukalam w necie, popytalam i na poczatek zacznijmy od tego ze niektore hadisy moga mylic lub pokazywac przelsztalcona prawde i o tym trzeba pamietac.. te wszystkie rozbierznosci biora sie z tad ze sam Ibin Ishak przekazal zyciorys proroka nie sprawdzajac czy to co pisal jest prawda czy nie.. sam przyznal ze to co pisał (ibin ishak)tylko Bog wie.. bo sam wie czy jest wiarygodny czy nie.. to po 120 latach od Proroka poprostu zbieral informacje ile mogl nie patrzac na zrodla nie sprawdzajac ich.. Hadis o tej poetce mowi tak: "Prorok wysłał omejr bin adaj do Asma bt. Marwan i kazał zabic ,ten poszedł do niej do domu ,obok spali jej dzieci i jednego karmiła,więc umajr "ZNALAZL" ta kobite i odsunął dziecka od piersi wyjął miecz i dźgnął ją w piersi aż do pleców,potem poszedł się modlić do meczetu i powiedział o tym prorokowi…....." wg roznych zrodel omejr bin adi był SLEPY i poznal swoja ofiare uwaga poprzez DOTYK ,i mimo ze byl slepy widzial jak karmila dziecko, gdzie ja dzgnal i to wszystko się działo w NOCY gdzie jest rozum... wytlumacz mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykalniak33
żony muzułmanów to idiotki nie rozumiejące co to różnice kulturowe i religijne. same sobie zgotowały niewesoły los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do reszty hadisow.. moze podkopie pod soba teraz dol ale chcialabym zostac dobrze zrozumiana.. * Stosowany przez Mahometa zwyczaj zabijania był stosowany szeroko i bez ograniczeń. Muzułmanie zabili Umm Qirfa, “bardzo starą kobietę” przywiązując jej nogi do sznura zaczepionego do dwóch wielbłądów prowadzonych w przeciwnych kierunkach w ten sposób rozrywając jej ciało (Ibn Ishak, pp.664-665). Umm Qirfa została rozerwana, kończyna od kończyny, przez cztery wielbłądy (Rodinson, p.248). * Allah lubi ścinanie głów — Kais uciął głowę al-Aswada i wykrzyknął ‘Allah jest wielki’.–Baladhuri, p.161. * Mahomet nakazał zamordować Asma bt. Marwan, żydowską poetkę, kiedy ta karmiła piersią swoje dzieci.–Ibn Ishaq, p.676, ibn sa’d, vol. ii, p.30-31. * Mahoemt nakazał zabić Abu Afak’a, 120-letniego starca z Medyny.–Ibn Ishaq, p.675, ibn Sa’d, vol.ii, p.31. * Mahomet prowadził czystki etniczne względem Banu Quaynuqa, żydowskiego plemienia z Medyny.–Tabari, vol.vii, p.85. * Mahomet wynajął profesjonalnego zabójcę, aby ten zamordował Ka’b b. al-Ashraf’a, poetę z Medyny.–Sahih Bukhari, 5.59.369. * Posłaniec Allaha rzekł: “Jeśli którykolwiek z Żydów wpadnie w wasze ręce – zabijcie go.” Tak więc Muhayyish b. Masud zabił Ibn Sunaynah’a, swego przyjaciela i partnera w interesach - Tabari, vol.vii, p.97-98. * Szwadron śmierci Mahometa zamordował Abu Rafi’ego, pochodzącego z Medyny krytyka Mahometa.–Tabari, vol.vii, p.103, Sahih Bukhari, 5.59.371. * Szwadron śmierci Mahometa zamordował Sufyan’a ibn Khalid’a.–Ibn Ishaq, p.664-665, ibn Sa’d, vol.ii, p.60. * Mahomet prowadził czystki etniczne względem B. Nadir, żydowskiego plemienia z Medyny.-Tabari, vol. vii, p.158-159, Heykal, ch. B. Nadir, Sahih Bukhari, 3.39.519. * Mahomet ściął głowy 600-900 Żydom z plemienia Qurayzah, którzy nie walczyli z muzułmanami, ale zostali zaatakowani po czym się bezwarunkowo poddali – Tabari, vol.viii, ch. B. Qurayzah; Heykal, ch. the Campaign of Khandaq oraz B. Qurayzah, ibn Ishaq, ch. B. Qurayzah to sa tylko niektore z hadisow (nie wiadomo na ile prawdziwych...) ktore bardzo czesto sa wykorzystywane przez apostatow.. lub przez ludzi twierdzacych ze islam to zla religia ktora chce opanowac swiat (?!) prawda jest taka ze jesli ktos chce znalesc w Koranie czy w hadisach fragmenty nawolujace do walk, zabijania znajdzie je.. jesli ktos chce znalesc hadisy czy fragmenty Koranu o tym ze nawet psa nie wolno zabic w czasie wojny tez je znajdzie.. to tak samo jak z Biblia.. tutaj tez znajdziemy fragmenty o nawolywaniu to milosci ale takze o tym ze jesli chcemy sluzyc Bogu powinnismy odejsc od naszych rodzin osob ktore kochamy.. wszystko zalezy od tego kto i jak dana ksiege nam przedstawi.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Religjoznawca.
Chrześcijaństwo to religia niewolników, a więc ludzi biednych i upokorzonych. Islam to religia wojowników, którzy bez wysiłku podbili pół śródziemnomorskiego świata, a potem więcej. Więc proszę nie pitolić tu, że islam to religia pokoju bo islam to religia wojny !!! Hitler żałował że jego żołnierze to z wychowania chrześcijanie a nie mahometanie. Ci co propaguja tezę, że islam jest religią pokojową w istocie wysługują sie wrogom Zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ustosunkujesz sie do np Krzyzakow.. oni tez zabijali z imieniem Boga na ustach tych ktorzy nie chcieli przyjac chrzescijanstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyżacy to średniowiecze, więc nie pasuje do dzisiejszych czasów. W serwisie wirtualnej polski możesz przeczytać informacje o procesie 12-letniej dziewczynki z Arabii Saudyjskiej , którą wydano na mąż za 80-letniego starca. Małżeństwo zostało zawarte i skonsumowane, bo 14 wieków temu Mahomet zrobił to samo. Nawet tam można znaleźć ludzi nie pozbawionych rozumu, którzy twierdzą, że to co się stało tak dawno, nie ma nic wspólnego z dzisiejszymi czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj blondynie.. cos dla Ciebie "Nic nie usprawiedliwia małżeństw z dziećmi" Saudyjski duchowny powiedział, że nic nie usprawiedliwia małżeństw dorosłych mężczyzn z dziewczynkami, nawet to, że przed 14 wiekami prorok Mahomet poślubił Aiszę, gdy ta nie miała jeszcze 9 lat. W ten sposób, jak pisze dziennik "al-Ukaz", szejk Abdallah al-Manie, członek wysokiego komitetu ulemów, zareagował na małżeństwo osiemdziesięciolatka z 12-letnią dziewczynką, której matka zabiega o uzyskanie rozwodu dla córki. W Arabii Saudyjskiej przykład Aiszy zwanej "Matką wiernych" jest często przywoływany dla usprawiedliwienia małżeństw z dziećmi. Muzułmański duchowny powiedział, że małżeństwo Aiszy nie może służyć obecnie jako model, bo ówczesna sytuacja różni się od obecnej. W ubiegłym tygodniu dziennik "al-Rijad" napisał, że dziewczynka - wbrew swej woli i woli matki - została oddana za żonę starszemu od niej o 68 lat mężczyźnie w Burajdzie na północ od Rijadu. Rządowa Komisja Praw Człowieka poinformowała, że zna sprawę z Burajdy i że była proszona przez matkę o pomoc przy uzyskaniu rozwodu. Przewodniczący Komisji Bandar al-Aiban powiedział agencji AFP, że obecnie sprawa jest w rękach sądu, a on nie może nic ujawnić, dopóki nie zostanie wydane orzeczenie. to byloby na tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profeśnik
w średniowieczu Krzyżacy próbowali bronić odbite spod muzłmańskiej okupacji przez pierwsze Krucjaty ziemie Palestyny. Potem cywilizowali z dobrym skutkiem Prusów. To Sienkiewicz zrobił im gębę krwawych zbójów. Poz atym Jak wspomniał kolega to dawnw dzieje a muzułmnanie mordują teraz masowo chrześcijan - około 200 000 rocznie. A ześwieczczony Zachód uzależniony od arabskiej ropy milczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka M.
ponad poława Egipcjanek ma wycietą łachtaczkę, w mniej cywilizowanych krajach Afryki ten procent jest dużo wyższy. Jakoś to barbarzyństwo nikomu nie przeszkadza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razem chyba przyznacie mi racje jesli napisze ze zarowno kiedys jak i teraz religie sa wykorzystywane do celow politycznych.. niestety religia ktora z panstwem nie powinna moim zdaniem miec nic wspolnego ciagle jest z nim w jakis sposob utozsamiana.. nie wazne czy jest to islam czy chrzscijanstwo.. co do mordow chrzescijan to powiem tak ze wszedzie zdarzaja sie takie historie... nie tylko muzulmanie zabijaja chrzescijan bo zabijaja ich rowniez w Indiach http://www.radiomaryja.pl/pdf/pdf.php?r=ar&id=96644 czy nie wspominajac o zydowskich mordach rytualnych tez na chrzescijanach.. http://prawica.net/node/20661 nie mowiac o tym ilu zydow zabili chrzescijanie.. http://izrael.badacz.org/historia/szoa.html czy o masakrze w Srebrenicy gdzie zabito ok 8tys muzulmanskich mezczyzn i chlopcow.. http://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_Srebrenicy na to nie ma reguly.. wszedzie zdarzaja sie takie rzeczy.. czy to w islamie czy to w chrzescijanstwie czy u zydow.. wszedzie znajduja sie fanatycy.. a co do obrzezania kobit temat byl juz poruszany kilkakrotnie.. a to tak zeby pokazac ze nie ma na to przyzwolenia.. http://www.ekumenizm.pl/article.php?story=20070206031944229&query=obrzezan* i jeszcze jedno http://www.ekumenizm.pl/article.php?story=20061125201659970 i kolejne http://wyborcza.pl/dziennikarze/1,84228,6653134,Szwecja_karze_matke_za_obrzezanie_corki.html juz chyba wystarczy szczerze watpie czy ktos to przeczyta.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) My tutaj nie rozmawiamy na temat Islamu!!!!!!!!! Co u was slychc???? ja mam dola:( jutro wam wszystjo napisze Juz nie wiem co mam robic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×