Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczony prostytutki

moja narzeczona była prostytutką czuję się okropnie

Polecane posty

Gość narzeczony prostytutki

najpierw rozkochała mnie ,potem moją rodzinę. Zaplanowaliśmy ślub. A ona mi wyjechała z takim wyznaniem. Byłem frajerem. Często wchodziła właśnie na takie tematy,podpytywała mnie a ja zaślepiony miłością nie domyśliłem się. Wolałbym chyba ,zeby mnie zdradziła wtedy moze dałbym radę jej wybaczyć. A teraz ja nie mam wyboru. Co byście zrobili na moim miejscu. Jak sobie pomyślę,że nie raz mijaliśmy idąc razem jej klientów czuję się okropnie. Kiedy pomyślę co oni z nią wyprawiali mam mdłości. Jestem załamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się kochacie i ona ciebie szanuje i kocha to się nie martw tym że była prostytutką Na pewno będzie lojalna do ciebie i możesz być spokojny że jakiś fagas który spróbuje nawijać ,jemu tak odpali jak żadna dziewica która będzie sie krepowała ,a z ciekawości będzie chciała spróbować jak to jest z innym.Najlepiej zmienić miejsce zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgvtrtrswr
oj chłopie nie zazdroszczę. znałem ich trochę i powiem Ci jedno nogi za pas. te kobiety mają skrzywioną psyche.wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
kurcze, przykra sprawa.... ciężko tak doradzić, to zależy co czujesz, bo jesli jestes w stanie wybaczyć, to wybacz i kochaj, zapomniej, a jesli nie to odejdź.......każdy popełnia błedy, ojjj nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
ona zrobiła to z premedytacją czemu nie powiedziała mi tego na samym początku wyprowadzka? nie możliwe tu gdzie mieszkam mam dość dobrze rozbudowaną sieć sklepów zaczynać wszystko od nowa ? to co budowałem latami. nic mi się nie klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
a potrafiszcz wybaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
bo tym co budowaliście razem stwierdziła, że może Ci powiedzieć nawet najgorszą prawdę..........miłosc zniesie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł954
noi co z tego że byla prostytutką-- moją żonę poznałem w agencji jestesmy juz 10lat po slubie mamy dwojkę dzieci i bardzo ją kocham ,jest dobrą kobieta dba o dzieci o dom na dodatek dba o siebie jest nadal bardzo atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
ja też jestem tego zdania co mój przedmówca, ważne co jest teraz a nie co było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
nie wiem i chyba nie potrafię jej wybaczyć. wiem ,ze nie robiła tego z biedy więc...... kurwą się rodzisz i umierasz tak napisał ktoś na tym forum pewnie to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
miała jakiś powód....a moze wcale nie była prostytutką? widze, że jesteś już negatywnie nastawiony, więc chyba Ci już nikt nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
narzeczony, gdzieś Ty ją poznał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
pawle a nie masz obaw ,że ona prędzej czy później do tego wróci? nie jest z Tobą dla tego,ze woli takie życie a nie w agencji? nie wyobrażam sobie. jesteś odważnym facetem. nie przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkbkbkhkkhkjkjjjj
To dlaczego to robiła, jak nie z biedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest źle
nie masz prawa winić ją za przeszłość - wtedy się nie znaliście, nie masz prawa do jej przeszłości. ciesz się, że powiedziała ci przed ślubem - po to dopiero byś się czuł oszkany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
mnóstwo jest takich dziewczyn które uprawiają sex ze swoimi wszytkimi partnerami ( każdy pewnie był życiowym partnerem ) a było ich hoho i ta nie powie, że była prostytutką tylko że spala z 20. A Twoja narzeczona zamiast powiedziec, że spala z 10 to powiedziała, że była prostytutką, zaufała Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
poznałem ją na imprezie u kolegi. była wtedy z jakimś "znajomym" teraz myślę,że był to moze i jej klient. Prawdopodobnie nawet na początku naszej znajomości uprawiała sex za kasę. Nie wiem tego na pewno bo wybiegłem z domu i nie chciałem dalej jej słuchać. Była prostytutką bo mi powiedziała sama. pracowała w agencji a później z koleżanką w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak do tego podchodzisz to najlepiej biedzie gdy z nią zakończysz związek.Poszukaj sobie najlepiej dziewicy której najważniejszy w życiu będzie kościół , dzieci i seks tylko dla prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Moim zdaniem przesadzasz. Ochłoniesz i przejdzie Ci wściekłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest źle
też sależy czy to była tak prostytucja z każdym wszystko czy sponsoring (związek z e starym dziadem na kilka mies.-lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
masz mętlik w głowie..... zrozumiałe, musisz to przemyśleć... ja Ci życze powodzenia i nie podejmuj pochopnych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczony prostytutki nie wiem i chyba nie potrafię jej wybaczyć. wiem ,ze nie robiła tego z biedy więc...... k**wą się rodzisz i umierasz tak napisał ktoś na tym forum pewnie to prawda. odpuść ją sobie, bo presja Cię przerosła. ktoś napisał na forum? :D śmiechu warte, tu 90% wypowiedzi to bzdury. pisane przez gimnazjalistów-onanistów. jeśli nie była szczera, to rozumiem. tez bym się wkurwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł954
nie ,nie mam zadnych obaw , w ogóle to nie rozmawiamy o przeszłosci to dla nas zamknięty temat i tyle -było minęło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym takiej nie wybral
znajdz sobie porzadna babe. prostytutki i kobiety, ktore mialy wielu partnerow to gorszy sort kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś z nią pogadac, dowiedzieć się czy odkąd jesteście razem ona była wierna tobie. Jeśli tak zapytaj o powody jej wczesniejszego sytylu zycia i dlaczego zdecydowala sie z tym skonczyc. Może ma jakiś silny argument. Ja również uważam, ż enei należy budować przyszłości na błędach z przeszłości, może ona naprawdę zmieniła się przy tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz seksu
Daj spokój, przyznała się sama, zaufała tobie - widocznie cię kocha i zależy jej na tobie, może warto powalczyć o to uczucie. Tak na marginesie, słyszałem, że byłe prostytutki często zostają dobrymi żonami i matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy robi jak chce
Co Wy opowiadacie za głupoty ?? Przyjmując, że facet pracowałby w agencji czy podrywał kobiety dla kasy i z nimi sypiał - nie chciałabym takiego faceta za męża... to już nie chodzi o to, że przeszłość nieważna a przyszłość i moze tego nie robic juz - po prostu brzydziłabym sie nim i myślą, ze wsadzał 20 kobietom albo i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz seksu
Gorsze są takie cipki-niewydymki, które lecą do ołtarza z pierwszym facetem a potem po ślubie zastanawiają się jak to jest z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×