Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczony prostytutki

moja narzeczona była prostytutką czuję się okropnie

Polecane posty

nie mowcie, ze byla nieszczera bo przyznala sie do tego, potrzebowala czasu i nie dziwie sie jej, to nie taka blaha sprawa. Ja wybaczylabym swojemu mezowi wiele . bardzo wiele, pod warunkiem, ze dowiedzialabym sie od tym od Niego, nie od innych. Jednak widze, ze autor chyba nie do konca jest gotowy do takiego kroku, a nie ma co sie oszukiwac, bo jezeli zdecyduje sie na bycie z nia a nie bedzie tego pewien predzej czy pozniej wszystko sie sypnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będziesz z nią szczęśliwy
rzuc ją,takie kobiety sa wyrachowane,cwane a poza tym wcześniej czy póżniej to się rozniesie ta wiadomośc i jak ty się będziesz czuł z taką kobieta-nie ma usprawiedliwienia dla takiego życia i jeszcze mam wątpliwosci czy kocha ciebie czy twoje pieniądze.Nawet się nie zastanawiaj spotkasz jeszcze fajną porządną dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...) nie mowcie, ze byla nieszczera bo przyznala sie do tego, potrzebowala czasu i nie dziwie sie jej, to nie taka blaha sprawa. " hellloł!!! po trzech latach się przyznała? wspaniale. ze śpiączki się obudziła dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostytutkom chodzi tylko
o pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jej ktoś groził dlatego powtarzam, ze powinieneś z nią szczerze pogadać. Spekulacje forumowiczów nie pomogą. Faktem jest że kazda kobieta moze zdradzic, ex prostytutka, lekarka, pedagog czy prawnik. Jej przeszłość nie implikuje tego co wydarzy się w waszym wspólnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I CO TO ZMIENIA CZŁOWIEKU
za bardzo to wszystko w Tobie 'hula'. Jeśli byłeś z nią 3 lata, uprawialiście seks, kochaliście się i ufaliście sobie bezgranicznie, nie latała na boki, nie zdradzała Cię, była dobrą kochającą dziewczyną to DLACZEGO DO CHOLERY TERAZ MA SIĘ TO ZMIENIĆ?! TO NIE JEST TA SAMA KOBIETA! PRZESZŁOŚĆ ZOSTAW! TO BYŁO JEJ ŻYCIE I TYLKO JEJ! ZMIENIŁA SIĘ DLA CIEBIE, DZIĘKI TOBIE I NIE MYŚL O TYM CO BYŁO, MYŚL O TYM CO BĘDZIE! WY, DZIECI, RODZINA.. MIŁOŚĆ BĘDZIESZ IDIOTĄ JEŚLI JĄ ZOSTAWISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale...
za bardzo to wszystko w Tobie 'hula'. Jeśli byłeś z nią 3 lata, uprawialiście seks, kochaliście się i ufaliście sobie bezgranicznie, nie latała na boki, nie zdradzała Cię, była dobrą kochającą dziewczyną to DLACZEGO DO CHOLERY TERAZ MA SIĘ TO ZMIENIĆ?! TO NIE JEST TA SAMA KOBIETA! PRZESZŁOŚĆ ZOSTAW! TO BYŁO JEJ ŻYCIE I TYLKO JEJ! ZMIENIŁA SIĘ DLA CIEBIE, DZIĘKI TOBIE I NIE MYŚL O TYM CO BYŁO, MYŚL O TYM CO BĘDZIE! WY, DZIECI, RODZINA.. MIŁOŚĆ BĘDZIESZ IDIOTĄ JEŚLI JĄ ZOSTAWISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale...
wybacz dwa razy mi sie dodało. to z nerwów bo zdenerwowało mnie Twoje podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kajtuś
porzadna kobieta o silnym kregoslupie moralnym nigdy sie nie pusci, nie przespi z kims dla pieniedzy, ani nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostytutka nie kocha
ona chce sobie ułożyc wygodnie zycie i padło na ciebie-uciekaj od niej jak najdalej,przecież ludzie będą sie z ciebie śmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale...
jesteście głupi ! to jest inna kobieta - gdyby go nie kochała, nie byłaby z nim 3 lata i nie planowałaby sobie z nim życia jeśli nadal zależałoby jej na prostytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planuje z nim zycie bo moze
on dobrze zarabia i dla niej to byloby wygodne - ustawiony facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale...
ahh.. tok myślenia wasz mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe33
Nie szanowała siebie i swojego ciała to czemu ma być przez Ciebie szanowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planuje z nim zycie bo moze
bo tak jest. najpierw sie szmacie w burdelu zeby zarobic na ciuchy i kosmetyczke, a jak juz dobrze wyglada i jej to sie znudzi to szuka sobie bogatego jelenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskarowicz z połońskiej
Ja wszystko rozumiem forumowi onaniści, ale dlaczego tak jedziecie na prostytutki? Wypowiadacie się o niej, jakby co najmniej znęcała się nad kimś... A jedyne co robiła, to krzywdę samej sobie i to z własnej głupoty. Faceci patrzą na to zjawisko przez swój skrzywiony pryzmat. Bo dla nich dziwka=seks=przyjemność. A dla dziwki to żaden seks i w 99% przypadków, wyłączając erotomanki i inaczej skrzywione psychicznie panie to cholerna nieprzyjemność. Ale z głupoty, braku wartości itp. spraw robią coś co krzywdzi przede wszystkim je. To sobie zrobiła największe kuku, więc zamiast nadawać tak na prostytutki może przestaniecie z nich korzystać i zaczniecie pouczać innych dwulicowy moraliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskarowicz z połońskiej
Jakiekolwiek pole do krytyki mogą mieć ci, którzy z takich usług nie korzystali, bo zgoda na płatny seks to w zasadzie zgoda na taki, a nie inny stan rzeczy. Dziwki krzywdzą przede wszystkim siebie, doświadczają wcale nie nieziemskich przyjemności i raz na zawsze odbierają sobie niewinność i nierzadko wiarę w uczucia wyższe. Ja im raczej współczuje, niż je krytykuje i bardzo bym chciała, aby żadna kobieta nie musiała się prostytuować. To okropne odkryć, że ktoś nie jest taki jak nam się wydawało. Ale potencjalnie ciebie nie zdradzała, czasem, choć rzadko ludzie się zmieniają. Nie myślałabym, że nadziewała się na byle kutasa z rozkoszą godną pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James James
Ja bym w ogole nie zastanawial sie i zostawił ta szmate. Watpie, czy w ogole planowała sie przyznac, tak jak juz ludzie pisali, pewnie została przyparta do muru i nie miała wyjścia. Ja bym nie mógl bym z kims, a raczej czyms takim. Czułbym sie jak frajer, mając świadomośc ze moją żonę zapinało we wszystkie dziury setki facetów. No ale wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
tak. boli mnie to,że tak długo kłamała. teraz zaczynam analizować. może faktycznie była ze mną dla kasy by się ustawić. przecież prostytutkom chodzi wyłącznie o kasę jak ktoś zauważył. kłębią się myśli,wyobraźnia nie próżnuje. chyba dzisiaj zaleję się w trupa. o 22:00 zrobię objazdówkę po punktach i zamykam sie w swoich 4 ścianach . może coś mi się poukłada. dziękuję wam wszystkim za rady. pewnie każdy ma po części rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska płaska
Zostaw ją - po co jej taki palant jak ty. Wszystko było dobrze i gdy zaufała Ci i powiedziała prawdę to zamiast docenić to... ech, szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaakkk buraku jeden, zostaw ja , bo nie jesteś godny butow jej czyscic. Ty wiesz jak ciezko jest wyjsc z prostytucji? Rozmawiałes z nia na ten temat? znasz motywy dna jakie osiagneła? Wiesz ile pracy, ile samozaparcia i konsekwencji, siły i detetrminacji trzeba by to rzucić w diabły??? Rzuciła dla ciebie, tak? a ty ??? bekso wypłakujes sie na forum!!! Rzuc ja, masz racje- bo w kazdej kłotni wyrzygasz jej przeszłosc, a tego zapewne nie przezyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna rada to z nia porozmwiać. Nie można nikogo oceniać od tak, a to, że nie była szczera w takich sprawach pewnie wynika ze wstydu z jakim sie ta praca wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
jak jestes tak do niej uporzedzony to daj jej swiety spokuj, powiedziala ci po 3 latach bo dopiero wtedy ci zaufala wolalbys zeby pierwszego dnia ci to powiedziala? to rownie dobrze moglaby nosic transparent z napisem jestem bylo prostytutką, wazne dlaczego to robila (bo jezeli tylko dla latwego zarobku a nie z biedy cvz moze byla zmuszana) to nie wiele jest warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
purpurowa ona czekala 3 lata a od roku gadamy o ślubie ,od 6 m-c znamy datę!!! na co ona tyle czekała. ja nawet nie wiem kiedy ona z tym zerwała czy dla mnie? nie sadzę. zdaje mi się,że na początku znajomości pracowała,teraz mi się układa wszystko. jeśli finansowo nie była zmuszona to po co????????????? w 21 w.miałby ją ktoś przymuszać? proszę cię. jeleniem byłem 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie osądzaj................
"w 21 w.miałby ją ktoś przymuszać?" oczywiście, że mógł, nie słyszałeś np. o mafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do narzeczony prostytutki
a ja ci opowiem jedną historię ale nie wszyscy ludzie sa tacy sami mój kumpel wziął sobie taką wszyscy go ostrzegali ale był zakochany,był w stanie wybaczyć wszystko po ślubie tarła się z całą dzielnicą chodził ,prosił na koniec jeszcze go okradła ,zostawiła dziecko teraz sam ją wychowuje ale jest już spokojniejszy bo nie ma jej obok kurwa kurwą zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1234567
Glupi jestes - walcz o nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona byla publicznym
workiem na sperme. Ty farciarzu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×