Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczony prostytutki

moja narzeczona była prostytutką czuję się okropnie

Polecane posty

Gość 21typ
a moze cos jeszcze przed toba ukrywa? moze ma dziecko ;p po tych przygodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
To całkiem prawdopodobne. :( ale już nic nie jest mnie w stanie bardziej dobić niż świadomość że kopulowała z co najmniej setką facetów. :( Przynajmniej tylu mogę sobie wyobrazić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie. a jak Ci to dokładniej powiedziała? tryskała radością czy raczej była bardziej poważniejsza? rzeczywiście Ci wspolczuje,ciekawe ile osob o tym wie. swoją drogą trzeba też ją zrozumieć,może bardzo sie tego wstydzila,chciala Ci powiedziec ale sie wstydzila aż w koncu sumienie kazalo jej wyjawnić ten dość oburzający sekret. nie powinno narażac sie na bol ukochanej osoby,czyli w tym wypadku Ciebie. ale tez postawmy się z jej strony-może wiedziała,ze jezeli powie Ci to na początku związku nawet na nią nie spojrzysza,albo wystarczająco Ci nie ufała. i co teraz zrobisz? ale faktycznie,jeżeli robiła takie rzeczy spotykając sie juz z Tobą,przepraszam ale ja bym olała. nie dość ,że zdradzala to jeszcze za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
popieram cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tyle normalnych kobiet
ze po co sobie zawracac glowe takimi co tylka za kase nadstawialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły temat jak nic
Do autora: ale z ciebie kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze
tej dziewczyny nie zostawiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech lepiej zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnujesz sie tak
Pewnie na seks Cie zlapala,co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra w te klocki cooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciom chcesz dac
matke DZIWKE ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciom chcesz dac
a kto tu kurwe rozgrzesza ? zero godnosci,zero kobiety,zero szacunku.SCIERKA DO PODLOGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymieklam jak zobaczylam
te wypowiedz Myślę że tak naprawdę to TY jesteś ,,k**wą" i nie zasługujesz na ta kobietę- więc może i lepiej że odszedłeś bo znajdzie sobie kogoś bardziej wartościowego i nie rozdzielającego wszystkiego na czarne i białe. ot co \ noszku rwa, ma dziwka tupet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciom chcesz dac
a to wlasnie prawdziwa kurefka pisala ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemhem
witam.. miło jest dowiedzieć się, iż mój chłopak tutaj o mnie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemhem
i co miłoby Ci było drogi autorze tematu gdyby Twoja 'prostytutka' jak śmiesz w ogóle tak nazywać swoją kobietę, tutaj napisała ? nie sądze. zrobiłam to specjalnie, może przez chwilę Ci serce do gardła skonczyło. Powiem tyle: Swoich prywatnych rzeczy nie ogłasza się na forum publicznym, a jesli ma się potrzebę dzwoni się pod telefon zaufania, bądź właśnie pisze na forum zmieniając trochę co nie co ponieważ BARDZO ŁATWO JEST TRAFIĆ NA TAKIM FORUM WŁAŚNIE NA OSOBĘ O KTÓREJ SIĘ PISZE BĄDŹ NA JEJ PRZYJACIÓŁ, a wtedy łatwo skomplikować sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemhem
a co do tematu hm... nie słuchaj ludzi na tym forum, rób to co podpowiada Ci serce. Wskazówką może być dla Ciebie to, że kochałeś tą kobietę przez trzy lata. Dlaczego teraz miałoby się coś zmienić? Bo ma przeszłość .. ? ja byłam gwałcona dwukrotnie.. i co, też jestem dziwką bo byłam naiwna? dziękuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc_ja_sobie
odpusc ja sobie inaczej ta swiadomosc Cie dobije masz interes skup sie na nim znajdziesz jakas zacna i prawa a nie taka, ktora kupczyla dupa, poki "ksiecia z bajki" nie spotkala i nie postanowila sie zmienic widzisz, ona chcac miec czyste sumienie wiec przed slubem przelala to wszystko na Ciebie najgorsze co mogla zrobic teraz Ty ja kopnij w dupe najlepsze co mozesz zrobic powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parę kliknięć w Google...
i przekonacie sie jak wiele studentek dorabia sponsoringiem. Ale czy z tego powodu mialbym szukac zony po zawodowce? Moze jestem durny ale mi wcale by nie przeszkadzala taka przeszlosc mojej dziewczyny. Chocby dlatego ze sam utrzymuje 20 lat mlodsza studentke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka kliknieć w Google...
i przekonacie sie jak wiele studentek dorabia sponsoringiem. Ale czy z tego powodu mialbym szukac zony po zawodowce? Moze jestem durny ale mi wcale by nie przeszkadzala taka przeszlosc mojej dziewczyny. Chocby dlatego ze sam utrzymuje 20 lat mlodsza studentke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentki ktore maja
sponsorow to kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu jesli ja kochasz na prawde to dalej bym z nia byla. :) a jesli czujesz odraze do tego ze czesto mozecie mijac jej klientow to wyprowadzcie sie do innego miasteczka :) gdzie nikt nie bd wiedzial o jej przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka53
Znałam kiedyś dziewczynę co tak pracowała. Była dewizową laską. Kupiła rodzicom mieszkanie, sobie też kupiła.Otworzyła swój biznes i wyszła za mąż. Tworzą wspaniałą kochającą rodzinę. On do tej pory nie wie czym się zajmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565656777777777
..Tak ,ale ona nie byla GWALCONA,sama rozkladala nogi i ruchala sie z nimi z WLASNEJ WOLI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
autor nie pisze,bo pewnie posuwa KURWE i nie ma czasu ?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
jestem wam to winien za wsparcie i rady by dokończyć to co zacząłem. nie miała zamiaru mi powiedzieć tak sądzę. zrobiła to tylko dlatego,że tydz.wcześniej przedstawiłem jej mojego przyjaciela,który wrócił nie dawno z zagranicy. ON BYŁ JEJ STAŁYM KLIENTEM. pamiętam to ich zmieszanie ,spytałem nawet czy się nie znają zaprzeczyli. bała się. tak jak mówiłem ,ona nie robiła tego bo musiała.rodzice dawali jej na naukę ,ciuchy i swoje wydatki.była jedynaczką. ROBIŁA TO BO TO LUBI. a ja chyba byłem jej dewizą na lepsze życie bo ojciec dowiedział się o tym co ona robi i ją wydziedziczył. to tyle. nie chce jej znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony prostytutki
jestem wam to winien za wsparcie i rady by dokończyć to co zacząłem. nie miała zamiaru mi powiedzieć tak sądzę. zrobiła to tylko dlatego,że tydz.wcześniej przedstawiłem jej mojego przyjaciela,który wrócił nie dawno z zagranicy. ON BYŁ JEJ STAŁYM KLIENTEM. pamiętam to ich zmieszanie ,spytałem nawet czy się nie znają zaprzeczyli. bała się. tak jak mówiłem ,ona nie robiła tego bo musiała.rodzice dawali jej na naukę ,ciuchy i swoje wydatki.była jedynaczką. ROBIŁA TO BO TO LUBI. a ja chyba byłem jej dewizą na lepsze życie bo ojciec dowiedział się o tym co ona robi i ją wydziedziczył. to tyle. nie chce jej znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×