Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

www.oryginal.pl

Życzenia świąteczne SMS-em

Polecane posty

Ja w tym roku olałam taką plebejską kurtuazję. Wielka sztuka wpisać w komórę "wyślij do wszystkich":o Na naszą klasę nie zaglądzm, wiadomo, ile tego. Ne chce mi sie odpowiadac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tamtym roku oddzwaniałam
w tym olewam takich składaczy życzeń:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też ja też ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie dzwonili:) Babcia, Były...?, Przyjaciel i.. Nauczyciel z liceum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bałdzo
Wiecie co, tez sie wkurzałm o te smsy wysyłane hurtowo, ale teraz troche to rozumiemm. Widziałam dzis reportaz. Jakis tam pan mowil, że w zasadzie to w porownaniu do ubiegłych lat zmienilo sie tylko to, że ludzie wysylaja zyczenia sms-ami i mailami. I klikaja "wyślij do wielu". z kolei kilka lat temu, gdy nie było tak dostepnego internetu i komórek, ludzie kupowali hurtowo kartki, wpisywali we wszystkie jeden wierszyk i wrzucali do skrzynki. Ja nie widze tutaj wielkiej roznicy. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a to nawet tego nie czytam. Jakies kretynskie rymowanki.. a lawinowo wrecz przychodza. Naszczecie po nowym roku bedzie juz troche spokoju, do wielkanocy. Ja nie czytalam tych wierszykow, ale na smsy odpisywalam. Tyle ze w zyciu bym nie wyslala komus debilnego wierszyka. Pisalam proza, od serca i dla kazdego indywidualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zawalony telefon
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu...
ja w smsach zycze wszystkim wesolych swiat i juz.nie pisze jakichs glupawych zyczen wierszowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×