Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

"a co masz do mojego ciałokształtu???" Ike, pewnie masz o o,5 mm za szeroki rozstaw brwi lub o 1 mm za krótki palec wskazujący. (wersja dla ZS: prowokacja ma na ceku, że może a nuż zechcesz sie zwierzyć, jaki typ urody kobiecej preferujesz? Pomyśl ile kobiet miałoby nad czym w nowym roku pracować - fryzjerzy, chirurgia plastyczna, wspomaganie gospodarki w kryzysie, wzorcowa postawa obywatelska - chyba nie muszę wymieniać dalej, bo jestem jakby niezbyt tolerancyjna dla ignorancji, a tyko bym sobie w ten sposób zaprzeczyła :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakby na dowod tej ignorancji zs poproś to cię przytulę :P po co owijasz w bawełnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie napisałam, że nie zauważyłam przecież gdybym nie zauważała moje pytanie byłoby bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście, że dla odmiany niestety tym razem jeszcze odmiany oboje nie potrzebujemy, więc musisz dzielnie znosić moje wyjątkowo sensowne wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się z tobą zgodzić i spróbuje z tym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się z tobą zgodzić i spróbuje z tym żyć a takich wypadkow, gdzie ja z toba i ty ze mna sie zgadzamy, tez bylo dosc sporo, ku naszemu obopolnemu zazenowaniu ma sie rozumiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z tobą :P uff i uratowałam niezręczna sytuację :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam juz , że z kobietami się nie całuje :) bo oczywiście Sami miałaś na mysli ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno :) Może w takim razie sama pocałuję siebie po rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×