Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

a juz najlepsze w takich sytuacjach sa osoby, ktore probuja z calych sil wprowadzic intryge ludziki, to naprawde nie ma kompletnie znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
szczery a gdzie twoj dystans do forum? pewnie,ze nie ma to znaczenia, baranie, ale i tak w oczch wielu osob tu piszacych jestes hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy na kafe zaczynają jako wrogowie Ike, wiec sie tak nie bulwersuj. Wkrotce bedziesz po naszej stronie i tez Ci mozemy wypomniec. sa pewne wyjatki, ale w duzym uproszczeniu tak to mozna okreslic, i jesli teraz na moj przemyslany dyskusyjny topik (ktorego nie zaloze) wlazlaby ike ze swoimi atakami, to walczylbym tak samo jak kiedys, a ze poszla po rozum do glowy i przestala atakowac, to tylko sie chwali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy na kafe zaczynają jako wrogowie Ike, wiec sie tak nie bulwersuj. Wkrotce bedziesz po naszej stronie i tez Ci mozemy wypomniec. lusia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten się nie ujawnia
Zawsze szczery nakręciłeś rewolucję? Przyznaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
starasz sie byc szczery bardzo zabawny, ale twoje zarty bawia tylko ike luske i ciebie. jak nie ma dla ciebie to znaczenia to czemu odpisujesz?czy aby na pewno jestes taki zawsze szczery? wg mnie zaklamany jestes i tyle. a te glupie baby staraja ci sie zaimponowac, bo sa tak samo glupie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak w oczch wielu osob tu piszacych jestes hipokryta. i dokladnie to nie ma kompletnie zadnego znaczenia, na serio nie potrafisz tego zrozumiec? tlumaczylem to pare razy przy roznych atakach, "w oczach wielu tu piszacych" - to znaczy czyich? kto ty niby jestes? "a czy to aby"? i z twoim a czy to abym zdaniem ma sie liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze poszla po rozum do glowy i przestala atakowac, to tylko sie chwali nie podpuszczaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka a pamietasz nasze kulturalne dogryzanie?:D fajnie tak powspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie zaklamany jestes i tyle. a te glupie baby staraja ci sie zaimponowac, bo sa tak samo glupie jak ty. to powiedz co ty starasz sie zrobic teraz? 1. wyrzucasz to z siebie? 2. zalisz na los? 3. zazdroscisz czegos? 4. skladasz jawny protest? 5. szukasz wsparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to aby starasz sie byc szczery bardzo zabawny, ale twoje zarty bawia tylko ike luske i ciebie mnie też jego żarty bawią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andra.
zs jest hipokryta?a to w swiecie kafe pandory sa jakies zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten się nie ujawnia
zielona - napisz, że to ty za tym stoisz i będzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten się nie ujawnia Zawsze szczery nakręciłeś rewolucję? Przyznaj się no kurcze ile mozna tlumaczyc? jakie to ma znaczenie? podobnie bylo z cafe headline news - jakie to ma znaczenie kto to pisal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona - napisz, że to ty za tym stoisz i będzie po sprawie. przeciez juz dawno jest po sprawie, tylko niektorzy nie potrafia tego dostrzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
szczery powiem ci tak.dla mnie jestes hipokryta i osoba bez zadnej wartosci, zakladasz topiki , bo brak ci juz pomyslow na ciekawa tematyczna dyskusje. piszecie glupoty calymi dniami i tak wam czas uplywa. zreszta o ile pamietam nawet jak probowales dyskutowac to zazwyczaj byla to jedynie krytyka tych wszystkich, ktorzy mieli inne zdanie niz ty. wiec nawet porozmawiac z toba nie mozna. a ike teraz ci slodzi, nie sprezciwia sie wiec jestes milutki jak owieczka.dziwie sie jej ,ze w ogole z toba rozmawia. no ale widac jestescie warci siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten się nie ujawnia
zawsze szczery - dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zs troche mnie jednak dziś zaskoczyłeś:P ale zgadzam sie z Tobą,nie ma znaczenia ...kto co i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Luśka wymawiała,liczyła godziny przesiadywania,a sama robi to Samo.Luśka brak konsekwencji w Tobie.Stałaś się nudna.Jak powiedział ktoś wcześniej nic ciekawego z Ciebie nie zostało. zawsze szczery od kiedy odpisujesz pomarańczowym nickom?Hipokryta jesteś:) ike jest monotematyczna,jak zawsze.Ona już nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
[zgłoś do usunięcia] zawsze szczery wg mnie zaklamany jestes i tyle. a te glupie baby staraja ci sie zaimponowac, bo sa tak samo glupie jak ty. to powiedz co ty starasz sie zrobic teraz? 1. wyrzucasz to z siebie? 2. zalisz na los? 3. zazdroscisz czegos? 4. skladasz jawny protest? 5. szukasz wsparcia? oszalales? czy kafeteria ci juz zupelnie rozum odjela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Luśka to nie Ty.Ty jesteś od narzekania i opowiadania o Swojej chudości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andra.
widze,ze raz po raz pojawia sie pewien kolor,ktory stal sie syndromem zbiorowej obsesji, i zapewnie slusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ktoś chyba pisze nowe horoskopy z charakteryzacją zodiakalnych znaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygaszacz topików
Kto dziś gasi światło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to aby a ty chcesz teraz pokazac jak ci to jest obojetne? czy jak bardzo jestes ponad to, bo zarzucajac mi hipokryzje w tym momencie dowodzisz swojej, co oczywiscie wciaz nie ma kompletnie zadnego znaczenia - BO KTO TY NIBY JESTES :-) i dalej, mam rozumiec, ze nie chcialem z toba dyskutowac? poczules odrzucenie czy o co biega? jesli zalezy ci na powaznych dyskusjach to zaloz topik, pokaz co potrafisz, w przeciwnym razie powiekszasz tylko bande wszechobecnych narzekaczy i szczekaczy mozemy tez pojsc inna droga, powiedz o czym chcesz podyskutowac i zacznijmy od razu, tylko z doswiadczenia wiem, ze wersje beda nastepujace: 1. bedziesz chcial porozmawiac o mnie (odpada na starcie) 2. odpowiesz, ze z baranami i kretynami nie rozmawiasz - to o co ci biega i po co zaczepiasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Luśka wymawiała,liczyła godziny przesiadywania,a sama robi to Samo.Luśka brak konsekwencji w Tobie.Stałaś się nudna.Jak powiedział ktoś wcześniej nic ciekawego z Ciebie nie zostało" A że tak zapytam głupio - po co mi to mówisz? oczekujesz ode mnie jakiejś rozrywki? serwer ci obciązam, czy co własciwie? a teraz zebys mial swoj brak konsekwencji u mnie - bez odbioru! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×