Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość Rewolucjo do boju
Jesteście niewolnikami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:06 [zgłoś do usunięcia] Rewolucjo do boju Jesteście niewolnikami Ty także? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andra dziekujemy ci za te cenne wnioski i jakbyś nie zauważyła tkwisz w tym samym czego dowodem jest tu twoja obecność akurat teraz i wewnętrzny przymus wtrącenia 3 marnych groszy że też nigdy żadnego z was nie widać przy normalnej rozmowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Samica jestem wyzwolicielem.Mogę i Ciebie wyzwolić z niewolnictwa.Chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sama sie uwolniłam ja tu tylko sprzątam i mam ubaw z paru osób:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:10 [zgłoś do usunięcia] Pomarańczowa Moc nadciąga Sami uznajemy Cię za zdrajcę czarnych i przyznajemy order zasługi za szerzenie pomarańczowych idei Niech moc będzie z Tobą Przypominamy też, że na topiku "Znowu przypaliłem kaszę", po zadeklarowaniu solidarności z Kucharzem, wopisałaś się 5 razy Pochwalamy to tak przyznaje wyłamałam się ---bo tak jak wcześniej napisałam wojny wirtualne mam w zadzie! ale już tam nie piszę ---:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Samica kłamczuszko,nu nu !Nie wyzwoliłaś się,nie uciekłaś od tego co było.Ubawu wcale nie masz gdy przyjrzysz się bliżej.W tej chwili przejdź na stronę pomarańczowej rewolucji.Natychmiast!Inaczej określenie zdrajczyni przylgnie do Ciebie na stałe!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekadencki wojownik cafe.
:classic_cool:))))))))))))))))))) Dbam o miłość i spokój na cafe.Kto się nie zastosuje do tego ,będzie wyeksmitowany z cafe.Miłej konwersacji i miłości❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
ike , ike, ponownie uzywasz okreslenia"przymus wewnetrzny", udzililo ci sie widze nawet slownictwo od zawsze (nie)szczerego hipokryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pamięci 2
:) 17:31 [zgłoś do usunięcia] *Sami* Dziś podawali w tv iz za nieudzielenie pomocy leżącemu( nawet pijanej osobie) w zimie ,gdzie temp jest poniżej 10 st --jest kara pieniężna. Nalezy wezwać pogotowie.Podoba mi się ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Samica Szeheryzada;) Widać jak an dłoni Samiczko,jak pragniesz przejść na Większą and Potężniejszą Stronę Mocy.Chodź,podajemy Ci ręce.Chodź,nie zwlekaj! Zarządzam 15 minutową pauzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie udzieliło:) a ciebie to boli:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
...cheryzada :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pamięci 2
:) 22.01.2010] 19:41 [zgłoś do usunięcia] *Sami* podobno ale temp ma przekroczyć -20 st a teraz nuta optymizmu za 2 msc wiosna http://www.youtube.com/watch?v=RpjAkO4cDJU ''Jestem tym kim jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi.'' -jestem obiektywna jak moderacja kafeterii 19:48 [zgłoś do usunięcia] *Sami* a da się przypalić ślimaka?> brawa dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh sama mogę zrobić rewolucje:P robię to co chce i jak chce ! bierzcie przykład ze mnie:classic_cool:niech zyje wolność i swoboda wirtualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilość powtórek 4
Progres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
ike, nie pisze /mowi sie "mi sie udzielilo", lecz mnie się udzielilo.To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarni i tak mnie lubią :P wiec wybaczą ze się (znowu )nie dostosowałąm do czegoś tam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Uwaga,uwaga Samicę dzieli cienka,pomarańczowa linia.Wstępuje w Szeregi Mocy Pomarańczowej !Samiczko brawo,brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Sami kobiety zazdroszczą,mężczyźni pożądają:classic_cool:Tak,tak wiemy wszyscy.I co dalej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawa dla Sami
Brawa dla Sami! Brawa dla Sami! Brawa dla Sami! Brawa dla Sami! Brawa dla Sami! Dołącz do Nas! Dołącz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekadencki wojownik cafe.
Proszę o wykazywanie do siebie miłości❤️ a nie nienawiści:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:22 [zgłoś do usunięcia] Rewolucjo do boju Sami kobiety zazdroszczą,mężczyźni pożądają Tak,tak wiemy wszyscy.I co dalej? ale ż to oszczerstwa kobiety mi niczego nie zazdroszczą a faceci mnie nie pożądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawa dla Luśki
Brawa dla Luśki! Brawa dla Luśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żarliwy neofita
A jednak się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żarliwy neofita
Dziękuję za pomarańczowe wpisy :) Utwierdzam się w przekonaniu, że nie jestem kosmitą. Przywraca mi to wiarę w ludzi. Jeszcze raz dziękuję. I niech Pomarańczowa Moc będzie z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×