Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość Rewolucjo do boju...
Tak Sami,DZISIAJ rozmawiałaś normalnie,okazałaś szacunek -nie licząc wulgaryzmów typu "usrana śmierć',czy innych,których przytaczał nie będę. Niczego nie szukam,nie doszukuję się jak robisz to Ty:) Kobieto,doszukujesz się "zamaskowanego dna" którego nie ma. Masz trudność w rozumieniu pewnych przesłań,to wszystko.Oczywiście nie mam Ci tego za złe:) Już się od Ciebie oddalam,nie martw się -nie musisz się denerwować niepotrzebnie.To tylko rozmowa,jak ktoś kiedyś powiedział;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno na tarasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawiedź
Chyba nie - to jest kluczowe słowo z całego Twojego wpisu. Reszta krąży tylko wokół niego. Co w sercu, to na klawiaturze. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrr ja mam trudności w rozumieniu postów? po kolei! 3.01.2010] 13:58 [zgłoś do usunięcia] Rewolucjo do boju Sami możemy zająć się wirtualnym,kafeteryjnym życiem.Brak obłudy w Tobie?Jesteś uczciwa tutaj?Kibicujesz Swoim przesłankom?Nigdy zdania nie zmieniłaś,raz postawionego?Ostrzegam.Mógłbym Ci Ciebie zacytować,więc bądź szczera a wiec Ci odpisałam mając na uwadze tylko kafe ""[zgłoś do usunięcia] *Sami* 13:58 [zgłoś do usunięcia] Rewolucjo do boju--zmieniłam zdanie nie raz,kogoś nie lubiłam potem polubiłam i na odwrót kogoś lubiłam potem przestałam klnęłam pyskowałam itd a Ty ucieszyłeś się ze się przyznałam do obłudy,na co ja Ci odpowiedziałam ze tak ma 99.9 ludzi piszących na forum! i to nie jest śmieszne tylko prawdziwe.Do każdego można sie przyczepić itd ''Ostrzegam.Mógłbym Ci Ciebie zacytować,więc bądź szczera' 'a to co było?,potem mi piszesz że nie chciałeś nic wklejać? och dziękuje bardzo za tę przyjemną rozmowę,która oczywiście była bezsensowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byt zbyt nieznośny
Sami, robiłaś badania dotyczące obłudy panującej na kafe? Jakim narzędziem? Obserwacja uczestnicząca? Czy może to jest tylko Twoja hipoteza? Może przeczytałaś gdzieś o tym? Możesz przytoczyć źródła? Napisałaś, że 99,99% piszących na kafe. W której części % jesteś Ty. Tej obłudnej, czy tej nieskalanej obłudą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belferski obowiązek
"przekleństwo" ale "kląć" nie "klnąć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowa Moc
A jednak się kręci :) Tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
Kręci się i ma się dobrze:) Samiczko,zabawna z Ciebie kobieta. Pozwolę sobie zacytować-"och dziękuje bardzo za tę przyjemną rozmowę,która oczywiście była bezsensowna"Czy nie uważasz,że Sama zaprzeczasz w tych stwierdzeniach?Gdybyś się zastanowiła,doszłabyś do identycznych wniosków jak ja-czyli,że nie rozumiesz o co chodzi;) Pozdrawiam Gawiedź Pomarańczową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Sprawdzam dziłanie przewodzenia boddźca :) Zapobiegam procesom demielinizacji w mózgu :) Pomarańczowy Plebs Pozdrawia Rewolucję do boju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
inteligent przez Y Słoneczne A,L,O,H,A :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiacy trup
Babo Rewolucjo do boju, twoja durnota wyznacza nowe parametry w mierzeniu ludzkiej durnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiacy trup
Prawda, tobie wypadałoby wyjaśnić - otóż brakuje skali na wskaźnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
Durnota-typowe określenia stosowane przez koleżankę ike:classic_cool: ike w pomarańczowym Ci do twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiący trup
Kolejny dowód mojej diagnozy, niepotrzebny, ale skoro sie upierasz udowadniać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Rozkręcamy się ike? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiący trup
Durna Rewolucjo do boju, rzadko to mówię do ludzi, ale strasznie jesteś głupia. Bez odbioru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Witamy Rewolucję do boju na pomarańczowo :D Muchy pełzają na brzuchu. Powtarzam - muchy pełazają na brzuchu. Za ślimakami. Za ślimakami :classic_cool: Bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Aaaa przepraszam. To nie moja domena :D Ten brak odbioru :D Mam zakłócony analizator słuchu :D Ale dostrzegam jednak progres - nie dureń ale durnowaty :D Tak bardziej miękko :) Pochwalamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
Tak,oczywiście rzadko.Ty mi mów,a ja zdrów:classic_cool:;)Bez odbioru w kółko powtarza Luśka.Laseczki się zmówiły?;) Ps.bez odbioru:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Rewolucjo - czy może to być prawdą? Zmówiły się? Za plecami? Nie wierzę :classic_cool: I teraz rozmawiją z pomarańczami na pomarańczowo? Zdradziły swoje ideały. Nieeeeee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
Ich ideały okazały się niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale coś tu mamy w pamięci
19.01.2010] 22:57 [zgłoś do usunięcia] ike posłuchaj pomarańczo czy ja mam założyć pomarańczowe wdzianko i iśc na TOPIK i inne wasze topy i zrobić to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Masz rację Rewolucjo - zmówiły się. Zaplanowałay to wcześniej. I co teraz będzie w tym świecie gdzie idałów brak? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
ike;););) idź zielona* tam w tej chwili jest i czeka na Ciebie:classic_cool: Ideały poszły się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewolucjo , przemoc to zadne rozwiazanie ;) melduje sie , w slonecznych okularach :classic_cool: ike , przeciez jestes na Topiku non stop :O czuje twoj oddech na karku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
"Co ma być to będzie" jak mówi przysłowie:-D Bez ideału ciężko żyć.Ale czy One żyją?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Zabładzą pod strzechy :) Kto przygarnie kropka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju..
zielona* uważaj,za chwilę ike rzuci Ci się do grzdyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent przez Y
Witaj zielona :) Czekamy z Tobą :) Zawołajmy spoem: ike, ike, ike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×