Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

zs jesteś nad wyraz skromny ale dobrze niech ci będzie:P nie będę się z tobą kłócić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs dał się nabrać zs dał się nabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups przy okazji w końcu wydało się jakiej jestem płci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde myslisz, , ze nie zrobilem tego celowo? pozwól, że z twojej wypowiedzi przyswoję sobie tylko: naprawde myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery naprawde myslisz ja również wiem a dziękować w sumie nie mam za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno bys dziekowala sobie boisz się, że wezmę z ciebie przykład:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrobine, choc od wziecia przykladu do umiejetnosci nasladowania daleka droga zapomniałam dodać, że nie musisz się bać ?:) to dodaję teraz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że nie musisz się bać ? slowo "odrobine" mialo zmiekczyc ton wypowiedzi ;-) zdaje sobie sprawe, ze nie mam powodow do obaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs jak to dobrze, że jesteś tego świadom ja natomiast z lekka obawiam się sytuacji odwrotnej:) chyba, że czujesz, że nie masz szans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowicie hermetyczne środowisko. Nie przyjmujecie chętnie obcych. Może nie starcza mi dowcipu bądź inteligencji. Nadziei na nawiązanie komunikacji bardziej zaawansowanej niż "czesć". To bardzo trudne. Nawet wtedy, kiedy jawnie nie okazujecie wrogosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest moją winą, że przez długie dyskusje z lusią myli ci się kokietowanie z przybliżaniem faktów no ale kto wie może ci przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowicie hermetyczne środowisko. Nie przyjmujecie chętnie obcych. Może nie starcza mi dowcipu bądź inteligencji. Nadziei na nawiązanie komunikacji bardziej zaawansowanej niż "czesć". To bardzo trudne. Nawet wtedy, kiedy jawnie nie okazujecie wrogosci. moim zdaniem mylisz sie we wszystkich kwestiach, ktore przedstawilas w swoim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A psik...
O przepraszam, Brum, ja jestem Ci niezmiennie życzliwy i otwarty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×