Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Tak - to, co napisałam, jest absolutnie na serio. Patrzę na to, co piszecie z boku. Aleinacja totalna. Za wyjątkiem - a psik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie iem o czym rozmawiacie. ten tego, jakby ci to, otoz nie rozmawiamy, to zwykle przepychanki slowne, ale ty z tego co zauwazylem rozmawialas z pseldo i to calkiem do rzeczy, wiec jesli piszesz powaznie to naprawde nie kapuje twoich watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum napiszę ci tak myślę, że sama powinnaś wiedzieć czy jest to towarzystwo dla ciebie nie zrozum mnie źle ale trudno żebyśmy my nagięli się do ciebie i nagle zaczęli rozmawiać tak by tobie to pasowało jeśli podoba ci się nasze towarzystwo sama musisz znaleźć tu sobie miejsce a jeśli nie to w ogóle nie widzę sensu tej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że sama powinnaś wiedzieć czy jest to towarzystwo dla ciebie nie zrozum mnie źle ale trudno żebyśmy my nagięli się do ciebie i nagle zaczęli rozmawiać tak by tobie to pasowało jeśli podoba ci się nasze towarzystwo sama musisz znaleźć tu sobie miejsce a jeśli nie to w ogóle nie widzę sensu tej rozmowy ike jest kompletnie zolzowata wiec przetlumacze to na jezyk cywilizowanych ludzi: ike po prostu boi sie o to, ze bedziesz zagrozeniem w walce o msa, to takie proste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stawiam Wam zarzutów. Weszłam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike po prostu boi sie o to, ze bedziesz zagrozeniem w walce o msa, to takie proste ty zdrajco! :D ale nie nie boję się :) jestem bezkonkurencyjna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz syndrom kosmitki,ale to urocze Brum:) czujesz sie odrzucona?chcesz to cię przytulimy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisywałam z MS na tematach erotycznych :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski trzy
" nie jest moją winą, że przez długie dyskusje z lusią" Ja nie pamiętam ani jednej długiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz brum jakie to proste wystarczy przyswoić sobie tą wersję, która ci pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz syndrom kosmitki,ale to urocze Brum sugerowalbym errate - masz syndrom kosmitki, ale okazujesz to w uroczy sposob, bo w samym syndromie nie ma nic uroczego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powaznie mowiac, to rozumiem, ze mozna dziwnie to odbierac, bo zasadniczo topik mocno odbiega od utartych regul twa z niekonczacymi sie kwiatkami, dziendoberkami, buziaczkami i co-teraz_ma_w_planach zrobieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski trzy
"i topik sie zabrumil" To się robi tak i topik :D :D sie :D zabrumil :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powaznie mowiac, to rozumiem, ze mozna dziwnie to odbierac, bo zasadniczo topik mocno odbiega od utartych regul twa z niekonczacymi sie kwiatkami, dziendoberkami, buziaczkami i co-teraz_ma_w_planach zrobieniami no zobacz a to nie to powinno być tłumaczeniem z zołzowatego na wasze? bo wydaje mi się, że to jest jednak główny problem brum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:43 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery masz syndrom kosmitki,ale to urocze Brum sugerowalbym errate - masz syndrom kosmitki, ale okazujesz to w uroczy sposob, bo w samym syndromie nie ma nic uroczego zamilcze,bo jak wiesz JA WSZYSTKO WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski trzy
"bo zasadniczo topik mocno odbiega od utartych regul twa " Mam w planie napisanie jeszcze jednego posta. (niech będzie mniej hermetyczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam to , co dokładnie napisałam na samym początku sama się brum przyznaje, że zupełnie nie rozumie o co chodzi ale spoko zs:) możesz brum wprowadzić w nasz świat nauczać i tłumaczyć nawet podawać wolne tłumaczenie każdej wypowiedzi to będzie i dla ciebie i dla nas nowe ciekawe doświadczenie:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a gdzie to "słowo" masz umiejscowione??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A psik...
:-) Dziękuję, Brum. :-) Czmoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za zajęcie się moją osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×