Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

ponieważ zs jeszcze nie rozpoczął wołania to coś wtrącę sami gdzie twoja logika ?? skoro NIE BĘDĘ wracać kiedy będzie mnie wołał......... nie martw się ja sobie to wszystko dobrze przemyślałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam znając pana zs to on zniknie na tydzień i bede zmuszona za nim tęsknić nie okazując tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tu sie skupic na tesknocie jak co chwile cholera swoj leb tu wystawia juz mialem napisac, ike wroc, ja tylko zartowalem, ten tydzien bedzie najdluzszym w moim zyciu...a ta wlazi i wszystko rozpier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się ms nie liczysz tobie wierzę, że z dobrego serca wołasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to miałeś napisać? czy piszesz:P bo nie wiem czy iść czy zostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike 2
dacie radę, chłopaki! będzie Sami, oraz kilka wersji ike :classic_cool: (gorzej z moim topikiem, stąd różne pomysły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę i zleciały się sępy rozszarpać biedna ikusię zagarnąć cały mój dorobek wstyd wiedziałam, że te wołania i tęsknota to tylko podpucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike 3.1 built 234
"zagarnąć cały mój dorobek" dobrze mi idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cholera jasna albo bierzecie się do roboty albo zostaję i nie licz na to ZS , że kiedyś podobny eksperyment przyjdzie mi jeszcze do głowy to twoja szansa ostatnia szansa czas start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty się ms nie liczysz" - zapamiętam to sobie 😠 "ms, masz ten preparat w sprayu czy masci?" - hm, on jest, że tak powiem... w czopkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike 3.1 built 234
ZS, skoro ja będę Ike, to może byś tak co piątego posta pisał za mnie? Doceń zaufanie (Ufam tylko najlepszym, mój the best! 🌻 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike 3.1 built 234
(oczywiscie tylko przez ten tydzień, nie chcę być aż tak popularna, bo nie udźwignę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie licz na to ZS , że kiedyś podobny eksperyment przyjdzie mi jeszcze do głowy to jakby niemozliwe z gruntu, nawet pomijajac to, ze to byl moj eksperyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike 3.1 built 234
"naprawde masz ochote stracic swoj wypieszczony wizerunek?" Ale to teraz odwrotnie? a jak nie, to tez doceniam, ze chcesz mi pomóc z problemem kaffeholika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze 10 minut potem wracam bezwzględnie na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obawialem sie tego, ale lykasz je?" - wolałbym nie mówić, jak je przyjmuję... :) "a swoja droga ms, grasz w brydza?" - tylko w remika:) Zreszta wieki temu:) Z kulturalnych rozrywek to grywam w szachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas minął bosz MS jak to dobrze, że nie łykasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
"a swoja droga ms, grasz w brydza?" - tylko w remika Zreszta wieki temu Z kulturalnych rozrywek to grywam w szachy" Ja grywałam w jakieś 10 do 20 gier w karty, a nawet w szachy przed erą telewizji satelitarnej, a następnie internetu. Jaki jest kolejny etap, każdy widzi - hermetyczne środowisko na kafe i planowanie terapii u anonimowych kafeholików. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia ale to przecież tym razem ja miałam iść nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKA - anonimowi kafeteriusze. Spotkania przy monitorze codziennie w godzinach 8 - 18. Całodobowe porady internetowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście, opłatę za poradę terapeutyczną należy uiszczać przelewem na internetowe konto bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkania przy monitorze codziennie w godzinach 8 - 18 Cholera, znów się spóźniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×