Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość świnki cztery
z moich ustaleń wynika, że jestem nastawiona krytycznie do wszystkich, którzy maja coś wspólnego z tym forum, ze sobą na czele :-) (muszę z ta polityką czarnego na białym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a możesz dodać : oprócz ike ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:29 [zgłoś do usunięcia] Mało_stanowczy Mógł. Ale nie jest jeszcze żonaty Może podejrzewał, że lasia na ślubnym kobiercu się wypnie A swoją drogą skąd ta koleżanka się dowiedziała? Dostała foty? Czy z opowiadania? W sumie co stoi na przeszkodzie wziąć kasę i walnąć ściemę głupiej koleżance, że jej facet nie mógł się oprzeć? Sam bym tak zrobił hehe ale się przejąłeś:P koleżanka dowiedziałą się od lasi tortu.Zadzwoniła gdy tamten od niej wyszedł(miał być w domu o 19,wrócił o 21)tak go maglowała ze tamten sie przyznał potwierdzając słowa panienki tortu W sumie co stoi na przeszkodzie wziąć kasę i walnąć ściemę głupiej koleżance, że jej facet nie mógł się oprzeć? Sam bym tak zrobił ooo chyba przyznałeś sie do złej cechy swego charakteru!:P (nie ma dowodów w postaci fot czy tez filmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nadal podtrzymuje swoje zdanie on jest głupi zdradzający siur a ona wredne cipsko - jak można zadzwonić do koleżanki i niby z żalem w głosie powiedzieć : wiesz właśnie grzmociłam się z twoim narzeczonym - tak mi przykro. jabys potrzebowała znowu pomocy dzwoń- to się poświęcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ona- czyli koleżanka koleżanki bo sama koleżanka jest po prostu idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"lusiu a możesz dodać : oprócz ike ???" zrobione "no i przestraszyłeś lusie " musiałby odbyć jakieś porządne przeszkolenie ;-) "zaczyna sie kokieteria" mi się wydaje, że czytam takie uwagi za niewinność, więc może niech będzie wreszcie jakiś symptom syndromu ofiary: ZS, jaki ty jesteś wspaniały!!! Będę wymieniać z Tobą posty aż do chwili, gdy przestanę!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no one na pewno on po prostu tylko zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"a dla mnie to cała trójka jest pie**olnięta.!" prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, jaki ty jesteś wspaniały!!! no teraz to lusia przesadziłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"no teraz to lusia przesadziłaś " A tak będzie lepiej?: ZS, jesteś taki bardzo wspaniały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu, że przesadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak będzie lepiej?: ZS, jesteś taki bardzo wspaniały!! po tylu latach pierwszy raz odrzuca mnie od kafeterii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"po tylu latach pierwszy raz odrzuca mnie od kafeterii" Ike :D Widzisz, nowoczesne metody psychoterapeutyczne mają przyszłość. Okazuje się, że nie ma beznadziejnych przypadków. :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"lusia w wyznaniach brakuje serduszek i kwiatuszków!" Sami, te trzymam na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi ? nie, nic nie brakuje razem z ike są najlepsze na kafe🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu zawsze mogę sobie przetłumaczyć, że zwariowałaś :P i nie ma co brać tego co piszesz na poważnie a wręcz należy rozumieć to odwrotnie :P jak jak czasami to sugerujesz:P ale czyta sie to ciężko, przyznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
ZS, :D To w kolejnym poscie. ten dotyczy tego,ze ike przyznała się, ze jej pomogłam. Tym samym wykluczyła się z jednej grupy przypadków, ale innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się, że nie ma beznadziejnych przypadków. teraz mozesz lusiu smialo dopisac, zgodnie z prosba, "oprocz ike" zs nie podpuszczaj lusi i tak juz wystarczająco się dziś nakłamała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×