Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maria22111

Topik dla kobiet , ktore chca rozpoczac od dzis nowe zycie.Dieta,pielegnacja

Polecane posty

I nie tylko dieta,Chcę schudnac,ale chce zadbac calkowicie o swoje cialo.O cere i w ogole.Kto dolaczy? Pragnę by topik przetrwal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) ja się dołączę chodzi to za mną cały dzień, aby w końcu ruszyć tyłek i zacząć porządnie o siebie dbać:) napisz co będziesz konkretnego robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ciesze sie,ze ktos sie zapisal;) Moj plan to: dieta(zadna konkretna) Pielegnacja ciala(chce zainwestowac w dobre kremy itp) CWICZENIA!! Od 2 miesiecy sie odchudzam.Schudlam 13kg:-) Ale Swieta mi "daly" 7:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
ja tez zaczynam od jutra, dieta, dbanie o siebie i nie tylko, poztanowilam, ze beda sie bardziej przykladc do pracy, mam dobra i chce aby mi umowe przedluzyli, i chce byc lepsza mama dla corci, a ile masz lat i do stracenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
ja tez sporo, marzenie to 25, ale jak 20 to tez dobrze, a czy probowalas kiedys leku o nazwie meridia? slyszalam o nim troche i mysle czy by nie sprobowac ale boje sie ze rozreguluje mi sie cykl, a tego bym nie chciala, druga sprawa to czy nie boisz sie obwislej skory?bo ja tak, mam spory, doc jedrny biust i o niego sie boje najbardziej:-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka241
Hej! Dolaczam:) Pozwol,ze i ja odpowiem na Twoje pytanie:) Ja tez mam duzy biust,ale nie tak jedrny po ciazy:( Mam do zrzucenia 40kg:( Ja slyszalam o meridzie,ale nie zastosuje.Biore chrom za zmniejszenie laknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
hej, ja rez mam kilgramy po ciazy, ale na szczescie biust zawsze mialam duzy i dosc ladny, nawet po karmieniu, beda si odzywac glownie wieczorami bo tylko wtedy siedze przy kompie, wazyc sie zamierzam raz w tyg. bo inaczej zwariuje...napisze cos o sobie, jestem mezatka od 4 lat i mama od 2, zawsze bylam raczej przy kosi ale teraz to juz przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
mgielka, spory ten Twoj Jas:-) rodzilas naturalnie? moja cora tez 67cm ale 4300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o to moje postanowienia * rano wypić szklankę wody z sokiem z cytryny przed śniadaniem *na śniadanie - 1 kanapka z np. pomidorem czy ogórkiem to zależy od mojej lodówki:) lub jajecznica z 2 jajek, 2 jajka na miękko,itp. *herbatka najlepiej zielona, i te różne na odchudzanie np. vitax-u (zamierzam zaopatrzyć się w nie jutro:) *potem prysznic żel pod prysznic np.dwufazowy który nawilża oraz peelinguje ciało np. Avon skin so soft z olejkiem z jojoby *twarz myję tylko i wyłącznie żelami ja: clearskin głęboko oczyszczający *peeling twarzy specjalną rękawicą firmy raypath 2 razy w tygodniu: -poniedziałek -piątek ~oraz w środy peelingiem z Avonu clearskin peeling 3 razy w tygodniu kawowy z solą -poniedziałek -środa -czwartek *wklepywanie balsamu wyszczuplającego :ja używam z oriflame antycellulitowy i wyszczuplający żel perfect body *tonizowanie twarzy :tonik z Avonu clearskin przeciw wągrom *kremowanie twarzy:ja krem nawilżająco matujący clearskin Avon dopiero później fluid w moim przypadku stosuję AA hypoalergiczny z dozownikiem kolor 2 szyja również musi być nakremowana fluidem -tusz do kresek firmy Diana -tusz do rzęs to nakładam co najmniej trzema mascarami: -Avon super podkręcający -Avon superschock -Avon super fuul `wszystkie w kolorze czarnym -cień do powiek Avon brązowy -konturówka do brwi w kolorze czarnym Avon -szminka, lub błyszczyk to zależy od dnia:) *i oczywiście czesanie włosków bez nerwów delikatnie szczotka:Avon wygładzająca szczotka z naturalnym włosiem ` zależnie od dnia, czy okazji rożnie używam żel zwykły w tubce z biedronki:), guma do włosów Joanny *w ciągu dnia będę starała się jak najczęściej smarować ręce kremem ich akurat mam sporo więc nie wiem na którego się zdecyduje ale mam na oku hiacyntowy do rąk i paznokci z oriflame:) *obiad będę jadła normalnie np. zupa ale bardzo mała porcja :jedna chochelka:) *a jeżeli będą ziemniaki z mięskiem oraz surówką czy z sałatką tez nie odmówię nałożę ,ale bardzo malutko:) oraz do tego wytrawne winko *będę jadła długo przeżuwając każdy kęs powoli i dokładnie * w ciągu dnia będę starała się jeść dużo owoców, witamin nigdy nie za wiele! *będę pilnować aby łykać co dziennie lecytynę forte po 2 tabletki oraz 1 kapsułkę dziennie omega3 do tego planuje dokupić vigor albo centrum ale to jeszcze się musze zastanowić który środek wybiorę:) a i muszę kupić magnez *będę piła jak najwięcej wody niegazowanej liczę na ok 2l a oprócz tego różnego rodzaju herbatki * będę ćwiczyła brzuszki oraz chodziła z moim psiakiem na spacery:) przyjemne z pożytecznym:) *planuję kupić stepper i ćwiczyć regularnie *będę dbała o mój kręgosłup *na kolację wciągnę:)również kanapkę 1 *po 17 nic nie jem *jeżeli słodycze to tylko w owocach *prysznic wieczorny żelem pod prysznic ja używam najczęściej dove *balsam to zależy jaki mi się napatoczy:) czy nawilżający czy ujędrniający *3 razy dziennie mycie ząbków:P * będę starała się regularnie jeść, o stałych porach *pić siemię lniane *mieć uśmiechnięta twarz bo śmiech to zdrowie:) i resztę napiszę jutro bo oczka mi lecą idę do mojego małego spa:) a potem do nagrzanego przez mojego męża łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo cieszy mnie to że robi nas się więcej:) najlepszy jest doping:) ja nie zamierzam zbyt szybko wycofywać się z tego topiku:) zamierzam być konsekwentna w działaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja tez po ciazy i tez chce wziac sie w koncu za swoje cialko :) zostalo mi do zrzucenia 5 kilo. :) Fajnie by bylo troche sie podopingowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam ja również się przyłączę. Stosuje dietę już od tygodnia. Mam nadzieję, że rok 2010 przyniesie wiele pozytywnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.No duzy.Tak.SN to znaczy silami natury:) Fajnie,ze jest nas wiecej.Obyscie pozostaly az do osiagniecia celu i moze dluzej:) Ja dzis zjadlam jajecznice z papryka. NA rozgrzana oliwe wrzuca sie pokrojona papryke i 3 pieczarki. Gdy wszystko bedzie miekkie to dodaje 2 jaja. NNatalka-ja troche doswiadczona w odchudzania(albowiem udalo mi sie zrzucic kiedys 30kg;) ) powiem Ci,ze jak herbata to tylko zielona.JA pije albo te LIPTON albo VIATAX.Oczywiscie nie slodzi sie ich.Zielona jest najzdrowsza. Co do owocow: jeden banan ma tyle kalorii co 5 kostek czekolady. Jesli mialabym Ci doradzic to lepiej bys jadla owoce. Z zupa ostroznie.A juz na pewno nie na jakiejs kosci.Bo np udko z kurczaka ma tyle tluszczu,ze Twoja diete szlag trafi. NAjlepiej warzywa na patelnie albo na parze. Jak bede miala czas to napisze Wam kilka przepisow. Jezeli chodzi o witaminy.Ja nie lykam,ale maz bierze VIGOR(i chwali sobie) JA natomiast biore chrom na zmniejszenie łaknienie. A herbaty na odchudzanie maja dzialanie przeczyszczajace,wiec sa dobre,ale na pewno nie ubyje Ci w obwodzie;) Bedziesz po postu czesciej sie wyprozniac.Ja pije DIETAFIT herbate.40 torebek za 3 zl(tylko!).Pilam te SLIMFIGURA,ale tak mi sie jesc po nich chcialo,ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
witam z rana, waga na poziomie 80kg:-(( o matko!! zaopatrzylam sie, tzn maz mi kupil preparat detox firmy vision, nie wiem czy to cos dziala ale sprobuje, to nie jest srodek odchudzajacy a odtruwajacy organizm, nie slyszalam o nim zadnych opinii wiec nie wiem, pojawie sie wieczorem,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do pielegnacji ciala uzywam AVON krem na rozstepy i cellulit. Do twarzy ZIAJA tonik oczyszczajacy. I sama robie toniki,naprawde:) Jest taka strona jak stylistyka.pl i tam sa rozne "przepisy" na toniki i maseczki. Ja maseczki to uzywam z avonu z serii PLANET SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
ja nie lubie kremow i balsamow i lykania tabletek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu? Skoro nie lubisz tabletek to pij duzo wody.Conajmniej 1,5l dziennie. A tabletki zastap naturalnymi witaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki rano wzięłam prysznic żel pod prysznic Dave zrobiłam peeling twarzy, potem umyłam żelem głęboko oczyszczającym. wtarłam w siebie balsam ujędrniający a brzuszek uda i pupę antycellulitowym i wyszczuplającym żelem . umyłam włoski, nałożyłam odżywkę oraz nałożyłam maskę, wszystko z tej samej serii. pomalowałam się i zjadłam 1 kanapkę z pomidorkiem oraz wypiłam herbatkę z dużą ilością cytryny a co dalej będzie napisze wieczorkiem:) a teraz zmykam do kuchni gotować rosołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgiełka nawet jeżeli miała bym nie jeść zup, to musze je robić specjalnie dla męża:( napisz proszę jakieś dietetyczne potrawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy mlyn
ja ogolnie staram sie zyc w miare ekologicznie, nie jem i nie pije, a raczej staram sie, produktow z konserwantami, moj problem to totalny balagan jezeli chodzi o regularnosc posilkow; dlatego nie lubie lykac tabletek i uzywac kosmtykow, lubie domowe, nauralne maseczki i balsamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus.. natalka zapomnialas napisac ze planujesz tez mrugac i oddychac.. przepraszam :) nie umialam sie powstrzymac :) nie krzyczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja.Tylko,ze moj maz miesozerny.Ale teraz jestesmy w Polsce u tesciow.Przyjechalismy za swieta.Zaraz znowu wracamy do belgii:( Zaraz podam dietetyczne przepisy.Reszte dopiero po powrocie do domu,bo tu za bardzo nie mam jak pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki na jedną porcję: szkilanka makaronu penne "pełne ziarno" 1 duży pomidor 4 suszone pomidory pietruszka 1 jajko ugotowane na twardo 1 marchewka sól pieprz ząbek czosnku oliwa aromatyzowana czosnkiem Makaron ugotowac al dente w osolonym wrzątku. Łyżkę oliwy rozgrzać w rondelku i podsmażyć na niej posiekany czosnek. Dodać pokrojonego pomidora, suszone pomidorki i marchewkę pokrojoną w talarki, przemieszać. Oprószyć pieprze i sola. Do warzyw dodać odcedzony makaron i dokładnie wymieszać. Przełożyć na talerz oprószyć pietruszką i obłożyć pokrojonym w ćwiartki jajkiem. Z wierzchu oprószyć pieprzyć i posolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki na dwie zapiekanki: jedna krótka bagietka korzenna, razowa 2 łyżki jogurtu naturalnego 1 ząbek czosnku 2 łyżki startego sera żółtego "Light" lub "Fit" zioła prowansalskie majeranek oliwa pieprz sól morska z młynka słodka papryka w proszku mała czerwona cebula 5 dag pieczarek 2 paseczki papryki trochę sałaty kilka borówke lub jagód Jogurt wymieszać z wyciśniętym ząbkiem czosnku, oprószyć pieprzem, majerankiem, papryką w proszku i odrobiną soli. Bagietkę przekroić w poprzek na pół. Każdą połówkę posmarować jogurtem ziołowym. Na każdej połówce poukładać pocięte w plasterki pieczarki i cebulę w piórka, posypać serem. Wierzch obsypać ziołami prowansalskimi i skropić oliwą. Piec w piekarniku (200 st.), ok. 10 minut lub dłużej, jeśli wolicie bardziej chrupiące i wypieczone zapiekanki. Zapiekanki podawać z garścią zielonej sałaty, paseczkami papryki i kuleczkami czarnych jagód lub borówek oprószonymi pieprzem i skropione oliwą. Można lekko polać sosem pomidorowym. Smacznego ;o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garść makaronu spaghetti 3 żółtka 4 łyżki tartego parmezanu pęczek pietruszki pieprz czarny świeżo mielony łyżeczka granulowanego czosnku kropla oliwy 6 plastrów szynki szwarcwaldzkiej 1 mała cebula czerwona Makaron ugotować w osolonej wodzie al dente z kroplą oliwy, najlepiej cytrynowej. Cebulkę drobno poszatkować, szynkę pociąć nożyczkami w cienkie paseczki. Na rozgrzanej suchej patelni podsmażyć szynkę, kiedy się zrumieni dodać poszatkowaną cebulę i chwilkę razem przesmażyć aż cebulka się lekko zeszkli, można pod koniec wlać kroplę oliwy i wymieszać (ja to pominełam). Do większej miski wbić żółtka i roztrzepać je z poszatkowaną pietruszką oraz 3 łyżkami parmezanu, oprószyć pieprzem i czosnkiem. Dodać cebulę i szynkę, wymieszać. Do miski z żółtkami dodać parujące kluski i dokładnie wymieszać (gorący makaron ugotuje żółtka). Makaron ułożyć w miseczce przyklepać łyżką po chwili obrócić do góry nogami na talerzyk (powstanie wtedy ładny owalny kształt niczym koszyczek z spaghetti), oprószyć pozostałym parmezanem, świeżą pietruszką i czarnym pieprzem. Podawać od razu. Smacznego ;o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×