Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

no niestety Ewelka:P w sumie nie ważyłam się od paru dni, może tam już 70 ??? buhahaha za marzenia nie karają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladam wlasnie jakies stare fotki i cos na nk pododaje co byscie se mogly rzucic okiem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie jeszcze raz spawdzilam liste moich znajomych i TY na pewno figurujesz na mojej liscie. Moze sparwdz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina nie jestes rekordzistka :-) Znam takich co maja ponad 100 fotek na nk...to jest dopeiro masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fairy mam!!!! napisz coś o swojej:P moja ma 9 miesięcy, to kotka brytyjska, jest rozpieszczona jak dziadoski bicz:P ale ja i mój mąż ją uwielbiamy i wybaczamy jej wszystko, co zmaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe....moja jest klasycznym dachowcem,ale chyba jej mama sie ykhm zmotala z jakims persem albo cos,bo moja wyszla taka troche,ze tak powiem bardziej puszysta niz klasycznie.Jak sie z nia bawie i ogon nastroszy taka mi kite jak jakas wiewiora albo lis prawie :-P Moja teraz w marcu bedzie miala juz 4 lata.Tez ja rozpiescilam strasznie,wlazi wszedzie gdzie chce i ja sie smieje,ze jest troche "psowata" bo łazi za mna krok w krok wszedzie i warczy jak jej sie chce do kuwety :-P a ma na imie Amonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fairy moja to samo!!!! tylko rano uslyszy że sie ruszam, wskakuje, tuli sie, całuje:P ja potem do wc a ona za mną, miauczy jak jej zamknę drzwi przed nosem, wszędzie też za mną chodzi:) ma swojego ulubionego misia, którego nosi w zębach, podrzuca go sobie i biega własnie jak pies:P ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee nie mam zabl galerii tylko nie mam fotek na nk,a jeszcze niedawno robilismy format na kompie i nie mam zadnych fotek,dlatego pisalam,ze jak moj M z pracy wroci to mi tam wszystko pozgrywa i powysylam ::-) Madzienietka a dla Ciebie bedzie gratis kilka fotek mojej kici :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina a Ty to mi strasznie przypominasz taka moja kolezanke z Wroclawia.Naprawde ,bardzo podobna jestes albo to ona do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys jak bylam mlodsza to kilka osob mi mowilo,ze bylam pdobna do Weroniki z ,,Na Wspolnej,, Patrzac na jej wyglad obecnie to na pewno nie odebralabym tego jako komplementu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doobra,ja to ide pociwczyc,bo potem vede musiala sie zabrac za jakies papu dla M zeby miala chlopina co wszamac jak wroci :-) Do poklikania później :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie było mnie od wczoraj bo neta mi zmieniali i problem z liveboxem był... jednak doczytałam wszytskie wiadomosci:) znalazłyscie siebie na nk?? JA TEŻ CHCE ;) niech któras z was poda namiary to reszte odzukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka 64
dziewczyny mnie znajdziecie tez na nk wiec tak Anna Peszek wieprz/Norwegia lat 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też podam Wam swój e mail i wysyłajcie fotki albo linki :) Ja też mogę powysyłać tym które podały adres :) Aj a ja jestem dziś kompletnie wykończona. Miałam dwa sprawdziany w szkole, na wfach poszłyśmy na lodowisko, 30 minut w jedną stronę, 45 w drugą (żeby nie zdązyć na chemie:D), ponad poł godziny na łyżwach i tak przemarzłam że do teraz mam dziwne dreszcze. Do tego przemokły mi buty ;/ no ale na chemie sie spóźniłyśmy i trzeciego sprawdzianu nie było :D Dietowo ok, moje zęby mi bardzo pomagają bo bolą i nawet mnie nie kusi żeby jeść, tyle tylko ile muszę. Koniecznie czeka mnie dentysta, ale się boje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka 64
madzianetka mam cie alez Ty piekna jestes!!!!! a jej a ten kociak boziu ale wiesz tak mysle ze ty bys oszalala na punkcie tych naszych norweskich kotow:) jak bede miala fotke to ci wysle so pieknie te koty maja po 6 palcow w nogach i sa ogromne:) nawet pod kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka 64
a co do diety odzis jak narazie kefir:) zjadlam o 11 i teraz znow wypije 4 godz sprzatania i piesz pod duuuuupna gorke, jejeku cala mokra wrocilam:) czekam na zaproszenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczka zaczerwieniłam się.... bo naprawdę mam niską samoocenę, i wiem, że tylko na tych foto tak wyglądam:) na żywo troche gorzej a bez make upu to już nie skomentuję:P małpeczka, ja jestem zachwycona norweskimi!!! i kiedyś chciałabym mieć NAJWIĘKSZEGO KOTA JAKIEGO MOŻNA KUPIĆ W POLSCE:p czekam na fotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×